Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   mijający rok 2009? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6845)

Bati_NS_TSW 27.12.2009 01:46

Niezły :
sukcesy w unihoku, ludzie pokazywali swoja prawdziwa twarz, duzo km przejechanych, leci ku dobremu

Cwiara11 27.12.2009 03:09

Wsumie ten rok moge zaliczyc do udanych ale zlecial za szybko ;p
Ogromne plusy :
- To znalezienie swojej miłosci (W sercu tez oczywiscie Biała Gwiazda)
- Wyjazd do Gdańska
- Ukonczenie Szkoly (odpornosc na wiedzie )
Minusy :
- Niepodejscie do Matury
- Porazka z Pejsami ;/
- Ciezko z praca

Grzegorz z Sanoka 27.12.2009 09:50

+ schudłem
- szkoła, jakoś mi pod górkę... dziewczyna co dawała mi nadzieję, jak przyszło co do czego to kosza dostałem...
(ale pod koniec roku doszedłem do wniosku, że szczęście jest bliżej niż myślę i jak Bozia da to będzie git :D)
no i wiadomo derby, Levadia...

ogólnie na minus...

Above 27.12.2009 20:27

U mnie nawet na plus.
Przede wszystkim w lipcu zdobyłem tytuł licencjata z oceną ponad dobrą ;)
Za 2 lata mam nadzieje, że 2011 będę "chwalić" za magistra :D

KrystekABG 27.12.2009 20:27

minusy:
-częste choroby (w wakacje cały pierwszy miesiąc)
-skręcona noga


plusy:
+pierwsza bramka w lokalnym klubiku
+MP 2009
+dobrze wiedzie się w szkole


Jak dla mnie rok na plus, poza częstymi chorobami nie pamiętam więcej minusów

wredny.bardzo 28.12.2009 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 834596)
minusy:
-szkoła
-Panny
-pełno przypału.
plusy:
+wakacje(chociaz końcówka nie była zbyt miła)
+mecz z Levadią w Sosnowcu (mój pierwszy mecz na wyjezdzie)
+oczywiście domóweczki/imprezy o których można by było książki pisać;)
ogólnie rok na minus oceniam może 2010 będzie lepszy.


to nie wyjazd

kms 28.12.2009 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wredny.bardzo (Post 834912)
to nie wyjazd

Przez Ciebie teraz ma rok na minus

Kamil 28.12.2009 22:48

ten rok to pasmo samych porażek, mam nadzieje ze jak najszybciej sie skonczy i ze przyszly bedzie choc troszke lepszy.

pozdrawiac cie nie bede, bo pewnie i tak za niedluge znow pic bedziemy:lol:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 834574)
Moj rok w sumie prawie bznadziejny bo sumie lipa na uczeni, cięgły brak kasy(krótka robota z pewnym forumowiczem, pozdro K. ;]), brak panny prawie przez cały rok. A teraz w sumie panna jest (poznana w samą końcówkę roku) no i dzięki temu mam dobre przeczucie na nowy rok :D



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl