Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Polonia Bytom 28 sierpnia sobota godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7561)

Korbit 22.08.2010 22:26

=======================Jovanić====================
==============Cikos====Bunoza=====Chavez======Diaz =====
=============Małecki====Żuraw/Sobol===Wilk======Ki m/Piotr Brożek======
==================Rios==========Brozio========== ==

Jak dla mnie Cikos jest jednym z najlepszych obrońców gdy ma asekuracje i nie musi faulować:/

PhantomRanger 22.08.2010 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 966690)
Ale w niedziele graliśmy 3 lata temu o tej porze z....Polonią Bytom. I ograliśmy ich 5:0, może powtórka? :)

W niedziele to jeszcze rozumiem taką porę, bo w sam raz wyśpi się po imprezie, nie ma pracy, obiad wyprawa na mecz lub C+ włączyć. Można też iść do baru i leczyć się tym czym się strułeś :). To jest chora pora my nie jesteśmy Anglią czy Szkocją, że mecz można rozgrywać o 12 [13 naszego czasu] i na trybunach zasiądzie 50 tys. ludzi. Skoro jest 8 par meczowych to nie widze problemu grać systemem 2;3;3 odpowiednio piątek, sobota, niedziela w godzinach 16:18:20. Tak chciałoby się ujrzeć powtórkę takiego wyniku, ale zadowolę się nawet 3:1 lub też skromnym 2:0.

!!IRIVER!! 22.08.2010 23:08

Hm... nie narzekajcie, od środy/czwartku idzie ochłodzenie, więc chłopaki w 40stopniowym upale biegać nie będą musieli :P

Maćko 22.08.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 966764)
Ja widziałem na żywo i prezentował się świetnie. Był jednym z najlepszych na boisku. Jeżeli tylko jest zdrowy, powinien grać zamiast Cikosa.

Kolega ma rację. Pisałem to już wielokrotnie. Nie mogę "złapać", gdzie jest ten haczyk dot. Petera.

yogul 23.08.2010 08:26

Ja uważam że bardzo dobrze że Cikos gra ponieważ jest on o 9 lat młodszy od Singlara i jest na wypożyczeniu więc musimy dokładnie określić czy chcemy go wykupić. Singlar majac 31 lat zagra jeszcze sezon moze dwa na dobrym poziomie i nigdzie go nie sprzedamy, a na młodym Eriku możemy jeszcze sporo zarobić ponieważ ma papiery na granie tylko musi się trochę ograc.

Filippo123321 23.08.2010 12:36

Czy kazdy mlody pilkarz trafiajacy do nas ma 'papiery na granie'?

Cikos nie ma.

zim zum 23.08.2010 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 966779)
W niedziele to jeszcze rozumiem taką porę, bo w sam raz wyśpi się po imprezie, nie ma pracy, obiad wyprawa na mecz lub C+ włączyć. Można też iść do baru i leczyć się tym czym się strułeś :). To jest chora pora my nie jesteśmy Anglią czy Szkocją, że mecz można rozgrywać o 12 [13 naszego czasu] i na trybunach zasiądzie 50 tys. ludzi. Skoro jest 8 par meczowych to nie widze problemu grać systemem 2;3;3 odpowiednio piątek, sobota, niedziela w godzinach 16:18:20. Tak chciałoby się ujrzeć powtórkę takiego wyniku, ale zadowolę się nawet 3:1 lub też skromnym 2:0.

Stacje telewizyjne nie żyją tylko z polskiej ligi, tylko mają jeszcze do pokazania lepsze rozgrywki zagraniczne.

Godzina wynika z tego, że telewizja uznała to spotkanie za mało atrakcyjne.

masterlag 23.08.2010 16:32

Nie zapominajmy, że ten mecz transmituje "tylko" OS, więc wątpię żeby to była wina telewizji. Godzina? No może niezbyt komfortowa, choć mi akurat pasuje ;).
W każdym razie. Polonia przyjedzie walecznie nastawiona, bo przędzie gorzej niż my (choć tam nie ma parcia na wynik, ale piłkarzy mają chyba ambitniejszych).
Mi tam wystarczy 1-0 dla nas i zobaczenie, że nasi kopacze będą walczyć, że zastosują pressing, że będą się starać (Pawle Brożku! Rafale Boguski! Jak panowie wchodzą z ławki to tym bardziej dajcie z siebie wszystko!).

Wybieram się wstępnie na ten mecz, więc mam nadzieję, że mimo takiej dość wczesnej pory i (mam nadzieję) ładnej pogody zabawa będzie przednia. :)
I nie narzekajmy na godzinę. Wiem, że generalnie jako Polacy mamy tą cechę wrodzoną, ale to nudne narzekać na wszystko. Nawet na kurde godzine meczu musimy gadać, a w najlepszej lidze angielskiej gra się nawet i wcześniej. ;)

PS. Mogę mieć nadzieję, że w czwartek lub w piątek będą bilety w WŚ na sektory 2 lub 3 czy nie bardzo?

Thx Fifiorek! ;)

Fifiorek 23.08.2010 22:20

Będą na 99.99 %

skeba 23.08.2010 23:22

Czy ludzie sa niedorozwinieci ? Cikos dostal czerwoną kartkę i z Polonią Bytom na 100% nie zagra to po co go wstawiacie do skladu ?

Donki 23.08.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 967412)
Czy ludzie sa niedorozwinieci ? Cikos dostal czerwoną kartkę i z Polonią Bytom na 100% nie zagra to po co go wstawiacie do skladu ?

Dostał dwie żółte a nie od razu czerwoną :-)

1q2 23.08.2010 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 967412)
Czy ludzie sa niedorozwinieci ? Cikos dostal czerwoną kartkę i z Polonią Bytom na 100% nie zagra to po co go wstawiacie do skladu ?

i tak z niewiedzy można popłynąć:> - dostał 2 żółte więc nie ma przeszkód by zagrał.Tak w ogóle to żal mi chłopaka, widać że jest cholernie ambitny ale na razie to go wszystko lekko przerosło a do tego został kozłem ofiarym.
Na dziś nie jestem w stanie powiedzieć czy on faktycznie jest taki słaby czy trema go zżera.

Dzimi 23.08.2010 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 966733)
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której trener Wisły dysponując tak przeciętnym składem sadza na ławce dwóch zawodników, którzy w niezłych reprezentacjach rozegrali po 3 mecze na mundialu.

Jeśli Maskant nie będzie chciał rozbić duetu Cleber - Bunoza, to Chavez powinien zagrać na prawej obronie.

Jovanic -------- Chavez, Cleber, Bunoza, Brożek ------- Kirm, Wilk, Diaz ------ Małecki, Żurawski, Rios

Ogólnie bardzo podoba mi się taki skład. Pomysł z Chavezem na prawej obronie świetny (Cikos jest słabiutki), Brożek to w tej chwili najlepszy piłkarz na lewą obronę (nie sprawdza się tam jakoś Diaz). Ustawienie 4-3-3 warto spróbować.

skeba 24.08.2010 00:00

Komentatorzy wspominali, ze dostal bezposrednio czerwoną. Jeśli tak, to mój błąd.

*Michael* 24.08.2010 00:15

to byly tylko domysły czy dostał czerwoną póki nie ujrzeli tego...

A ustawienie 4-3-3 nie pasuje do Wisły!! do nas pasuje klasyczne 4-4-2 i to obaj napastnicy kolo siebie a nie zabawa z cofniętymi "podwieszonymi" napastnikami...

Wojtas 24.08.2010 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 966779)
W niedziele to jeszcze rozumiem taką porę, bo w sam raz wyśpi się po imprezie, nie ma pracy, obiad wyprawa na mecz lub C+ włączyć. Można też iść do baru i leczyć się tym czym się strułeś :). To jest chora pora my nie jesteśmy Anglią czy Szkocją, że mecz można rozgrywać o 12 [13 naszego czasu] i na trybunach zasiądzie 50 tys. ludzi. Skoro jest 8 par meczowych to nie widze problemu grać systemem 2;3;3 odpowiednio piątek, sobota, niedziela w godzinach 16:18:20. Tak chciałoby się ujrzeć powtórkę takiego wyniku, ale zadowolę się nawet 3:1 lub też skromnym 2:0.



Odkad C+ podzielil sie z Orange to tamci transmituja chyba 6 meczow z kazej kolejki i to musi byc kazdy o innej porze

a w sumie dawno nie gralsimy tak wczesnie,zwykle to pora najmniej ciekawego meczu w sobote ,no coz nasza forma ,forma Bytomia......w sumie nie dziwie sie.....

Uran235 24.08.2010 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 967423)
Komentatorzy wspominali, ze dostal bezposrednio czerwoną. Jeśli tak, to mój błąd.

Na 100% była druga żółta i wkonsekwencji czerwona.

Grantar 24.08.2010 09:41

Rzeczywiście Cikos stał się kozłem ofiarnym ... chociaż nie powinien ....
Nikt mu nie pomaga przy wyprowadzaniu piłki, Małecki lata po całym boisku więc najczęściej nie asekuruje prawej strony.
W meczu z Ruchem Cikos stracił piłkę bo nikt nikt pokazał się do podania.
Jeśli się powie Słowakowi: stój na równi ze stoperami, nie łaź do przodu , wypierniczaj "wpieriod" lub trybuny każdą piłkę (a'la Cleber) to on to będzie robił bezbłędnie ... ale czy o to chodzi w nowoczesnym futbolu ???
Na razie Cikos to nie Alvarez ale ma predyspozycje by nim być, jest jeszcze młody.

AYALA 24.08.2010 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 967493)
Rzeczywiście Cikos stał się kozłem ofiarnym ... chociaż nie powinien ....
Nikt mu nie pomaga przy wyprowadzaniu piłki, Małecki lata po całym boisku więc najczęściej nie asekuruje prawej strony.
W meczu z Ruchem Cikos stracił piłkę bo nikt nikt pokazał się do podania.
Jeśli się powie Słowakowi: stój na równi ze stoperami, nie łaź do przodu , wypierniczaj "wpieriod" lub trybuny każdą piłkę (a'la Cleber) to on to będzie robił bezbłędnie ... ale czy o to chodzi w nowoczesnym futbolu ???
Na razie Cikos to nie Alvarez ale ma predyspozycje by nim być, jest jeszcze młody.

mnie najbardziej drażnią już nie same błędy w kryciu które Cikos popełnia ale podawanie piłki do rywala jeszcze na swojej połowie.To tak jakby wjechac na skrzyżowanie na czerwonym świetle :evil:.

Obstawiam że od początku na prawej obronie wyjdzie Singlar.Całkiem przyzwoicie w ostatnim meczu spisał sie Bunoza i mysle że to On będzie wraz z Cleberem grał na środku obrony.Chavez chyba troche za krótko w Klubie żeby Maaskant wystawił go od początku ale pewnie w końcówce wejdzie.

STARY WIŚLAK 24.08.2010 12:18

Co do samego meczu, który odbędzie się o bardzo dziwnej godzinie, to jestem w miarę spokojny...ten mecz My musimy po prostu wygrać bo nie wyobrażam sobie innej alternatywy...każdy prawdziwy Wiślak, ten starszy jak i ten młodszy wierzy do końca w sukces czyli zwycięstwo.

Co zrobi nowy trener za te parę dni to jego słodka tajemnica...ja nie będę wypowiadał się na temat ustawienia drużyny...odpuszczę sobie dywagacje kto będzie podstawowym zawodnikiem, kto na jakiej pozycji wystąpi...na pewno My wszyscy musimy uzbroić się w daleko idącą cierpliwość...

szanuję wypowiedzi wszystkich poprzedników...więc uszanujcie i moją...

cytując pewną piosenkę Szymona Wydry: " Co ma być to będzie, niebo znajdę wszędzie"... zacytuję i moje przesłanie...

Moim niebem była , jest i będzie WISŁA KRAKÓW!!!

A na tym niebie świeci jedna gwiazda... GWIAZDA BIAŁA!!!!

mitmichael 24.08.2010 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *Michael* (Post 967428)
to byly tylko domysły czy dostał czerwoną póki nie ujrzeli tego...

A ustawienie 4-3-3 nie pasuje do Wisły!! do nas pasuje klasyczne 4-4-2 i to obaj napastnicy kolo siebie a nie zabawa z cofniętymi "podwieszonymi" napastnikami...

Ja bym tam sprobował grac tym systemem. Maleckiego, Brozka (lub Zurawskiego) i Riosa do ataku bym wystawił - zawsze jak sie nie sprawdzi mozna wrocic do starego ustawienia.

Manager89 24.08.2010 17:18

Jovanić-Cikos, Chavez, Cleber, Brożek-Wilk-Garguła, Kirm-Małecki, Brożek, Rios

Titto 25.08.2010 14:44

Ja liczę na eksperyment. Jovanić-Singlar,Chavez,Cleber,Diaz-Garguła-Paljić,Kirm-Małecki,Rios-Żurawski

dziadek44 25.08.2010 15:32

bez zadnego defensywnego pomocnika?

Dagobert 25.08.2010 17:14

mysle ze za wczesnie na zamiany na 433 ale zoabaczymy

fanfan 25.08.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 968187)
Ja liczę na eksperyment. Jovanić-Singlar,Chavez,Cleber,Diaz-Garguła-Paljić,Kirm-Małecki,Rios-Żurawski

Nie wiedziałem że Maradona ma tutaj konto :shock:

Titto 26.08.2010 12:23

Ja w tym meczu liczyłbym na Kirma może w meczu z Polonią w jakiś sposób się przełamię, bo facet ma spory talent co widać w jego występach, w reprezentacji, ale w Wiśle gra jakoś niemrawo, być może pod skrzydłami nowego trenera zacznie zachwycać

Mario Nh 26.08.2010 12:50

Dobra, a teraz niech mi ktoś napisze czy i i gdzie jest jakaś transmisja z tego meczu? Przejrzałem programy tv i cały ten temat ale chyba ślepy jestem. Pasowałoby wiedzieć czy opłaca się pędzić do domu po pracy :evil:

czera84 26.08.2010 12:51

Są dwa typy piłkarzy:artyści i rzemieślnicy.Do rzemieślników należy właśnie Kirm.Titto i wcale w reprezentacji Kirm nie błyszczy tylko on jest właśnie takim graczem,który nie popełnia błędów ale nie wyróżnia się czymś wielkim na boisku.Tak mi się wydaje.
Ps.Właśnie gdzie można mecz oglądnąc??

Pablooo 26.08.2010 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 968600)
Dobra, a teraz niech mi ktoś napisze czy i i gdzie jest jakaś transmisja z tego meczu? Przejrzałem programy tv i cały ten temat ale chyba ślepy jestem. Pasowałoby wiedzieć czy opłaca się pędzić do domu po pracy :evil:

Czy to jest takie trudne do ogarnięcia, że telewizja transmituje wszystkie mecze ekstraklasy? Część jest na canal plus, pozostałe na orange sport.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl