Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przegrany sezon - opinie, przyczyny, sugestie, komentarze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7284)

AYALA 15.05.2010 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 899587)
Ćwielong też do niczego się nie nadaje.

ale przynajnajmniej potrafił szarpnąc,był aktywny na skrzydle.Wiadmo że to nie jest drugi Franek czy Żuraw.

qchar90 15.05.2010 19:04

Cwielong robil jakis szum na boisku, a Christov? u Kasperczaka przegrany.
Wiec moze podziekowac mu i niech wraca do Bułgari.

fond 15.05.2010 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 899481)
Witam,

Co by nie zaśmiecać innych tematów, tutaj porozmawiajmy o minionym sezonie, nie będziemy ładować wszystkich postów w temat o meczu z Odrą.

Dla mnie sprawa jest jasna: Lech prześcignął nas organizacyjnie we wszystkich elementach. Mimo, że wielkiej piłki nie grali, a i sędziowie swoje dołożyli, przyczyn porażki należy upatrywać w sobie:

1. Brak sensownych transferów
2. Brak jakiejkolwiek wizji zespołu na najbliższe lata
3. Fatalne przygotowanie zespołu przez Skorżę
4. Totalny burdel we władzach naszego klubu

Coś pominąłem?

Wg mnie punkt 2 i 4 to przyczyna wszystkiego - reszta to pochodna. I niestety nie są to wnioski konstruktywne bo jakoś na zmiany się nie zapowiada.

element 15.05.2010 19:07

Balon w niczym nas nie przeskoczył. Organizacyjnie, w kwestii tranferów i reszcie pierdołów.
Nasi dali dupy, a nie balon cudownie był zorganizowany i wyśmienicie grał. Byliśmy blisko wyjebania ich mimo plag z kontuzjami, gry na wsiach, bałaganem wewnętrznym i niepotrzebnym pociskiem na forum.
Do teraz liczyłem że wyjdą na frajerów. Niestety, gówno pokazali tak jak i my ale ceniłem w naszych to że potrafiła ośmieszyć drugą stronę, a samemu wyjść na czysto mimo kompletnej padaki. Nie udało się. Sezon wstecz to nasi mimo gówna zdobyli MP dlatego tak zajebiście smakowało. Dziś druga strona mimo takiego samego gówna zdobyło MP. Tylko kogo to będzie obchodzić za 5 lat? nikogo. Kolejne MP w historii.I żaden awans do pucharów nie zrekompensuje mi tego.
I niech im ktoś wybije z łbów tą *******oną nonszalancję podczas prowadzenia. Który to już razy w tak frajerski sposób tracą bramkę w końcówce?
Pal licho Legia czy nawet Arka. Ale nie cipodaje. Niech łajzy wyłożą 20 klocków na **** wie kogo i zeszmacą się przy kimś z Z-klasy Białoruskiej. Tak mi dopomóż Bóg.

P.Wiślak 15.05.2010 19:08

Szkoda Tego sezonu. Ale w piłce już tak jest, że raz jest dobrze a raz źle. CO do ostatniego meczu z odrą to wg mnie Wisła nie powinna odpuszczać Odrze, a im najwyraźniej nie chciało się grać w 2 połowie. Drugą sprawą jest to, że Wisła była w gorszej sytuacji niż Lech, jeśli chodzi o miejsce rozgrywania meczów. Ale i tak dobrze że mamy drugie miejsce i gramy w pucharach. Zobaczymy co zrobi Lech w LM i teraz my będziemy go oceniać.
I jeden błąd popełnili prezesi WIsłyna pewno. Wywalili skorżę! Dlaczego? BO WIsła nie wygrała 3 meczów pod rząd. Żałosne to było. Zemściło się....

WIERNOŚĆ WIŚLE!!!!


PS: Brakuje mi Baszczyńskiego na prawej obronie, a wam? :/

BRTS39 15.05.2010 19:15

Ktos pisał o B Basałaju. Czemu niby skompromitowany?

nowak 15.05.2010 19:16

Zakończony sezon był poniekąd bardzo dziwny. Z pewnością wszystkie mecze na wyjazdach nie oscylowały najlepiej ale mimo to rosnąca przewaga w tabeli dawała nam wiele radości i przynosiła nadzieje. Niestety rzeczywistość brutalnej piłki pokazała swoje pazury. Nie można tutaj wskazywać 1 przyczyny jaką najchętniej dla niektórych z was byłby Mariusz Jop. Prawdą jest że ogólnie sezon ten był mizerny nie tylko dla nas bo i da innych Legia itp. Faworyci poprzednich sezonów nie pokazali się. Ale dosyć ogólnie jeżeli chodzi o Wisłę to na jej wynik wpłynęło :

1.Brak własnego stadionu
2.Oszczędność transferowa
3. Błędne transfery
4. Złe przygotowanie (skuteczność)
5.Brak potencjału nowej Wisły (młodzież)
6. Błędy sędziów
7. Zły dobór zawodzników do kadry meczowaj ściągamy napastnika a się go nie wystawia christow
czy kombinacja stoperów zamiast Clebera

P.Wiślak 15.05.2010 19:18

Myślisz że Kasperczak doprowadziłby Wisłę do Mistrzostwa gdyby przyszedł wcześniej? Przecież rok temu Wisła właśnie ze Skorżą miała mistrza.
A co Do Jopa to mał chłopak cholernego pecha. Współczuję mu teraz. Chciał dobrze wyszło tragicznie.:( szkoda słów

skeba 15.05.2010 19:19

Dobra - stało się. Co ma mówić Legia, która nie ma żadnych perspektyw teraz.
1. Konflikt z kibicami
2. Brak pucharów
3. Odchodzi Mucha

Tam to dopiero bajzel mają

AYALA 15.05.2010 19:20

Kirm zawiódł mnie na całej linii, liczyłem że sie przebudzi i będzie grał co najmniej jak Kosa kilka lat temu.

willow 15.05.2010 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 899609)
Ktos pisał o B Basałaju. Czemu niby skompromitowany?

Może nie skompromitowany, ale przekrętas na całej linii.

P.Wiślak 15.05.2010 19:23

Panowie i Panie, cieszmy się z tego co mamy, bo tak jak skeba powiedzial Legia jest w o wiele gorszej sytuacji i od nas.
A propo zawodników, to czy Garguła wyleczył już kontuzję? bo ostatnio nie jestem na bieżąco?!

Sensej 15.05.2010 19:28

W sumie żałowałem tego mistrzostwa i nadal żałuje. Ale jak usłyszałem podsumawanie w C+, ile kłopotów przez cały sezon i że w sumie przed sezonem też bym brał 2 miejsce w ciemno i wogole . To jakoś powoli zaczynam to akceptowac.

Za 2 miesiace wracamy na R22 i to mnie już nastraja pozytywnie !

yoda79 15.05.2010 19:30

Aha, to może pocieszmy się tym,że Arka i Polonie też są za nami i nie mają perspekty, Gratuluję myślenia. Zmienić trenera, przewietrzyć kadrę. Ale i tak o wszystkim zdecyduje Cupiał.

Dubi 15.05.2010 19:31

świeży to temat, trzeba sobie to wszystko poukładać.
los wystawił nas na wielką próbę...
wiem tylko jedno, w żadnym wypadku nie można zwalac całego zła na Mariusza Jopa.

biała gwiazda 15.05.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 899618)
Dobra - stało się. Co ma mówić Legia, która nie ma żadnych perspektyw teraz.
1. Konflikt z kibicami
2. Brak pucharów
3. Odchodzi Mucha

Tam to dopiero bajzel mają

Ale zrobią rewolucje, tak jak u nas po 8 miejscu w lidze.
A teraz to widzę, że nikt za bardzo nie wie co u nas robić. Z jednej strony nie było tak źle by robić rewolucję i były same wyjazdy, a z drugiej widać ogromny marazm i minimalizm. Nikt nie mówi budujemy silny klub na przebudowane R22. Tkwimy w jakimś okropnym stanie przejściowej niepewności. To jest okropne. A trzeba się szybko wsiąść w garść. Będą dochody z stadionu i kryzys się kończy, więc oby Boss zaszalał. A i z transferami trzeba się śpieszyć, bo parę drużyn się wzmacnia mocno. Co za okropieństwo w tym momencie, czuję się jak nad czarną chmurą albo przejdzie i wyjdzie słońce albo lunie deszcz.

Zbychu 15.05.2010 19:33

Przegrany sezon? Co to wogóle za temat? Ludzie przecież zdobyliśmy WICEMISTRZOSTWO POLSKI!! Spodziewaliście się że tak daleko zajdziemy po kompromitacji z Levadią? Co moze zwolnić Kasperczaka za błędy Skorży? Bez jaj...

prober 15.05.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 899644)
Przegrany sezon? Co to wogóle za temat? Ludzie przecież zdobyliśmy WICEMISTRZOSTWO POLSKI!! Spodziewaliście się że tak daleko zajdziemy po kompromitacji z Levadią? Co moze zwolnić Kasperczaka za błędy Skorży? Bez jaj...

Wisła ze swoim składem nie powinna była brać pod uwagę wypadnięcia poza czołową czwórkę, bo potencjał kadrowy ma największy w kraju. Nawet same wyjazdy (choć Sosnowiec i stadion Hutnika to jednak mimo wszystko były mecze bardziej u siebie niż na wyjeździe) nie zmniejszały znacznie szans na tytuł. Przebieg sezonu pokazał, że pierwsze miejsce było na wyciągnięcie ręki, dlatego nie widzę uzasadnienia w gloryfikowaniu tego srebra.

shinobi23 15.05.2010 19:40

Wicemistrzostwo w tym sezonie to sukces !
Dziękuję dobranoc.
Pozdrawiam tych co pamiętają 2 ligę.

orzeu 15.05.2010 19:40

Naprawde chcecie masowo wylewac zale?
W tym sezonie tragedia to przegrane derby i brak stadionu. No i Levadia. Wtopy ze slabymi u siebie to wlasnie efekt tego drugiego. Przed sezonem prawie wszyscy braliby 2 miejsce w ciemno.
Wniosek: potrzeba nam charakternych pilkarzy, ktorzy nie przejda obok derbow i nie zadowola sie 1-0 bo po 2 ostatnich kolejkach widac jak sie to konczy.

Kiedys znajomy kibic jednej ze zgod, gdy zdobywalismy mistrza i stadion skandowal "nie chcemy Liczki" powiedzial ze w dupach sie nam przewrocilo i dla niego sukcesem jest sama gra w ekstraklasie, a jego klub moglby pomarzyc chocby o podium w lidze.
Cieszcie sie z vicemistrzostwa. Temat zamykam.

Niedlugo wracamy do domu i wtedy pokazemy co to jest Wisla Krakow i Armia Bialej Gwiazdy!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl