Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7454)

aNouc 13.10.2010 20:23

Widzew znów zadziwił, tym razem nieznaczna przegrana ze srebrnym medalistą z poprzedniego sezonu KSSSE AZS PWSZ 70 - 68. I to na wyjezdzie. Na 3 sekundy przed końcem Widzew mógł wyjść na prowadzenie. Trudno to skomentować, może im pomagają spódniczki zamiast spodenek, w których jako jedyne[?] w lidze grają :D
Wisły, czyli zwycięzców z reguły się nie sądzi ale mogło być lepiej, graliśmy z najsłabszym zespołem, ktoś lepszy chwilowe słabości mógł wykorzystać i odskoczyć, brak Burse wciąż widoczny, oby dziewczyna szybko powróciła do składu. I poprawić skuteczność za 3 pkt.

DarekK_11 13.10.2010 21:28

I jeszcze rzuty osobiste, bo to jest tragedia na razie.

Gra jakoś mnie nie przekonała dziś (specem nie jestem). Nieskutecznie i jakoś tak chaotycznie. Ale niech się zgrywają :)

@Ałgaja: miałem na myśli to co dziś :)

Ałgaja 13.10.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 993760)
I jeszcze rzuty osobiste, bo to jest tragedia na razie.

Różnie z tym bywa, w sobote w Rybniku trafiły 13/14.

rav 13.10.2010 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 993724)
(...) może im pomagają spódniczki zamiast spodenek, w których jako jedyne[?] w lidze grają :D

Chyba CCC to wprowadziło i nadal praktykuje. Poroniony pomysł.

Żmijka 13.10.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 993771)
Chyba CCC to wprowadziło i nadal praktykuje. Poroniony pomysł.

Dlaczego? :-)

spinna 13.10.2010 21:56

Galeria zdjęć z meczu z UTEXem:
http://kiks.tv/2010/10/galeria-wisla...ex-row-rybnik/

rav 13.10.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 993776)
Dlaczego? :-)

Spytaj zawodniczek :-p

Żmijka 13.10.2010 22:20

Spytam jak będę miała okazję. Ale jak znasz tajemnicę to wyjaw :) Gorzej się biega? Czy jak? Bo przeca nie może chodzic o to że źle wyglądają b to nie są kiecki ino jakby dłuzsza bluzka a pod spodem są spoenki ...

rav 13.10.2010 22:24

Nie chcę się na ten temat rozwodzić :) Innym razem.

spinna 13.10.2010 22:37

doping kibiców na meczu z Rybnikiem:
http://kiks.tv/2010/10/bez-komentarz...-na-trybunach/

spinna 14.10.2010 12:02

relacja z meczu Wisla Can-Pack - Utex ROW Rybnik:
http://kiks.tv/2010/10/biala-gwiazda-nabiera-rozpedu/

Krzysztof 14.10.2010 17:58

Zdjęcia:
http://porebski.blogspot.com/2010/10...akow-utex.html
http://img251.imageshack.us/img251/4945/img3585k.jpg

Roger_biezanow 14.10.2010 20:17

To jeszcze kilka zdjec ode mnie: zapraszam

Roger_biezanow 16.10.2010 21:10

Kolejna wygrana i kolejna galeria: Wisła Kraków - ŁKS 80-43 zapraszam do ogladania

moskit 17.10.2010 10:12


spinna 20.10.2010 18:18

spózniona relacja z meczu Wisła-ŁKS:
http://kiks.tv/2010/10/biala-gwiazda-wciaz-niepokonana/

mlody_ale_wierny 23.10.2010 09:47

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
troche nie na temat ale jako ciekawostka ;)

Krzysztof 01.11.2010 00:19

zdjęcia z Wisła-Lotos:
http://porebski.blogspot.com/2010/10...kow-lotos.html

spinna 01.11.2010 01:07

materiały filmowe z meczu Wisła - Lotos na KIKS.tv

wywiad z D.Gburczyk i K.Krężel:
http://kiks.tv/2010/11/gburczyk-siko...jak-najwiecej/

pomeczowy dwugłos trenerski:
http://kiks.tv/2010/11/hernandez-osi...iestw-z-rzedu/

oraz doping kibiców:
http://kiks.tv/2010/11/bez-komentarz...-na-trybunach/

spinna 02.11.2010 12:51

jeszcze relacja i wypowiedzi Pawlak oraz Mieloszyńskiej ze spotkania Wisła - Lotos na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/11/wybily-im-koszykowke-z-glowy/

pcpc 03.11.2010 10:09

19:00 03.11.2010 Wisła Kraków - MiZO Pecs - Euroliga Koszykarek w necie
http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi....php?p=304#304
lub
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...89002&nr_str=1

spinna 04.11.2010 18:17

galeria zdjęć z meczu z Mizo Pecsem:
http://kiks.tv/2010/11/galeria-wisla...kow-mizo-pecs/

Krzysztof 04.11.2010 18:31

Wisła-Pecz, zdjęcia. Dużo.

http://img51.imageshack.us/img51/805...wy1kopiaka.jpg

spinna 04.11.2010 21:03

RELACJA z meczu Wisla - Mizo Pecs na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/11/emocjonujacy-poczatek/

Roger_biezanow 04.11.2010 22:36

To jeszcze troche fotek ode mnie - ZAPRASZAM

spinna 18.11.2010 16:16

jakby ktoś był zainteresowany - materiały filmowe z meczu z TTT Ryga
relacja - http://kiks.tv/2010/11/euroligowy-nokaut/
dwugłos trenerski - http://kiks.tv/2010/11/hernandez-cho...znica-punktow/

w temacie kibicowskim jest materiał z trybun.

Krzysztof 03.12.2010 10:26

Zdjęcia z meczu Wisła - Mondeville

http://img72.imageshack.us/img72/9159/img3575r.jpghttp://img809.imageshack.us/img809/320/img3480y.jpg

aNouc 06.12.2010 21:09

Pawlak po raz kolejny niewidoczna, co się z tą dziewczyną dzieje to nie wiem (przeraża ilość zdobtych punktów, 20 minut czy ileś tam na parkiecie i ledwie 3 oczka na koncie). Widzew jak na czarnego konia przystało namieszał z deka ale w ogólnym rozrachunku to dalej porównywanie Mercedesa z Maluchem i nie można sobie pozwalać na takie nerwówki. Co prawda trener powiedział żeby wygrać ten mecz najmniejszym nakładem sił ale nie oznacza to że kompletnie mają olewać sprawę. A trener musi też wiedzieć że priorytetem jest Mistrzostwo Polski, a potem europejskie puchary.
1,2 i początek 3 kwarty to mała tragedia w wykonaniu Wisły, ogółem jeden ze słabszym meczów w wykonaniu Białej Gwiazdy w tym sezonie. Potem pobódka, na szczęście. Irytowała mnie też nonszalancja w końcówce już wiedząc że mecz jest wygrany. Ta cała zabawa z Widzewem jak z głupim jasiem, rzuty za 3 dla pokazówki, głupie straty, kosze, które powinny wpaść, były chybione w dziecinny sposób. Przycisnąc i dobić lezącego a nie sobie z nim pogrywać jak z głupkiem, bo przyjdzie mecz z kimś lepszym i tej koncentracji będzie wtedy brakować. No i standardowo do poprawy rzuty wolne. Jest czas na przemyślenia tym bardziej że prawdziwy maraton to się zacznie od 13 stycznia
Cytat:

13 stycznia 2011 Ryga (puchary)
16 stycznia 2011 Rybnik (liga)
19 stycznia 2011 Koszyce (puchary)
22 stycznia 2011 Łódź (liga)
Ostry rozkład jazdy. I pamiętać , liga najważniejsze.

Roger_biezanow 06.12.2010 21:47

Wisła - Widzew w obiektywie - ZAPRASZAM

http://4.bp.blogspot.com/_Uy05UnQY_q..._9495+copy.jpg

spinna 07.12.2010 01:20

galeria zdjęć:
http://kiks.tv/2010/12/galeria-wisla...w-widzew-lodz/

i jakby ktos chciał obejrzeć retransmisja spotkania, realizowana przez portal wislakrakow.com oraz wislakosz.pl i kiks.tv:
http://kiks.tv/2010/12/retransmisja-...erwsza-polowa/
http://kiks.tv/2010/12/retransmisja-...-druga-polowa/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl