![]() |
Cytat:
Dla przypomnienia
|
Cytat:
|
najgorzej byłoby trafic na cypryjską Anorthosis Famagusta i duński Fc Randers.Czycha też i Dynamo Tibilisi.Może mały rewanż po latach ?
|
Anorthosis i Randers są rozstawione więc ich nie możemy wylosować.. Dokładna rozpiska tutaj http://uclpredictions.ucoz.com/0910/el1011.pdf
|
Najlepiej słaby aby Kasperczak miał więcej czasu na zgranie zespołu z nowymi zawodnikami(jeśli będą, oby). Zobaczymy. A i mam nadzieje że wylosujemy drużynę znajdującą się dosyć blisko. Ale to wszystko gdybanie, poczekamy zobaczymy. W poniedziałek po losowaniu forum będzie oblegane heheh
|
czy ja dobrze widzę na uefa.com? "Nasi" znajomi Levadia - Debrecen znowu przeciwko sobie?
Co do Poznaniaków - faktycznie, długa czeka ich droga. Nie wiem, jak im się ułoży się pojedynek z drużyną z tego regionu. Czy spokojnie wygrają, czy też będzie powtórka z Tereka czy innego Tiraspola.... A jeśli chodzi o Wisełkę, łudzę się, że na początek wylosują jakiegoś łatwiejszego rywala, co pozwoli uniknąć powtórki z Levadii. Niestety, ale po zeszłorocznym "wyskoku" trzeba być umiarkowanym optymistą. |
losowanie o 14;15
blagam o pierwszy mecz na wyjezdzie.. z punktu sportowego (przewaga psychiczna) z punktu stadionu (wiecej dni na ogarniecie go) i przede wszystkim z punktu kibicowskiego (nie zna sie wyniku z pierwszego meczu przez co wiecej osob jedzie, a widzac niekorzystny wynik moze sie nie zdecydowac tym bardziej ze taka wyprawa moze pochlonac kilkadziesiat km i sporo pieniedzy.. Ruchowi i Amice sie poszczescilo ze maja wpierw wyjazdy.. my, znajac nasze szczescie.. 1 pewnie u siebie |
Cytat:
Co do losowania, oprócz Anorthosisu trudna wydaje się para nr 24 Dinamo Tib. - Flora, ale oczywiście wszyscy do przejścia, innego scenariuszu sobie nie wyobrażam. |
UEFA zalicza Polskę do krajów wschodniej Europy. Dlatego możemy trafić na Kazachów itp.
|
Mi się marzy rywal z Estonii dlaczego pisać nie muszę...
|
No to mamy rywala z Litwy. Nie ma co sie oszukiwac, ze to słaby zespol. Tylko awans.
|
Ich bramki i skroty z meczow
http://www.youtube.com/user/fcsiauliai#g/u oficjalna strona http://www.fcsiauliai.lt i stadionik na ledwo nieco ponad 2 tys miejsc.. |
Cytat:
|
no racja, 4 druzyna poprzedniego sezonu, obecnie raczej słabo, po 13 meczach dopiero 7 miejsce..
|
Cytat:
|
w kadrze chyba sami nieznani Litwini. miejsce w drugiej połowie słabej Litwińskiej Ekstraklasy.
nie oszukujmy się - trzeba ich rozjechać kilkoma bramkami i zrobić sobie rozgrzewkę przed następnymi rundami. |
Kolejny raz losowanie jest dla nas przyjazne. Nie musimy jechać do Kazachstanu, Azerbejdżanu itp. Rywal przeciętny ale nie należy go lekceważyć. Uważam, że w takim składzie spokojnie możemy awansować do 3 rundy.
|
rozumiem, że przejdziemy ich z marszu, a szczyt formy trzeba szykowac na koniec sierpnia :-/
|
oni przegrali 0:1 z drugoligowcem polskim Wigrami Suwałki.
więc śmiesznie by było polegnąć :) |
Cytat:
Jakby ktoś miał takowy filmik, niech wrzuci. |
nie można ich zlekceważyć, już w tamtym roku zlekceważyli Levadie, trzeba zagrac z pelna mobilizacja, strzelic w pierwszej polowie 3 bramki i dalej grac swoje pokazac sile a nie po 45 minutach juz olac druga polowe
|
Rywal w zasięgu! Może uda się przejść do kolejnej rundy! Ciężko będzie ale jest szansa na III rundę el. LE. :-)
|
Nie wiemy o nich raczej nic. ( Jak grają, jak się prezentują na boisku). Mam nadzieję, że ktoś ich podpatrzy ze sztabu, ale nie jak pan Janas poprzednio Levadię. Mimo że Szawle są na północ od Wilna, więc pół Litwy trzeba przejechać, ale dla kibiców nie powinno być przeszkód. Oby Kasperczak naszych poustawiał mentalnie, żeby Brożek czy Mały byli skupieni na grze, a nie na zakładach, który szybciej hattricka strzeli.
|
Cytat:
http://fcsiauliai.lt/lt/foto/lt_173 http://fcsiauliai.lt/lt/foto/lt_169 http://fcsiauliai.lt/lt/foto/lt_169 jest tam pare fot.. |
Z naszą pół amatorską formacją ofensywną nie możemy pozwolić sobie na lekceważenie, staną w 10 na obronie zrobią jedną kontrę, jeden stały fragment gry i scenariusz z przed roku gotowy.
|
Wyjazd będzie przyjemny. Jak to w LE jest z kibicami gości? Ile % dostaje się miejsc?
Co do ekipy litewskiej jak nawet nie wygramy tam, bo to wszystko możliwe, to u siebie miejmy nadzieję na R22 to samą atmosferą wygramy mecz. |
Jak Wy na ichniejszej stronie potraficie znaleźć info o stadionie... :shock:
A co do rywala, to nie wyobrażam sobie nie przejścia ich, no ale rok temu było tak samo. Mimo wszystko ci chyba są słabsi :lol: |
Zespół raczej młody. Przegrana z nimi będzie kompromitacją większa niż Levadia. Mają jednego doświadczonego zawodnika: 34 letnii Tomas Kancelskis, grający na stoperze były gracz FBK Kowno, zaliczył epizod w Szkockim Hearts (5 meczów). Sprawdziłem go w kilku miejscach, raczej zgadza się z tym co jest o nim napisane na polskiej wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomas_Kan%C4%8Delskis
|
o czym tu gadka ? Jestem przekonany ze blędu z przed roku nie popełnimy już nigdy,mam nadzieje ze tamten mecz nauczył naszych ze przeciwnika nie należy lekceważyć. 2:0 i 3:0 u nas!
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl