![]() |
Barcelona, Messi pokaże klasę :). Liczę na dużo bramek i zwycięstwo Barcy, choć na bramkowy remis np. 3-3, 4-4 - nie obraziłbym się ani trochę :D
|
Realu nie cierpię, jestem za Barceloną. Licze na wygraną Barcy, ale to takie łatwe nie będzie mimo, że grają 100 razy lepszą piłke od Realu.
|
Bardzo ciężki mecz. Ale Barcelona jest w takim gazie że nie pozostawi złudzeń Realowi. Moim zdaniem wynik tego meczu będzie miał duży wpływ na tabele końcową lecz nie decydujący. Barcelona i Real pogubią jeszcze jakieś punkty. Oczywiście życzę tego Realowi. :)
|
Cytat:
|
Cytat:
wygra Real 2:1, mają 2 razy lepszą obronę niż rok temu więc 6 bramek raczej nie wtopią:D rok temu to większość graczy Barcy jak to ktoś napisał była w gazie: Iniesta, Messi, Puyol,Pique nawet Henry. Teraz to każdy z tych graczy poza Messim miał jakieś problemy czy zdrowotne czy z formą. Chyba z ostatnich 20 bramek Barcy to Messi strzelił 15. W tym sezonie są cholernie od niego uzależnieni o wiele bardziej niż w tamtym sezonie. Jak Real go zneutralizuje to wygrają.:-) |
Barcelona wygra ;] ale łatwo nie będzie i typuje jakieś skromne zwycięstwo Katalończyków.
|
4-1 dla Barcy ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Teraz ogladam mecze Chelsea i Barcelony bo mam taka ochote i gruchy walic nie musze na widok jakiego kolwiek pilkarza i jego zagran. |
Wygra Real.
Bo gra u siebie Bo rok temu polegl 2:6 Bo gra u nich Ronaldo Bo w Barcelonie gra Valdes |
Cytat:
Visca el Barca! 3:1 |
mozna go nie lubic, - sam nie przepadam za nim, nawet gdy gral w MU,
ale to wciaz kapitalny pilkarz. Obecnie najlepszy w Realu. Wygra Real 2:0 2x Ronaldo karny i wolny |
Co do spotkania to ciężko coś powiedzieć, wydaje się że większa presja jest na Realu który to w tym sezonie skompromitował się już w pucharze króla i ponownie odpadł w 1/8 LM. Napewno Real stać w ofensywie na zdobywanie bramek, natomiast nie przekonuje mnie w dalszym ciągu ich defensywa.
A jaki wynik będzie ciężko ocenić, mimo wszystko każdy rezultat możliwy. |
Barca wygra bo tam gra LEŁON!!! wczorajsze 4 bramki nie sa przypadkiem ;] do tego Xavi i Ibra(obudzil sie z Arsenalem dopiero ale dobrze ze przed Realem) VeB!!;]
|
Cytat:
Co do Ronaldo- nie trawie gościa strasznie, ale trzeba mu oddać, że jest cholernie skuteczny. Generalnie jak go nie ma to Real praktycznie leży. Ja tam nie wiem kto wygra, żadnych przecieków nie mam :-p, ale trzymam kciuki jak zawsze za Barcelonę i wierze w nich. Pisać, że są w gazie i mają Messiego to kibice Realu mogą skontrować, że w sumie Real też jest raczej w gazie i ma "Krysię"- patrząc oczywiście na sprawy czysto piłkarskie, to pojedynek raczej wyrównany, a Ronaldo ostatni taki przegrał (Rzym 2009). Barcelona wyniku 6:2 pewnie nie powtórzy, bo jest to niemal niemożliwe (choć to przecież jest Barca, Barca Guardioli, więc wszystko jest możliwe). Liczę na wielkie widowisko lecz ponad wszystko na zwycięstwo F C B :-D Tym lepiej takie zwycięstwo by smakowało, bo przecież Real to głownie pieniądze, a Barca wychowankowie. ;) Cytat:
|
|
jakby nie patrzac najslynniejszy mecz na swiecie...
moze kiedys bedzie cisnienie w Europie na mecze Wisly i np Legii... |
Wygra Barca. Realu nigdy nie lubiłem. Pompują wielkie pieniądze, a tak naprawdę nic z tego nie mają. Teraz grają dobrą piłkę ale mam nadzieję, że to jednak Barca wygra. Z drugiej strony Realu nie ma już w LM więc mogą być mocno zmotywowani na ten mecz. Notabene może on przesądzić sprawę mistrzostwa. Nie wierzę jednak w to, że Barcelona odpuści ten mecz w jakikolwiek sposób. Zapowiada się świetne widowisko i mam nadzieję, że piłkarze nikogo nie rozczarują.
A więc do boju Barcelona! Niech CR9 płacze ;) |
Jakoś zawsze nie lubię drużyn ze stolicy. Więc niech dokopią im te słabiaki z Barcelony.
|
Baby się na piłce nie znają, ale skoro temat założył gigant to się nie czuję nieproszona :P i:
Co za różnica czy Real czy Barca. Ustaliłam dziś z bratem, że w knajpie będę piszczeć przy cudownych paradach Ikera i pięknych strzałach Messiego :P. I oby tego było jak najwięcej :). Brat wymusił na mnie wskazanie na Barcelonę po pięknym golu Leosia, przy którym Iker nie będzie miał szans. A niech tam ;). |
Wygra Real :) Hala Madryt ! Od malego na calego :) Real Madryt
|
Oczywiście że będę kibicował Królewskim. To całe uwielbienie dla Barcy robi się nużące. Chociaż Messi to dla mnie maestro. Będzie 4:3 !
|
0-6 dla Barcy :lol:
jaki by nie był wynik, ważne żeby te picze nażelowane z Madrytu po meczu jak zwykle po wazniejszych spotkaniach w tym sezonie nosy miały na kwintę :-) a tyczy się to w szczególności moich ulubieńców - "Człowieka z gwiazdami na łokciach" Gutiego, Sergio "Ach moje, śliczne, długie, błyszczące włosy" Ramosa i "Człowieka wylewającego ponad 100 l łez na mecz" C.Ronaldo. Pozdrawiam |
Cytat:
Moj Bundy bedzie mial tą swoją przygłupawą mine ale po tym jak po raz kolejny Messi wpakuje piłeczke w sam rog bramki Casilasa :) A Tego dnia Bog bedzie kibicem Barcy :) |
Cytat:
|
napisze krótko: Visca el Barca! :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Hala Madrid!! jak zawsze tyle w tym temacie.
|
Jak Messi ruszy to Real nawet z Ronaldo przegra. Jestem kibicem Arsenalu - to co zagrał w LM we wtorek, kazdy przyznał, ze gra przeciwko niemu jest czasami niemozliwa. Moim skromnym zdaniem jakies 3-1 dla Barcelony stanie sie faktem. I nie pisze tego kibic jednej czy drugiej druzyny. Po prostu - widze jak graja oba zespoły - ale jednak stawiam na Barce :)
Cytat:
Rok temu tez grali u siebie Zeszłego sezonu nie ma co wliczac w obecny ;) Messi rozwinie skrzydła i nawet Ronaldo nie pomoze :P Valdes akurat w tym sezonie swietnie sie spisuje. Najmniej straconych goli w PD - takiego golkipera Barca chciała, i takiego golkipera Barca ma :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl