Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Real-Barcelona... zaczynamy na całego. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7184)

Wizard 07.04.2010 14:45

Barcelona, Messi pokaże klasę :). Liczę na dużo bramek i zwycięstwo Barcy, choć na bramkowy remis np. 3-3, 4-4 - nie obraziłbym się ani trochę :D

Zwitter 07.04.2010 14:59

Realu nie cierpię, jestem za Barceloną. Licze na wygraną Barcy, ale to takie łatwe nie będzie mimo, że grają 100 razy lepszą piłke od Realu.

eryk_cartman 07.04.2010 15:02

Bardzo ciężki mecz. Ale Barcelona jest w takim gazie że nie pozostawi złudzeń Realowi. Moim zdaniem wynik tego meczu będzie miał duży wpływ na tabele końcową lecz nie decydujący. Barcelona i Real pogubią jeszcze jakieś punkty. Oczywiście życzę tego Realowi. :)

Pan Jotka 07.04.2010 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 881874)
Bardzo ciężki mecz. Ale Barcelona jest w takim gazie że nie pozostawi złudzeń Realowi. Moim zdaniem wynik tego meczu będzie miał duży wpływ na tabele końcową lecz nie decydujący. Barcelona i Real pogubią jeszcze jakieś punkty. Oczywiście życzę tego Realowi. :)

Rozumiem, że Real jest bez gazu :) Wg mnie widowisko będzie przednie, a wygra gospodarz. Bo musi to raz, i dwa-mniej osób na niego stawia.

biała gwiazda 07.04.2010 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 881790)
Real z tym swoim wyzelowanym picusiem nie da rady Barcelonie, Barcelona moze wygrac Real musi bo inaczej sa w czarnej dupie.

rozumiem że jesteś fanem karzełka na hormonach wzrostu, który nie umie porządnie zagrać w swojej reprezentacji:p

wygra Real 2:1, mają 2 razy lepszą obronę niż rok temu więc 6 bramek raczej nie wtopią:D
rok temu to większość graczy Barcy jak to ktoś napisał była w gazie: Iniesta, Messi, Puyol,Pique nawet Henry. Teraz to każdy z tych graczy poza Messim miał jakieś problemy czy zdrowotne czy z formą. Chyba z ostatnich 20 bramek Barcy to Messi strzelił 15. W tym sezonie są cholernie od niego uzależnieni o wiele bardziej niż w tamtym sezonie. Jak Real go zneutralizuje to wygrają.:-)

SZYMEK_TSW 07.04.2010 16:51

Barcelona wygra ;] ale łatwo nie będzie i typuje jakieś skromne zwycięstwo Katalończyków.

Ofsajd 07.04.2010 17:05

4-1 dla Barcy ;)

eryk_cartman 07.04.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 881889)
Rozumiem, że Real jest bez gazu :) Wg mnie widowisko będzie przednie, a wygra gospodarz. Bo musi to raz, i dwa-mniej osób na niego stawia.

Real sezon i tak ma w dupe ;) z tego co pamietam to Perez za cel numer stawial Ligę Mistrzów. Real owszem jest na gazie, ale to taki gaz mhmm jakby porównać Diesla z Turbo Dieslem ;);)

saklak1906 07.04.2010 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez biała gwiazda (Post 881909)
rozumiem że jesteś fanem karzełka na hormonach wzrostu, który nie umie porządnie zagrać w swojej reprezentacji:p

wygra Real 2:1, mają 2 razy lepszą obronę niż rok temu więc 6 bramek raczej nie wtopią:D
rok temu to większość graczy Barcy jak to ktoś napisał była w gazie: Iniesta, Messi, Puyol,Pique nawet Henry. Teraz to każdy z tych graczy poza Messim miał jakieś problemy czy zdrowotne czy z formą. Chyba z ostatnich 20 bramek Barcy to Messi strzelił 15. W tym sezonie są cholernie od niego uzależnieni o wiele bardziej niż w tamtym sezonie. Jak Real go zneutralizuje to wygrają.:-)

Fanem to ja jestem Wisly Krakow a inne ligi to mnie srednio interesuja i kibicuje(ogladam mecze) tym na ktorych mam ochote w danym dniu. Jak Ronaldinio gral w Barcelonie to sie cieszylem z mistrzostwa Realu bo tego goscia nie trawilem jak teraz boskiego opalonego CR7.

Teraz ogladam mecze Chelsea i Barcelony bo mam taka ochote i gruchy walic nie musze na widok jakiego kolwiek pilkarza i jego zagran.

7 kotów 07.04.2010 17:43

Wygra Real.
Bo gra u siebie
Bo rok temu polegl 2:6
Bo gra u nich Ronaldo
Bo w Barcelonie gra Valdes

MK85 07.04.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 881933)
Wygra Real.
Bo gra u siebie
Bo rok temu polegl 2:6
Bo gra u nich Ronaldo
Bo w Barcelonie gra Valdes

wg Ciebie to plus? :)
Visca el Barca!
3:1

7 kotów 07.04.2010 17:56

mozna go nie lubic, - sam nie przepadam za nim, nawet gdy gral w MU,
ale to wciaz kapitalny pilkarz. Obecnie najlepszy w Realu.

Wygra Real 2:0
2x Ronaldo
karny i wolny

RAFi89 07.04.2010 18:03

Co do spotkania to ciężko coś powiedzieć, wydaje się że większa presja jest na Realu który to w tym sezonie skompromitował się już w pucharze króla i ponownie odpadł w 1/8 LM. Napewno Real stać w ofensywie na zdobywanie bramek, natomiast nie przekonuje mnie w dalszym ciągu ich defensywa.

A jaki wynik będzie ciężko ocenić, mimo wszystko każdy rezultat możliwy.

cebulka997 07.04.2010 18:37

Barca wygra bo tam gra LEŁON!!! wczorajsze 4 bramki nie sa przypadkiem ;] do tego Xavi i Ibra(obudzil sie z Arsenalem dopiero ale dobrze ze przed Realem) VeB!!;]

masterlag 07.04.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 881933)
Wygra Real.
Bo gra u siebie
Bo rok temu polegl 2:6
Bo gra u nich Ronaldo
Bo w Barcelonie gra Valdes

Heh, cóż za przypadek, że ostatnimi czasy ten Valdes wybronił kilka sam na sam (np. mecz z jesieni z zeszłego sezonu i obrona strzału Drenthe) i nie tylko Barcie. I nie jestem pewna, bo nie siedzę w statystykach, ale te ma bodajże lepsze od... Ikera x)
Co do Ronaldo- nie trawie gościa strasznie, ale trzeba mu oddać, że jest cholernie skuteczny. Generalnie jak go nie ma to Real praktycznie leży.

Ja tam nie wiem kto wygra, żadnych przecieków nie mam :-p, ale trzymam kciuki jak zawsze za Barcelonę i wierze w nich. Pisać, że są w gazie i mają Messiego to kibice Realu mogą skontrować, że w sumie Real też jest raczej w gazie i ma "Krysię"- patrząc oczywiście na sprawy czysto piłkarskie, to pojedynek raczej wyrównany, a Ronaldo ostatni taki przegrał (Rzym 2009).
Barcelona wyniku 6:2 pewnie nie powtórzy, bo jest to niemal niemożliwe (choć to przecież jest Barca, Barca Guardioli, więc wszystko jest możliwe). Liczę na wielkie widowisko lecz ponad wszystko na zwycięstwo F C B :-D Tym lepiej takie zwycięstwo by smakowało, bo przecież Real to głownie pieniądze, a Barca wychowankowie. ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki (Post 881996)
Jakoś zawsze nie lubię drużyn ze stolicy. Więc niech dokopią im te słabiaki z Barcelony.

Ja też. Ale nie jakoś specjalnie, tylko samo się tak układa :D

Pablooo 07.04.2010 19:07

http://s24.pl/guardiola_zakaz_gadani...co-s72033.html

MK85 07.04.2010 19:08

jakby nie patrzac najslynniejszy mecz na swiecie...
moze kiedys bedzie cisnienie w Europie na mecze Wisly i np Legii...

pablo92TSW 07.04.2010 19:31

Wygra Barca. Realu nigdy nie lubiłem. Pompują wielkie pieniądze, a tak naprawdę nic z tego nie mają. Teraz grają dobrą piłkę ale mam nadzieję, że to jednak Barca wygra. Z drugiej strony Realu nie ma już w LM więc mogą być mocno zmotywowani na ten mecz. Notabene może on przesądzić sprawę mistrzostwa. Nie wierzę jednak w to, że Barcelona odpuści ten mecz w jakikolwiek sposób. Zapowiada się świetne widowisko i mam nadzieję, że piłkarze nikogo nie rozczarują.

A więc do boju Barcelona! Niech CR9 płacze ;)

szorstki 07.04.2010 19:53

Jakoś zawsze nie lubię drużyn ze stolicy. Więc niech dokopią im te słabiaki z Barcelony.

Tiramisu 07.04.2010 19:59

Baby się na piłce nie znają, ale skoro temat założył gigant to się nie czuję nieproszona :P i:

Co za różnica czy Real czy Barca. Ustaliłam dziś z bratem, że w knajpie będę piszczeć przy cudownych paradach Ikera i pięknych strzałach Messiego :P. I oby tego było jak najwięcej :).
Brat wymusił na mnie wskazanie na Barcelonę po pięknym golu Leosia, przy którym Iker nie będzie miał szans. A niech tam ;).

Evra1906 07.04.2010 20:30

Wygra Real :) Hala Madryt ! Od malego na calego :) Real Madryt

arth_ur 07.04.2010 22:00

Oczywiście że będę kibicował Królewskim. To całe uwielbienie dla Barcy robi się nużące. Chociaż Messi to dla mnie maestro. Będzie 4:3 !

Kris54 07.04.2010 22:16

0-6 dla Barcy :lol:

jaki by nie był wynik, ważne żeby te picze nażelowane z Madrytu po meczu jak zwykle po wazniejszych spotkaniach w tym sezonie nosy miały na kwintę :-)

a tyczy się to w szczególności moich ulubieńców - "Człowieka z gwiazdami na łokciach" Gutiego, Sergio "Ach moje, śliczne, długie, błyszczące włosy" Ramosa i "Człowieka wylewającego ponad 100 l łez na mecz" C.Ronaldo. Pozdrawiam

Wojtas 07.04.2010 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 881734)
Wojtas,Ty i inni fani katalończyków bedziecie mieli minę jak Twój Bundy z avatara po zobaczeniu co zrobią królewscy z Barceloną. Tego Wam życzę:P :foch: .





Moj Bundy bedzie mial tą swoją przygłupawą mine ale po tym jak po raz kolejny Messi wpakuje piłeczke w sam rog bramki Casilasa :)

A Tego dnia Bog bedzie kibicem Barcy :)

MK85 08.04.2010 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evra1906 (Post 882022)
Wygra Real :) Hala Madryt ! Od malego na calego :) Real Madryt

tam daleko gdzies w Madrycie... 1/8 cale zycie ;)

John1906 08.04.2010 09:39

napisze krótko: Visca el Barca! :D

grzechu1991 08.04.2010 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 882128)
Moj Bundy bedzie mial tą swoją przygłupawą mine ale po tym jak po raz kolejny Messi wpakuje piłeczke w sam rog bramki Casilasa :)

A Tego dnia Bog bedzie kibicem Barcy :)

Ej, ej ej, to jest mina wielkiego filozofa na miarę Platona, jakim niewątpliwie jest Al:). A co do śmiejących się z Valdesa (choć sam go nie lubie), to chyba w tym momencie w gorszej formie jest Casillas, i to bardziej z jego strony spodziewałbym się jakiegoś kołtasa.

Pan Jotka 08.04.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 882128)
Moj Bundy bedzie mial tą swoją przygłupawą mine ale po tym jak po raz kolejny Messi wpakuje piłeczke w sam rog bramki Casilasa :)

A Tego dnia Bog bedzie kibicem Barcy :)

Boga nie ma. I 3 pkt dla Barcy tez nie bedzie :D Licze na Krystyne :P

mcovalski 08.04.2010 17:41

Hala Madrid!! jak zawsze tyle w tym temacie.

mitmichael 08.04.2010 17:58

Jak Messi ruszy to Real nawet z Ronaldo przegra. Jestem kibicem Arsenalu - to co zagrał w LM we wtorek, kazdy przyznał, ze gra przeciwko niemu jest czasami niemozliwa. Moim skromnym zdaniem jakies 3-1 dla Barcelony stanie sie faktem. I nie pisze tego kibic jednej czy drugiej druzyny. Po prostu - widze jak graja oba zespoły - ale jednak stawiam na Barce :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 881933)
Wygra Real.
Bo gra u siebie
Bo rok temu polegl 2:6
Bo gra u nich Ronaldo
Bo w Barcelonie gra Valdes

hmm..
Rok temu tez grali u siebie
Zeszłego sezonu nie ma co wliczac w obecny ;)
Messi rozwinie skrzydła i nawet Ronaldo nie pomoze :P
Valdes akurat w tym sezonie swietnie sie spisuje. Najmniej straconych goli w PD - takiego golkipera Barca chciała, i takiego golkipera Barca ma :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl