Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

legion18 31.08.2010 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 971780)
No to pewnie będzie Legia na nas czekać w okolicach :)
Pojemność sektora dla gości: 250 miejsc

Fajny wyjazd Lechii do Zabrza, jestem za tym żeby wspomóc braci.

W innej parze Znicz - Polonia W.

SpoXsteR 31.08.2010 14:30

Moskal: Trzeba będzie zagrać na serio

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...grac_na_serio/

pchelas 31.08.2010 21:52

Już sobie na pewno ostrzą na nas Ząbki.

kondzio500 31.08.2010 21:54

Postaram się być na tym meczu o ile zdobede bilet (na trybune gospodarzy). Mieszkam w Warszawie (sędziuje mecze) i na Dolcanie bywam często. Teraz przebudowywuja "trybune głowna"... Wiem, że kibice Dolcanu juz sie mobilizuja i maja nadzieje na wypelnienie trybun po brzegi.

Wojtas 01.09.2010 01:29

Ząbki ostrzą zabki bo PP to dobra sprawa ,niespodzianki sa co roku i jesli nie podejdziemy do tego meczu na 100% to bedzie kolejna kompromitacja w Pucharach tyle ze krajowych.

na dzis poza obrona kadra jest szeroka wiec mam nadzieje ze kto zagra w tym meczu nie oleje sprawy.

SpoXsteR 09.09.2010 20:02

http://dolcan-zabki.pl/news.php?readmore=556
moze komus sie przyda..

robert411 15.09.2010 15:50

Ktos moze organizuje wyjaz do ząbek na pp

robert411 15.09.2010 16:39

Witam ktosmoze jedzie do zabek jakims transportem organizowanym

Adaśko 18.09.2010 10:29

Witam, mieszkam około 100 km od Ząbek i również chętnie bym się wybrał na ten meczyk

szczebrzeszcz 18.09.2010 13:09

Pawełek pewnie w bramce bo z Bełchatowem też nie zagra,
w końcu będzie trzeba wypróbować inne ustawienie obrony, zamiast Clebera - Chavez ewentualnie Kowalski
dla lewej/prawej nie ma alternatywy chyba że kogoś z ME

pomoc to Kirm, Małecki/Boguski
gorzej ze środkiem bo tam nie ma kogo dać... a nie sorry jest Jirsak... :D
a moźe w napadzie damy się wyszaleć Patrykowi? :)

offtopując
w ogóle to śledząc temat z ostatniego meczu większość czepia się trenera czy zawodników zapominając o brakach kadrowych
nie mówiąc już że są tacy co za brak zawodników obarczają Maaskanta, który na tydzień przed zamknięciem "okna" przyszedł do Wisły :)
odnoszę wrażenie, iż niektórzy zapominają o tym jak wielkie były konsekwencje odpadnięcia z Levadią

Baala 18.09.2010 14:21

Mój skład to:
--------Jovanic
Cikos-Chavez-Bunoza-Paljic
--------Wilk-Jirsak
Rios----Bukhari---Małecki
---------Żurawski

Jovanic jak ma grać z GKS-em to niech nabierze pewności na tej bramce przez, gre. Obrona widoma Chavez w końcu musi kiedyś zagrać. Pomoc Małecki od pierwszej już kare dostał dwóch meczy i Jirsak, bo Sobolewski wyglada tragicznie. Bukhariego bym zobaczył na środku bo tu też niby grał w karierze. Żurawski że tak powiem ostatnia szansa przed ławką. Brożek niech wejdzie na podmęczonego rywala jak za Skorży w PP.

Semper Fidelis 1985 18.09.2010 16:10

Ja bym chciał źeby z Dolcanem szanse od początku dostali: Chavez, Burliga, Guła i Kiro, wie ktoś coś o jakiejś transmisji net/tv?

AYALA 18.09.2010 16:14

drugim trenerrm Dolcanu jest były nasz napastnik Grzegorz Szeliga

tofik 19.09.2010 11:05

Ja widze to tak.
*Dobrze byłoby, gdyby znowu zagrał Jovanić. Niech nabierze pewności między słupkami i zrozumie lepiej z obrońcami.
*Chavez za Clebera. Zobaczymy w co ten facet gra. Treningi to nie mecze, nie można jednoznacznie ocenić, czy dawac mu szanse bazując tylko na treningu czy meczu sparingowym.
*Kirm za Sobolewskiego. Kirm umie grac w środku pola jako pomocnik. Może nawet lepiej niż jako skrzydłowy. Nie wiem, czy trener sobie zdaje z tego sprawę nawet :)
*Małecki za Żurawskiego. Dłuższa okazja do pokazania się dla Małego. Może jakiś trybik się przesunął u niego w mózgu i zacznie podawać, grać dla drużyny, a nie dla siebie ? Oby tak było.

Dobrze byłoby zobaczyć Gargułę, Rado czy jakiegoś młodego napastnika w razie pewnego wyniku.

kondzio500 19.09.2010 20:14

Ja jakby co mam bilet juz od tygodnia i bede na trybunie Dolcanu jak pewnie duza czesc osob wspierajacych Wisłe, jakby ktos byl w podobnej sytuacji niech pisze

BronekTS 19.09.2010 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 982846)

Dobrze byłoby zobaczyć Gargułę, Rado czy jakiegoś młodego napastnika w razie pewnego wyniku.

Kolejny raz na tym forum powtórzę to nazwisko - Szewczyk.

Karherop 19.09.2010 20:30

Przyjdzie nam się zmieżyć z najslabszą druzyną 1 ligi , to dobrze , bo pewnie nawet nie będa walczyc , wolą zostawić siły na bój o utrzymanie 1 ligi w Ząbkach .

Przydało by się wkońcu zobaczyc jak gra Chavez , a tak powinien wyjść rezerwowy skład . Niech Łobo , Garguła , Kirm czy Jirsak pokażą , za co biorą gruba kase w Wiśle

aNouc 19.09.2010 20:37

Ja bym się z tymi rezerwami nie zapędzał, nazwa Wisła dla każdego brzmi mobilizujący, oni Wisłę to widzieli w telewizji czy na plakatach,teraz przyjdzie im zagrać z nimi face to face, poza tym dla wielu zawodników z Ząbek może to być skok do przodu (choćby transfer), niejeden menedżer będzie na stadionie chcąc się przyjrzeć zawodnikom z niższej ligi na tle Wisły, będą gryźć trawę, ja bym wystawił możliwie najmocniejszy i jak się uda zdobyć z 3 bramki nie tracąc nic w tyłach to wtedy można wystawić rezerwę, nie ma co ryzykować bo jeszcze będzie psikuś, oby tylko nasi ich nie zlekceważyli bo życie nauczyło że różne rzeczy mogą się wydarzyć w PP

szprotson 19.09.2010 21:10

Żadnych rezerw, dla takiego Dolcanu to spotkanie jakiego nie mieli nigdy, wiec zagraja na 110%.

JrQ- 19.09.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 983235)
Ja bym się z tymi rezerwami nie zapędzał, nazwa Wisła dla każdego brzmi mobilizujący, oni Wisłę to widzieli w telewizji czy na plakatach,teraz przyjdzie im zagrać z nimi face to face, poza tym dla wielu zawodników z Ząbek może to być skok do przodu (choćby transfer), niejeden menedżer będzie na stadionie chcąc się przyjrzeć zawodnikom z niższej ligi na tle Wisły, będą gryźć trawę, ja bym wystawił możliwie najmocniejszy i jak się uda zdobyć z 3 bramki nie tracąc nic w tyłach to wtedy można wystawić rezerwę, nie ma co ryzykować bo jeszcze będzie psikuś, oby tylko nasi ich nie zlekceważyli bo życie nauczyło że różne rzeczy mogą się wydarzyć w PP

Nie przesadzaj, mamy w tym sezonie bardzo szeroką kadrę, zawodnicy tacy jak Kirm, Garguła, Jirsak, Małecki, Chavez powinni sobie spokojnie dać radę. Ja bym dał grać jedynie Bunozie z Chavezem, niech się zgrywają, wszak będą tworzyć parę stoperów za parę miesięcy. Na prawą obronę Burliga, podobno jest sprawny, na lewą niech się przetrze po kontuzji Brożek, w skrócie:
Jovanić
Burliga - Bunoza - Chavez - Pietia
Łobo - Jirsak - Garguła - Kirm
Małecki, Rado

Ben9 20.09.2010 09:37

Witam!
Po raz kolejny pytanie o transmisje czy coś podobnego w tv lub necie?!
Z góry dzięki!
Jovanić|Burliga-Chavez-Bunoza-Kirm|Łobodziński-Wilk-Garguła-Paljić|Małecki-Boguski
Coś na ten styl bym wymyslił :)

brylant17 20.09.2010 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ben9 (Post 983435)
Witam!
Po raz kolejny pytanie o transmisje czy coś podobnego w tv lub necie?!
Z góry dzięki!
Jovanić|Burliga-Chavez-Bunoza-Kirm|Łobodziński-Wilk-Garguła-Paljić|Małecki-Boguski
Coś na ten styl bym wymyslił :)

Tvp sport ma bodajże prawa, może pokażą,ale nie widzę w ramówce.

Semper Fidelis 1985 20.09.2010 10:21

No to juz jest pewne ze Chavez zagra od poczatku z Dolcanem, ciekawe jak wypadnie w debiucie :)

Amstaff 20.09.2010 10:26

"Bramek z jutrzejszego meczu nie zobaczycie nigdzie... No chyba, że ktoś zdecyduje się zapłacić bardzo wysoką karę.
Żadna telewizja nie pokazuje tego meczu, a posiadacz praw nie wyraził zgody na publikację bramek przez nas.
Cóż, chcieliśmy, żeby skrót z meczu był, ale inni dobrej woli nie wykazali" wisla.krakow.pl facebook

misieq 20.09.2010 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 983441)
Tvp sport ma bodajże prawa, może pokażą,ale nie widzę w ramówce.

Mecze PP (czyli Legii) pokaże TVN Turbo i TVN Warszawa.

Źródło http://media2.pl/media/68973-puchar-...-warszawa.html

Semper Fidelis 1985 20.09.2010 14:29

Z Dolcanem nie zagra Cikos (ma kontuzje, pewnie zastapi go Burliga) ale na ligowy ma sie wyrobić. Na pewno zagra tez Guła :)
Info z głównej

P.S. Wierze w Gułe że da z siebie max i od tego meczu bedzie jego wielki powrót do formy!

DJ Hazel 20.09.2010 15:02

Ciekawi mnie występ Chaveza nie ukrywam że liczę na tego zawodnika zwłaszcza gdy zawodzi Cleber...Co do transmisji to szkoda bo wierzyłem że będzie można zobaczyć gdzieś to spotkanie.

madenn 20.09.2010 15:17

Maaskant podał kadrę na ten mecz??

Semper Fidelis 1985 20.09.2010 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 983581)
Maaskant podał kadrę na ten mecz??


Nie, ale powiedział ze Chavez i Guła zagrają od początku

nicolas 20.09.2010 15:22

Co jest z Szewczykiem, bo w MESIE nie widzę go w awizowanym składzie? Czyżby jedzie na Dolcan?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl