![]() |
Cytat:
|
|
Już sobie na pewno ostrzą na nas Ząbki.
|
Postaram się być na tym meczu o ile zdobede bilet (na trybune gospodarzy). Mieszkam w Warszawie (sędziuje mecze) i na Dolcanie bywam często. Teraz przebudowywuja "trybune głowna"... Wiem, że kibice Dolcanu juz sie mobilizuja i maja nadzieje na wypelnienie trybun po brzegi.
|
Ząbki ostrzą zabki bo PP to dobra sprawa ,niespodzianki sa co roku i jesli nie podejdziemy do tego meczu na 100% to bedzie kolejna kompromitacja w Pucharach tyle ze krajowych.
na dzis poza obrona kadra jest szeroka wiec mam nadzieje ze kto zagra w tym meczu nie oleje sprawy. |
http://dolcan-zabki.pl/news.php?readmore=556
moze komus sie przyda.. |
Ktos moze organizuje wyjaz do ząbek na pp
|
Witam ktosmoze jedzie do zabek jakims transportem organizowanym
|
Witam, mieszkam około 100 km od Ząbek i również chętnie bym się wybrał na ten meczyk
|
Pawełek pewnie w bramce bo z Bełchatowem też nie zagra,
w końcu będzie trzeba wypróbować inne ustawienie obrony, zamiast Clebera - Chavez ewentualnie Kowalski dla lewej/prawej nie ma alternatywy chyba że kogoś z ME pomoc to Kirm, Małecki/Boguski gorzej ze środkiem bo tam nie ma kogo dać... a nie sorry jest Jirsak... :D a moźe w napadzie damy się wyszaleć Patrykowi? :) offtopując w ogóle to śledząc temat z ostatniego meczu większość czepia się trenera czy zawodników zapominając o brakach kadrowych nie mówiąc już że są tacy co za brak zawodników obarczają Maaskanta, który na tydzień przed zamknięciem "okna" przyszedł do Wisły :) odnoszę wrażenie, iż niektórzy zapominają o tym jak wielkie były konsekwencje odpadnięcia z Levadią |
Mój skład to:
--------Jovanic Cikos-Chavez-Bunoza-Paljic --------Wilk-Jirsak Rios----Bukhari---Małecki ---------Żurawski Jovanic jak ma grać z GKS-em to niech nabierze pewności na tej bramce przez, gre. Obrona widoma Chavez w końcu musi kiedyś zagrać. Pomoc Małecki od pierwszej już kare dostał dwóch meczy i Jirsak, bo Sobolewski wyglada tragicznie. Bukhariego bym zobaczył na środku bo tu też niby grał w karierze. Żurawski że tak powiem ostatnia szansa przed ławką. Brożek niech wejdzie na podmęczonego rywala jak za Skorży w PP. |
Ja bym chciał źeby z Dolcanem szanse od początku dostali: Chavez, Burliga, Guła i Kiro, wie ktoś coś o jakiejś transmisji net/tv?
|
drugim trenerrm Dolcanu jest były nasz napastnik Grzegorz Szeliga
|
Ja widze to tak.
*Dobrze byłoby, gdyby znowu zagrał Jovanić. Niech nabierze pewności między słupkami i zrozumie lepiej z obrońcami. *Chavez za Clebera. Zobaczymy w co ten facet gra. Treningi to nie mecze, nie można jednoznacznie ocenić, czy dawac mu szanse bazując tylko na treningu czy meczu sparingowym. *Kirm za Sobolewskiego. Kirm umie grac w środku pola jako pomocnik. Może nawet lepiej niż jako skrzydłowy. Nie wiem, czy trener sobie zdaje z tego sprawę nawet :) *Małecki za Żurawskiego. Dłuższa okazja do pokazania się dla Małego. Może jakiś trybik się przesunął u niego w mózgu i zacznie podawać, grać dla drużyny, a nie dla siebie ? Oby tak było. Dobrze byłoby zobaczyć Gargułę, Rado czy jakiegoś młodego napastnika w razie pewnego wyniku. |
Ja jakby co mam bilet juz od tygodnia i bede na trybunie Dolcanu jak pewnie duza czesc osob wspierajacych Wisłe, jakby ktos byl w podobnej sytuacji niech pisze
|
Cytat:
|
Przyjdzie nam się zmieżyć z najslabszą druzyną 1 ligi , to dobrze , bo pewnie nawet nie będa walczyc , wolą zostawić siły na bój o utrzymanie 1 ligi w Ząbkach .
Przydało by się wkońcu zobaczyc jak gra Chavez , a tak powinien wyjść rezerwowy skład . Niech Łobo , Garguła , Kirm czy Jirsak pokażą , za co biorą gruba kase w Wiśle |
Ja bym się z tymi rezerwami nie zapędzał, nazwa Wisła dla każdego brzmi mobilizujący, oni Wisłę to widzieli w telewizji czy na plakatach,teraz przyjdzie im zagrać z nimi face to face, poza tym dla wielu zawodników z Ząbek może to być skok do przodu (choćby transfer), niejeden menedżer będzie na stadionie chcąc się przyjrzeć zawodnikom z niższej ligi na tle Wisły, będą gryźć trawę, ja bym wystawił możliwie najmocniejszy i jak się uda zdobyć z 3 bramki nie tracąc nic w tyłach to wtedy można wystawić rezerwę, nie ma co ryzykować bo jeszcze będzie psikuś, oby tylko nasi ich nie zlekceważyli bo życie nauczyło że różne rzeczy mogą się wydarzyć w PP
|
Żadnych rezerw, dla takiego Dolcanu to spotkanie jakiego nie mieli nigdy, wiec zagraja na 110%.
|
Cytat:
Jovanić Burliga - Bunoza - Chavez - Pietia Łobo - Jirsak - Garguła - Kirm Małecki, Rado |
Witam!
Po raz kolejny pytanie o transmisje czy coś podobnego w tv lub necie?! Z góry dzięki! Jovanić|Burliga-Chavez-Bunoza-Kirm|Łobodziński-Wilk-Garguła-Paljić|Małecki-Boguski Coś na ten styl bym wymyslił :) |
Cytat:
|
No to juz jest pewne ze Chavez zagra od poczatku z Dolcanem, ciekawe jak wypadnie w debiucie :)
|
"Bramek z jutrzejszego meczu nie zobaczycie nigdzie... No chyba, że ktoś zdecyduje się zapłacić bardzo wysoką karę.
Żadna telewizja nie pokazuje tego meczu, a posiadacz praw nie wyraził zgody na publikację bramek przez nas. Cóż, chcieliśmy, żeby skrót z meczu był, ale inni dobrej woli nie wykazali" wisla.krakow.pl facebook |
Cytat:
Źródło http://media2.pl/media/68973-puchar-...-warszawa.html |
Z Dolcanem nie zagra Cikos (ma kontuzje, pewnie zastapi go Burliga) ale na ligowy ma sie wyrobić. Na pewno zagra tez Guła :)
Info z głównej P.S. Wierze w Gułe że da z siebie max i od tego meczu bedzie jego wielki powrót do formy! |
Ciekawi mnie występ Chaveza nie ukrywam że liczę na tego zawodnika zwłaszcza gdy zawodzi Cleber...Co do transmisji to szkoda bo wierzyłem że będzie można zobaczyć gdzieś to spotkanie.
|
Maaskant podał kadrę na ten mecz??
|
Cytat:
Nie, ale powiedział ze Chavez i Guła zagrają od początku |
Co jest z Szewczykiem, bo w MESIE nie widzę go w awizowanym składzie? Czyżby jedzie na Dolcan?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl