![]() |
|
|
|
|
powiedzmy, że może być ;]
http://www.e-lady.pl/files/image/901...m_k17_7upk.jpg |
|
Bez zaskoczenia ;D
http://www.zagle.leszno-pl.com/foto/...%20jachcik.jpg |
jako ze do mojego nicku lipa byla, pozwolilem sobie o pseudonim szkolny. dosc ciekawe:D
http://www.fatima.org/news/newsviews/images/kali.jpe |
hmmm
http://sklep.delta.poznan.pl/obrazki...razek_duzy.jpg dobrze że to grafika a nie wideo... (kto chce niech zobaczy :D ) (+18) |
|
|
|
|
|
|
Bez niespodzianki:
http://www.plener.wizja.net/leba/marek/kamyk.jpg |
http://i38.tinypic.com/2dl10zs.jpg
pamiętna akcja z atmosferą... |
|
z nicka byl awatar, a z ksywki to:
http://photos.g.myspot.pl/photos/thumb.4580 |
|
|
Kiedyś jak się bawiłem w vlepki :]
http://i37.tinypic.com/106lleb.jpg |
Eeeee, a ja się jakichś fajerwerków spodziewałem a tu :
http://wislakrakow.com/forum/customa...tar29519_2.gif |
1 Załącznik(ów)
|
|
http://www.nigerdeltastandard.com/images/pt26.jpg
Ale klapa... ;x |
http://legacy.deco.slide.com/r/1/0/d...NcmQ/watermark
... A żeby było ciekawej to wpisałem sobie nick którego używam w csie ;] http://i2.pinger.pl/pgr280/85a124af0...8cf7/sedes.jpg |
|
|
http://wislakrakow.com/forum/customa...tar29456_1.gif wyskoczyło mi zdjęcie moje zjecie z tego forum :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl