![]() |
Jak zagramy z takim nastawieniem jak z Legią, z takim polotem w ataku i z tak agresywnym odbiorem to nie ma innej opcji jak nasze zwycięstwo. Szkoda że nie będzie grał Diaz, bo obojętnie czy gra dobrze, czy źle, to zawsze można spodziewać się walki z Jego strony.
Liczę, że Paweł utrzyma formę z meczu z Legią i będzie grał równie dobrze(nie mam tu na myśli tylko goli). Jest bardzo blisko! ps: Cytat:
pozdr |
Cytat:
No nie wiem ,może coś przeoczyłem ,ale wydawało mi się że ; a) jest nieskuteczny b)ma trudności z przyjmowaniem piłki za to bardzo dobrze wychodzi na pozycje, przez co chwila ma sytuacje bramkowe i wcześniej ,czy póżniej piłka po jego strzałach będzie lądować w bramce. |
Jak muszą się ułożyć mecze żeby Cracovia spadła?? Na pewno musi przegrać z Wisłą i Piastem, ale chyba nawet to nie pomoże.
|
Cytat:
|
Odra wystarczy że wygra jeden mecz i w jednym zremisuje (z nami) wówczas bilans bezpośrednich spotkań z żydkami jest idealnie remisowy i o spadku zadecyduje bilans bramek. (pominąłem oczywiście zdobycie co najmniej 4 pkt przez piasta).
|
Cytat:
Cracovia ma jeszcze jeden cel, znając ich to nawet ważniejszy, niż utrzymanie; Ten cel to umożliwienie zdobycia mistrzostwa Lechowi naszym kosztem. O tym nie zapominajmy. Jestem przekonany, że Pejsy w tym meczu dadzą z siebie nie 100%, a 1000% swoich możliwości. I ten mecz zadecyduje tak na prawdę o tym, kto zdobędzie mistrzostwo. Dlatego szalenie ważną sprawą dla naszego sztabu szkoleniowego będzie uświadomienie naszym piłkarzom, że czeka ich prawdopodobnie najcięższy mecz w rundzie, jeśli nie w całym sezonie, a na koronacje jeszcze za wcześnie. Ponieważ piłkarsko jesteśmy od Pasów lepsi, nasza wygrana w tym meczu zależeć będzie tylko i wyłącznie od podejścia mentalnego naszych zawodników, zwłaszcza w I połowie meczu. Jeśli zaczniemy na pełnej ku...ie i strzelimy ze dwie brameczki, będzie dobrze. Zastanawiam się, kto powędruje na lewą pomoc, bo Piotrek zagra chyba na obronie. Mamy do dyspozycji albo Kirma, albo Małego. Trudna sprawa, bo Mały według mnie sprawdził się na prawej pomocy. |
Cytat:
alez bzdury... to nie KIBICE graja tylko PILKARZE ktorzy maja wyjeb.. na jakies Lechy i ich pilkarzy ktorych nic nie laczy ,poza klepnieciem sie po meczu.. Slask tez mial sie wedlug wielu podlozyc Wisle w ostatnim meczu w tamtym sezonie bo to zgoda.. a bylo wbrew pozorom bardzo ciezko .. nie snujcie glupich teorii... pilkarze Cracovii beda grac i wylaznie dla siebie, i zeby nam dopie... co normalne, maja u siebie kilku pilkarzy ktorzy nienawidza Wisly tak jak Malecki Cracovii ( http://www.youtube.com/watch?v=V5cHS...eature=related ) i mam nadzieje ze wiecej mamy takich Maleckich, niegys mielismy Nikole http://www.youtube.com/watch?v=8mFCRKjQYZI http://www.youtube.com/watch?v=c0Wmut9c8SE bo wlasnie majac takich Maleckich, Mijailovicow w meczach tego typu jak z Cracovia (i nie tylko w takich) mozemy liczyc ze .. latwo skory nie sprzedamy.. moze mu cos nie wyjdzie jakby chcial, ale pewien jestem ze bedzie zapier.. jak maly samochodzik, dazyl do strzelenia gola , podbiegniecia pod sektor Wisly i okazania Pasiastym swoje przywiazanie do Wisly.. on to kocha, on to uwielbia , dlatego to w nim przede wszystkim cenie, i oby zostal z nami jak najdluzej |
Cytat:
|
Co nas tam Odra obchodzi i jej sytuacja, my MUSIMY z nimi wygrać, podobnie jak z Cracovią.
Mimo, że rywale są w dołku, nie można ich zlekceważyć, trzeba wyjść i zagrać na pełnych obrotach. Tutaj nie chodzi tylko o zwycięstwo, ale też o honor drużyny i kibiców. Trzeba wygrać przynajmniej różnicą 2 bramek, lub tak aby bilans dwumeczu był korzystny dla Wisły. Cracovia podczas rundy jesiennej też nie błyszczała, a poradziła sobie wtedy z Wisłą, z Wisłą która miała świetną rundę jesienną mimo słabej gry. Dobrze, że jest Kasperczak i wczoraj pokazał, iż potrafił zmotywować drużynę do gry w prestiżowym meczu. Trzeba wierzyć i wygrać, ale w przeciwieństwie do Legii trafimy prawdopodobnie na opór. Miło byłoby zobaczyć Wisłę lejącą Cracovię, a jak będzie to się przekonamy. Trener i piłkarze dobrze wiedzą, że mają nóż na gardle, a porażka może nas kosztować nie tylko hańbę ale też mistrzostwo. |
Można sobie gdybać w ilu procentach nasi piłkarze są wiślakami, na boisku to nie ma znaczenia, mają wykonać swoją robotę najlepiej jak potrafią. Za to im Cupiał płaci. Jedyną przeszkodą w zdobyciu 3 pkt. w debach było by defensywne ustawienie "chłopców z Kałuży". Bo jak wiemy ciężko jest strzelić bramkę jak w bramce stoi 11 chłopa :D
|
Cytat:
Charakterologicznie nie jest źle - jest Sobol, jest Głowa, jest Cleber, Brożkom też ręce nie przyrosły... |
To jest ostatnia osoba z ktora rozwiazalbym kontrakt.. mlody chlopak, perspektywiczny i jesli tylko wlodarze klubu nie wpadna na genialny pomysl pogra u nas przynajmniej jeszcze kilkanascie lat, a daj Boze do konca kariery, to obok Glowy czy Sobola kolejny chlopak z charakterem i co najwazniejsze woleliby zakonczyc kariere niz grac u lokalnego rywala, pewnie, cos tam niepotrzebnie rzuci, zareaguje ale to zniknie z czasem gdy nabierze doswiadczenia.. takich pilkarzy i osobistosci nam wlasnie w klubie brakuje!
o tych 3 w meczu z Cracovia jestem spokojny, dorzucilbym jeszcze co oczywiste Brozkow.. reszta? zobaczymy |
Cytat:
@Proud: Dziękuję, Ciebie też miło znowu widzieć. :) |
Lenczyk cwany lis juz zaczal swoje gierki. Gada cos od rzeczy ze kontuzje, ze brak formy, ze klopty, a we wtorek sie okaze ze wszystko w parchatkowie dziala i sie rzuca na nas jak mis na miód.
Mam nadzieje, ze nasi galaktikos nie siada na laurach po wczorajszym sparingu, nie wezma slow Lenczyka na serio, bo sie skonczy na 2:0 dla ukochanych dzieci cyrankiewicza. I bedzie wstyd po 2 porazkach i nie strzeleniu bramki najslabszej druzynie ligowej. Najgorsze jest jednak to, ze tego meczu w ogole nie powinno byc, bo obsrance pozostaly wlidze tylko dzieki oszustwu. Powinnismy grac pojutrze przeciwko Lodzianom, no ale pewna niepokalana dala dupska za wymierna korzysc materialna. Wiec jest jak jest. Jesli naszym nic nie odbije wygramy 1:0 po mega meczarniach. |
czy kibice Wisły będą obecni na meczu?
|
To najważniejszy mecz.
Podejdźmy do tego spotkania tak jak chcielibyśmy aby podeszli zawodnicy. Bądźmy zespołem. Dajmy im odczuć że są częścią Wisły a nie tylko najemnikami a na pewno to poczują. Ja wybaczam im wszystko. Wszystko im daje w zawiasach. Mają czyste konto u mnie. Są Najlepszymi Piłkarzami Na Świecie. Są naszymi wybrańcami i pokażmy im wsparcie. Nie ma lepszych i gorszych. Wisła ma być jednością w ten dzień! Liczy się tylko wygrana! Dobrze byłoby podejść na trening i okazać wsparcie, niech ktoś ogarnięty rzuci tylko hasło a na pewno wszyscy się zmobilizują. I niech pasiaki straszą swoich piłkarzyków biciem, to im zjebie już zjebaną atmosferę bardziej. A nasi mają tam czuć wsparcie dziesiątek tysięcy kibiców. Z Krakowa, Małopolski, całego kraju i z za granicy. JESTEŚMY Z WAMI !!! |
Cytat:
Dobry pomysł z tym żeby pójść jutro na trening i coś pokrzyczeć! |
ile meczy będzie pauzował Diaz?
2 czy 1 bo Peszce za żółtko groziły 2 mecze co do meczu Lenczyk jedno mówi drugie robi |
Cytat:
|
To będzie ciężki mecz i nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości. My musimy ten mecz wygrać Oni mogą zremisować. Dlatego mogą murować swoją bramkę. Ważne będą stałe fragmenty.
Mój skład Juszczyk Alvarez Głowacki Marcelo Brożek Łobodziński Sobolewski Jirsak Małecki Brożek Boguski Jirsak - bo jest w lepszej formie fizycznej od Ba Łobo - może kogoś przedrybluje/da się sfaulować w okolicach pola karnego Boguski - czy można w dwóch meczach pod rząd tak fatalnie pudłować? Musimy ten mecz wygrać nawet 1-0 :D |
Jeśli zawodnicy zagrają z takim zębem i ambicją jak z Legią to o wynik będę spokojny. Dodatkowo bardzo liczę, że porażka w rundzie jesiennej mimo wszystko utkwiła im w głowie i będą chcieli się dodatkowo odegrać. Po trzecie znowu cała drużyna ma premię za zdobycie tytułu więc mam nadzieję, że w tym wypadku materializm graczy będzie naszym atutem :)
Paweł się rozstrzelał, choć przyznam że dopiero gole z Legią były dobrej jakości. Wcześniej po prostu trochę farta miał. Liczę, że trochę ochłonął i we wtorek będzie świeży i celny :) Co do Diaza to akurat nie ma większego zmartwienia dla mnie. Jakoś jego gimnastyczne popisy nie przekonują mnie i jeśli jakiś zespół gra ostro to obawiam się przy każdym jego kontakcie z piłką. Co więcej jeśli któregoś z zawodników środka pola miałoby zabraknąć to wskazałbym właśnie na Juniora. Ktoś już pisał, że Łobo ma jeden niezły mecz na rundę (Lechia na wyjeździe rok temu), mam zatem nadzieję, że uzupełni linię pomocy w tym meczu i strzeli ważną brameczkę. Lenczyk tak wypowiada się przed meczem z nami, żeby naszych grajków zmiękczyć. Liczy że nie przyłożą się do derbów i dadzą jego chłopcom pograć. Choć obiektywnie rzecz biorąc Craxa gra straszną padakę i jak mobilizacja i pressing będzie z naszej strony to z wynikiem powinno być dobrze. Całe szczęście że mecz już we wtorek, bo do soboty bym chyba nie wytrzymał :) |
nie za duże litery w wypadku tej k**y w temacie ?
|
Cytat:
Delije na treningu pred derbi http://www.youtube.com/watch?v=hxZjk...Ks&feature=sub Kibice Crveny robią to praktycznie przed każdymi derbami:) wczoraj jedak nie wyszło :/ 1-0 w plecy Coś fajnego może na nowym stadionie kiedyś .... |
znając mentalność i nastawienie naszych kibiców przyszło by 200 osób ;)
co do wyniku, może być tylko jeden |
Cytat:
a) z jego skutecznością zawsze były problemy b) "trudności z przyjmowaniem piłki" bardzo ładnie ujęte, bo większość piłek, które dostaje odskakują na minimum 2-3 metry !! Kończy się to oczywiście stratą (teoretycznie w naszej lidze to norma) Kontuzja jego i żadnego innego piłkarza z tego nie tłumaczy. Powinni przyjmować piłki z zamkniętymi oczami, z połamanymi nogami, bo są piłkarzami; niestety raczej z przypadku. Jeśli chodzi o walkę o piłkę, o której wspomniałem to wystarczy oglądnąć ostatnie trzy mecze. Nie widziałem żeby walczył do końca, odpuszczał dużo starć ciałem, boi się wkładać nogę. Wiele razy odpuszcza przejęcia piłki w momentach kiedy jest to możliwe a wystarczyłoby żeby ruszył dupe 2 metry do przodu. Czasami mam wrażenie, że jest w chmurach nie na meczu. Chcesz zobaczyć walkę o piłkę zapraszam do zobaczenia powtórki bramki na 8-0 a raczej asysty Joe Cole właśnie wygranej przez walkę do końca w 90 min dzisiejszego meczu Chelsea - Wigan. Życzę Boguskiemu powrotu do formy, bo inaczej go zapamiętałem. Tak czy inaczej nie widze innej opcji niż wygrana w derbach. |
Trzymajmy poziom...
My wiemy, że nazwy własne czyli również nazwy klubów piszemy z tzw. WILEKIEJ LITERY. |
Ale chyba wystarczy Cracovia... szczegol, ale niektorych to szczypie po oczach
|
Cytat:
Diaz będzie pauzował jeden mecz, Peszko miał pauzować 2 spotkania ponieważ dostał w tym sezonie już 11 żółtych kartek a 12 wykluczałaby go z 2 meczy a nie z jednego. |
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23108
Cytat:
|
Jak się nasi znowu nie podniecą, że są najlepsi to powinni wygrać we wtorek. Lecz jeżeli znowu wyjdzie jedenastu gwiazdorów, to kończy się totalną klapą. Mam nadzieje, że wyciągają jakieś wnioski i już czegoś takiego nie zrobią.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl