![]() |
Zapomnieliście ze można też życzyć do tyłu :D, no to abyśmy już Zawsze byli nad nimi
|
Yyy,,, ;) Udanych transferów!
Xaviego w kadrze ;P |
A to możne zapętlimy :)
Więc wszystkiego co powyżej :) |
Ultrasowych dokonań na najwyższym poziomie!
|
Trwania naszych zgód do końca świata i o jeden dzień dłużej
|
Świątecznej atmosfery
|
Rybich ości w gardle nie miejcie :)
|
Pirotechniki na trybunach! :D
|
Włoskie życzenia el Nuero
Wzmocnień kadrowych drużyny
I ukończenia budowy stadionu Samych zwycięstw na wiosnę Ładnych opraw, kibicek i perspektyw Awansu do grupy w europejskich pucharach :-) |
Ogórkowy sezon by się szybko skończył
|
Nowych, lepszych piłkarzy!
|
Mocniejszej ligi:)
|
Łobodzińskiego z meczu Polska - Czechy z początku 2008 roku :)
|
Więcej kumatych ludzi na forum!
Więcej Nas na trybunach (bez względu na stadion)! Wreszcie... Wiślackich Świąt! |
Uprzejmych ochroniarzy na stadionach ;)
|
Kandzior i el Nueuro gdzie Wy się alfabetu uczyliście? :P
Takich wpadek jak Tallin nigdy więcej! |
Śledzika ... na zagrychę ;)
|
Seksu, smakołyków, sytego sylwestra, skarbów, szczęści i spełnienia skrytych marzeń :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl