![]() |
1. być nominowany w więcej niż 2 kategoriach do nagród na forum.
2. pisać więcej postów. 3. zostać moderatorem na forum. |
1. Nauka
2. Przybrać na masie 3. Zarobić na autko 4. Złapać jak±¶ dobra robotę na wakacje |
postanowienia noworoczne są dla cip które bez boźdzca w postaci włąsnie nowego roku nie potrafią nic osiągnąc, a i tak połowe realizacji tych postanowien pojdzie sie jebac pod koniec lutego.
ktos cos chce osiagnąć to to postanawia a nie czeka na okazje przy której moze cos postanowic. |
1. Skończyć pisać ksi±żkę.
2. Przeczytaćkolejne czę¶ci przygód Eberharda Mocka. 3 Zrobić platynę w MW2 :D punkt 3 wyklucza p.1 :P WRz¦ - ale Ty my¶lisz że my to tak na serio??:shock: :rotfl: |
nie wiem, w ostatnim tygodniu troche osób pytało co postanawiam na nowy rok, albo nie mieli o czym zagadac bo pogoda to oklepany temat a i ponarzekac nie mozna bo jak na środek zimy to ciepło, albo faktycznie duzo osób traktuje "postanowienia noworoczne" na serio.
|
A pier..lisz WRzŚ ;).
Te postanowienia to raczej taka tradycja i chęć zaznaczenia, że jednak coś się kończy coś się zaczyna niż coś poważnego. Jedne się porzuci w lutym, o innych się gada ot tak, bo i tak je zrealizować trzeba, a niektóre się zrealizuje całkiem przypadkiem. Mi bardziej ramy czasowe wyznacza sezon naszej kopanej, ale zmiana cyferki w roku urok swój ma. Moje: 1. Zmienić pracę, zmienić firmę! (3 rok z rzędu) 2. Znaleźć mieszkanie w promilu ok. 30 km od Krakowa. (7 rok z rzędu) 3. Kupić auto. (po raz pierwszy) 4. Zacząć grać w coś, gdzie można wygrać dużo pieniędzy ;P (po raz drugi) 5. Ogarnąć się ;P (po raz trzeci - sprzedane ;)) |
Cytat:
|
a ja mam gdzieś postanowienia noworoczne bo sie nie sprawdzają. jak mam cos robic to postanawiac specjalnie i spinać się nie muszę. Np. palenie rzuciłem pod koniec czerwca 2007r tak po prostu "nie palę i chvj". Wczesniejsze "noworoczne" rzucanie to o kant dupy można było rozbić.
Moje postanowienie na nowy rok: trafić jako jedyny w totka szóstkę przy największej z możliwych kumulacji!!! |
Ja mam wolne w 2010r.
Postanowienia noworoczne na 2010r. wyrobiłem w 2009r. |
Nowy rok się zbliża, ogarniamy nowe postanowienia
1. Obronić się. 2. Dostać na magisterkę. 3. ZnaleĽć bogatego faceta :D A reszta to tajemnica ;) |
podbijemy a co ;)
2014 - wyrobić plan podróży i wydać na nie wszystkie prowizje ;) |
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 01:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl