Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Alfabet Świąteczny. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6815)

SZYMEK_TSW 19.12.2009 23:14

Zapomnieliście ze można też życzyć do tyłu :D, no to abyśmy już Zawsze byli nad nimi

Tiramisu 20.12.2009 11:11

Yyy,,, ;) Udanych transferów!
Xaviego w kadrze ;P

TSW Fanatyk 20.12.2009 11:15

A to możne zapętlimy :)

Więc wszystkiego co powyżej :)

SZYMEK_TSW 20.12.2009 11:57

Ultrasowych dokonań na najwyższym poziomie!

LuKaS TSW 20.12.2009 12:02

Trwania naszych zgód do końca świata i o jeden dzień dłużej

StelmiOriginal 20.12.2009 12:19

Świątecznej atmosfery

Prezydentowa 20.12.2009 12:38

Rybich ości w gardle nie miejcie :)

maciekTSW 20.12.2009 12:42

Pirotechniki na trybunach! :D

el Nuero 20.12.2009 12:49

Włoskie życzenia el Nuero
 
Wzmocnień kadrowych drużyny
I ukończenia budowy stadionu
Samych zwycięstw na wiosnę
Ładnych opraw, kibicek i perspektyw
Awansu do grupy w europejskich pucharach
:-)

siara 20.12.2009 12:52

Ogórkowy sezon by się szybko skończył

_ukoL 20.12.2009 13:48

Nowych, lepszych piłkarzy!

Mateuusz 20.12.2009 13:51

Mocniejszej ligi:)

felipe 20.12.2009 13:52

Łobodzińskiego z meczu Polska - Czechy z początku 2008 roku :)

Kandzior 20.12.2009 13:53

Więcej kumatych ludzi na forum!
Więcej Nas na trybunach (bez względu na stadion)!
Wreszcie... Wiślackich Świąt!

kokrys 20.12.2009 14:11

Uprzejmych ochroniarzy na stadionach ;)

Tiramisu 20.12.2009 14:17

Kandzior i el Nueuro gdzie Wy się alfabetu uczyliście? :P
Takich wpadek jak Tallin nigdy więcej!

Kocur 20.12.2009 15:17

Śledzika ... na zagrychę ;)

harimata 20.12.2009 17:15

Seksu, smakołyków, sytego sylwestra, skarbów, szczęści i spełnienia skrytych marzeń :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl