Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Gdybym miał zastrzec numer koszulki dla piłkarza, to: (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6803)

lucekj 18.12.2009 09:47

żadnego numeru nie zastrzegałbym, gdyż za parenaście lat piłkarze mieliby 3 cyfrowe liczby na koszulkach....

Jak zastrzec jedynkę Sarnata to można też numer Trabalika :]

brylant17 18.12.2009 10:57

2 Szymkowiak
4 Baszczyński
5 Kosowski
6 Głowacki
7 Sobolewski
8 Pater
9 Żurawski
10 Czerwiec
16 Błaszczykowski
20 Cantoro
21 Frankowski

lucekj 18.12.2009 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 831222)




Za "zastrzeganie" numeru dla Uche czy Dolhy - ban.


a za Surme?

sergio 18.12.2009 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 831473)
2 Szymkowiak
4 Baszczyński
5 Kosowski
6 Głowacki
7 Sobolewski
8 Pater
9 Żurawski
10 Czerwiec
16 Błaszczykowski
20 Cantoro
21 Frankowski


Więcej sie nie dało? idz na całość :lol:

Mario Nh 18.12.2009 11:16

Kiedyś padł taki pomysł aby zastrzec numer 12.
12-tka dla kibiców.

gromaders 21.12.2009 16:37

ja nie wiem jak można wpisać Żurawia albo Szymka na taką listę, piłkarze który otwarcie utożsamiają się z klubikami z Poznania i Łodzi... zasłużyli się sportowo to fakt ale na tym się kończy

cassius31krakow 21.12.2009 18:02

69 - bo to mój ulubiony numerek :P

bartek89TS 21.12.2009 18:11

Moim zdaniem to do tej pory najbardziej ze wszystkich zasłuzył "Baszczu" z numerem 4 !Nie Żurawski, nie Frankowski, Nie Szymkowiak ale właśnie Baszczyński!

cebulka997 21.12.2009 18:30

a wg mnie to 16 Kuby powinna byc zastrzezona;]

Szyman423 22.12.2009 20:24

2.Szymkowiak
4.Baszczyński
5.Kosa
6. Głowa
7.Sobol
9.Żuraw
16.Błaszczu
21.Franek

christof20 24.12.2009 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 831231)
Svitlica koniecznie. Dodałbym jeszcze Lantame Ouadje i Temple Omeonu.

To jeszcze Sypniewskiego - koniecznie :-D

A wracając do tematu:
1.Sarnat
7.Moskal
8.Pater
11.Kulawik
16.Błaszczykowski
21.Frankowski

mateuszFCOlkusz 26.12.2009 18:01

bez wątpienia Baszczyński

Bartuk1906 26.12.2009 18:18

może jeszcze 11 - Tomasz Dawidowski ;-)
5 lat w Wiśle grał , wystąpił w Pamiętnych spotkaniach z Beitarem czy Barceloną ... :P

A tak na serio to...
4-Legenda !!
Moskala czy Kulawika to słabo pamiętam niestety ... ;-/
Głowa hym... no może jak pogra ze 3 lata jeszcze w Wiśle jako Kapitan czemu nie.. ;-)
16 dla Kuby raczej nie... chyba żeby wrócił tak jak nam obiecał ... :-D to wtedy =D

IncognitoTSW 26.12.2009 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartuk1906 (Post 834495)
może jeszcze 11 - Tomasz Dawidowski ;-)
5 lat w Wiśle grał , wystąpił w Pamiętnych spotkaniach z Beitarem czy Barceloną ... :P

A tak na serio to...
4-Legenda !!
Moskala czy Kulawika to słabo pamiętam niestety ... ;-/
Głowa hym... no może jak pogra ze 3 lata jeszcze w Wiśle jako Kapitan czemu nie.. ;-)
16 dla Kuby raczej nie... chyba żeby wrócił tak jak nam obiecał ... :-D to wtedy =D

11 oczywiście, Tomasz Kulawik ;]

Mareq 26.12.2009 23:30

Kalu Uche 0700

Nie wiem tylko , czy można 4 cyfrowe nr , ale skoro to ma być tylko symboliczny , to chyba będzie ok .

palladynTS 21.02.2010 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sepot (Post 831220)
Poza tym, kto z Was widział jak grał Reyman, Balcer, Gracz, Jurowicz, Kmiecik, Szymanowski, Motyka, Lipka


no ja np.widziałem jak grał zarówno Motyka jak i Lipka...Co prawda ich kariery zblizały sie juz ku końcowi ...ale widziałem...

BRTS39 21.02.2010 12:39

numer 12 - dla Armii BG

wojtole14 21.02.2010 13:36

Nie rozumiem czemu tak wszyscy chcą zastrzegać numer dla Błaszczykowskiego. Dobrze, chłopak grał świetnie, ale nie przechodził wszystkich wzlotów i upadków w Wiśle, a to się liczy najbardziej. Nie zagrał również pokaźnej liczby meczów. On grał moim zdaniem za krótko żeby stawiać mu pomniki. A wasza aprobata jest tylko dlatego, że odszedł w momencie chwały. Z lat Telefoniki, tylko Baszczyński zasługuje na zastrzeżenie swojego numeru w Wiśle. Przeżył praktycznie wszystko co mógł piłkarz przeżyć w tym klubie.

Mango 21.02.2010 18:02

jak dla mnie temat bez sensu . Zastrzeżcie numer dla Surmy ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl