Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

AS82 18.03.2010 19:54

Aż strach pomyśleć czy znajdzie sie jakiś śmiałek w Wiśle który strzeli gola

Lechista69 18.03.2010 19:58

Gola strzeli murzyn, stawiam na Marcelo lub Isse ;)

Kamil 18.03.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter19 (Post 872421)
Myśle, że robimy doping dla Wisły a nie dla żadnego dopingu ani piłkarzy.
A tak wogóle to wiadomo coś ile przyjedzie naszych braci z Gdańska?

zarezerwowane bylo chyba tysiac biletow.
i zapewne w tych okolicach ich bedzie :)

donecki 18.03.2010 20:34

Czy wiadomo o której przyjezdza pociąg z Lechią?Jak ktoś chce pomocy z Gdańska to niech pisz na priv

arrosmay 18.03.2010 20:52

Myślę, że pasowałoby odwdzięczyć się kibicom Lechii za to jak nas powitali na dworcu w Gdańsku ;)

3rider 18.03.2010 21:00

Trudny mecz, Lechia u siebie murowala bramke w 9-10 osob(1-4-1-4-1), wiec na SS nie bedzie pewnie inaczej. Fajnie wiec byloby dla odmiany wykorzystac bardzo wczesnie jakas okazje. Licze na taka gre jak w pierwszych 45min w Gdansku w PP, ale musimy poprobowac wiecej strzalow z dystansu, inaczej tego muru nie rozrzedzimy.

4 mecze bez bramki, wiec pewnie oci***ejemy ze szczescia jak zobaczymy pierwsza bramke anno domini 2010 ;) Do czego to doszlo...

2:0 Brozek x 2 (raz Piotrek, raz Pawel ;)

Proximus 18.03.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 872445)
Gola strzeli murzyn, stawiam na Marcelo lub Isse ;)


Afroamerykanin:D

Tak na serio to faktycznie nie zastanawiałem się nad tym wcześniej ale jak Wisła W KOŃCU trafi bramkę to chyba wyjdę z siebie i zaczne śpiewać Jazda, Jazda, Jazda na dwie strony:D

Matis013 18.03.2010 21:07

O której Przyjeżdża Pociąg z Kibicami Lechii :"??:D

dj_ibutti 18.03.2010 21:10

Nie każdy murzyn to Afroamerykanin. Np. Jaki z Marcelo (chyba że południowy-Afroamerykanin) czy Issy Afroamerykanin?

Kiedyś strzelić muszą, jak nie teraz przy dopingu, to nie wiem kiedy.

Lechista69 18.03.2010 21:28

Przepraszam, stare Gdańskie nawyki :D!

Proximus 18.03.2010 21:40

To był żart, stąd buźka.

Lechista69 18.03.2010 21:41

Z barw klubowych się nie żartuje ;>!

Proximus 18.03.2010 21:49

Od kiedy barwy klubowe są czarne??

Dobra dość o kolorach bo za duży OT się robi:D

Komentarz do meczu jest taki:

Trzeba to wygrać bo po każdej wpadce Wisły pije przez tydzień, także ostatnio piłkarze mojej wątroby nie oszczędzali...

dj_ibutti 18.03.2010 21:55

Jakby tak się rozejrzeć po krakowskich klubach, to jeszcze by się okazało, ze nie tylko Ty pijesz po tych "wpadkach", a bezpośrednio zainteresowani również ;)

Proximus 18.03.2010 21:58

NBezpośrednio zainteresowani chyba piją jednak przed tymi wpadkami... W tym wywiadzie z Marcelo na rynku Krakowskim, Brazylijczyk mówił że bardzo mu smakuje grzaniec galicyjski. W pierwszych 2 meczach wyglądał jakby mu trochę za bardzo posmakował.

WhiteStarDvisionTheBest 18.03.2010 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 872530)
Jakby tak się rozejrzeć po krakowskich klubach, to jeszcze by się okazało, ze nie tylko Ty pijesz po tych "wpadkach", a bezpośrednio zainteresowani również ;)

Ostatnio..i tu dziwne troche bo w [uwaga] RISPECT-ie na rynku :| spotkalismy Alvareza ok 1 w nocy :).Bylismy tam ze znajomymi bo znajome tam pracują,no i Pablo tam był,co dziwniejsze wtedy była jakas inpreza zamknieta ,18stka chyba..hehehe

3rider 19.03.2010 15:20

Jutro musza byc 3 punkty!!!!
Przed Lechia nakrecamy sie bramkami Wisly na youtube strzelonymi w tej rundzie i jazda!!!!

MCX 19.03.2010 15:49

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_osiemnastki/

Małecki i Ba zagrają przeciwko Lechii.

AS82 19.03.2010 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 872844)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_osiemnastki/

Małecki i Ba zagrają przeciwko Lechii.

Mam nadzieje ze Żirsak siadzie na ławie

donecki 19.03.2010 20:27

Jak ktoś wie ile karnetów zostało sprzedanych na wiosnę to niech pisze

Proximus 19.03.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 872832)
Jutro musza byc 3 punkty!!!!
Przed Lechia nakrecamy sie bramkami Wisly na youtube strzelonymi w tej rundzie i jazda!!!!

Jakimi bramkami...?

gerardinho91 19.03.2010 21:35

to byl ponury żart Proximus hehe.

sqallpl 19.03.2010 22:13

Cytat:

Z młodych zawodników do zespołu wchodzi Mączyński
Jak to nalezy rozumiec? Chodzi o to ze dostanie szanse na gre, czy zagra od poczatku. Chyba to pierwsze.

Choc zestawienie Ba z Maczynskim mogloby sie sprawdzic.

kolend 19.03.2010 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 873033)
Jak to nalezy rozumiec? Chodzi o to ze dostanie szanse na gre, czy zagra od poczatku. Chyba to pierwsze.

Choc zestawienie Ba z Maczynskim mogloby sie sprawdzic.

Jak to rozumieć? Że 23 letni piłkarz jest u nas traktowany jako młody i można go zacząć wprowadzać do drużyny? ;)

kask88 19.03.2010 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolend (Post 873043)
Jak to rozumieć? Że 23 letni piłkarz jest u nas traktowany jako młody i można go zacząć wprowadzać do drużyny? ;)

Jako młody może być traktowany bo stary nie jest ;P tylko u nas mówi się na piłkarzy 23 letnich że to są perspektywiczni gracze gdzie zagranicą gracz 18 19 letni jest tak traktowany ;P Ma 23 lata to o takim zawodniku trener powinien wiedzieć czy jest wystarczająco dobry na Wisłę czy nie!

Wojtas 19.03.2010 23:31

Kasperczak duzo mowi o skutecznosci ,bo widzi ze bez tego to nawet jak beda super akcje to bedzie bida.


Licze ze jak Ba sie rozegra to cos z jego podan Brozek albo Maly wykorzysta ,bo jutro to my gola zdobyc musimy.
Lechia nie gra nic wielkiego -pilki zgrywane sa na Dawidowskigo -od Surmy -cala taktyka nietrudna do rozracowywania.

Saek w tym ze oni jutro beda sie bronic a atakowac we srode bo tam bedzie im bardziej zalezalo..


jutro 3 pkt musza byc,niechze sie w koncu obudzą!

1q2 20.03.2010 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 873074)
Kasperczak duzo mowi o skutecznosci ,bo widzi ze bez tego to nawet jak beda super akcje to bedzie bida.


Skuteczność to na dziś w ogóle melodia przyszłości - Ten sam Kasperczak mówi o problemie w konstruowaniu akcji i tu ma 100% racje - gdyby to był problem że mamy po 5 setek i 10 dobrych sytuacji a jakimś cudem nie wpada, to było by świetnie - nawet w naszej lidze zazwyczaj to się równoważy i po paru meczach gdzie nie mogą 'z metra trafić', przychodzą mecze gdzie wszystko wchodzi.

Tyle że u nas nie ma co wpadać bo stwarzamy sobie 1 może 2 sytuacje na 90 minut a to jest poziom niższy niż strefa spadkowa.

buczo1985 20.03.2010 01:42

Ile to już było tych meczy po 0:0...
Zima poszła sobie precz, temperatura oscyluje w granicach 10 stopni, aż chce się grać :)
Mam tylko nadzieję, że Kasperczak coś im już natłukł do głów odnośnie długich podań i w końcu zobaczymy jak kopacze grają piłką...o ile sobie ją najpierw przyjmą :|

Jaroo1 20.03.2010 09:14

No Panie i Panowie powodzenia dzisiaj na stadionie, ja jak zawsze moge liczyc tylko na sop casta :( Zycze miłej zabawy, zrobcie widowisko na trybunach bo ono zalezy od nas a nie od formy pilkarzy. Wyniki sie nie licza, licza sie wierni kibice. Do boju! :)

Mario Nh 20.03.2010 10:12

Ba będzie miał udział przy którymś golu. Jak się otworzy worek z bramkami to poniżej trzech dziś nie zejdziemy :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl