Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

bartek89TS 11.02.2010 23:03

Skromne 6 :)

felipe 11.02.2010 23:05

Kolega (cukiernik) powiedział mi nie tak dawno jak się robi 90% pączków na tłusty czwartek. Smacznego ;)

KacpiTSW 11.02.2010 23:06

Trzy pączki.

Za mało...

<3 Wisla Kraków 11.02.2010 23:15

5pączków to wystarczy : ).

Wizard 11.02.2010 23:43

6, w porównaniu z ubiegłym rokiem, to wynik niezły :). W poprzednich latach było zdecydowanie skromniej, choć 6 pączków to i tak mierny wynik co przy niektórych :)

lodecki 11.02.2010 23:55

moze i zjadlem 3 pączki, ale mysle ze moj pierwsy paczek byl wchloniety najwczesniej bo 5:20 rano :)

Mareq 12.02.2010 00:20

jednego i drugiego

Kaszalot 12.02.2010 00:23

5 , czy srednia na forum :)

szczepanwislak 12.02.2010 00:36

3 , prawie średnia krajowa :):D

El'kabat 12.02.2010 01:25

4:) w sam raz

TSman 12.02.2010 09:20

lekko 14 :D raz na rok można sobie pozwolić :D

KoPer 12.02.2010 09:36

2,5 :p



12457546

Wojtator 12.02.2010 09:48

ja tylko 4 :D

eryk_cartman 12.02.2010 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 853731)
Kolega (cukiernik) powiedział mi nie tak dawno jak się robi 90% pączków na tłusty czwartek. Smacznego ;)


Kolega z piekarni mi opowiadał jak robią pieczywo codziennie. Smacznego:-p A na marginesie dwa pączki.

MK08 12.02.2010 10:40

ok 8 pączków :D dokładnie nie pamiętam ;)

Coglin 12.02.2010 10:45

7 w pracy i 7 w domu, wychodzi 14
moze jeszcze dzisiaj cos dobije, ale wiadomo, ze sie nie liczy ;)

tomo 12.02.2010 10:57

9 zjadłem i umierałem cały dzień.

palczi 12.02.2010 12:39

4 zjadlem i nic pozatym caly dzien:)

szprotson 12.02.2010 14:10

cztery y y

maTyS. 12.02.2010 14:16

9 pączusiów :)

blanco 12.02.2010 14:26

ja zjadłem 5 ;)

a tak na marginesie to z której piekarni najbardziej wam smakują bo mi z Awiteksu ;)

Gucio25 12.02.2010 14:33

19.02.2009, 23:58:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 677803)
no i zaraz przed północą zjadłem 12..
2008 - 11 pączków - 11 mistrzostwo Wisły.
2009 - 12 pączków ... :)

chyba nie muszę pisać, ile zjadłem wczoraj. :)

Chorynatrzykolory 12.02.2010 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 853878)
19.02.2009, 23:58:


chyba nie muszę pisać, ile zjadłem wczoraj. :)

Jeszcze kilka lat i będziesz miał cukrzyce :P

BRTS39 12.02.2010 15:17

5 + 3 dziś ale to sie nie liczy

Adbat 12.02.2010 15:31

8 zjadłem :)

bercik860 12.02.2010 16:00

Zaszalałem, 5 ;D ale rozłożyłem w całym dniu :P

Schabek 12.02.2010 17:21

symbolicznie 4

<3 Wisla Kraków 16.02.2012 16:49

Odświeżamy ,tradycyjnie 1 pączek zjedzony :P

emailowiec 16.02.2012 16:57

U mnie symbolicznie, tylko 2. Kto da więcej? ;)

Fiti 16.02.2012 17:04

Ja jeszcze ani jednego, gdyż ponieważ zasypało mnie tak że z domu wyjść raczej cienko. Gonie z łopatą żeby na Standard zdążyć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl