Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 15 sierpnia niedziela godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7536)

BRTS39 11.08.2010 09:24

A jak to było było z Głowa i Marcelo? Który był lewonozny ?

grogoriogreg 11.08.2010 09:44

Niektórym bardzo trudno przez gardło przechodzą słowa pochwały dla najlepszego piłkarza meczu z Arką, którym był Pawełek...

konkursowicz 11.08.2010 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 958019)
Niektórym bardzo trudno przez gardło przechodzą słowa pochwały dla najlepszego piłkarza meczu z Arką, którym był Pawełek...

Pawełek zaliczył dobry występ, choć bronił dość niepewnie (to wypuszczenie piłki z rąk). Tyle, że Jovanić w pierwszym meczu z Karabachem bronił jeszcze bardziej niepewne (chociażby to wyjście z bramki kiedy prawie zagrał ręką poza polem karnym).

Myślę,że nie będzie dramatu jak Pawełek zagra mecz czy dwa. Jovanić będzie wiedział że nie może na chwile odpuścić. Natomiast mam nadzieję że nowy trener będzie konsekwentnie stawiał na jednego golkipera, bramkarz powinien mieć taki komfort psychiczny.

lukaszkm 11.08.2010 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 957994)
Jovanic
Cikos-Cleber-Bunoza-Diaz
Kirm-Sobol-Wilk-Piotr Brożek
Małecki-Brożek

mój skład na Ruch...

Dokładnie tak samo to widzę, do tego zmiany:
Paljic za Piotra Brożka, za Wilka - Guła lub Jirsak, za Pawła Brożka - Rios.

qchar90 11.08.2010 12:32

ciekawe czy Chavez już wyjechał do Hondurasu po papiery, pewnie z Ruchem nie wystapi
ja widziałbym na skrzydle zamiast bezproduktywnego ostatnio Piotra Brożka, Paljica niech chlop zagra 90 minut
tak samo niech Rios wyjdzie z Pawłem Brożkiem w ataku

sandomingo 11.08.2010 12:50

Wszystko wskazuje na to, że drużynę w najbliższym meczu poprowadzi Kula. Po tym jak się zorientował co do ich przygotowania fizycznego to nie sądzę, żeby powtórzył wariant ustawienia z meczu z Arką - dodatkowo dochodzą również mecze w różnych reprezentacjach w środę, co przecież na progu sezonu jest dla naszych piłkarzyków dawką niemalże zabójczą.
Pewne miejsce w składzie ma Pawełek, w obronie pewnie Cleber za Kowalskiego, oprócz tego Cikosz, Bunoza i Diaz.
W pomocy z przyczyn powyższych raczej Sobol z Wilkiem a na bokach Kirm i Piotruś - choć tutaj jeżeli Kula chciałby być konsekwentny to powinien wystawić Rado, tyle że za kogo? Widać że mocno stawia na Brożków, bez względu na formę . W ataku Małecki z Pawłem, choć ten drugi mógłby zacząć na ławce ale patrz wyżej.
Jak widać Riosa pewnie zobaczymy dopiero po przerwie.


Mam tylko nadzieję że w kadrze meczowej nie będzie Boguskiego, choć Kula zgodnie z tym, co powiedział jest pewnie gotowy nadal wpuszczać go "na przełamanie" choć równa się to grze w osłabieniu lub nawet gorzej.

junior1906tsw 11.08.2010 13:24

Są jakiekolwiek szanse na gre Chaveza z Ruchem?

Probos 11.08.2010 15:00

Będzie ciężka przeprawa, ale myślę, że dadzą sobie chłopaki radę. :D

matek00 11.08.2010 15:13

Pawełek-Cikos-Bunoza(Chavez)-Cleber-Diaz-Małecki-Sobolewski(Wilk)-Garguła-Kirm(Brożek)-Brożek-Rios(Żurawski)

mój skład na Ruch

brylant17 11.08.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez junior1906tsw (Post 958149)
Są jakiekolwiek szanse na gre Chaveza z Ruchem?



Raczej nie musi lecieć do Hondurasu po pozwolenie na pracę a później coś w PZPN załatwić.

mitmichael 11.08.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez junior1906tsw (Post 958149)
Są jakiekolwiek szanse na gre Chaveza z Ruchem?

"Nie wiadomo jednak czy znajdzie się on w składzie Wisły już na mecz 2. kolejki ekstraklasy z Ruchem Chorzów. - Czekam na dokumenty z PZPN, z którymi udam się do Hondurasu starać się o pozwolenie na pracę w Polsce - tłumaczy Chavez. Doświadczenie mówi, że proces ten trwa średnio ok. 10 dni, a mecz z Niebieskimi Wisła rozegra 15 sierpnia" wiec sprawa jest prosta - z Ruchem bez Chaveza.

chojski365 11.08.2010 19:25

Ja bym zaproponował taki skład :
Jovanić
Cleber Bunoza
Cikos Junior Diaz
Sobolewski
Kirm Piotr Brożek
Małecki
Brożek Rios ( Boguski )
tak bym ustawił skład ale nie wiem czy może zagrać Cleber z Bunozą w obronie bo obaj to lewonożni piłkarze a raczej nie daje się takich na środku defensywy.ruch jest bez formy więc licze na spokojne zwycięstwo Wisełki !

s1mone 11.08.2010 19:30

Wisła gra w tym momencie bardzo słabo i dopiero się zgrywa, ale Ruch gra jeszcze gorzej.

Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo.

Ejdzbiol 12.08.2010 11:11

Ja bym stawił na Bunozę i Clebera, na Jovanica może też. I fakt jest taki że gra z dwoma defensywnymi pomocnikami może nam przynieść dużo dobrego jeżeli skrzydła będą grały bardziej ofensywnie. Zarówno Piotrek jak i Kirm mają do tego dryg. Na podwieszonego Mały, a na szpicy Brożek

felipe 12.08.2010 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ejdzbiol (Post 958714)
Ja bym stawił na Bunozę i Clebera, na Jovanica może też. I fakt jest taki że gra z dwoma defensywnymi pomocnikami może nam przynieść dużo dobrego jeżeli skrzydła będą grały bardziej ofensywnie. Zarówno Piotrek jak i Kirm mają do tego dryg. Na podwieszonego Mały, a na szpicy Brożek

Popieram.
Jovanic - nie zawalił w dwumeczu z Azerami, ponadto to raczej on na dłuższą metę ma być bramkarzem - warto zatem mu zaufać, dać poczucie pewności. Z drugiej strony wątpię w tą zmianę. Czuję, że Pawełek zagra jeszcze z Ruchem bo Kulawika nie zawiódł. Po nowym trenerze już spodziewać się można wszystkiego.
Bunoza/Cleber - byłoby super, Kowalski przekonuje mnie najmniej. Dotychczasowa kariera Gordana pokazuje, że drzemie w nim jakiś potencjał - po prostu czuję, że brak mu wsparcia kogoś doświadczonego. Z nowym trenerem liczę na duet Chavez - Bunoza, póki co odstawić Kowalskiego.

Po bokach Cikos/Diaz, to raczej pewne.

W pomocy Kirm-Wilk-Sobolewski-Piotr Brożek - nie strzelamy wielu goli, więc priorytetem jak dla mnie powinno być zero z tyłu. Stąd dwóch defensywnych. W razie kłopotów Rios za Wilka i do przodu.

Atak - Małecki pewniak (ma formę to trzeba ją wykorzystać), jako drugi Żuraw/Brożek.


Co do wyniku - Ruch jest słabiutki, ale boję się wtopy 1:0, czy remisu 1:1. Na wiele bramek nie liczę.

FredzIo 12.08.2010 12:33

Trzeba przyznać, że w ofensywie na prawdę mamy bardzo duże pole manewru. Ja bym widział miejsce i dla Zurawia i Pawła i Małeckiego, a szanse też musi dostać Rios. Boguski może w końcu się ogarnie i może te braki techniczne nie beda juz takie razace. Kirm i Sobol sie sprawdzili, wiec oni na pewno wyjdą. Myślę, że na Gargułe nie ma co liczyć, to tylko kwestia kilkunastu dni aż złapie kolejna kontuzję. Wydaje mi sie, ze Wisla wyjdzie takim ustawieniem:
Pawełek
Cikos Bunoza Cleber Diaz
Kirm Sobol Pietia
Malecki Zuraw Paweł Brozek

Kazdy ofensywny piłkarz z ławki może wnieść nową jakość do naszej gry. Myślę, że zwycięstwo dwoma bramkami to minimum.

felipe 12.08.2010 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 958798)
Pawełek
Cikos Bunoza Cleber Diaz
Kirm Sobol Pietia
Malecki Zuraw Paweł Brozek

Kazdy ofensywny piłkarz z ławki może wnieść nową jakość do naszej gry. Myślę, że zwycięstwo dwoma bramkami to minimum.

Moim zdaniem 2 gole minimum ale w plecy. Przy tak wesołym ustawieniu i aktualnej formie kopaczy.

FredzIo 12.08.2010 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 958801)
Moim zdaniem 2 gole minimum ale w plecy. Przy tak wesołym ustawieniu i aktualnej formie kopaczy.

Chyba nie widziałes w jakiej formie aktualnie jest Ruch :S.

Watts 12.08.2010 13:15

Chyba nie widziałeś, w jakiej formie aktualnie jesteśmy my :S.

Będzie bezbramkowy remis albo wygramy jedną bramką. Jedyna nadzieja w dziurawej obronie Ruchu.

felipe 12.08.2010 13:17

Wojaży europejskich Ruchu nie komentuję, bo one nie są żadnym wyznacznikiem w obecnej sytuacji, gdy przegrywamy z kim się da w eliminacjach do eliminacji.Nie wiem co gorsze - 0 punktów i 6 goli w plecy z Austrią Wiedeń czy 0 punktów i 4 gole w plecy z Karabachem :)
Skupmy sie na ligowym bagienku - a tu:
- Ruch remisuje na wyjeździe z solidną Lechią
- Wisła uciułała 1:0 z czołową kandydatką do spadku - Arką i to tylko dzięki Pawełkowi, który 2-3 setki wybronił

Więc nie wiem, skąd optymizm :) Ale ok, chciałbym byś miał rację.

wislacki mati 12.08.2010 13:18

Ja bym bardzo chetnie zobaczl sklad i ustawienie zaproponowane przez FredzIo. Cleber wraca. sobol cos pociagnal w ostatnim meczu, 3 napastnikow jak bedzie mialo pare sytuacji to moze to sie pozbiera w kilka bramek :)

WISŁAZWE 12.08.2010 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 958835)
Chyba nie widziałeś, w jakiej formie aktualnie jesteśmy my :S.

Będzie bezbramkowy remis albo wygramy jedną bramką. Jedyna nadzieja w dziurawej obronie Ruchu.


Czyżby Ruch miał bardziej dziurawą obronę, od naszej nie zgranej bądź co bądź obrony, gdzie znowu pierwszy mecz zagramy z innymi środkowymi obrońcami, bo nie pamiętam, aby Cleber grał już z Bunozą na środku obrony w meczu o punkty.
Jeżeli taki obrońcami zagramy oczywiście, nie wiadomo co wymyśli trener Kulawik.

s1mone 12.08.2010 13:23

Czuję, że znów zagramy 4-5-1, fajnie by było zobaczyć taki skład :


----------Pawełek --------------
Cikosz, Bunoza, Cleber, Diaz
------Sobolewski(Wilk)---------
------Małecki-------Rios--------
Kirm---------------------Brożek (Paljic)
------------Brożek--------------

wislacki mati 12.08.2010 13:24

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/chca_grac/ Guła juz gotowy :)

Barocco 12.08.2010 20:43

jak dla mnie

Pawełek - Cikos - Bunoza Cleber Brożek - Kirm Diaz Garguła Małecki - Rios Brożek

dałbym odpocząć Sobolowi, Rado jest troche surowy technicznie, w żadnym wypadku nie wystawiałbym Kowalskiego ani Boguskiego - Ci dwaj muszą sobie odpocząć od piłki na kilka kolejek - a Kowalski to sobowtór Jopa - do widzenia.

na zmianę Łobodziński (za słabszego z pary Kirm Małecki) i Żurawski (za Gargułę lub słabszego z pary Rios Brożek)

junior1906tsw 12.08.2010 21:23

---------- Jovanic --------------
Cikosz, Bunoza, Cleber, Diaz
------Wilk-----------Jirsak---------
------Małecki-------Rios--------
Kirm--------------------- Paljic
------------Brożek--------------

Bóg Trybun (objawion) 12.08.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez junior1906tsw (Post 959344)
---------- Jovanic --------------
Cikosz, Bunoza, Cleber, Diaz
------Wilk-----------Jirsak---------
------Małecki-------Rios--------
Kirm--------------------- Paljic
------------Brożek--------------

Zajebisty skład!
4-4-3. Tylko czy sędzia się zgodzi.

JrQ- 12.08.2010 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez junior1906tsw (Post 959344)
---------- Jovanic --------------
Cikosz, Bunoza, Cleber, Diaz
------Wilk-----------Jirsak---------
------Małecki-------Rios--------
Kirm--------------------- Paljic
------------Brożek--------------

o k*rwa
to żeś taktyku wymyślił, w 12 granie :rotfl:

sevenheaven 12.08.2010 22:23

zastanawiał się pewnie kogo wyrzucić, nie mógl się zdecydować to podał 12 osobową :D

junior1906tsw 12.08.2010 22:59

hahaha troche nie wyszło :D chciałem wspomóc naszą drużynę jak się da :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl