Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Robert Maaskant byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7560)

mc-money 21.08.2010 09:17

No to sobie powymienialismy trenerow... Równie dobrze moglibyśmy pomarzyć o Mourinho i SAF'ie...
Ehh, nic nie poradzimy na to- możemy tylko czekać na wyniki (jeśli jakieś będą).

tormenthor 21.08.2010 09:17

Znowu wybrana tańsza opcja. Skoro Valcx będzie kosił sporo kasy, to zabrakło na klasowego trenera. Maskant na pewno jest lepszy od wszystkich polskich trenerów, ale czy będzie potrafił zapanować nad tym wiślackim chaosem?

pikey 21.08.2010 09:17

Cóż, nie mamy trenera tak klasowego, jak sobie życzyliśmy. Cholernie żałuję, że nie wyszło z Jimenezem. Myślałem, że nazwisko nowego trenera wstrząśnie gwiazdami, że będzie wzbudzać podziw i szacunek.

Co do Maaskanta- osiągnięcia trenerskie nie powalają, jednak pamiętajcie, że to człowiek nie wypaczony przez kontakty/pracę z polskimi piłkarzami. Dlatego zasługuje na kredyt zaufania.Oby tylko umiał wzbudzić dla siebie respekt w szatni.

Mam nadzieję, że nowa ,,holenderska Wisła" odniesie wiele sukcesów!

jova 21.08.2010 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 965441)
czyli trener, jakiego racjonalnie myślący ludzie na tym forum się spodziewali...

Jimenez... :D

Dokładnie. Średniak ligi holenderskiej to nasza półka.

Bielau 21.08.2010 09:17

I już zaczęły sie płacze;/ może to nie jest Jimenez ale mimo wszystko człowiek znający europejskie realia. Mam tylko nadzieję że sprawdzi się ten holenderski dyrektor który trenował PSV bo dobra współpraca trener-dyrektor sportowy jest bardzo potrzebna! Myślę, że to jest na pewno dużo lepszy trener niż każdy inny w Polsce i poza tym jest młody (?) i z ambicjami. Powodzenia, panie Trenerze!

mitmichael 21.08.2010 09:17

Moze sie bedziecie smiac ale pierwszy raz słysze nazwisko tego trenera. Szok jest i to spory bo nikt sie tego nazwiska nie spodziewał. No niestety na nasze polskie realia to taki Petrescu i Jimenez to kosmos. Kazdy trener jest lepszy od Kulawika. Trzeba zaufac Basałajowi.

janko04 21.08.2010 09:17

Tylko bardzo dobry trener, zażyczy sobie swojego sztabu szkoleniowego, pensji na poziomie mln euro, i z 10 mln na transfery :> Wyobrażasz sobie Wisłę wydającą 10 mln euro ?

Acapelo 21.08.2010 09:18

w tamtym sezonie pokonal u siebie ajax psv i rode

palladynTS 21.08.2010 09:19

Jak dla mnie,bardzo dobry wybór.Breda w lidze zalicza się zawsze do górnej połówki tabeli.Biorąc pod uwagę poziom piłki naszej do holenderskiej,trener spokojnie da rade.
Zapewne można się spodziewac jakiegoś realnego wzmocnienia drużyny,zawodnikiem z kraju "oranje".

igortsw 21.08.2010 09:19

Nie chce być złym prorokiem, gość może jest zdolny, pełen ochoty do budowania dobrej drużyny, ale nie poradzi sobie w polskich realiach, z polskimi piłkarzami, prezesami itd. obym się mylił, życzę mu jak najlepiej.

Duelo 21.08.2010 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cfaniak (Post 965453)
Nie stac bo co ?? Patrzysz Cupialowi do kieszeni ze takie wnioski wyciagasz? , Cupiala stac i to na bardzo dobrego trenera

Sam sobie przeczysz.

Jestem bardzo ciekawy jak to się potoczy dalej...

IncognitoTSW 21.08.2010 09:20

Wchodzę na forum i przeżywam szok. Macie młodego zdolnego trenera z zachodu, a tu płacz jakby zatrudnili Stefana Majewskiego.

serek.c2 21.08.2010 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 965449)
no to Wisła będzie grała jak Holandia futbol totalny mam nadzieje w niedługim czasie

koniecznie z Boguskim na szpicy - totalne drewno zapewne odnajdzie się w totalnym futbolu.

pan_premier 21.08.2010 09:20

panowie, a teraz każdy edutuje posta i pisze obok ile ma lat :lol:

brawa dla klubu za utrzymanie go w tajemnicy. Ciekawe czy faktycznie był opcją rezerwową, czy holenderski zaciąg był od razu negocjowany

Powodzenia Roberciei tylko pamietaj, że kilku naszych grajków jak się ich przyciśnie to będzie cytować Małeckiego pokątnie ;)

Bielau 21.08.2010 09:21

A co do Jimeneza. Wg mnie to też byłby najlepszy wybór ale trzeba porównać jakich piłkarzy miał do dyspozycji a jakich miał nasz nowy trener w Bredzie, wieć może tak nie idealizujmy pana Jimeneza.

wonski_eNHa 21.08.2010 09:22

Bakero przychodząc do Polonii też dla większości z nas był trenerskim no name'm. Przepracował z nimi 'wakacje' i teraz grają, aż miło.

Witam na pokładzie, trenerze!

kornd 21.08.2010 09:23

Trener młody, zdolny, ale może trochę brakować mu autorytetu do prowadzenia naszych kopaczy.

Rasialdo 21.08.2010 09:23

Jest nowy trener i mam nadzieje że ogarnie nasz burdelik.Interesuje mnie na ile został podpisany??Logiczne byłoby minimum 2 lata:do końca tego sezonu żeby coś naszym wpoił i następny na normalna grę.
Tym co widzieli Jimeneza,Dana itd.życzę powodzenia,bo nie jesteśmy Kubanem czy Zenitem.Mierzmy siły na zamiary,a ten trener najwidoczniej to max na co nas teraz stać.

mitmichael 21.08.2010 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 965470)
panowie, a teraz każdy edutuje posta i pisze obok ile ma lat :lol:

brawa dla klubu za utrzymanie go w tajemnicy. Ciekawe czy faktycznie był opcją rezerwową, czy holenderski zaciąg był od razu negocjowany

Powodzenia Roberciei tylko pamietaj, że kilku naszych grajków jak się ich przyciśnie to będzie cytować Małeckiego pokątnie ;)

Dwoch Holendrow Maaskant + Stan Valckx to moze byc dobry prognostyk. A grajaca Wisła systemem 4-3-3 moze ciekawie wygladac.

Baala 21.08.2010 09:24

Hmm wygląda trochę na trenera-kumpla, a nie na trenera-kata. Ciekawe czy swój własny sztab będzie miał.

Krystian168 21.08.2010 09:25

Trzeba dać mu czas na pokazanie co potrafi :) Razem z Valckxem to może być dobry duet. :)

Ciekawe jak będzie ze sztabem szkoleniowym, czy weźmie ze sobą swoich współpracowników jakiś...

flamengista 21.08.2010 09:25

Na pierwszy rzut oka Robert Maaskant prezentuje się nieźle. 11 lat doświadczenia w trenowaniu (jako główny szkoleniowiec) pierwszo- i drugoligowych drużyn holenderskich. Do tego dość młody, lat 41.

Ważne jest też to, że facet przychodzi do nas nie dlatego, że od 2 lat nie może znaleźć pracy. Jeszcze do wczoraj był trenerem NAC, pracował tam przez 2 lata. Klub ma spore kłopoty finansowe, więc na pewno była to okoliczność sprzyjająca by przyjść do nas.

Poza tym nic więcej powiedzieć się nie da. Trzeba czekać na komentarze ekspertów od ligi holenderskiej.

atut 21.08.2010 09:26

Maaskant
 
Ja bardziej kojarzę Maaskanta niż tego Jimeneza, w tamtym roku prowadził np. NAC w Lidze Europejskiej z dwumeczu z Polonią.

Swoją drogą ciekawe, że on chyba cały czas był trenerem NAC, wtądięc Wisła musiała go stamtąd wyciągnąć

BRTS39 21.08.2010 09:26

Ja jestem zadowolony, sami pisalismy że pewnie bedzie jakiś 2 ligowiec niemiecki a taki poustawia piłkarzy.
A to ciekawe że wyciagneli go z Bredy. Przypominam jak Breda poradziła sobie z Polonia Warszawa 1 - 0 i 3 - 1. Powodzenia dla Pana Roberta.

pikey 21.08.2010 09:27

Dajcie facetowi kredyt zaufania! To nie jakiś Bobo, czy pocieszny dziadzio z Niemiec, jak wielu się obawiało!!!

Wspierajmy go do momentu gdy szczęśliwie, jak pisał Mistrz Słowacki ,,zjadaczów chleba w piłkarzy przerobi":-)

AYALA 21.08.2010 09:27

licze też że Holenderski duet (Valcx+Maaskant) wprowadzi w Wiśle holenderski system szkolenia młodzieży tak aby co roku 2-3 zdolnych wychowanków wchodziło do pierwszej jedenastki.

sessegnon 21.08.2010 09:28

Bożydar Iwanow, spec od ligi holenderskiej, w wywiadzie dla OSI mówi, że to bardzo dobry wybór.Że potrafił zrobić z Bredy solidny zespół, a jego kolejnymi klubami miały być Feyenoord czy Ajax.Mniej więcej coś takiego powiedział:) Raczej nic nie przekręciłem:p

LooNatyk 21.08.2010 09:28

no i fajnie, mlody, zdolny, z bardzo silnej ligi.

A jebnac to sie powinni ci co liczyli na Jimeneza ;)

tedyy 21.08.2010 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_enha (Post 965472)
bakero przychodząc do polonii też dla większości z nas był trenerskim no name'm. Przepracował z nimi 'wakacje' i teraz grają, aż miło.

Witam na pokładzie, trenerze!


podpisuję się pod tym :d:d:d

yoda79 21.08.2010 09:29

Forumowe płaczki mnie rozwalają... Wisła odpada z Azerami,a ci płaczą nad trenerem Bredy,że chaosu nie ogarnie. Wy się ogarnijcie.
W przeciwieństwie do Kapserczaka/Skorży/Kulawika facet od lat pracuje w normalnie działającej lidze.
Dobry pomysł. Powodzenia, panie Maaskant!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl