![]() |
A jak to było było z Głowa i Marcelo? Który był lewonozny ?
|
Niektórym bardzo trudno przez gardło przechodzą słowa pochwały dla najlepszego piłkarza meczu z Arką, którym był Pawełek...
|
Cytat:
Myślę,że nie będzie dramatu jak Pawełek zagra mecz czy dwa. Jovanić będzie wiedział że nie może na chwile odpuścić. Natomiast mam nadzieję że nowy trener będzie konsekwentnie stawiał na jednego golkipera, bramkarz powinien mieć taki komfort psychiczny. |
Cytat:
Paljic za Piotra Brożka, za Wilka - Guła lub Jirsak, za Pawła Brożka - Rios. |
ciekawe czy Chavez już wyjechał do Hondurasu po papiery, pewnie z Ruchem nie wystapi
ja widziałbym na skrzydle zamiast bezproduktywnego ostatnio Piotra Brożka, Paljica niech chlop zagra 90 minut tak samo niech Rios wyjdzie z Pawłem Brożkiem w ataku |
Wszystko wskazuje na to, że drużynę w najbliższym meczu poprowadzi Kula. Po tym jak się zorientował co do ich przygotowania fizycznego to nie sądzę, żeby powtórzył wariant ustawienia z meczu z Arką - dodatkowo dochodzą również mecze w różnych reprezentacjach w środę, co przecież na progu sezonu jest dla naszych piłkarzyków dawką niemalże zabójczą.
Pewne miejsce w składzie ma Pawełek, w obronie pewnie Cleber za Kowalskiego, oprócz tego Cikosz, Bunoza i Diaz. W pomocy z przyczyn powyższych raczej Sobol z Wilkiem a na bokach Kirm i Piotruś - choć tutaj jeżeli Kula chciałby być konsekwentny to powinien wystawić Rado, tyle że za kogo? Widać że mocno stawia na Brożków, bez względu na formę . W ataku Małecki z Pawłem, choć ten drugi mógłby zacząć na ławce ale patrz wyżej. Jak widać Riosa pewnie zobaczymy dopiero po przerwie. Mam tylko nadzieję że w kadrze meczowej nie będzie Boguskiego, choć Kula zgodnie z tym, co powiedział jest pewnie gotowy nadal wpuszczać go "na przełamanie" choć równa się to grze w osłabieniu lub nawet gorzej. |
Są jakiekolwiek szanse na gre Chaveza z Ruchem?
|
Będzie ciężka przeprawa, ale myślę, że dadzą sobie chłopaki radę. :D
|
Pawełek-Cikos-Bunoza(Chavez)-Cleber-Diaz-Małecki-Sobolewski(Wilk)-Garguła-Kirm(Brożek)-Brożek-Rios(Żurawski)
mój skład na Ruch |
Cytat:
Raczej nie musi lecieć do Hondurasu po pozwolenie na pracę a później coś w PZPN załatwić. |
Cytat:
|
Ja bym zaproponował taki skład :
Jovanić Cleber Bunoza Cikos Junior Diaz Sobolewski Kirm Piotr Brożek Małecki Brożek Rios ( Boguski ) tak bym ustawił skład ale nie wiem czy może zagrać Cleber z Bunozą w obronie bo obaj to lewonożni piłkarze a raczej nie daje się takich na środku defensywy.ruch jest bez formy więc licze na spokojne zwycięstwo Wisełki ! |
Wisła gra w tym momencie bardzo słabo i dopiero się zgrywa, ale Ruch gra jeszcze gorzej.
Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo. |
Ja bym stawił na Bunozę i Clebera, na Jovanica może też. I fakt jest taki że gra z dwoma defensywnymi pomocnikami może nam przynieść dużo dobrego jeżeli skrzydła będą grały bardziej ofensywnie. Zarówno Piotrek jak i Kirm mają do tego dryg. Na podwieszonego Mały, a na szpicy Brożek
|
Cytat:
Jovanic - nie zawalił w dwumeczu z Azerami, ponadto to raczej on na dłuższą metę ma być bramkarzem - warto zatem mu zaufać, dać poczucie pewności. Z drugiej strony wątpię w tą zmianę. Czuję, że Pawełek zagra jeszcze z Ruchem bo Kulawika nie zawiódł. Po nowym trenerze już spodziewać się można wszystkiego. Bunoza/Cleber - byłoby super, Kowalski przekonuje mnie najmniej. Dotychczasowa kariera Gordana pokazuje, że drzemie w nim jakiś potencjał - po prostu czuję, że brak mu wsparcia kogoś doświadczonego. Z nowym trenerem liczę na duet Chavez - Bunoza, póki co odstawić Kowalskiego. Po bokach Cikos/Diaz, to raczej pewne. W pomocy Kirm-Wilk-Sobolewski-Piotr Brożek - nie strzelamy wielu goli, więc priorytetem jak dla mnie powinno być zero z tyłu. Stąd dwóch defensywnych. W razie kłopotów Rios za Wilka i do przodu. Atak - Małecki pewniak (ma formę to trzeba ją wykorzystać), jako drugi Żuraw/Brożek. Co do wyniku - Ruch jest słabiutki, ale boję się wtopy 1:0, czy remisu 1:1. Na wiele bramek nie liczę. |
Trzeba przyznać, że w ofensywie na prawdę mamy bardzo duże pole manewru. Ja bym widział miejsce i dla Zurawia i Pawła i Małeckiego, a szanse też musi dostać Rios. Boguski może w końcu się ogarnie i może te braki techniczne nie beda juz takie razace. Kirm i Sobol sie sprawdzili, wiec oni na pewno wyjdą. Myślę, że na Gargułe nie ma co liczyć, to tylko kwestia kilkunastu dni aż złapie kolejna kontuzję. Wydaje mi sie, ze Wisla wyjdzie takim ustawieniem:
Pawełek Cikos Bunoza Cleber Diaz Kirm Sobol Pietia Malecki Zuraw Paweł Brozek Kazdy ofensywny piłkarz z ławki może wnieść nową jakość do naszej gry. Myślę, że zwycięstwo dwoma bramkami to minimum. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba nie widziałeś, w jakiej formie aktualnie jesteśmy my :S.
Będzie bezbramkowy remis albo wygramy jedną bramką. Jedyna nadzieja w dziurawej obronie Ruchu. |
Wojaży europejskich Ruchu nie komentuję, bo one nie są żadnym wyznacznikiem w obecnej sytuacji, gdy przegrywamy z kim się da w eliminacjach do eliminacji.Nie wiem co gorsze - 0 punktów i 6 goli w plecy z Austrią Wiedeń czy 0 punktów i 4 gole w plecy z Karabachem :)
Skupmy sie na ligowym bagienku - a tu: - Ruch remisuje na wyjeździe z solidną Lechią - Wisła uciułała 1:0 z czołową kandydatką do spadku - Arką i to tylko dzięki Pawełkowi, który 2-3 setki wybronił Więc nie wiem, skąd optymizm :) Ale ok, chciałbym byś miał rację. |
Ja bym bardzo chetnie zobaczl sklad i ustawienie zaproponowane przez FredzIo. Cleber wraca. sobol cos pociagnal w ostatnim meczu, 3 napastnikow jak bedzie mialo pare sytuacji to moze to sie pozbiera w kilka bramek :)
|
Cytat:
Czyżby Ruch miał bardziej dziurawą obronę, od naszej nie zgranej bądź co bądź obrony, gdzie znowu pierwszy mecz zagramy z innymi środkowymi obrońcami, bo nie pamiętam, aby Cleber grał już z Bunozą na środku obrony w meczu o punkty. Jeżeli taki obrońcami zagramy oczywiście, nie wiadomo co wymyśli trener Kulawik. |
Czuję, że znów zagramy 4-5-1, fajnie by było zobaczyć taki skład :
----------Pawełek -------------- Cikosz, Bunoza, Cleber, Diaz ------Sobolewski(Wilk)--------- ------Małecki-------Rios-------- Kirm---------------------Brożek (Paljic) ------------Brożek-------------- |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/chca_grac/ Guła juz gotowy :)
|
jak dla mnie
Pawełek - Cikos - Bunoza Cleber Brożek - Kirm Diaz Garguła Małecki - Rios Brożek dałbym odpocząć Sobolowi, Rado jest troche surowy technicznie, w żadnym wypadku nie wystawiałbym Kowalskiego ani Boguskiego - Ci dwaj muszą sobie odpocząć od piłki na kilka kolejek - a Kowalski to sobowtór Jopa - do widzenia. na zmianę Łobodziński (za słabszego z pary Kirm Małecki) i Żurawski (za Gargułę lub słabszego z pary Rios Brożek) |
---------- Jovanic --------------
Cikosz, Bunoza, Cleber, Diaz ------Wilk-----------Jirsak--------- ------Małecki-------Rios-------- Kirm--------------------- Paljic ------------Brożek-------------- |
Cytat:
4-4-3. Tylko czy sędzia się zgodzi. |
Cytat:
to żeś taktyku wymyślił, w 12 granie :rotfl: |
zastanawiał się pewnie kogo wyrzucić, nie mógl się zdecydować to podał 12 osobową :D
|
hahaha troche nie wyszło :D chciałem wspomóc naszą drużynę jak się da :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl