![]() |
Skromne 6 :)
|
Kolega (cukiernik) powiedział mi nie tak dawno jak się robi 90% pączków na tłusty czwartek. Smacznego ;)
|
Trzy pączki.
Za mało... |
5pączków to wystarczy : ).
|
6, w porównaniu z ubiegłym rokiem, to wynik niezły :). W poprzednich latach było zdecydowanie skromniej, choć 6 pączków to i tak mierny wynik co przy niektórych :)
|
moze i zjadlem 3 pączki, ale mysle ze moj pierwsy paczek byl wchloniety najwczesniej bo 5:20 rano :)
|
jednego i drugiego
|
5 , czy srednia na forum :)
|
3 , prawie średnia krajowa :):D
|
4:) w sam raz
|
lekko 14 :D raz na rok można sobie pozwolić :D
|
2,5 :p
12457546 |
ja tylko 4 :D
|
Cytat:
Kolega z piekarni mi opowiadał jak robią pieczywo codziennie. Smacznego:-p A na marginesie dwa pączki. |
ok 8 pączków :D dokładnie nie pamiętam ;)
|
7 w pracy i 7 w domu, wychodzi 14
moze jeszcze dzisiaj cos dobije, ale wiadomo, ze sie nie liczy ;) |
9 zjadłem i umierałem cały dzień.
|
4 zjadlem i nic pozatym caly dzien:)
|
cztery y y
|
9 pączusiów :)
|
ja zjadłem 5 ;)
a tak na marginesie to z której piekarni najbardziej wam smakują bo mi z Awiteksu ;) |
19.02.2009, 23:58:
Cytat:
|
Cytat:
|
5 + 3 dziś ale to sie nie liczy
|
8 zjadłem :)
|
Zaszalałem, 5 ;D ale rozłożyłem w całym dniu :P
|
symbolicznie 4
|
Odświeżamy ,tradycyjnie 1 pączek zjedzony :P
|
U mnie symbolicznie, tylko 2. Kto da więcej? ;)
|
Ja jeszcze ani jednego, gdyż ponieważ zasypało mnie tak że z domu wyjść raczej cienko. Gonie z łopatą żeby na Standard zdążyć.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl