![]() |
Aż strach pomyśleć czy znajdzie sie jakiś śmiałek w Wiśle który strzeli gola
|
Gola strzeli murzyn, stawiam na Marcelo lub Isse ;)
|
Cytat:
i zapewne w tych okolicach ich bedzie :) |
Czy wiadomo o której przyjezdza pociąg z Lechią?Jak ktoś chce pomocy z Gdańska to niech pisz na priv
|
Myślę, że pasowałoby odwdzięczyć się kibicom Lechii za to jak nas powitali na dworcu w Gdańsku ;)
|
Trudny mecz, Lechia u siebie murowala bramke w 9-10 osob(1-4-1-4-1), wiec na SS nie bedzie pewnie inaczej. Fajnie wiec byloby dla odmiany wykorzystac bardzo wczesnie jakas okazje. Licze na taka gre jak w pierwszych 45min w Gdansku w PP, ale musimy poprobowac wiecej strzalow z dystansu, inaczej tego muru nie rozrzedzimy.
4 mecze bez bramki, wiec pewnie oci***ejemy ze szczescia jak zobaczymy pierwsza bramke anno domini 2010 ;) Do czego to doszlo... 2:0 Brozek x 2 (raz Piotrek, raz Pawel ;) |
Cytat:
Afroamerykanin:D Tak na serio to faktycznie nie zastanawiałem się nad tym wcześniej ale jak Wisła W KOŃCU trafi bramkę to chyba wyjdę z siebie i zaczne śpiewać Jazda, Jazda, Jazda na dwie strony:D |
O której Przyjeżdża Pociąg z Kibicami Lechii :"??:D
|
Nie każdy murzyn to Afroamerykanin. Np. Jaki z Marcelo (chyba że południowy-Afroamerykanin) czy Issy Afroamerykanin?
Kiedyś strzelić muszą, jak nie teraz przy dopingu, to nie wiem kiedy. |
Przepraszam, stare Gdańskie nawyki :D!
|
To był żart, stąd buźka.
|
Z barw klubowych się nie żartuje ;>!
|
Od kiedy barwy klubowe są czarne??
Dobra dość o kolorach bo za duży OT się robi:D Komentarz do meczu jest taki: Trzeba to wygrać bo po każdej wpadce Wisły pije przez tydzień, także ostatnio piłkarze mojej wątroby nie oszczędzali... |
Jakby tak się rozejrzeć po krakowskich klubach, to jeszcze by się okazało, ze nie tylko Ty pijesz po tych "wpadkach", a bezpośrednio zainteresowani również ;)
|
NBezpośrednio zainteresowani chyba piją jednak przed tymi wpadkami... W tym wywiadzie z Marcelo na rynku Krakowskim, Brazylijczyk mówił że bardzo mu smakuje grzaniec galicyjski. W pierwszych 2 meczach wyglądał jakby mu trochę za bardzo posmakował.
|
Cytat:
|
Jutro musza byc 3 punkty!!!!
Przed Lechia nakrecamy sie bramkami Wisly na youtube strzelonymi w tej rundzie i jazda!!!! |
|
Cytat:
|
Jak ktoś wie ile karnetów zostało sprzedanych na wiosnę to niech pisze
|
Cytat:
|
to byl ponury żart Proximus hehe.
|
Cytat:
Choc zestawienie Ba z Maczynskim mogloby sie sprawdzic. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kasperczak duzo mowi o skutecznosci ,bo widzi ze bez tego to nawet jak beda super akcje to bedzie bida.
Licze ze jak Ba sie rozegra to cos z jego podan Brozek albo Maly wykorzysta ,bo jutro to my gola zdobyc musimy. Lechia nie gra nic wielkiego -pilki zgrywane sa na Dawidowskigo -od Surmy -cala taktyka nietrudna do rozracowywania. Saek w tym ze oni jutro beda sie bronic a atakowac we srode bo tam bedzie im bardziej zalezalo.. jutro 3 pkt musza byc,niechze sie w koncu obudzą! |
Cytat:
Tyle że u nas nie ma co wpadać bo stwarzamy sobie 1 może 2 sytuacje na 90 minut a to jest poziom niższy niż strefa spadkowa. |
Ile to już było tych meczy po 0:0...
Zima poszła sobie precz, temperatura oscyluje w granicach 10 stopni, aż chce się grać :) Mam tylko nadzieję, że Kasperczak coś im już natłukł do głów odnośnie długich podań i w końcu zobaczymy jak kopacze grają piłką...o ile sobie ją najpierw przyjmą :| |
No Panie i Panowie powodzenia dzisiaj na stadionie, ja jak zawsze moge liczyc tylko na sop casta :( Zycze miłej zabawy, zrobcie widowisko na trybunach bo ono zalezy od nas a nie od formy pilkarzy. Wyniki sie nie licza, licza sie wierni kibice. Do boju! :)
|
Ba będzie miał udział przy którymś golu. Jak się otworzy worek z bramkami to poniżej trzech dziś nie zejdziemy :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl