Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6882)

dynek.pl 19.01.2010 19:19

4 bramki do przodu
poczatek dobry ale nieskuteczny, pozniej sie porypalo ale ta przewaga chyba oddaje przebieg wydarzen na boisku
paradoskalnie najlepiej idzie nam w oslabieniu tzn. w przewadze przez oslabienie :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zczuba.pl
29. min. 8-10 Znakomicie wykorzystujemy grę w przewadze przez osłabienie! Potężny gol Bieleckiego!

28. min. 8-9 JEST! Kara dla Michała Jureckiego! Mamy przewagę bo gramy w osłabieniu!

:D

63624 19.01.2010 20:06

No i wygraliśmy. Bardzo dobry mecz, emocjonujący. A Niemcom nie pomogło nawet nie przestrzeganie zasad fair play. :)

wolfy 19.01.2010 20:07

Nasi zagrali dziś naprawdę dobry mecz. Przede wszystkim Szmal, głównie w pierwszej połowie.
Zwycięstwo z Niemcami zawsze świetnie smakuje:D

P.S. Niemcy bardzo przeciętnie się dziś zaprezentowali, ciekawe jak wypadną w całym turnieju. O naszych po tym meczu jestem spokojny.

Krissu 19.01.2010 20:41

Po komentach wnioskuję, że wpi....liliśmy Szwabom. :)

CelticusABG 19.01.2010 20:42

27-25... :d

dynek.pl 19.01.2010 20:43

Prestizowe zwyciestwo - jak jest okazja to Niemca trzeba lać :) ale czy zagralismy dobrze - niewiem. Nerwowa koncowka neipotrzebna, slaba skutecznosc troche.

wolfy 19.01.2010 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 843854)
Prestizowe zwyciestwo - jak jest okazja to Niemca trzeba lać :) ale czy zagralismy dobrze - niewiem. Nerwowa koncowka neipotrzebna, slaba skutecznosc troche.

Tyle, że bramkarze mieli niesamowite interwencje dzisiaj, choć nasi też trochę zepsuli.
Obrona - tu na pewno jesteśmy mocni.
Co do nerwowej końcówki - to akurat jest u nas zawsze, więc nie rozumiem kwestii:>

RAFi89 19.01.2010 20:54

Jak to w przypadku naszych emocje gwarantowane, mecz w naszym wykonaniu dobry choć skuteczność mogła być lepsza (niczego nie ujmując bramkarzowi rywala który dobrze bronił). Ale to pierwszy mecz pewna niewiadoma a rywal nie byle jaki, ważne żeby z grupy wyjść z kompletem pkt.

mcovalski 19.01.2010 20:56

Świetny mecz w defensywie obu drużyn i pokaz banalnych błędów w grze w ataku o czym świadczą statystyki w stratach. Dla zainteresowanych meczami w naszej grupie zapraszam do oglądania Szwecja-Słowenia

sandomingo 19.01.2010 21:04

Zwycięstwo bardzo ważne, a zwłaszcza z Frycami cieszy szczególnie ale...
Niemcy zaprezentowali się naprawdę słabo, w ataku wolno i bez pomysłu, niestety nasi niewiele lepiej.
Stąd też statystycznie dobra obrona.
Obawiam się, że z drużyną grającą znacznie szybciej (Szwecja) dostaniemy bęcki.

Ale mecz meczowi nierówny, także zobaczymy.
Mam nadzieję, że to był najsłabszy mecz naszych na turnieju.

WiślakMyślenice 19.01.2010 21:38

Cytat:

Ale mecz meczowi nierówny, także zobaczymy.
Mam nadzieję, że to był najsłabszy mecz naszych na turnieju.
Nie bój się, Wenta wie co robi ^^

dynek.pl 19.01.2010 21:49

Alez spotkanie Francja-Wegry i remis po 29. Gdybym byl kibicem madziarow to chyba bym zszedl - prowadzenie caly mecz i poprzeczka i slupek w koncowce, a na sam koniec wolny Francuzow.

mcovalski 19.01.2010 21:57

Ale wynik Słowenia wyjebała Szwecję 27-25 mecz zajebisty :)

dynek.pl 19.01.2010 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 843901)
Ale wynik Słowenia wyjebała Szwecję 27-25 mecz zajebisty :)

narazie tak ale zobaczymy co po dniu jutrzejszym lub piatku

LuKaS TSW 19.01.2010 22:53

Ja się najbardziej w tej grupie obawiałem Szwedów,mając w pamięci mecze eliminacyjne z zeszłego roku (remis i porażka),lekceważąc Słoweńców a tu proszę tka niespodzianka... Jutrzejszy mecz to mecz prawdy,Szwedzi będą zdeterminowani na maxa ale myślę że nasze Orły pokażą klasę i wygrają ale..jednym golem:) a Niemcy uporają się ze Słoweńcami. Mam nadzieję że jakiś medal chłopaki zdobędą bo to są naprawde faceci z jajami:D
a tak z ciekawości widział ktoś jeszcze tę flagę Legii na trybunach?:D

WislaJKG 19.01.2010 23:04

@LuKaS TSW, racja, Szwedzi jutro wyjdą na mecz praktycznie o wszystko, nie położą sie przed nami.
Z drugiej strony, mamy komfort psychiczny po meczu z Niemcami.
Widać było, że Nasi mają ciśnienie na szwabów, chociaż nasza gra nie była najwyższych lotów, a gra skrzydłami, a w zasadzie jej brak był bardzo zauważalny.

Flaga Legii na trybunach widoczna już na samym początku transmisji, 'Sekcyjny Fanatycy? :)

Wojtas 19.01.2010 23:10

Niemcy zagrali slabo my majac 6 bramek przewagi sami zafundowalismy sobie nerwy w koncowce.
Jutro nas czeka powazna przeprawa,bo Szwedzi beda walczyc.

Nie wie czy jaks stacja ktora jest na cyfrze + transmituje Mistrzostwa ,bo tak to bez dekodera Polsatu to czlowiek nic nie obejrzy...

Ploughmanson 19.01.2010 23:12

Jutro zdecydowanie cięższy mecz niż dzisiaj. Szwedzi grają o wszystko. Jeżeli tylko naszym nie odwali palma po dzisiejszej wygranej to będzie dobrze.
Na tych mistrzostwach każdy mecz się liczy jak o tytuł.
Jutro kibicujemy :)

Pan Jotka 19.01.2010 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 843859)
Tyle, że bramkarze mieli niesamowite interwencje dzisiaj, choć nasi też trochę zepsuli.
Obrona - tu na pewno jesteśmy mocni.
Co do nerwowej końcówki - to akurat jest u nas zawsze, więc nie rozumiem kwestii:>

Obrona Szmala z końcowki meczu to wg mnie kandydat do tytułu: Parada bramkarska turnieju...Wyciagnal niesamowitą piłkje. Choc oczywiscie dzieki "fantastycznej " obrobce technikow sporo ludzi moglo tego nie zauważyć.

dynek.pl 20.01.2010 09:10

Tak juz napisano powyzej. Dzisiaj mecz prawdy - Szewdzi zagraja z nozem na gardle.

uomo 20.01.2010 12:11

Witam
Moze troche nie na miejscu , ale czy ktos moze wie gdzie moge obejrzeć dzisiejszy mecz Polska Szwecja w telewizji,Oprócz Polsatu oczywiscie.Czy jest gdzies nadawany w jakies zagranicznej TV otwartej (FTA).Wiem ze jest cos na DSF niestety to jest satelita Astra, ja mam tylko hotbirda.
Zgóry dziekuje bardzo za info.

John1906 20.01.2010 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 843934)
Ja się najbardziej w tej grupie obawiałem Szwedów,mając w pamięci mecze eliminacyjne z zeszłego roku (remis i porażka),lekceważąc Słoweńców a tu proszę tka niespodzianka... Jutrzejszy mecz to mecz prawdy,Szwedzi będą zdeterminowani na maxa ale myślę że nasze Orły pokażą klasę i wygrają ale..jednym golem:) a Niemcy uporają się ze Słoweńcami. Mam nadzieję że jakiś medal chłopaki zdobędą bo to są naprawde faceci z jajami:D
a tak z ciekawości widział ktoś jeszcze tę flagę Legii na trybunach?:D

Była reprezentacyjna flaga Legii, też widzialem.
Pod koniec meczu chyba było słychać zawsze i wszędzie... No ale pewności nie mam.

wienek 20.01.2010 18:32

Na tym czymś...http://www.tv4play.se/nyheter/nyhets...551&currPage=0

właśnie leci na żywo mecz Niemcy-Słowenia

co do wczorajszego meczu, zwycięstwo nad naszym odwiecznym rywalem i "wrogiem" bezcenne :)
ale coś mi się zdaje, że dzisiejszy mecz będzie o wiele trudniejszy, oczywiście dopóki piłka w grze, ta ręczna także :)

!!IRIVER!! 20.01.2010 19:06

No nieźle. Na razie Słowenia jebie Niemców równiutko. :D 14-9.. :>

Hudy 20.01.2010 19:10

16-11konczy sie I polowa
wychodzi na to ze Niemcy pewnie jutro zakoncza mistrzostwa
:))))

janko04 20.01.2010 19:12

Na Polsacie będzie mecz naszych? bo wróciłem teraz i jestem taki nie dzisiejszy:)

Tylko_Wisła! 20.01.2010 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 844315)
Na Polsacie będzie mecz naszych? bo wróciłem teraz i jestem taki nie dzisiejszy:)

będzie o 20:20 :)

John1906 20.01.2010 19:18

Musimy dziś wygrać, bo widać, że ze Słowenią nie ma lekko i rożnie może być.

Żmijka 20.01.2010 19:32

Mam Aster, czy gdzieś obejrzę ten mecz Słoweni ze Szwabami ?

Hudy 20.01.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 844335)
Mam Aster, czy gdzieś obejrzę ten mecz Słoweni ze Szwabami ?

powinno byc na ZDF
26-24 dla Slowencow w 45min
hmm


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl