![]() |
Radio Kraków podało, że prześwit pod mostem Dębnickim został już tylko na samym środku, a główna fala ciągle przed nami...
|
|
o 14 ma przez Krakow przejsc fala kulminacyjna... ciekawie nie bedzie
|
|
Narazie jezdzą tylko ciezarowki z piaskiem na most, mają go niby obciązac, ale w tej chwili tylko zrzucają go na samym krancach mostu z obu stron, jak ta fala przyjdzie to nie bedzie za ciekawie...
|
Orientujecie się jak wygląda przejazd przez Most Wandy (ten co idzie od Klasztornej)?
|
w TV informuja, ze jest gorzej niz w 97`
Grubbo |
M89 podobno woda jest na równi z mostem...!!!
|
Cytat:
|
Most nie będzie obciążany, bo według inżynierów ma wytrzymać nawet kompletne zalanie.
Obecnie kończone jest stawianie zapór, by woda nie wylała się na ulicę gdy zacznie płynąć na równi z asfaltem położonym na moście. Największa fala ma nadpłynąć przed godziną 14. |
http://www.youtube.com/watch?v=WYpyFvMzpfg
18.05.10 6:00 http://www.youtube.com/watch?v=1Vg_I...eature=related 17.05.10 20:20 http://www.youtube.com/watch?v=0J7b5...eature=related 17.05.10 14:00 |
Na konferencji prasowej przed chwila kobieta z super stacji zapytala czy jest mozliwe ze tak duze opady spowodował wulkan na Islandii ;)
|
Wisła na stopniu w Bielanach miała 15 minut temu 910cm głębokości, podobno 30cm więcej niż w '97, a to jeszcze nie koniec...
|
Dokładnie to rekordowa głębokość Wisły w tym miejscu...
PS. prawdopodobnie w Nowym Korczynie pękł wał powodziowy... Dokłądnie w Oblekoniu... |
Cytat:
http://img43.imageshack.us/img43/44/120ag.jpg to zdjecia z TV, sprzed 10 minut tutaj z godziny 12: http://bi.gazeta.pl/im/0/7897/z7897290M.jpg |
O co chodzi ze zbiornikiem w Dobczycach? Zbytnio wodę tam wstrzymali czy jak?
|
no najpierw wstrzymali, a potem zaczeli zrzucac w nocy, tylko ze ostrzezenie do mieszkancow polozonych nizej dotarło chyba na godzine przed wodą..
|
wie ktoś czy jest jakieś zagrożenie że stanie się coś złego ze zbiornikiem w Myślenicach, który dostarcza wodę pitną dla Krakowa. Innymi słowy czy jest jakieś zagrożenie że w Krakowie nie będzie wody
|
Kolejne 5 cm, 915 o 11:00
|
Cytat:
Za dobrze to nie wygląda i chyba nikt tak naprawdę nie wie jak to się dalej potoczy. A teraz wali za oknem deszczem aż ciarki przechodzą. Kulminacyjna fala to nic,pytanie ile ich jeszcze przed nami,w kontekście tego co się leje z nieba. |
Cytat:
|
Jaja straszne. Jak się to ogląda to sytuacja na prawdę wygląda nieciekawie. Czegoś takiego w Krakowie jeszcze nie było..
A z tego co mówią, to padać ma jeszcze trochę.. P.S. A w TV leci właśnie konferencja opozycji... wiem, że oni wszystko do swoich gierek wykorzystają ale to jest na prawdę żenada... "po trupach do celu, do celu, do celu..." |
http://tv.grecco.cba.pl/TV/newstacja2.htm link do tvn24, co chwile pokazują most dębnicki.
|
QBaS nie wchodz na taki temat, naprawde nikomu to nie jest dzisiaj potrzebne.
|
Cytat:
|
**** z mostem. Ja tutaj siedze przed krakowem to patrze na niego z góry i mi wsio rybka z woda,bo mam ją ze studni. Ale a11 zadał powazne pytanie,co z ujęciami wody dla krakowa.
|
Cytat:
Jak macie jakieś info, którego nie podali jeszcze w mediach to piszcie tutaj, wielu osobom może o ułatwić życie. Wie ktoś może jak wygląda sytuacja na końcu bieżanowskiej jadąc w stronę Kokotowa ? (tam gdzie jest ten rozjazd lewo Kokotów a prawo na węzeł i Niepołomice) |
W Radiu Kraków powiedzieli właśnie że 1 LO na Placu na Groblach ewakuują :shock:
A na Grzegórzkach ma być problem z wodą pitną... |
Cytat:
|
Sytuacja cały czas się jeszcze pogarsza, opady nie mają zamiaru ustąpić. Na prawdę może nas natura jeszcze niemiło zaskoczyć...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl