Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7077)

JohnnyH 15.03.2010 21:37

Heh już widzę pojawia się napinka prawdziwych i jedynych najwierniejszych...będzie powtórka z Franka czy nie???? Jak myślicie???

Polecałbym trochę ogarnąć łepetyny...mimo wszystko Kasperczak jest już w tym momencie trenerem Wisły Kraków...

Marcinnno 15.03.2010 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WSB (Post 870239)
Oby ten śmieć jak najkrócej tu został...

Trochę szacunku chłopcze!

Wisła takiej padaki nie grała nawet za Petrescu, ja dziękuje za dwa majstry, ale to co zrobił z Levadią przegięło wszelkie możliwe granice.. Jak go tak kochacie, złóżcie się na jego kontrakt 70 tysięcy to może zostać ! Kasperczak walczył oto co mu się należało! Więc przestańcie gadać głupoty, tak samo jak Was by wyrąbali z pracy czego nikomu nie życzę tak samo chcielibyście odprawy więc przestańcie pieprzyć ! Jak tak słuchacie skwk, to słuchajcie dalej. Większość z Was jak Wisła grała z Schalke, Parmą itd.. robiła w gacie tego nie pamiętacie! Nasłuchaliście się szanownego stowarzyszenia i myślicie, że jesteście wielcy kibice! Niczego nie ukradł! Dogadał się z Cupiałem więc się odwalcie!

saklak1906 15.03.2010 21:37

Po ch.j bylo zmieniac trenera na 10 kolejek przed koncem sezonu. Heniek nie zmieni nic a ryzyko ze nie obroni pozycji lidera jest wieksze bo zawodnicy moga wcale nie zareagowac pozytywnie.

To jest nic innego jak cofniecie sie w tyl, po jaki ch.j zatrudniac goscia ktory sie juz u nas nie sparwdzil, co nagle go oswiecilo i bedzie lepszy? do poki to myslenie sie w polsce nie zmieni bedziemy w czarnej dupie.
Teraz tylko patrzec jak Zielinski wyleci z Amiki i wezma Macka dadza mu popracowac i majster moze byc w koncu w Poznaniu.


Wiec teraz kto w klubie jest odpowiedzialny za transfery do jak i z klubu no bo chyba nie Kasperczak? a jek nie On to kto bo dyrektora sportowego nie mamy.

WSB 15.03.2010 21:37

Jestem czlowiekiem ktory trzezwo patrzy i bierze wszystkie za i przeciw, nie tylko wyniki sportowe sie licza, bardziej liczy sie to jakim on jest czlowiekiem prywatnie a jest takim samym mamoniarzem jak Frankowska. Pamietaj ze kazd ma prawo oceniac:) moja ocena jest taka i tyle:) bez odbioru

Wasiu powiedz mi to samo w twarz na żywo a nie przez forum:)

orzeu 15.03.2010 21:38

Od razu kopal dolek. Swiatek trenerski wiedzial co sie swieci i ze Skorza juz jest przegrany.
Mam tylko prosbe do wszystkich kibicow. Darujcie sobie kolejne walki i tworzenie obozow pro i anty Kasperczak.
Problemem Wisly numer jeden jest dzisiaj stadion, hala i rosnaca w sile bżydka strona Blon. Niepotrzebne nam wewnetrzne konflikty. To tez na pewno nie wplynie pozytywnie na atmosfere w zespole i osiagane przezeń wyniki.

Blacha92 15.03.2010 21:38

Wtedy zespół mu zbudował Smuda, teraz Skorża nie pozostawił wiele po sobie, dzida:D

qchar90 15.03.2010 21:39

Plus jest taki ze Henio bedzie sie zajmowal trenowaniem, a nie kupnem zawodnikow.
Wloch odchodzi ze sztabu.
Zobaczymy pozyjemy, po tym jak sie rozstali nie wierzylem ze kiedykolwiek tutaj sie pojawi. A jednak zycie lubi zaskakiwac.

Bronex 15.03.2010 21:39

http://www.youtube.com/watch?v=YRU9u4EwaEY

arsfan90 15.03.2010 21:39

Panowie to jest po prostu żenada! Istny kabaret! No bo jak nazwać coś takiego? Podczas ważnego kontraktu Skorży Heniek wysyła ofertę, że może przejąć Wisłe?

Jeszcze bardziej dobijają mnie komentarze ludzi pod artykułem na SKWK..pl
http://********/news/show/4662_konie...rczak_trenerem

Czy Ci ludzie nie pamiętają w jakich okolicznościach mialo miejsce zerwanie kontraktu?

Choćby wygrał LM a potem z całych sił próbował się zemścić na Wiśle za zerwanie kontraktu tak jak to zresztą miało miejsce to dla takiego gościa mówię stanowcze NIE!

Bo tu nie chodzi o to czy jest fachowcem czy nie, tu chodzi o sposób w jaki potraktował Wisłę po rozwiązaniu kontraktu! A teraz co? Już zapomniał jak pomagał pasiastym w derbach? I ma czelność mówić, że Wisła zawsze była w jego sercu?!

Kto tego nie rozumie to po prostu brak mi słów na takiego kibica!

rospun 15.03.2010 21:40

Macie najlepszego trenera, jaki był teraz możliwy. Mam nadzieję, że w tym sezonie jednak Lech wyrwie tego Mistrza. W kolejnym sezonie będzie ciężko...

tormenthor 15.03.2010 21:40

Na chwilę obecną zatrudnienie Kasperczaka to najlepsza z możliwych decyzja. Zna piłkarzy, ich potencjał i w pzreciwieństwie do trenera z zagranicy będzie w stanie uratować ten sezon.

SB 15.03.2010 21:41

Jeszcze powrotu Frankowskiego brakuje... Swoją drogą tak walczył o kasę a teraz wraca? Dziwne to wszystko...



ps. Jak takie cuda się dzieją to teraz jak Kapka wróci to się nawet nie ździwię ;)
ps2. Dla mnie jak ktoś już raz wypiął się na Wisłę nie ma dla niego u nas miejsca i chętnie podpiszę się pod każdym transparentem, petycją, przyśpiewką antyHenrykową

spartan 15.03.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WSB (Post 870239)
Oby ten śmieć jak najkrócej tu został...

Z Małeckim ostatnio gadałeś ? :rotfl:

Wisła to nie Górnik z przed roku, ale to też nie jest już Wisła Kosy, Żurawia, Szymka czy Franka.
Zupełnie inne realia i na dobrą sprawę efekt może być mocno ryzykowny. Równie dobrze ta zmiana może okazać się szkoleniowo pozytywna jak i być tylko pogłębieniem nieudolności decyzyjnej.

Ale wszyscy krzyczący (pomijam pieniaczy jak WSB), że to fatalny wybór i czeka nas tylko kilo mułu - wszak przecież dno już osiągnęliśmy - wskażcie kogo mieliśmy posadzić na ławce? Personalnie. Z nazwiska. I tylko darujcie sobie Dana.

JohnnyH 15.03.2010 21:43

Tylko patrzeć jak Kasperczak zaloguje się na forum i będzie przepraszał każdego z osobna...

****a żenująco się to czyta....

dawidex44 15.03.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 870263)
Na +
Styl jaki Wisła prezentowała za jego czasów i oprócz efektowności , także efektywność ligowa. Tylko , że wtedy miał piłkarzy takich jak Szymkowiak , Żurawski , Frankowski , czy Kosowski , czyli zawodników których odpowiedników ciężko szukać w obecnym składzie Wisły .

Na -
Poza sezonem 02/03 , gra w pucharach . Tylko pytanie , czy później ( nie licząc szczęśliwego awansu po pojedynkach z Iraklisem , do fazy grupowej p.UEFA/ Ligi Europy) Wisła pokazała coś więcej w europejskich rozgrywkach ?

Ostatnie ,,sukcesy'' w Górniku

Ganianie się z klubem po sądach

Opcja: pożyjemy , zobaczymy .

oj mieszasz synku, Iraklis to był z Petrescu i Okuką (zmiana trener między meczami). Po sezonie 2002/2003 doszlismy do II rundy UEFA, gdzie Wisełka przegrała po karnych z Valerangą, a rok póxniej nastąpiła ta klęska z Dinamo Tbilisi. Ale gdybyśmy wczesniej w kwali do LM nie trafili na Real, to kto wie, czy nie było by LM w Krakowie. Cieszmy się że wrócił Kasperczak. Zmartwiłem się zwolnieniem Skorży, ale teraz już jest wesoły. Jeszcze Kosa, Żuraw i przedewsyzstkim Franek. I może Szymka namówią? xD

Marcinnno 15.03.2010 21:43

Lol, dla mnie bany jak można nazwać Kasperczaka śmieciem, i nie dostać bana <wow>
Trochę szacunku Was to skwk całe już całkowicie zaślepiło! Teraz nie dacie transparentu 1906 % poparcia dla decyzji Bogusława Cupiała?
Czy zacznie się jakiś protest ? Już całe skwk robi swoje Lol. Maciuś Wam pasował, bo chciał się podlizać proste jak drut. To dyplomata lepiej częściej chwalić i mówi,że kibice są zajebiści i tym uzyskał poparcie.

palon 15.03.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WSB (Post 870259)
Oczywiscie ze Kasperczaka. Czlowieka ktory wydoil kase z Wisly, chcial jeszcze wiecej ale przegral sprawe w sadzie wiec powinien trzymac sie stad z dala a on jeszcze ma czelnosc tu wracac. Cupiał jest frajerem że przyjął czlowieka z ktorym toczył wojne w sadzie przez dłuuugi okres czasu. Prawda jest taka nie chcemy tu kasperczaka:)

WSB, zawsze możesz wyłożyć swoją kasę i spróbować się w tym "interesie". Pewnie zrobiłbyś wszystko lepiej i nikt nie nazwałby Cie frajerem tylko byłbyś noszony na rękach. Nie znasz kulisów (poki co) więc wyhamuj.

Boleck 15.03.2010 21:45

spartan, na przykładzie Lecha i tego co się dzieje w tym klubie łatwo jest powiedzieć że problemem Wisły nie jest trener. Skorzy nie dano pracować i tyle, ale to już historia, Kasperczak mnie nie przekonuje, obecny skład prawie w całości siedziałby na ławce porównując z piłkarzami jakimi wcześniej dysponował Kasperczak.

tomo 15.03.2010 21:45

Pewne jest że wraz z Kasperczakiem przyjdzie Szymanowski. Ciekawi mnie tylko czy Łaciak z tym italiano się uchowają.

Mario Nh 15.03.2010 21:46

Cóż, kibic swoje i tak będzie pamiętał.
Może jednak nie rzucajmy mu tak od razu kłody pod nogi.
Ma szanse się wykazać.

Kandzior 15.03.2010 21:47

Śmieciem Kasperczak to nie jest. Uwierzcie, że wystarczy mi, jak będzie mistrz 2010, jakaś LM i nie wiem co jeszcze. Oj Henry, masz niezłe wyzwanie :)

qchar90 15.03.2010 21:47

na konferencji prezes rady nadzorczej bodajze powiedzial ze w tym miesiacu konczy sie kontrakt z wlochem i to tylko zalezy od Kasperczak czy bedzie kontrakt przedluzony, ale chyba nie ( bo Kasperczak mowil podczas konferencji ze tylko jedna osoba odejdzie ze sztabu czyli wloch)

Zbyychu 15.03.2010 21:47

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wie_bez_zmian/
Terziotti odchodzi, jedyna zmiana póki co.

Wiślak-1990 15.03.2010 21:48

Ciekawe czy Heniek też chce wygrać Puchar Francji tak jak Białas:rotfl:

Grantar 15.03.2010 21:48

Dziwne
* Valarenga i Tybilisi
* Kasper walczył z Cupiałem w sądach
* W Afryce w ostatnich latach 0 sukcesów
* Spektakularne spuszczenie Górnika z ligii
i ...................
Ale cóż ... życzę powodzenia

ciacho 15.03.2010 21:48

A kto teraz (przynajmniej teoretycznie) odpowiada za transfery skoro Kasperczak zaznaczył, że nie jest menadżerem, a trenerem?

Żmijka 15.03.2010 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 870289)
Pewne jest że wraz z Kasperczakiem przyjdzie Szymanowski. Ciekawi mnie tylko czy Łaciak z tym italiano się uchowają.

Czytanie nie boli: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wie_bez_zmian/

Faktu zatrudnienia HK nie będę komentować. 1 kwietnia szybciej nastał ?

WISŁAZWE 15.03.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 870289)
Pewne jest że wraz z Kasperczakiem przyjdzie Szymanowski. Ciekawi mnie tylko czy Łaciak z tym italiano się uchowają.


Italiano już nie pracuje http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wie_bez_zmian/

AYALA 15.03.2010 21:50

napewno Brożek nie ośmieli sie pyskowac do Henia jak do Skorży.

Co do Górnika którego trenował to Kasper kompletnie nie trafił z transferami.Z tymi zawodnikami nie dał sobie rady ani Komornicki a Nawałce to też średnio wychodzi.

tormenthor 15.03.2010 21:50

A tak w ogóle, to jeśli dobrze usłyszałem w NSPORT mówili, że na stanowisko dyrektora sportowego wraca G. Mielcarski.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl