![]() |
Widzew znów zadziwił, tym razem nieznaczna przegrana ze srebrnym medalistą z poprzedniego sezonu KSSSE AZS PWSZ 70 - 68. I to na wyjezdzie. Na 3 sekundy przed końcem Widzew mógł wyjść na prowadzenie. Trudno to skomentować, może im pomagają spódniczki zamiast spodenek, w których jako jedyne[?] w lidze grają :D
Wisły, czyli zwycięzców z reguły się nie sądzi ale mogło być lepiej, graliśmy z najsłabszym zespołem, ktoś lepszy chwilowe słabości mógł wykorzystać i odskoczyć, brak Burse wciąż widoczny, oby dziewczyna szybko powróciła do składu. I poprawić skuteczność za 3 pkt. |
I jeszcze rzuty osobiste, bo to jest tragedia na razie.
Gra jakoś mnie nie przekonała dziś (specem nie jestem). Nieskutecznie i jakoś tak chaotycznie. Ale niech się zgrywają :) @Ałgaja: miałem na myśli to co dziś :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Galeria zdjęć z meczu z UTEXem:
http://kiks.tv/2010/10/galeria-wisla...ex-row-rybnik/ |
Cytat:
|
Spytam jak będę miała okazję. Ale jak znasz tajemnicę to wyjaw :) Gorzej się biega? Czy jak? Bo przeca nie może chodzic o to że źle wyglądają b to nie są kiecki ino jakby dłuzsza bluzka a pod spodem są spoenki ...
|
Nie chcę się na ten temat rozwodzić :) Innym razem.
|
doping kibiców na meczu z Rybnikiem:
http://kiks.tv/2010/10/bez-komentarz...-na-trybunach/ |
relacja z meczu Wisla Can-Pack - Utex ROW Rybnik:
http://kiks.tv/2010/10/biala-gwiazda-nabiera-rozpedu/ |
|
To jeszcze kilka zdjec ode mnie: zapraszam
|
Kolejna wygrana i kolejna galeria: Wisła Kraków - ŁKS 80-43 zapraszam do ogladania
|
|
spózniona relacja z meczu Wisła-ŁKS:
http://kiks.tv/2010/10/biala-gwiazda-wciaz-niepokonana/ |
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
troche nie na temat ale jako ciekawostka ;) |
zdjęcia z Wisła-Lotos:
http://porebski.blogspot.com/2010/10...kow-lotos.html |
materiały filmowe z meczu Wisła - Lotos na KIKS.tv
wywiad z D.Gburczyk i K.Krężel: http://kiks.tv/2010/11/gburczyk-siko...jak-najwiecej/ pomeczowy dwugłos trenerski: http://kiks.tv/2010/11/hernandez-osi...iestw-z-rzedu/ oraz doping kibiców: http://kiks.tv/2010/11/bez-komentarz...-na-trybunach/ |
jeszcze relacja i wypowiedzi Pawlak oraz Mieloszyńskiej ze spotkania Wisła - Lotos na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/11/wybily-im-koszykowke-z-glowy/ |
19:00 03.11.2010 Wisła Kraków - MiZO Pecs - Euroliga Koszykarek w necie
http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi....php?p=304#304 lub http://naszsport.iq24.pl/default.asp...89002&nr_str=1 |
galeria zdjęć z meczu z Mizo Pecsem:
http://kiks.tv/2010/11/galeria-wisla...kow-mizo-pecs/ |
|
RELACJA z meczu Wisla - Mizo Pecs na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/11/emocjonujacy-poczatek/ |
To jeszcze troche fotek ode mnie - ZAPRASZAM
|
jakby ktoś był zainteresowany - materiały filmowe z meczu z TTT Ryga
relacja - http://kiks.tv/2010/11/euroligowy-nokaut/ dwugłos trenerski - http://kiks.tv/2010/11/hernandez-cho...znica-punktow/ w temacie kibicowskim jest materiał z trybun. |
|
Pawlak po raz kolejny niewidoczna, co się z tą dziewczyną dzieje to nie wiem (przeraża ilość zdobtych punktów, 20 minut czy ileś tam na parkiecie i ledwie 3 oczka na koncie). Widzew jak na czarnego konia przystało namieszał z deka ale w ogólnym rozrachunku to dalej porównywanie Mercedesa z Maluchem i nie można sobie pozwalać na takie nerwówki. Co prawda trener powiedział żeby wygrać ten mecz najmniejszym nakładem sił ale nie oznacza to że kompletnie mają olewać sprawę. A trener musi też wiedzieć że priorytetem jest Mistrzostwo Polski, a potem europejskie puchary.
1,2 i początek 3 kwarty to mała tragedia w wykonaniu Wisły, ogółem jeden ze słabszym meczów w wykonaniu Białej Gwiazdy w tym sezonie. Potem pobódka, na szczęście. Irytowała mnie też nonszalancja w końcówce już wiedząc że mecz jest wygrany. Ta cała zabawa z Widzewem jak z głupim jasiem, rzuty za 3 dla pokazówki, głupie straty, kosze, które powinny wpaść, były chybione w dziecinny sposób. Przycisnąc i dobić lezącego a nie sobie z nim pogrywać jak z głupkiem, bo przyjdzie mecz z kimś lepszym i tej koncentracji będzie wtedy brakować. No i standardowo do poprawy rzuty wolne. Jest czas na przemyślenia tym bardziej że prawdziwy maraton to się zacznie od 13 stycznia Cytat:
|
|
galeria zdjęć:
http://kiks.tv/2010/12/galeria-wisla...w-widzew-lodz/ i jakby ktos chciał obejrzeć retransmisja spotkania, realizowana przez portal wislakrakow.com oraz wislakosz.pl i kiks.tv: http://kiks.tv/2010/12/retransmisja-...erwsza-polowa/ http://kiks.tv/2010/12/retransmisja-...-druga-polowa/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl