![]() |
Niezły :
sukcesy w unihoku, ludzie pokazywali swoja prawdziwa twarz, duzo km przejechanych, leci ku dobremu |
Wsumie ten rok moge zaliczyc do udanych ale zlecial za szybko ;p
Ogromne plusy : - To znalezienie swojej miłosci (W sercu tez oczywiscie Biała Gwiazda) - Wyjazd do Gdańska - Ukonczenie Szkoly (odpornosc na wiedzie ) Minusy : - Niepodejscie do Matury - Porazka z Pejsami ;/ - Ciezko z praca |
+ schudłem
- szkoła, jakoś mi pod górkę... dziewczyna co dawała mi nadzieję, jak przyszło co do czego to kosza dostałem... (ale pod koniec roku doszedłem do wniosku, że szczęście jest bliżej niż myślę i jak Bozia da to będzie git :D) no i wiadomo derby, Levadia... ogólnie na minus... |
U mnie nawet na plus.
Przede wszystkim w lipcu zdobyłem tytuł licencjata z oceną ponad dobrą ;) Za 2 lata mam nadzieje, że 2011 będę "chwalić" za magistra :D |
minusy:
-częste choroby (w wakacje cały pierwszy miesiąc) -skręcona noga plusy: +pierwsza bramka w lokalnym klubiku +MP 2009 +dobrze wiedzie się w szkole Jak dla mnie rok na plus, poza częstymi chorobami nie pamiętam więcej minusów |
Cytat:
to nie wyjazd |
Cytat:
|
ten rok to pasmo samych porażek, mam nadzieje ze jak najszybciej sie skonczy i ze przyszly bedzie choc troszke lepszy.
pozdrawiac cie nie bede, bo pewnie i tak za niedluge znow pic bedziemy:lol: Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl