Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22. kolejka] POLONIA Bytom - WISŁA Kraków, sobota 27.03.2010 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7143)

7 kotów 26.03.2010 11:16

Ta kolejka moze nas zabolec.

rafkur 26.03.2010 11:26

Mam nadzieję, że jakoś zmęczymy tą Polonię. Lechia moim zdaniem wygra bo w tej chwili jest lepsza i od nas i od Legii. Odra też coś ugra - drużyna nie leżąca nikomu, dodatkowo Lech bez Lewandowskiego. Tym którzy życzą Ruchowi zwycięstwa nad Cracovią polecam spojrzeć w tabele ( i zrobić krótką kalkulację ile dzieli Ruch od nas). Bądźmy kibicami Wisły a nie antykibicami Cracovii ( nie zniżajcie się do ich poziomu). Dla Wisły potrzebne jest zwycięstwo Cracovii.

To jest kolejka w której mimo żałosnej gry możemy uciec w tabeli ( ale czy to pierwsza taka kolejka... ).

7 kotów 26.03.2010 11:33

Kolego, Wisle potrzebne jest zwyciestwo Wisly.
Kazdy klaps wymierzony w skryta pod chalatem w paski starozakonna dupe cieszyc powinien.

Zydzi moga sobie wygrywac jeden moecz w roku: 1. stycznia.
Z Zydami.

rafkur 26.03.2010 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 876579)
Kolego, Wisle potrzebne jest zwyciestwo Wisly.
Kazdy klaps wymierzony w skryta pod chalatem w paski starozakonna dupe cieszyc powinien.

Zydzi moga sobie wygrywac jeden moecz w roku: 1. stycznia.
Z Zydami.


Tak, Przede wszystkim trzeba patrzyć na siebie i wygrywać, tu się zgadzamy. Natomiast wolałbym nie oglądać na koniec sezonu Ruchu przed nami ( co patrząc na to co się ostatnio odbywa wcale nie jest abstrakcją). Mnie osobiście wali ile meczów przegra/wygra Cracovia o ile nie grają z naszymi rywalami do mistrzostwa/pucharów. Bardziej interesuje mnie nasz wzrost niż ich upadek.

7 kotów 26.03.2010 12:18

Dobrze grajacy Ruch jest nam bardziej potrzebny niz dobrze grajace kastraty zza Blon.
Nasi sie wiecej beda musieli napocic zeby obronic czempionat.
A jesli mossad za nas bedzie likwidowal przeszkody to skonczy sie jak zwykle czyli eurow.......em, bezsensownie nazywanym pucharowa niespodzianka.

Indukcyjni graja dobrze, Ein-Zwei-Dreie skutecznie, a Na Wspolnej tez sie w koncu ockna i zaczna wygrywac.

Obrzezane osle pyty nijak mi do wzrostu poziomu ligi polskiej nie pasuja.

maci0s 26.03.2010 13:53

7 kotów wyluzuj trochę... Meliska by się sprzydała... Napisz cracovia a nie obrażaj ich ot tak..
Wiem, że to normalne u nich na forum, ale może powinniśmy być ponad to...
Podkreślając to jak to oni są bardziej zydowscy niz pół Izraela niczego nie osiągniesz poza moim politowaniem, oraz zadumą nad (niektórymi) ludźmi na tym forum...

rafal777 26.03.2010 14:02

Ja pierd***, pomyśleć że ja na tym forum dostałem bana za wyrażenie "crax*"...
Wracając do meczu to chciałbym zobaczyć w ataku Christova i Brożka. W pomocy Małeckiego. Może jakaś kontra się uda, a może Brożek pogra kombinacyjnie z tym bułgarem. Bo on chyba tylko do tego się nadaje, ani on szybki ani strzałów nie oddaje.

Daniel Alves 26.03.2010 15:42

Czepiacie się Kirma, ale moim zdaniem tak się znacie na nowoczesnym futbolu jak Kasperczak. Dla was żeby piłkarz był dobry to musi zrobić wielki zamach jak Łobodzinski i objechać paru kolesi. To że Kirm walczy i muszą za nim biegać 2 razy więcej niż za Łobodzinskim to nie widzicie. Zawsze musicie mieć ofiarę.
Kirm jest lepszym piłarzem niż większość tych naszych polskich piłkarzyn biegających w Wiśle.

Swoją ulubioną 11 zawsze będę rozpoczynał od Kirma, a kończył na śmierdzących leniuchach u jego boku.

rw88 26.03.2010 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daniel Alves (Post 876663)
Czepiacie się Kirma, ale moim zdaniem tak się znacie na nowoczesnym futbolu jak Kasperczak. Dla was żeby piłkarz był dobry to musi zrobić wielki zamach jak Łobodzinski i objechać paru kolesi. To że Kirm walczy i muszą za nim biegać 2 razy więcej niż za Łobodzinskim to nie widzicie. Zawsze musicie mieć ofiarę.
Kirm jest lepszym piłarzem niż większość tych naszych polskich piłkarzyn biegających w Wiśle.

Swoją ulubioną 11 zawsze będę rozpoczynał od Kirma, a kończył na śmierdzących leniuchach u jego boku.

Śmieszny jesteś człowieku, prawda jest taka że gdyby był Polakiem to jechałbyś po nim jak po Łobodzińskim...Ale "zagraniczne", to z zasady już jest lepsze :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 876567)
Odnośnie mentalności polskich piłkarzy mówi samą prawdę. NIestety

Tacy są piłkarze jak reszt naszego społeczeństwa - tyle w temacie...

Oldpara 26.03.2010 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 876534)
Komornicki leje miód na serca Wiślaków
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lec...wiadomosc.html

Zgadzam się z Komornickim. Lech gra chwilowo najlepiej, ale Wisła "zaskoczy" i bedzie mistrzem.

Potem Lech sprzeda Lewandowskiego i Peszkę, Legia sprzeda (zakopie) Iwańskiego i spółkę i za rok znowu Wisła mistrzem. I znowu w LM/LE w dupe, bo jak tu się rozwijać, jak sie gra w takim bagienku?

szprotson 26.03.2010 16:03

widzialem ostatni mecz Bytomian. Jeśli z nimi nie wygramy,to nie wygramy z nikim

A Andraża od początku rudny gra najwieksza pyte na świecie. Lubie tego zawodnika, ale wszystko ma swoje granice. Pojawił sie drugi Wojtek Ł. Bande mamy sakramencką.
Co sezon, wymienia stryjek siekierke na kijek

Oldpara 26.03.2010 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 876675)
A Andraża od początku rudny gra najwieksza pyte na świecie. Lubie tego zawodnika, ale wszystko ma swoje granice. Pojawił sie drugi Wojtek Ł. Bande mamy sakramencką.
Co sezon, wymienia stryjek siekierke na kijek

Kirma może sprzedamy, bo błyśnie na MŚ. Tylko, żeby pojechał, musi przynajmniej jako wartościowy zmiennik grać u Kasperczaka.

Łobodziński prezentuje się lepiej niż Kirm na razie, ale mam nadzieje, że Łobo tak zostanie, a Kirm "odpali" jak odpocznie.

szprotson 26.03.2010 16:12

ale gosc na boisku wyglada, jakby myślał juz o tym gdzie będa spali na MŚ.

przypomnijcie mi kiedy on wygrał pojedynek 1na1

i nie ze tutaj jade na Kiro czy cos, bo to zawodnik jak każdy. Możemy jebac Pawełka, Łobo i reszte, to niech kazdy ma to na co zasłużył.

1q2 26.03.2010 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 876673)
Zgadzam się z Komornickim. Lech gra chwilowo najlepiej, ale Wisła "zaskoczy" i bedzie mistrzem.

Potem Lech sprzeda Lewandowskiego i Peszkę, Legia sprzeda (zakopie) Iwańskiego i spółkę i za rok znowu Wisła mistrzem. I znowu w LM/LE w dupe, bo jak tu się rozwijać, jak sie gra w takim bagienku?

Na razie to nie widać by coś miało zaskoczyć, choć przyznam że mnie ta drużyna coraz bardziej zaskakuje - swoją totalną nieporadnością.
Dalej też typowe pierdu pierdu - Sprzeda Lewandowskiego i weźmie Beto ,tak to sobie wyobrażasz?
Lech,w porównaniu do nas jest w o niebo lepszej sytuacji - inna sprawa jak to wykorzysta ale jeśli dobrze wydadzą pieniądze to w przyszłym sezonie powinni grubo odjechać całej stawce.

A co do samego meczu..Jak to będzie ta sama pyta którą gramy od jakiegoś czasu to przy odrobinie szczęścia punkt wywieziemy
Dobra gra i 3 punkty były by dla mnie dużym zaskoczeniem i można by z większym optymizmem patrzeć w przyszłość.

3rider 26.03.2010 16:18

Problem jest jedynie taki, ze w formie jest obecnie tylko Ba, ktorego Skorza nie zdazyl zdolowac i Alvarez, ktory tez jest u nas krotko.

"Swoją ulubioną 11 zawsze będę rozpoczynał od Kirma, a kończył na śmierdzących leniuchach u jego boku" - Dani Alves jestes jego zona? Obiektywnie Kirm jest w wiekszym dole niz Lobo

W Bytomiu 2:0 dla nas i pierwszy blysk Wisly od ponad roku.

rafkur 26.03.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maci0s (Post 876628)
7 kotów wyluzuj trochę... Meliska by się sprzydała... Napisz cracovia a nie obrażaj ich ot tak..
Wiem, że to normalne u nich na forum, ale może powinniśmy być ponad to...
Podkreślając to jak to oni są bardziej zydowscy niz pół Izraela niczego nie osiągniesz poza moim politowaniem, oraz zadumą nad (niektórymi) ludźmi na tym forum...


Właśnie o to mi chodziło kiedy pisałem że walą mnie wyniki Cracovii. Jeżeli uważam sie za kogoś lepszego ( a w tym przypadku tak jest) to nie zniżam sie do jego poziomu. Oni żyją nienawiścią do nas - bo tylko tyle im zostało. Dla mnie ważniejsze są nasze sukcesy od porażek Cracovii.


Co do Kirma - faktycznie gra straszną kaszanę, jak wszyscy. Niestety dogonił resztę pod tym względem a że oczekiwaliśmy po nim więcej to i może bardziej to widać. Dodatkowo ta "akcja" z Kasperczakiem tez mu chwały nie przynosi. Już nie raz pisałem co myślę na temat powrotu Kasperczaka do Wisły ale w tym wypadku uważam że zawodnik nie ma prawa robić focha trenerowi. Niestety to również obraz naszej drużyny. Kiedyś Brożek vs Skorża teraz Kirm vs Kasperczak. Jak sie zrobi wypadkową z aktualnej dyspozycji naszych kopaczy oraz klimatu jaki niewątpliwie panuje w drużynie to niestety coraz bardziej przychodzi liczyć na korzystne dla nas wyniki innych meczów.

wojteqs80 26.03.2010 16:58

Słuchajcie tu nie ma co sie zastanawiac czy wygra Ruch, czy Lechia da rade a może Odra sprawi niespodziankę , my mamy WYGRYWAĆ i nie oglądać sie za plecy!!!!Inni na pewno pogubią punkty predzej czy póżniej!!! co do składu to widze to tak :Pawełek Alvarez(jesli nie bedzie gotowy to Burliga) Marcelo głowacki Diaz pomoc: na lewj Brozek w srodku Sobolewski i Ba (jirsak na zmiane) w ataku Brożek Boguski ( hristov na zmiane)

maRgrabkarz 26.03.2010 17:14

Kirm jest przygotowany na mistrzostwa. Takie polecenie dostał Maciej Skorża: "Musimy Kirma opchnąć najdrożej jak się da to będziemy ustawieni na najbliższe 3 okienka transferowe. Więc jego możesz na razie zajechać ale żeby na MŚ był igła stan". Więc tak też w sztabie poczyniono. Niestety inni nie jada na mistrzostwa...

I mimo, że to żart to możliwe jest jego urzeczywistnienie :) a wtedy, miliony napływajcie!!!

:p

co do meczu, wyznając metodę małych kroczków, liczę, że w tym meczu zaczną te pały w końcu dośrodkowywać z pierwszej piłki. Bo tego nie powiem jakiego przyjęcia piłeczki "by mi się już nie turlała" i dopiero potem uderzenia stojącej piłki nie zniosę więcej.

brylant17 26.03.2010 17:18

Będzie ciężko ale wierzę, że się uda i 3 pkt pojadą do Krakowa :D wystarczy skromne zwycięstwo 0-1 jak dla mnie.Trzeba uważać mam nadzieje,że tym razem Pawełek nie puści babolka :> No i zawodnicy, żeby zagrożeni kartkami uważali :P

kolend 26.03.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 876579)
Kolego, Wisle potrzebne jest zwyciestwo Wisly.
Kazdy klaps wymierzony w skryta pod chalatem w paski starozakonna dupe cieszyc powinien.

Zydzi moga sobie wygrywac jeden moecz w roku: 1. stycznia.
Z Zydami.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów
Dobrze grajacy Ruch jest nam bardziej potrzebny niz dobrze grajace kastraty zza Blon.
Nasi sie wiecej beda musieli napocic zeby obronic czempionat.
A jesli mossad za nas bedzie likwidowal przeszkody to skonczy sie jak zwykle czyli eurow.......em, bezsensownie nazywanym pucharowa niespodzianka.

Indukcyjni graja dobrze, Ein-Zwei-Dreie skutecznie, a Na Wspolnej tez sie w koncu ockna i zaczna wygrywac.

Obrzezane osle pyty nijak mi do wzrostu poziomu ligi polskiej nie pasuja.

kawał buraka i ćwoka z Ciebie, duży kawał

co do meczu, mam dziwne przeczucie, że Wisła wygra i to dość spokojnie

farben 26.03.2010 21:13

Polonia Bytom, czyli nowe wyzwanie Wisły

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isly,id,t.html

thechris 26.03.2010 22:51

Jakby to powiedział Kasperczak... Legia dzisiaj przy stanie 0:2 zareagowała pozytywnie i wygrała. Też nieźle brzmiący slogan ale niejako w oddali, ciągle słyszę o tym, że liga będzie ciekawsza... :D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 876561)
Ty uwazaj co mowisz bo znowu bedziesz zacytowany w Fakcie ;)

Hę?

Kuba 26.03.2010 22:58

skoro takie rzeczy pisze moderator to nie jest źle

duch w narodzie nie ginie :D:D:D

tofik 26.03.2010 23:01

Prawdę mówiąc ni cholery nie wiem co oni pokażą. Równie dobrze możemy wygrać 0:3 jak i dostać w dupę 2:0. Mam traumę po meczu pucharowym, że już zawsze będziemy grać wesoły futbol z obroną na wysokości linii środkowej. Na szczęście Burliga powiedział, że nie takie były założenia...

Wojtas 27.03.2010 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 876969)
Prawdę mówiąc ni cholery nie wiem co oni pokażą. Równie dobrze możemy wygrać 0:3 jak i dostać w dupę 2:0. ..




Tez sie zastanawiam co oni pokażą :D
Bytom to tez dziwny zespol potrafi Legie ograc w wtopic z Gliwicami wiec jak tu okreslic ich forme ??

Szatałow jednak stwierdzil ze potrafia mobilizowac sie tylko na tych silnejszych wiec jutro musimy uwazać.,w tamym sezonie w Bytomiu chyba tylko zremisowalismy.

1q2 27.03.2010 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 876998)
Tez sie zastanawiam co oni pokażą :D

Też zapadłem na tą chorobę i niestety moja wiara topnieje wraz z każdym meczem.wracają koszmary z wiosennej rundy 2007;).Mam takie wrażenie że jak dziś się nie przełamiemy to będzie bardzo kiepsko.

Kibic_1906 27.03.2010 06:28

Kur*a mac ale pogoda , tak sie zdenerwowalem ze nie moge usnac :/ 2 tyg swieci slonce a jak jedziemy na fajny wyjazd to pizga!!NIE WYTRZYMAM!!!

TSman 27.03.2010 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 877014)
Kur*a mac ale pogoda , tak sie zdenerwowalem ze nie moge usnac :/ 2 tyg swieci slonce a jak jedziemy na fajny wyjazd to pizga!!NIE WYTRZYMAM!!!

spoko, na śląsku jeszcze kropla deszczu nie spadła :) są chmury lecz jest też i słońce :) i nawet rzekł bym że z przewagą słońca

MaG* 27.03.2010 11:04

Chętnie zobaczyłbym Burligę zamiast Alvareza. Chłopak w ofensywie prezentuje się nieźle i na pewno więcej z niego byłoby pożytku niż Jopa.

Jeżeli chodzi o mecz to muszą być 3 pkt !

qchar90 27.03.2010 12:41

mnie szczerze mowiac Alvarez nie przekonuje, ma bardzo slabe wrzutki, smieszy mnie nie kiedy jak widze jak on sobie podbija pilke i potem wali do przodu,
Burliga pokazal sie nawet z Lechia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl