![]() |
Mathias Sammer!
|
Bawi mnie jedno; trener poddający się do dymisji w dniu rozpoczęcia rozgrywek...i wszyscy wołają hurra!
Ja rozumiem, ze oburzenie po klęsce z Azerami jest spore...ale nie czujecie w tym totalnego kwasu? Przychodzi ktoś nowy, kto totalnie nie moze byc odpowiedzialny za druzynę, bo nie przygotowywał jej do sezonu. Ktoś kto druzynę musi poznać - zakładając ze będzie to trener zagraniczny - lub co najmniej zorientować się w jej mozliwosciach np psychofizycznych. Wisla ma na to czas? Nie sądzę. Myślę, że Henry się po raz kolejny obraził na świat, zabiera swoje zabawki a Wy się teraz martwcie sami. |
kreseq oj, będzie płacz po kilku meczach. Maciuś i jego sztab tak waszych nowych kopaczy przygotuje, że hoo. btw. decyzja o wybraniu na kapitana jakiegoś leszcza z Chorwacji była już fenomenem, wolał bym pączusia.
Z Polski tylko Probierz, a zza granicy to musi być ktoś konkretny, ale taki ktoś sobie dużo życzy. A p. Cupiał woli przepłacać gwiazdki, niż sypnąć coś na jakiegoś szkoleniowca. |
Cytat:
Ja apeluje aby skonczyc nazywanie naszych pilkokopow gwiazdami, gwiazdkami itp. Ludzie ktokolwiek o nich tak mowi robi im krzywde wieksza niz sie moze wydawac. Jako przyklad mozna Peszke podac ta "gwiazda, nadzieja polskiej pilki, reprezentant kraju, pilkarz o ktorego bily sie zagraniczne mocne kluby" o malo nie pobil dziennikarza gdy ten zazucil mu slaba gre. Te "gwiazdy" karmione bzdurnymi artykulami w gazetach, uwielbieniem kibicow sa potem zdziwione ze byle azerski pilkarz nie kladzie sie na boisku i nie blaga o lagodne traktowanie a co gorsza osmiela sie przekroczyc polowe boiska nie pytajac o zgode. W przyszlym roku moge sie zalozyc kazdy klub po wylosowaniu druzyny z Polski odetchnie z ulga bo przeciez moglo byc gorzej np. mistrz Azerbejdzanu. Taka jest prawda i nasze obrazanie sie na klub nic tu nie da. Jako kibice mozemy tylko jedno wesprzec klub (nie pilkarzy) oraz nowego trenera bo nizej juz sie upasc nie da. Osobiscie chcialbym trenera z zagranicy ktory dostanie pozwolenie na zatrudnienie calego sztabu szkoleniowego, od masazysty poprzez asystentow do trenerow przygotowania fizycznego. Kogos kto dostanie dwa lata na przebudowe tego wysztkiego nawet kosztem wynikow w pierwszym sezonie oraz pozegnania kilku (wszystkich) pilkokopow. Mam nadzieje ze ten nowy trener po wejsciu do szatni powie (parafrazujac Maleckiego) "Kim wy k***** smiecie jestescie zeby sie pilkarzami nazywac". Moze w ten sposob do kilku bedzie mozna dotrzec a reszte szybko pozegnac. |
Napewno zaden trener z Polski... ale oczywiscie najpierw trzeba miec dobrego prezesa i cale zaplecze, trener to jedynie trybik w tej maszynie.
|
Cytat:
Cytat:
|
Może by się udało Majewskiego z under 23 wyciągnąć :) Jest pare jeszcze gwiazd polskej myśli szkoleniowej. Michniewicz nic nie robi, Probierz, Fornalik, Urban.
Ja mam nadzieję na kogoś z zagranicy. Ale nie jakiś wynalazek, ale top światowej piłki który albo skończył niedawno karierę piłkarską, albo trener za naprawdę grubą kasę z zagranicy ze swoim sztabem medycznym. Najgorzej co to taki co już popracował, nigdzie nic nie ugrał. Może jakiś francuz lub niemiec. |
a jakie oni mają pojęcie o trenerce? Poważnie pytam, bo prócz tego, że byli zawodnikami sświatowego formatu nic więcej nie wiem.
Może Tomek Hajto w takim razie? |
Nie wiem czy ktoś proponował, ale
Don Petrescu! |
Larsson prowadzac Landskrone nie ma oszalamiajacych wynikow, typowa druzyna wlasnego boiska. Nie wiem jak to wyglada z prespektywy Diego, o jego przygodzie trenerskiej ( o ile jakas zaczynal ) nie mam zielonego pojecia ;)
Obaj niedoswiadczeni i mysle ze lepiej byloby jakiegos mniej znanego ale juz ogranego i z jakimis w miare dobrymi wynikami. Johny96 - Vrdoljak leszczem? Kpisz czy o droge pytasz :)? Tak to jest jak nie ma sie pojecia o zawodniku przeciwnika a wypowiada sie cokolwiek byle wypowiedziec :) U Was za to kapitan mobilizuje i ukada gre ze az strach sie bac :D Zluzuj kolego bo takie napinki nic dobrego nie przynosza. Vrdoljak byl kapitanem w kazdej druzynie w ktorej gral wiec co jak co ale na tym sie zna... PS: ToTylkoJa - Nie rozmywaj tematu, daj jakiegos kandydata lepiej bo tak to brzydko wyglada :P Offtopy sie przemyca jak spiryt na stadion heehhe |
Cytat:
Jak na razie Legia fizycznie o dziwo wygląda dobrze, nawet Radovic biega i ma siły, a do tego nie przewraca się przy każdym kontakcie. Zaraz napiszesz kontuzje- Choto i Chinyama mieli urazy jeszcze przed przyjściem Skorży i jego sztabu. Astiz doznał kontuzji w ferworze walki na boisku. EOT kreseq racja;) Jako, że jestem kibicem Legii, to w sumię nie życzę Wiśle dobrego trenera, który wyciągnąłby ją na szczyty. Dlatego nie chciałbym, aby trenerem Białej Gwiazdy został jakiś trener z Niemiec, bo oni potrafią przygotowywać piłkarzy fizycznie i mentalnie. Z Polskich oby nie był to Janas (jego chętnie widziałbym w L), Ulatowski i Probierz- pozostali mogą być. Śmiesznie byłoby, gdyby nastąpiła wymiana na linii Legia Wisła, my Skorżę, Wy Urbana. |
a przepraszam co do Kur.wy nędzy osiągneli TRENERZY Larsson i Simeone- jedno wielkie nic oczywiscie pilkarzami byli wybitnymi przez dlugie lata ale jako trenerzy nie maja zadnego doswiadczenia i zadnych sukcesow wiec oferte klubu takiego jak Wisla przyjmia z pocalowaniem reki.
|
Myslicie ze powaznie jest szansa zeby Petrescu wrocil ? Niby powiedzial jak odchodzil ze 'Cupialowi nie odmowi'...
|
Cytat:
|
Obawiam się że Wisła weźmie jakiegoś bezrobotnego starego dziadka
|
Simeone zdobyl tytuł Mistrza Argentyny z River Plate... ale sezon pozniej zajał z tym samym River ostatnie miejsce :D
|
Cytat:
|
Czekamy na zbymka może ma jakieś informacje co do naszego przyszłego trenera :)
|
Cytat:
To nie oburzenie za Azerów (przynajmniej nie u mnie)... przegrana liga, PP, Azerowie i żadnych dobrych widoków na przyszłość poza pobożnymi życzeniami to czym i na jakiej podstawie się mam martwić? Inna sprawa - po co go było brać za Skorżę? koyoot widzę jak zwykle zaczyna pozować na tego co wie... Co z tym Pajlicem Kolego? Miał być lepszy od Kosy i...? |
Cytat:
prawie 1,5 miesiąca na przygotowanie, zgrywanie formacji i piłkarzy bez konieczności gry o cokolwiek, daje szanse na odpowiednie przygotowanie zespołu. Ja bym się o Legię nie martwił. Probierz - facet z dosyć przeciętnych, a czasem i zużytych piłkarzy (Franek, Hermes, Burkhardt) sklecił zespółktóremu przede wszystkim nie zabrakło woli walki. Kasperczak (Skorża) miał w zespole zawodników wartych kilka razy więcej na rynku transferowym, o indywidualnie lepszych możliwościach - sklecili z nich jedno wielkie g...... |
Muszę się zgodzić z blanco;/
Jak bym był takim Diego Simeone lub Henrik Larssonem to tylko duża kasa skusiła by mnie do trenowania w tym kraju.A my takich pieniędzy nie mamy. Czyste marzenia... |
Wielu nosi buławę w tornistrze(teczce)-tak w skrócie można scharakteryzować Wasze oczekiwania.Im bardziej znany dawniej piłkarz,tym lepiej,tak? Kolejny raz ma się ktoś taki uczyć zawodu na Reymonta? Szczury laboratoryjne z Reymonta...dzięki.Nam potrzeba doświadczonego trenera,ale nie takiego,który wypadł z obiegu.Petrescu to był nieudany eksperyment,mimo wszystko.
|
Cytat:
|
Drodzy Warszawiacy, kapitanem się nie zostaje bo jesteś zajebistym dryblerem czy asystentem, ale gościem, który pociągnie drużynę mentalnie. Więc wątpie żeby chorwat przemówił do tej zbieraniny.
Summer, byłby ciekawą opcją. |
Cytat:
|
Cytat:
|
w morde! dostajemy z jakims Azerbejdzanem, a niektorym Simeone nie pasuje :) Kogo byscie chcieli, jakiegos dziadka po 60-ce? A moze kolejnego specjaliste z Polski, ktory futbolu z jakim do czynienia mial Simeone nawet nie liznal?
|
Cytat:
|
Ludzio krytykującym Skorżę nawet przypomnienie,że z 8 drużyny zrobił maszynkę do wygrywania nic nie da,bo zaraz znajdą sto kontrargumentów. Legia ze Skorżą będzie bardzo,bardzo niebezpieczna.
Ktoś podał,że niby są negocjacje z Petrescu,ale jakoś w to nie wierzę. A nie wiem czy Probierz/Ulatowski daliby sobie radę z naszymi "gwiazdami"-nawet Kasperczak zamiast wziąć drużynę za pysk płakał do prasy jaki to Małecki niedobry. Skoro jesteśmy na dnie zaryzykowałbym z Simeone,ale czy on by chciał objąć drużynę w egzotycznym kraju to nie wiem. |
Dajcie spokoj z tym Larssonem. Maradona tez dobrze gral w pilke. Rownie dobrze Wisle moze objac moja babcia.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl