![]() |
4 bramki do przodu
poczatek dobry ale nieskuteczny, pozniej sie porypalo ale ta przewaga chyba oddaje przebieg wydarzen na boisku paradoskalnie najlepiej idzie nam w oslabieniu tzn. w przewadze przez oslabienie :) Cytat:
|
No i wygraliśmy. Bardzo dobry mecz, emocjonujący. A Niemcom nie pomogło nawet nie przestrzeganie zasad fair play. :)
|
Nasi zagrali dziś naprawdę dobry mecz. Przede wszystkim Szmal, głównie w pierwszej połowie.
Zwycięstwo z Niemcami zawsze świetnie smakuje:D P.S. Niemcy bardzo przeciętnie się dziś zaprezentowali, ciekawe jak wypadną w całym turnieju. O naszych po tym meczu jestem spokojny. |
Po komentach wnioskuję, że wpi....liliśmy Szwabom. :)
|
27-25... :d
|
Prestizowe zwyciestwo - jak jest okazja to Niemca trzeba lać :) ale czy zagralismy dobrze - niewiem. Nerwowa koncowka neipotrzebna, slaba skutecznosc troche.
|
Cytat:
Obrona - tu na pewno jesteśmy mocni. Co do nerwowej końcówki - to akurat jest u nas zawsze, więc nie rozumiem kwestii:> |
Jak to w przypadku naszych emocje gwarantowane, mecz w naszym wykonaniu dobry choć skuteczność mogła być lepsza (niczego nie ujmując bramkarzowi rywala który dobrze bronił). Ale to pierwszy mecz pewna niewiadoma a rywal nie byle jaki, ważne żeby z grupy wyjść z kompletem pkt.
|
Świetny mecz w defensywie obu drużyn i pokaz banalnych błędów w grze w ataku o czym świadczą statystyki w stratach. Dla zainteresowanych meczami w naszej grupie zapraszam do oglądania Szwecja-Słowenia
|
Zwycięstwo bardzo ważne, a zwłaszcza z Frycami cieszy szczególnie ale...
Niemcy zaprezentowali się naprawdę słabo, w ataku wolno i bez pomysłu, niestety nasi niewiele lepiej. Stąd też statystycznie dobra obrona. Obawiam się, że z drużyną grającą znacznie szybciej (Szwecja) dostaniemy bęcki. Ale mecz meczowi nierówny, także zobaczymy. Mam nadzieję, że to był najsłabszy mecz naszych na turnieju. |
Cytat:
|
Alez spotkanie Francja-Wegry i remis po 29. Gdybym byl kibicem madziarow to chyba bym zszedl - prowadzenie caly mecz i poprzeczka i slupek w koncowce, a na sam koniec wolny Francuzow.
|
Ale wynik Słowenia wyjebała Szwecję 27-25 mecz zajebisty :)
|
Cytat:
|
Ja się najbardziej w tej grupie obawiałem Szwedów,mając w pamięci mecze eliminacyjne z zeszłego roku (remis i porażka),lekceważąc Słoweńców a tu proszę tka niespodzianka... Jutrzejszy mecz to mecz prawdy,Szwedzi będą zdeterminowani na maxa ale myślę że nasze Orły pokażą klasę i wygrają ale..jednym golem:) a Niemcy uporają się ze Słoweńcami. Mam nadzieję że jakiś medal chłopaki zdobędą bo to są naprawde faceci z jajami:D
a tak z ciekawości widział ktoś jeszcze tę flagę Legii na trybunach?:D |
@LuKaS TSW, racja, Szwedzi jutro wyjdą na mecz praktycznie o wszystko, nie położą sie przed nami.
Z drugiej strony, mamy komfort psychiczny po meczu z Niemcami. Widać było, że Nasi mają ciśnienie na szwabów, chociaż nasza gra nie była najwyższych lotów, a gra skrzydłami, a w zasadzie jej brak był bardzo zauważalny. Flaga Legii na trybunach widoczna już na samym początku transmisji, 'Sekcyjny Fanatycy? :) |
Niemcy zagrali slabo my majac 6 bramek przewagi sami zafundowalismy sobie nerwy w koncowce.
Jutro nas czeka powazna przeprawa,bo Szwedzi beda walczyc. Nie wie czy jaks stacja ktora jest na cyfrze + transmituje Mistrzostwa ,bo tak to bez dekodera Polsatu to czlowiek nic nie obejrzy... |
Jutro zdecydowanie cięższy mecz niż dzisiaj. Szwedzi grają o wszystko. Jeżeli tylko naszym nie odwali palma po dzisiejszej wygranej to będzie dobrze.
Na tych mistrzostwach każdy mecz się liczy jak o tytuł. Jutro kibicujemy :) |
Cytat:
|
Tak juz napisano powyzej. Dzisiaj mecz prawdy - Szewdzi zagraja z nozem na gardle.
|
Witam
Moze troche nie na miejscu , ale czy ktos moze wie gdzie moge obejrzeć dzisiejszy mecz Polska Szwecja w telewizji,Oprócz Polsatu oczywiscie.Czy jest gdzies nadawany w jakies zagranicznej TV otwartej (FTA).Wiem ze jest cos na DSF niestety to jest satelita Astra, ja mam tylko hotbirda. Zgóry dziekuje bardzo za info. |
Cytat:
Pod koniec meczu chyba było słychać zawsze i wszędzie... No ale pewności nie mam. |
Na tym czymś...http://www.tv4play.se/nyheter/nyhets...551&currPage=0
właśnie leci na żywo mecz Niemcy-Słowenia co do wczorajszego meczu, zwycięstwo nad naszym odwiecznym rywalem i "wrogiem" bezcenne :) ale coś mi się zdaje, że dzisiejszy mecz będzie o wiele trudniejszy, oczywiście dopóki piłka w grze, ta ręczna także :) |
No nieźle. Na razie Słowenia jebie Niemców równiutko. :D 14-9.. :>
|
16-11konczy sie I polowa
wychodzi na to ze Niemcy pewnie jutro zakoncza mistrzostwa :)))) |
Na Polsacie będzie mecz naszych? bo wróciłem teraz i jestem taki nie dzisiejszy:)
|
Cytat:
|
Musimy dziś wygrać, bo widać, że ze Słowenią nie ma lekko i rożnie może być.
|
Mam Aster, czy gdzieś obejrzę ten mecz Słoweni ze Szwabami ?
|
Cytat:
26-24 dla Slowencow w 45min hmm |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl