Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Koszarawa Żywiec - Wisła Kraków na 100-lecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7550)

szczepanwislak 01.09.2010 21:57

tak tez właśnie myślałem
ale jak będzie naprawdę to się dowiemy podczas tych meczów , być może będzie inaczej niż pisze oficjalna
chociaż jest to właśnie największe prawdopodobieństwo

Zienczuk8 02.09.2010 15:10

mysle, ze jakiekolwiek inne zachowanie byloby nie fair w stosunku do Resovii czy tam Koszarawy.. ludzie przyjda obejrzec nasze "gwiazdy" a nie gosci z ME.

szczepanwislak 02.09.2010 16:11

Dokładnie - popieram w 100% !!

spitfire 03.09.2010 15:40

Składy na mecze: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._kto_do_zywca/

Zienczuk8 03.09.2010 16:01

troszke zawiodl mnie sklad do Zywca, w koncu 100 rocznica wazniejsza niz 105.. w dodatku ta 105 mocno watpliwa..

Aros_TSW 03.09.2010 16:41

Wiedziałem że szału nie będzie ale tak mi się bardziej podoba ta 17-stka która pojedzie do Żywca tylko mi brakuje w niej Clebera

edex10501 03.09.2010 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spitfire (Post 972696)
Zapraszamy ;)
Co do biletów:
15zł- trybuna
10zł- miejsca stojące
5zł- ulgowe dla młodzieży (do lat 15 chyba)
Kobiety za darmo :D:D Przynajmniej tak mi powiedzieli :P
Bilety będzie można nabyć chyba dopiero w dniu meczu... ale nie jestem pewna...;/

potwierdzam, na afiszach są takie ceny!

spitfire 03.09.2010 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez edex10501 (Post 973917)
potwierdzam, na afiszach są takie ceny!

No raczej nie robiłabym sobie jaj :D:D

edex10501 03.09.2010 20:03

gdzie siedzimy na stadionie i kto sie wybiera?

spitfire 03.09.2010 20:30

Siedzimy? Heh my w czwórkę mamy bilety na miejsca stojące... :)

Ala1955 03.09.2010 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez edex10501 (Post 973990)
gdzie siedzimy na stadionie i kto sie wybiera?

Kilka osób się wybiera, a usiądziemy, a właściwie staniemy tam gdzie spitfire zajmie miejsce dla wiślaków :-)

spitfire 03.09.2010 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 974005)
Kilka osób się wybiera, a usiądziemy, a właściwie staniemy tam gdzie spitfire zajmie miejsce dla wiślaków :-)

Może jakieś życzenia co do miejsc? :D:D

januszek888 04.09.2010 13:03

Uwaga tam na Górala.

gypsy 04.09.2010 18:25

Wie ktoś może, czy przed meczem będzie można nabyć jeszcze bilety?

zuraw9 04.09.2010 18:28

Jeszcze chyba nie było prowadzonej sprzedaży, więc przed meczem będzie mozna kupić bilety

gypsy 04.09.2010 18:34

to super, dzięki ;)

Zienczuk8 04.09.2010 21:06

czy ktos z zywca lub okolic myslal moze o zalozeniu zywieckiego FC?

spitfire 04.09.2010 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 974456)
czy ktos z zywca lub okolic myslal moze o zalozeniu zywieckiego FC?

Fanklub musi liczyć minimalnie 25 osób dla FC z województwa małopolskiego oraz 10 osób spoza Małopolski.

Karherop 05.09.2010 12:51

Mecz z Koszarawa juz za chwile a tutaj taka cisza ?


Pawełek
Stanek
Cyzio
Kowalski
Cygal
Rado
Garguła
Małecki
Boguski
Jeleń
Paweł Brożek

wbrew pozorom w ofensywie wygląda to nieźle , a obrona .. wiadomo

martinius028 05.09.2010 13:15

gol Pawła Brożka :D
Boguś na 2-0

szprotson 05.09.2010 13:21

Kamil Jeleń dostrzegł wychodzącego środkiem Boguskiego i zagrał mu piłkę. Boguski przyjął podanie i mimo powracającego obrońcy Koszarawy.

Chyba jest progres u Bogusia.

KOMINEK 05.09.2010 13:21

Myślę, że w tej połowie wystraczy tych bramek.

SpoXsteR 05.09.2010 13:22

Cytat:

Wynik łatwo podwyższa Rafał Boguski. "Boguś" na pełnej szybkości opanował długie podanie od Jelenia(...)
czy ja zle widze ?:D
Wiecej luzu Bogus, a raz po raz nie bedziesz mial problemow z przyjeciem .. ;)

nie jest zle.. moze rywal nie jest zbyt wymagajacy, ale spojrzmy na nasz sklad..

Karherop 05.09.2010 13:24

VI liga jak widać jest w naszym zasięgu , jest nieźle

KOMINEK 05.09.2010 13:25

Gra bądź może grać dużo zawodników z ME i myślę, że będą chcieli się pokazać trenerowi .

snyrting 05.09.2010 13:29

Cytat z oficjalnej:
Cytat:

GG: Boguski przyjął piłkę? :D no nie wierze, chyba jakiś progres u chłopaka.
Odp: No przyjął, po rafałowemu :)
Już nawet biuro prasowe leje z naszego Rafała ;]

martinius028 05.09.2010 13:30

a Rafał kolejną bramkę ładuje ;]

SpoXsteR 05.09.2010 13:30

tuz ma byc festyn dla Zywca jak wczoraj w Rzeszowie.. dajmy im cos strzelic ;) )))

brylant17 05.09.2010 13:32

Łał polski Messi strzela drugą bramkę :P


Jelonek :D i 0:4

AYALA 05.09.2010 13:32

Boguski chyba w Białymstoku wyjdzie w pierwszym składzie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl