Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Postanowienia noworoczne... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6861)

pysio 30.12.2009 19:35

1. być nominowany w więcej niż 2 kategoriach do nagród na forum.
2. pisać więcej postów.
3. zostać moderatorem na forum.

TSW Fanatyk 30.12.2009 20:02

1. Nauka
2. Przybrać na masie
3. Zarobić na autko
4. Złapać jak±¶ dobra robotę na wakacje

WRz¦ 30.12.2009 20:04

postanowienia noworoczne są dla cip które bez boźdzca w postaci włąsnie nowego roku nie potrafią nic osiągnąc, a i tak połowe realizacji tych postanowien pojdzie sie jebac pod koniec lutego.
ktos cos chce osiagnąć to to postanawia a nie czeka na okazje przy której moze cos postanowic.

stawski 30.12.2009 20:05

1. Skończyć pisać ksi±żkę.
2. Przeczytaćkolejne czę¶ci przygód Eberharda Mocka.
3 Zrobić platynę w MW2 :D
punkt 3 wyklucza p.1 :P

WRz¦ - ale Ty my¶lisz że my to tak na serio??:shock: :rotfl:

WRz¦ 30.12.2009 20:11

nie wiem, w ostatnim tygodniu troche osób pytało co postanawiam na nowy rok, albo nie mieli o czym zagadac bo pogoda to oklepany temat a i ponarzekac nie mozna bo jak na środek zimy to ciepło, albo faktycznie duzo osób traktuje "postanowienia noworoczne" na serio.

Tiramisu 30.12.2009 20:31

A pier..lisz WRzŚ ;).
Te postanowienia to raczej taka tradycja i chęć zaznaczenia, że jednak coś się kończy coś się zaczyna niż coś poważnego. Jedne się porzuci w lutym, o innych się gada ot tak, bo i tak je zrealizować trzeba, a niektóre się zrealizuje całkiem przypadkiem. Mi bardziej ramy czasowe wyznacza sezon naszej kopanej, ale zmiana cyferki w roku urok swój ma.

Moje:
1. Zmienić pracę, zmienić firmę! (3 rok z rzędu)
2. Znaleźć mieszkanie w promilu ok. 30 km od Krakowa. (7 rok z rzędu)
3. Kupić auto. (po raz pierwszy)
4. Zacząć grać w coś, gdzie można wygrać dużo pieniędzy ;P (po raz drugi)
5. Ogarnąć się ;P (po raz trzeci - sprzedane ;))

Coolpick 30.12.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 836016)
A pier..lisz WRz¦ ;).
Te postanowienia to raczej taka tradycja i chęć zaznaczenia, że jednak co¶ się kończy co¶ się zaczyna niż co¶ poważnego. Jedne się porzuci w lutym, o innych się gada ot tak, bo i tak je zrealizować trzeba, a niektóre się zrealizuje całkiem przypadkiem. Mi bardziej ramy czasowe wyznacza sezon naszej kopanej, ale zmiana cyferki w roku urok swój ma.

Moje:
1. Zmienić pracę, zmienić firmę! (3 rok z rzędu)
2. ZnaleĽć mieszkanie w promilu ok. 30 km od Krakowa. (7 rok z rzędu)
3. Kupić auto. (po raz pierwszy)
4. Zacz±ć grać w co¶, gdzie można wygrać dużo pieniędzy ;P (po raz drugi)
5. Ogarn±ć się ;P (po raz trzeci - sprzedane ;))

Powodzenia życzę :)

DYRU 31.12.2009 08:12

a ja mam gdzieś postanowienia noworoczne bo sie nie sprawdzają. jak mam cos robic to postanawiac specjalnie i spinać się nie muszę. Np. palenie rzuciłem pod koniec czerwca 2007r tak po prostu "nie palę i chvj". Wczesniejsze "noworoczne" rzucanie to o kant dupy można było rozbić.

Moje postanowienie na nowy rok:

trafić jako jedyny w totka szóstkę przy największej z możliwych kumulacji!!!

bondTSW 31.12.2009 08:30

Ja mam wolne w 2010r.
Postanowienia noworoczne na 2010r. wyrobiłem w 2009r.

gypsy 30.12.2013 11:30

Nowy rok się zbliża, ogarniamy nowe postanowienia

1. Obronić się.
2. Dostać na magisterkę.
3. ZnaleĽć bogatego faceta :D

A reszta to tajemnica ;)

alterego 30.12.2013 12:32

podbijemy a co ;)

2014 - wyrobić plan podróży i wydać na nie wszystkie prowizje ;)


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 01:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl