Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Potencjalni kandydaci na stanowsko Skorży, (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7058)

WiślakMyślenice 07.03.2010 21:27

Cytat:

Usuńcie ten temat, bo to się robi bardziej żałosne niz te dwie porażki naszych pilkarzy.Pewnie jak przyjdzie lepszy okres gry Wisły to już Skorża będzie super, ekstra, zajebisty...Kibice sukcesu... !

1. Módl się gorliwie żeby nadszedł.
2. Nie każdy fan krytykujący jakkolwiek zespół nie jest kibicem sukcesu. Wszak wolałbym kilka lat posuchy Wisły i zdjęcia presji z trenera i zawodników, by stworzyc profesjonalny klub bo jak na razie pod każdym względem leżymy i kwiczymy.

KOMINEK 07.03.2010 21:29

Moderatorzy już są.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl