Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7417)

pan Dudi 30.04.2010 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blackluk (Post 891128)
Ja osobiście bardzo się dziwie tej fali krytyki, wielu chyba mylą się panowie Basałaj. Jest to człowiek który kupę lat zajmował sie marketingiem i zna sie na swojej robocie. Myślę że jest to dobry wybór, teraz tylko Pan Mielcarski na Dyrektora sportowego i powinno pomalutku wszystko iść w odpowiednim kierunku.

Swoją opinię opierasz na...? Bo chyba nie na jego sukcesach z czasów ostatniej jego kadencji w Wiśle, podczas której nie zrobił w zasadzie nic, a czas miał najlepszy, bo była kasa i były sukcesy.

Mario Nh 30.04.2010 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 891131)
Po cichu właśnie na Mielcarskiego liczę. Z jego come backu najbardziej bym się ucieszył. Facet wie o piłce bardzo dużo, grał w różnych krajach, wie jak to wyglądać wszystko powinno i w którą stronę pchać ten cały wózek. Tylko oczywiście jak miałby działać to musiałby mieć poparcie całego zarządu

Mielcarski to jest rzeczywiście gość. Swojego czasu miał jednak na pieńku z "towarzyszem" Kapką, niemniej jednak ciągle łudzę się i liczę na jego powrót. Mielcarski jest gwarancją przemyślanych transferów, nawet tych darmowych.

Basałaj...
Cytat:

Mimo to za największą swoją porażkę (jeśli tak to można nazwać), jaką odnotowałem za swojej poprzedniej kadencji przy R22 uznaję, że nie udało mi się wówczas nakłonić właściciela do zainwestowania finansów w prawdziwe zaplecze treningowe, ale z tego co wiem dorósł on już mentalnie do takiego przedsięwzięcia"
Czyżby?

palladynTS 30.04.2010 16:28

Z dwóch Basałajów na R22 zdecydowanie wolę tego który ma przyjsc!Marketingowiec pełnym ryjem!!!

Eberk 02.05.2010 11:47

Wszedłem sobie wczoraj na stronę Espanyolu. W sumie chciałem się dowiedzieć jakie mają wymiary boiska :D

Trafiłem na spis ich stanowisk kierowniczych:


CONSELL DE ADMINISTRACIÓ

President:


Daniel Sánchez Llibre

Vicepresidents:


José Luis Perelló Molné
Ramon Condal Escudé
José Suñer Humet-Torrellas
Sergio Oliveró Rigau

Consellers:

Enrique Beltrán Ruiz
Joan Josep Bertomeu Ferri
Josep Maria Borrell Duran
Francesc Ciprés Marín
Germán de la Cruz Camarillas
Emilio Gutiérrez Fernández de Liencres
Jorge Malet Casajuana
Víctor Malet Casajuana
José Luis Morlanes Galindo
José Manuel Moya Castilla
August Newton
Josep Ramió Luque
Rafael Entrena Fabré
Antoni Fernández Teixidó
Fernando Molinos Granada

Conseller Delegat:


Joan Collet Diví

Comissió Executiva:


Daniel Sánchez Llibre
Joan Collet Diví
Ramon Condal Escudé
Sergio Oliveró Rigau
Rafael Entrena Fabré
Emilio Gutierrez Fernández de Liencres
Francesc Ciprés Marín
Fernando Molinos Granada

Secretari del Consell:


Blas Alascio Ruiz

Portaveu Consell:

Rafael Entrena Fabré

Director Financier:


Albert Amat De Grandes

Director Esportiu:


Ramon Planes Novau

Director Marketing:

Raúl Ciprés Díaz

Director Comunicació i Relacions Externes:


Xavier Andreu Casañas

Director de l'Estadi:

Josep Toldrà Alegret

Cap Gabinet Institucional:


Olga Moscatel Vivet

Director de Seguretat:


Pedro Tomás Boticario

Director de Desenvolupament de Negoci, Operacions i Màrqueting Social:


Xavier Giménez Vicente



Samych wiceprezydentów jest 4 ;)

tofik 02.05.2010 12:31

Wg mnie Cupiał zatrudnia, żeby zatrudniać.
On decyduje o wszystkim, a kadra nawet gdyby sypała setką pomysłów dziennie, to bez jego zgody żadnym zmian nie będzie.
Nie wierzcie w cuda. Zgodzę się z Marszalkiem, klub będzie działał jak zwykle, czyli od przypadku, do przypadku.

Donson 02.05.2010 12:40

No Cupiał ma niezłe jazdy...
Najpierw Heniek, teraz Bogdan...niech jeszcze Adam Musiał zajmie się podgrzewaniem murawy.
Naprawdę nie ma wizji w naszym klubie. Wszystko opiera się na odgrzewanych kotletach.
Ale im dłużej są one odgrzewane tym są coraz mniej świeże i zalatują trupem.

Chciałbym zobaczyć 5 letni plan strategiczny spółki, ale się nie doczekam, bo tak naprawdę wszystko zależy od cen miedzi z czego telefonika robi kable.

Niby klub sam się już finansuje, a tymczasem Cupiał podejmuje decyzje jakby TF pakowała tam nie wiem ile kasy.

Niech rzecznikiem zostanie Łazarek - przynajmniej będzie beka na konferencjach:).

O Kapce to nawet nie mówię, bo przy podobnych tematach wylałem słusznie hektolitry pomyj na jego esbecką i "profesjonalną" głowę.

Żeby wyjąć trzeba wsadzić - każdy to wie. A część ludzi sądzi że Wisła Kraków to jakaś krynica...

Miłego Długiego Weekendu.

Pozdro

Suarey 06.05.2010 08:07

Witam
Jak dla mnie największym problemem naszego klubu jest struktura organizacyjna ( w sumie to jej brak). Jak można budować silny, solidny zespól jak na górze w naszej kochanej Wisełce od zawsze bałagan, emocjonalne i zbyt szybkie zmienianie prezesów, dyrektorów, trenerów odbija się i na formie drużyny, która teraz prezentuje jak i wizerunku klubu. Zresztą patrząc po oficjalnych stronkach czołowych klubów naszej ekstraklasy w dziale ludzie klubu to aż żal ściska jak mizernie prezentuje się nasz klub:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/klub/ludzie_wisly/

W porównaniu do innych:
http://legia.com/www/index.php?pod=33

http://www.lechpoznan.pl/mod,25,wladze,1.htm

i nie wspominając jak powinna wyglądać struktura organizacyjna profesjonalnego klubu biorąc za przykład kluby europejskie. Znalazłem ostatnio ciekawe opracowanie na stronie:

www.fbgagency.com


http://www.fbgagency.com/publikacje/...ortowym_MU.pdf

Jak ktoś ma ochotę morze poczytać jak to powinno wyglądać i wcale nie twierdze, że da się taką strukturę stworzyć w naszej Wisełce bo to raczej nie realne w naszych warunkach ale stworzenie chociaż namiastki tego byłoby wielkim osiągnięciem. Uważam, że zmiany w Wiśle powinny iść od góry by w końcu nasza kochana Wiosełka stała profesjonalnie zarządzana.

krakus76 10.05.2010 14:44

Cytat:

Ranking rzeczników prasowych wg FN

W dzisiejszym wydaniu Futbol News zaprezentował ranking rzeczników prasowych klubów piłkarskiej ekstraklasy. To oni odpowiadają ze wizerunek klubu w mediach.

Najwyżej oceniono kobiety pracujące na tych stanowiskach - Agnieszkę Syczewską z Jagiellonii i Joannę Dzios z Lecha, które starają się pomagać dziennikarzom, a nie utrudniać im życie.

Najsłabszym rzecznikiem prasowym mogą pochwalić się Polonia Warszawa (Igor Gołaszewski) i Wisła Kraków (Adrian Ochalik).


Ranking rzeczników prasowych wg Futbol News:
1. Agnieszka Syczewska (Jagiellonia)
2. Joanna Dzios (Lech)
3. Wacław Wachnik (Zagłębie)
4. Grzegorz Muzia (Piast)
5. Michał Mazur (Śląsk)
6. Paweł Jańczyk (Korona)
7. Marek Pieniążek (Polonia Bytom)
8. Michał Antczak (GKS Bełchatów)
9. Błażej Słowikowski (Lechia)
10. Przemysław Urbański (Cracovia)
11. Tomasz Rybiński (Arka)
12. Mariusz Gudebski (Ruch)
13. Michał Kocięba (Legia)
14. Sebastian Meisner (Odra)
15. Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa)
16. Adrian Ochalik (Wisła)
źródło: http://www.legialive.pl/news/34959_R...ocieba_13.html

Jeśli ktoś będzie dysponował uzasadnieniem pozycji (bo takie uzasadnienie jest w wersji "papierowej") to jeśli może niech wklei w tym temacie ;-)

Oxydrene 10.05.2010 15:21

Cisną mu, że zachowuje sie jakby dziennikarze mu przeszkadzali, że nie odbiera telefonów, spotkanie z jakimś piłkarzem ustawia tydzień, strzela fochy itp

tofik 10.05.2010 17:02

Wiadomo co z Basałajem ? Faktycznie będzie prezesem, czy to jednak bzdury ?

dj_ibutti 10.05.2010 20:34

Niestety w temacie Pana Ochalika, nie sposób się nie zgodzić...

BRTS39 17.05.2010 13:28

Są jakieś zdjęcia lub wywiady gdy prezesem Wisły był Pan Bogusław Cupiał? Pierwsze lata Telefoniki.

QBAS 17.05.2010 13:42

Z tego co pamiętam, to prezes Cupiał udzielił chyba tylko jednego wywiadu. Może ktoś go gdzieś znajdzie. Choć było to tak dawno temu, że będzie on miał wartość jedynie historyczną

picasso 17.05.2010 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 900708)
Z tego co pamiętam, to prezes Cupiał udzielił chyba tylko jednego wywiadu. Może ktoś go gdzieś znajdzie. Choć było to tak dawno temu, że będzie on miał wartość jedynie historyczną

tych wywwiadów było ciut więcej.chyba trzy.pierwszy był po wyczynie Miśka w meczu z Parmą.istniało wtedy zagrożenie,że TF wycofa sie z Wisły.Boguś powiedział wtedy,że wchodząc do klubu będzie inwestował przez dziesięć lat,a później klub ma zarabiać sam na siebie.wywiad ten był w (jeszcze)"tempie"albo już w "przeglądzie sportowym".tego już nie pamiętam.

Łukasz1987 17.05.2010 13:57

Wisła nigdy nie miała porządnego zarządu, marketingu i całej tej otoczki... Niestety taka prawda... Bardzo się dziwie że p. Cupiał który wpompował w Wisełkę mnóstwo pieniędzy do tej pory nie potrafił przypilnować stworzenia klubu z prawdziwego zdarzenia... Bo prawda jest taka że na tle europejskich drużyn wypadamy mówiąc delikatnie strasznie blado...

mr.kupa 17.05.2010 14:00

Takie pytanie - nie wie ktoś może jak się nazywa obecny spiker? Ten co był na Odrze... Czy to nie jest ten gość, który daje reportaże w TVN 24? :D

Marcinnno 17.05.2010 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr.kupa (Post 900717)
Takie pytanie - nie wie ktoś może jak się nazywa obecny spiker? Ten co był na Odrze... Czy to nie jest ten gość, który daje reportaże w TVN 24? :D

Marcin Cupał. Z tego co mi wiadomo w Tvn24 nie pracuje ;)

blanco 17.05.2010 14:10

Zmiany w Wiśle już się rozpoczęły:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Tenzen 07.06.2010 08:10

I jak? Basałaj stawił się dzisiaj w pracy? ;)

blackluk 07.06.2010 10:55

No oczywiście

Belzebub 07.06.2010 11:12

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23229

Skoro mamy wspolpracowac z firma Sportfive przy zarzadzaniu obiektem na Reymonta, to mam pytanie czy jest mozliwosc aby Sportfive zostala naszym sponsorem np. na koszulkach?

murray 07.06.2010 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 910000)
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23229

Skoro mamy wspolpracowac z firma Sportfive przy zarzadzaniu obiektem na Reymonta, to mam pytanie czy jest mozliwosc aby Sportfive zostala naszym sponsorem np. na koszulkach?

Raczej to oni załatwią nam sponsora.

pan Dudi 07.06.2010 11:26

Wygląda na to, że Basałaj zaczął urzędowanie od wysokiego C (sprawa stadionu to raczej jego zasługa, bo mówi się, że w Wiśle nieoficjalnie pracował już od co najmniej kilku dni). Oby tak dalej i oby prawdą były pogłoski o tym, że jego głównym celem będzie uniezależnienie Wisły od TeleFoniki. Oby, oby. Jak już wspominałem- jeśli uda mu się do tego doprowadzić, to gość z miejsca zyskuje moje poparcie.

PiotrG 07.06.2010 13:03

Jest może jakaś transmisja z konferencji w internecie?

PrzemyślABG 07.06.2010 13:10

M. Wilczek dyrektorem ds. organizacyjno-finansowych

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_finansowych/

massoud 07.06.2010 13:38

no i co już 40 minut konferencji
pojawiły się jakieś dodatkowe konkrety oprócz tych:
1. Wilczek dyrektorem ds. organizacyjno-finansowych
2. Bogdan Basałaj prezesem Wisły
3. Wisła przejmie stadion przy współpracy ze Sportfive

??

Bartosz 07.06.2010 14:19

Tutaj jest coś więcej:

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...kcesow,1489111

qchar90 07.06.2010 14:26

Mam nadzieje ze Basałaj stowrzy porzadne struktury w naszym klubie. Takze wierze ze juz wiecej dyrketorzy z Tele-Foniki nie beda wchodzic w sklad zarzadzu Wisly Krakow.
Dobrze ze Basalaj chce dyrektora sportowego i scoutow, a takze mysli nad marketingiem( to jest glowna sprawa)
Juz w zarzadzie jest Basalaj, Wilczek i Jarosz czekam na kolejne wzmocnienia zarzadu.

SpoXsteR 07.06.2010 14:37


Basałaj: Marketing, akademia piłkarska i centrum treningowe


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...um_treningowe/

pan Dudi 07.06.2010 14:41

Wilczek, z tego, co wiem, to żadne wzmocnienie, a dowód na to, że te wszystkie ruchy mogą być tylko pozorne. Fajne wieści z rana- w końcu ktoś raczył się określić co do stadionu, przychodzi prezes, który niby ma ambicje i chce wprowadzić tutaj nową jakość, a potem news o Wilczku, który negatywnie rzutuje na wcześniejszych. Następnie informacja, że dyr sportowy zostanie zatrudniony "do 2 miesięcy"... trochę późno, nie uważacie? Niemniej najważniejsze, żeby jutro Basałaj wybrał się do UM i zobaczył w jakiej dupie jest budowa stadionu. Może, skoro wiadomo, że budują go dla Wisły, ktoś się za to weźmie na poważnie... Chociaż jest za późno o dobre pół roku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl