![]() |
Wg mnie pomysł ciekawy i sensowny, przede wszystkim dlatego, że ułatwi on pracę organizatorom konkursu, oraz zmniejszy możliwość zwykłych, ludzkich pomyłek, przy czasochłonnym i mozolnym podliczaniu punktów . Ewentualnie zgłaszam chęć wzięcia udziału w testowaniu "wersji beta" :-)
|
Cieszy mnie, że są chętne osoby do wzięcia udziału w wersji testowej, jak wszystko będziemy wiedzieć tzn. kiedy ukaże się stronka, ja lub Ofsajd wrzucimy odpowiednie informacje.
Pozdrawiam i śledzić temat ;) |
Ja powiem tyle: przed nami jeszcze sporo pracy :)
|
Minął tydzień i cisza w odnosnie tej nowej stronki do typowania..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam takie spostrzeżenie dotyczące nowej formy zabawy chodzi mi o to czy będzie się dało wprowadzić funkcje automatycznego blokowania możliwości dodania typu po upływie terminu. Np: Czas jest do piątku do 23:59, a w sobotę o 00:00 system typowania już by nie przyjął. Nie wiem czy nie byłoby to zbyt czasochłonne :)
|
Cytat:
|
Pozwolę sobie wrzucić małą informację mam nadzieję, że Ofsajd się nie pogniewa :-)
Już nie długo możliwa mała niespodzianka :) A jak wszystko pójdzie po myśli projektanta to będą dwie inaugurację w jednym dniu nowy stadion i oficjalnie nowa strona. Jeszcze trochę cierpliwości. |
Witam po dość długiej przerwie.
Panowie i Panie, chciałbym uspokoić wszystkich, którzy czekają na nową stronę do typowania. Prace trwają, główny pomysłodawca posuwa się do przodu ale jak wiadomo oprócz forum istnieje też życie prywatne, które zajmuje pierwsze miejsce- wiadomo :) Bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. |
To może jakieś screeny, :D tak aby narobić smaczku :P
|
Jak się uda to będą screeny nic nie obiecuje, bo wiadomo jak jest z czasem :)
|
Nic na siłę. Nie będzie w tej edycji to w przyszłej. 4 lata dało się bawić tak jak jest obecnie więc 3 miesiące wielkiej różnicy by nie zrobiły. Niech wszystko będzie zapięte na ostatni guzik i pokazana finalna wersja. Czy to będzie wrzesień czy grudzień dla mnie to bez różnicy.
|
I jak panowie, projekt upadł, czy działacie?
|
działam, ale idzie mi to jak krew z nosa.
|
Nie no spoko, nie pospieszam tylko pytam z czystej ciekawości.
|
Panowie i Panie oczywiście :)
jestem w trakcie robienia tabeli wszech czasów z poprzednich edycji póki co uwzględniłem edycję 6 i 7, które prowadziłem, bez edycji 8 która dołączona zostanie po ostatnim meczu. W sumie w poprzednich edycjach udział wzięło 195 uczestników do tego dodać trzeba jeszcze nowych z tej edycji więc myślę, że około 250 osób będzie uwzględnionych w tej tabeli, może będzie więcej nie liczyłem jeszcze. Pierwsza trójka ( edycja 6 i 7 bez 8), oraz trójka zawodników która teraz w 8 edycji prowadzi zajmuje odpowiednio takie miejsca w tabeli wszech czasów: 1. wislakdaniel 546 pkt ( 11 miejsce)* 2. piter116 545 pkt (3 miejsce) 3. Ala1955 541 pkt (30 miejsce) * w nawiasie miejsce z obecnej edycji 8. ----------- 1. pablo92TSW 277 pkt (47 miejsce)** 2. DarekK-11 197 pkt (60 miejsce) 3. piter116 545 pkt (2 miejsce) ** w nawiasie miejsce zajmowane w tabeli wszech czasów. To tak w ramach ciekawostki. Jak chcecie to mogę wrzucić całość z 2 edycji :) |
Ciekawa inicjatywa z twojej strony gdybyś potrzebował pomocy to chętnie służę.
|
W tabeli wszech czasów posuwamy się do przodu, dzięki pomocy PhantomRanger'a dołożyłem kolejne poprzednie edycje 4 i 5 więc tabela ulegnie za pewne zmianie.
Doliczyłem na razie użytkowników z 8 edycji konkursu i przekroczyliśmy liczbę 300 !! dokładnie 325 teraz jak doliczę pozostałych uczestników z poprzednich edycji to pęknie 400 pewnie a może i 500. Cała tabela dostępna będzie po zakończeniu 8 edycji konkursu o Wiśle. Dodatkowo będą jeszcze statystyki konkursowe ale to wszystko w swoim czasie. Pozdrawiam. |
Fajny pomysł z tym konkursem o Wiśle na osobnej stronie. Jeśli ktoś się będzie umiał tym zająć. Przypadkowe pomyłki będą minimalizowane.
A czy mecz Wisła - Legia typujemy jeszcze na forum tak? |
Cytat:
Pewnie, że tak typujemy na forum do czasu oddania do użytku nowej strony, kiedy strona będzie gotowa na pewno pojawi się odpowiednia informacja. Póki co wszystko zostaje po staremu :) Tabela wygląda naprawdę imponująco: 417 uczestników konkursu. Pierwsza 5 póki co tak na smak :) 1. gregor07 1111 pkt 2. arti 1105 pkt 3. AYALA 1095 pkt 4. WISŁA 1906 NH 1064 pkt 5. KOMINEK 1023 pkt Oczywiście po 8 edycji będzie całość 417 pozycji( chyba że dojdą nowi konkursowicze) + statystyki, kto najczęściej wygrywał, kto najlepiej typował, kto najczęściej zajmował miejsca na podium itp, więc jeszcze jest trochę pracy :) Mam nadzieję, że uda się wykonać zamierzony cel i w grudniu opublikuje takie małe co nie co. Z Wiślackim Pozdrowieniem !! Bardzo ciekawa propozycja (...) ale to może jak Ofsajd ukończy stronę. Póki co zostaje tak jak jest. --------------------------- Swego czasu podczas rozmowy z administratorem strony (Rav'em ) była mowa, że jak co to nowa strona zostałaby rozreklamowana na głównej TWSD, do tego dochodzi niezniszczalny FB, konto wisłakrakow.com + moje . Poprawa. Nie dyskutujemy na temat marketingu, póki co. |
Witam!
W tabeli wszech czasów mały skok do przodu, no niestety tabela będzie od 4 edycji ponieważ pierwszych 3 edycji nie jesteśmy w stanie odtworzyć, jedyna nadzieja w grzegorze, że ma gdzieś u siebie tabele z poprzednich edycji. Statystyki będą dość obszerne i w miarę możliwości dokładne :) Postaram się aby utworzyć nowy temat po zakończeniu obecnej edycji i tam umieścimy ''Wielką Tabelę Wszech Czasów'' być może uda się temat przykleić żeby nie zginął gdzieś na entej stronie forum :) O wszystkim będę informował w swoim czasie. Duży wkład w tworzenie tabeli ma także użytkownik - PhantomRanger, wielkie dzięki :) |
W sumie wcześniej nie zajarzyłem, bo też bym postaral sie pomóc, bo mam ostatnio za duzo czasu, ale juz nie chce sie mieszac :)
|
Witajcie z racji tego, że 8 edycja konkursu zbliża się powoli ku końcowi, to parę słów ode mnie:
Już nie długo pojawi się ''Wielka Tabela Wszech Czasów'' znajdziecie w niej m.in: * Całą tabele, wszystkich konkursowiczów, którzy choć raz wzięli udział w którejkolwiek edycji począwszy od 4 niestety bo wcześniejszych nie mamy, ich sumę wszystkich punktów zdobytych w edycjach (4-8) * Każda edycja w pigułce ( ale o tym przekonacie się niebawem) * Do tego parę mini tabel obrazujących kto najlepiej typował na przestrzeni wszystkich edycji w różnych rozgrywkach i także gratka dla wszystkich Wiślaków ale i nie tylko. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to na Mikołaja taki prezent będzie, ale nic nie obiecuje na 100% bo nie wiadomo jak będzie z czasem moim czy PhanotmRanger'a. Na bieżąco będę informował :) Z Wiślackim Pozdrowieniem. ------------------------------------------------------------------------------------------ Do obecnej edycji 8 wkraczamy tu w decydującą fazę, zostały nam 2 spotkania do typowania- niedzielne(28.11.2010 ) z Polonią Warszawa oraz sobotnie ( 4.12.2010) z Arką Gdynia, jak widać po tabeli walka o zwycięstwo będzie zacięta na pewno do końca, przynajmniej obecna sytuacja tak się przedstawia. EMOCJE GWARANTOWANE - więc oddawać typy bo jedna zmiana, strzelec bramki może zadecydować o końcowym zwycięstwie :) |
Witam :)
Temat konkursowy jeszcze zamknięty, czekam aż otworzą aby wrzucić tabelę po meczu z Polonią i od razu generalną, a tym czasem mam do uczestników takie pytanie: Co Wy na to aby ostatni mecz z Arką Gdynia typować do CZWARTKU do godziny 23:59 a nie do piątku ?? Zaostrzyło by to rywalizację o czołowe pozycję i dodało by trochę emocji na sam koniec :) |
Ja jestem za. Może i zajmuje odległą pozycję, ale jeśli chodzi o walkę o 1 lokatę byłoby ciekawiej. Gramy w sobotę, a w piątek jeszcze trening. Nigdy nic nie wiadomo co się na nim może stać.
|
Pomnóżmy jeszcze wyniki razy 2 by były większe emocje :D
|
Jestem na za,ale jeżeli by ktoś zapomniał to może w Piątek?
|
Cytat:
Cytat:
Rywalizacja musi być. |
Co do terminu może być. Ale to podwajanie mi się nie podoba, bo mam wysoką pozycję :D
Ale ok, liczy się zabawa i emocje. Niech i tak będzie :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl