![]() |
A tak poza głównym nurtem, co dzieję się na Przylasku Rusieckim?
|
Na Przylasku byłem 2 dni z rzędu. Ale do wody więcej niż po kolana nie wchodzę!.Woda jest jeszcze bardziej brudna, niż była w poprzednich latach, ale sporo osób sie też w niej kąpie. Teren wyznaczony bojkami, ratownicy są, w sam raz żeby chociaż posiedzieć tam w upalny dzień i wypić jakiś zimny napój :D Ludzi w tygodniu ani nie za mało ani nie za dużo, za to w weekend jest troche więcej. Ogólnie jak dla mnie szału ni ma. Gdyby ta woda nie śmierdziała, było by o dużo lepiej.
|
Cytat:
Jak zaczną zbierać wszyscy to prędzej Zdzisek Kapka wynajdzie dla Wisełki na tych Bałkanach drugiego Ibrahimovicia. Sam byłem świadkiem jak starszy pan z żonką podczas przechadzki po skałkach zwrócili uwagę bandzie ogolonych półmózgów. Stwierdzenie **** cie to obchodzi stary zgredzie było jednym z najdelikatniejszych. Jak sytuacja nad Balatonem w Trzebini ? |
Cytat:
Z tego co czytałem zimny prysznic tylko pogarsza sprawę - organizm myśli że jest gwałtowne ochłodzenie i zamiast oziębiać zaczyna ogrzewać... Wychodzisz spod prysznica i od razu znów jesteś mokry... Ponoć najlepiej żeby woda była letnia. A co do wody to niby oczywiste ale naprawdę trzeba pić... nawet jak się zdaje, że się nie chce. Dziś na moich oczach młoda dziewczyna zasłabła w tramwaju. Masakra... Dobrze, że chociaż studenci wyjechali i na basenach nie ma takich tłumów |
Pomijając te Bagry i inne wasze wynalazki gdzie macie najbliżej do jakiegos solidnego, czystego jeziora?
|
Temperatura idzie do góry jak strzała, więc najwyższy czas przestać kisić się w mieście i wybrać się nad wodę. Ale pytanie gdzie? Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie stwierdził przydatność do kąpieli w następujących miejscach:
I. KRYSPINÓW (od strony Balic, Cholerzyna i plaży strzeżonej) II. BAGRY (od ul. Bagrowej i ul. Koziej - pomost) III. PRZYLASEK RUSIECKI (brzeg lewy i brzeg prawy) http://www.krak.tv/news,333.html :D |
Zapraszam w Bieszczady:) tutaj upał nie doskwiera jak w mieście, a noce już zimne się robią :(
|
Cytat:
|
Odezwał się cwany bo na Mazurach siedzi ;)
1. Jak z tym Balatonem w Trzebini ? 2. Na Bagrach dużo ludzi siedzi w weekendy ? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Godzina 11, a ja idę malować płot, szczerze to nie wiem czy przeżyje, no ale coś robić trzeba...
|
Wejscie do mego nieklimatyzowanego auta to dopiero wyczyn ;d
Jesli ktos chce skorzystac z sauny to zapraszam wlasnie do mego golfa :D posiedzisz 10 sek i juz bedzie sie z CIebie lalo :D tak powaznie, to z woda mineralna sie nei rozstaje ;d |
Lubie gorąco. Jestem jak jaszczurka i wygrzewam się w słońcu :)
|
Cytat:
|
Ja musiałem śmigać przez południe w garniaku na rozmowe kwalifikacyjną, prawie się rozplynąłem.
W ogóle to ku..a najpierw pół roku zimy, pózniej pora deszczowa no i teraz sahare mamy. Ze skrajności w skrajność. Kiedy ja takie 15 stopni z pochmurnym niebem bym chciał ;) PS Rozmowa wcale nie poszła źle ;) |
Cholera - ja też dzisiaj rano byłem na rozmowie - też pływałem w garniaku :D
Ale nie zapeszam :) ps. Dzisiaj w 152 gość nie włączył klimy - powiedział że czeka na sygnał z centrali - myślałem że go wywlokę z kabiny :[ |
Cytat:
|
na bagrach? hoho... ; )
|
Do autobusów z klimą trzeba dodać nowe Solarisy na trasie 522 - wieje jak skurczybyk :)
|
Cytat:
|
Ja sobie radze tak iż w domu rolety ciemno jak w siedzibie Szatana, natomiast w aucie wszystkie szyby otwarte i jazda bez koszulki. Po polu również chodzę bez koszulki.
|
|
Ja sobie tak radzę, że robię jak najmniej :D czyli prawie cały czas leże :-). Z klimatyzacjami wszelkiero rodzaju bardzo uważam bo to może zaszkodzić przy wspomnianych skokach temperatur. W domu (tzn mieszkaniu) zasłaniam okna żeby jak najmniej mieszkanie nagrzewać. Alkoholi ciężkich zero a i piwo w zmniejszonych ilościach bo alkohol działa dużo szybciej przede wszystkim też przez to że jem "lżejsze" posiłki. po domu noszę się w bokserkach tylko. W porzednim tygodniu byłem na dzaiłce więc cały czas prawie przeleżałem na leżaku :-). Staram się dopajać organizm częściej małymi ilościami (głównie mineralna niegazowana) bo tak lepiej żeby organizmu nie odwodnić
|
bardzoooo dużo wody mineralnej, ja akurat piję gazowaną, lub lekko gazowaną (niegazowanej nie znoszę bo czuję się jakbym pił kranówkę), a wieczorem zimne piwko. Do tego cały dzień zamknięte wszystkie okna w domu + zasunięte rolety, na noc wszystko otwieram żeby się chłodziło. Siedząc w domu jest okej, ale jakiekolwiek wyjście na pole to jest męka, jazda nieklimatyzowanym mpk to jest istna męka, na szczęście wakacje + praca w domu i można przetrwać :)
|
W mieście fajne kurtyny wodne postawili nie wiem czy ktoś o tym pisał, na pewno na rynku, pod Krakowską, i na pl. Marii Magdaleny i jeszcze w 2 miejscach mówili w radio. Dobry efekt dają ;)
|
Te 'fontanny' ratują życie :] szkoda że tylko w samym centrum miasta są.
|
Pomyslcie ze w Polsce upalny jest wlasnie najczesciej jeden miesiac -Lipiec
a co gdyby tak zmieszkac gdzies na Cyprze ,Grecjii :) jak jest jesien /zima to czlowiek teskni za cieplem ,jak juz ono jest wiecej niz tydzien to ma go powili dosc :) |
Cytat:
I tam też jest ok, bo życie publiczne zupełnie inaczej zorganizowane. Tam kierowcy nie musisz błagać, by włączył klimę, a dozowniki z wodą zdatną do picia, są na wyciągnięcie ręki w każdym atrakcyjnym turystycznie miejscu. Wygląda na to, że tropiki chwilowo się kończą od niedzieli i poniedziałku temperatura ok 20 -25 stopni, więc szykujcie się na mały szok termiczny, bo taką różnice będzie się odczuwało, jak gwałtowne oziębienie :) |
Polecam wypad na skałki :)
ciekawa miejscówka, woda czysta :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl