Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Transfery Polska (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6778)

AYALA 17.12.2009 07:38

Krivets i Rodionow blisko Lecha.

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,73...ie_zakupy.html

kosaTS 17.12.2009 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 831080)

Kolejorz zawsze musi odgapiać i podpierniczać transfery - taki on już jest.

avangarda 17.12.2009 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 831086)
Kolejorz zawsze musi odgapiać i podpierniczać transfery - taki on już jest.

Ostatnio tak bo ma kasę.

Ale gdy wchodziła TeleFonika to my żeśmy podpierniczyli Kałużnego, który był już dogadany z Legią.

Coglin 17.12.2009 09:17

jakie tam podpierniczac.
przeciez wiadomo, ze transfery Wisly skoncza sie jak zwykle - 2 miesiace farmazonow w gazetach kto to nie przyjdzie i kim to jestesmy zainteresowani, a potem sciagniecie z 1-2 darmowych kopaczy, Cleber i powroty z wypozyczen.

Griszka30KR 17.12.2009 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 831086)
Kolejorz zawsze musi odgapiać i podpierniczać transfery - taki on już jest.

Nie ma co zwalac na Lecha tylko na nieudolnosc i brak kasy u nas,bo kto nam zabronikl by ich kupic??

el Nuero 17.12.2009 09:22

A skąd to jest?
 
Czy mógłby mi ktoś podać szanujące się źródło tych "sensacji", że Włosi chcą "rozkupić gwiazdy Wisły"? Bo póki co, to jedynym źródłem jest interia, ta sama która już mianowała Probierza trenerem Górnika Zabrze :rotfl: podczas gdy pan Michał zostaje w Białymstoku. Szukałem trochę na włoskich stronach, przejrzałem tuttomercatoweb, i nic nie znalazłem. Może interia jest lepiej poinformowana od Włochów, natomiast AC Chievo Verona nie jest nawet świadoma, że polski serwis wysłał ich na zakupy do Krakowa ??

Zresztą, dziennikarze potrafią tak zbudować zdanie, że każdy zrozumie je, jak zechce. Wspomniany serwis włoski pisze też: "Lille segue con attenzione il 24enne laterale destro del Lech Poznan, Slawomir Peszko" (Lille obserwuje z uwagą 24-letniego prawoskrzydłowego Lecha Poznań, Sławomira Peszko). Jak to rozumieć - Francuzi robią przymiarki czy są zdecydowani na kupno lechity? Na dwoje babka wróżyła, i nie zdziwię się, jeśli w przypadku Chievo będzie podobnie. Zresztą, oni nie są aż tak bogaci, żeby z polskiej ligi kupować zawodnika za 3-4 miliony €, nawet jeśli jest to Brazylijczyk.

felipe 17.12.2009 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 831097)
jakie tam podpierniczac.
przeciez wiadomo, ze transfery Wisly skoncza sie jak zwykle - 2 miesiace farmazonow w gazetach kto to nie przyjdzie i kim to jestesmy zainteresowani, a potem sciagniecie z 1-2 darmowych kopaczy, Cleber i powroty z wypozyczen.

Dokładnie.
Aż dziw bierze, że niektórzy nadal łykają te wiślackie bajki o legendarnym już "skompletowaniu kadry przed pierwszym zgrupowaniem zagranicznym".

Panowie - to nie Lech będzie ew winien, że jakiś zawodnik BATE nie zasili Wisły lecz raczej Levadia, bida w kasie itp.

flamengista 17.12.2009 14:30

Jak rozumiem, niektórzy forumowicze oczekują, że Amika szukając wzmocnień najpierw uprzejmie poczeka, czy Iksińskiego nie chce sprowadzić Wisła. Jeśli okaże się, że tak grzecznie przeprosi i poszuka kogoś innego:-D

Zapowiedzi Rutkowskiego szumne, ale na razie to tylko zapowiedzi. Pod wrażeniem to będę, jak te 3 transfery dojdą do skutku. To byłby sygnał dla innych klubów, że trzeba wreszcie zacząć inwestycje w porządnych piłkarzy. Czyli nie szukanie darmochy, ale porządne transfery od 600-700 tys. € w górę. Ruszyłoby się w Lechii, Ślasku, Legii a może nawet i u nas.

masterlag 17.12.2009 15:11

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37362,t...wiadomosc.html
Myślę, że to do tematu równiez pasuje.
Rozczulamy się nad tym, że nie ma kto w Wisłę pieniędzy pakować, narzekamy na Lecha (zapominając o pewnych kwestiach) itd. A ja chciałam przypomnieć tego pana, który kilka lat temu bardzo chciał kupić Wisłę, ale... Ale zostańmy przy tym, ze nie wyszlo...
I mam nadzieję, że w przypadku Arki, równiez nie wyjdzie ;)

Lemoniadowy Joe 17.12.2009 17:36

wczoraj Amica kupowała dzis juz nie http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ystki-w-lechu/

to jutro znowu będą kupować itd itp jak co roku dziennikarze piszą co im pasuje

emjot 17.12.2009 17:43

http://www.futbol.pl/artykul/71315.html
w skrócie: za Glika Piast chce 4 mln złociszy. Plus minus milion euro.
Za kolesia który nawet nie zagrał w reprze i pucharach.
no to ja dziękuję.
Amica pewnie też :lol:

Wojtas 17.12.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 831241)
wczoraj Amica kupowała dzis juz nie http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ystki-w-lechu/

to jutro znowu będą kupować itd itp jak co roku dziennikarze piszą co im pasuje




dla mnie czytanie portali sportowych powoli staje sie bez sensu

codziennie nowe spekulacje ktore nijak maja sie do tego co podali np dzien wczesniej

przeciez jak juz cos piszą to powinno to miec rece i nogi a nie takie bzdury ze dzis ma byc jakis transfer a juztro piszą ze to nieaktulane..

rany boskie co za partactwo w tym polskim pseudo dizennikarstwie

masterlag 17.12.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 831285)
dla mnie czytanie portali sportowych powoli staje sie bez sensu

codziennie nowe spekulacje ktore nijak maja sie do tego co podali np dzien wczesniej

przeciez jak juz cos piszą to powinno to miec rece i nogi a nie takie bzdury ze dzis ma byc jakis transfer a juztro piszą ze to nieaktulane..

rany boskie co za partactwo w tym polskim pseudo dizennikarstwie

Mnie również to denerwuje, ale... Można zauważyć powinność- poziom polskiej piłki spada to i dziennikarstwo takowe nie spisuje się dobrze. ;)

Gwiaździsty 17.12.2009 21:38

Ale to przecież nic nowego. Sezon ogórkowy się zaczął i teraz codziennie będziemy bombardowani różnymi bzdurami. Mnie się podobał jednak styl pracy za Bednarza. Cicho, cicho i nagle informacja, gość podpisał godzinę temu kontrakt i stoi z koszulką Wisły, a fotoreporterzy robią mu zdjęcia.

kadziolek1906 17.12.2009 21:38

Cytat:

Mnie również to denerwuje, ale... Można zauważyć powinność- poziom polskiej piłki spada to i dziennikarstwo takowe nie spisuje się dobrze. ;)
A kiedy ono spisywało się dobrze ???:)

wolfy 17.12.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 831191)
Ruszyłoby się w Lechii, Ślasku, Legii a może nawet i u nas.

Ruszyłoby się? Niby za co?
Jak my pompowaliśmy kasę w transfery, to jakoś nic się u innych nie ruszyło i inne kluby po prostu to przeczekały.
Będą pieniądze (sponsorzy, stadion etc.), to będą transfery. Nikt już nie rzuca pieniędzmi na hurra, bo dotychczasowe próby wielkie g. dały.

AYALA 17.12.2009 23:25

teraz jak Bate Borisov wygrało z Evertonem na wyjeździe to pewnie cięzko będzie Białorusinów do naszej ligi sprowadzic bo ceny pewnie po takim sukcesie poszły znacznie do góry

Eustachy 17.12.2009 23:35

Range dzisiejszego sukcesu BATE stanowczo obniza wyjsciowy sklad Evertonu, tj. szesciu nowych pilkarzy w porownaniu ze skladem grajacym na codzien w Premier League. W tym jeden szesnastolatek na lewej obronie...

Rodionow nie pokazal nic ciekawego. Krivets byl duzo czesciej pod gra, wykonywal chyba wszystkie stale fragmenty. Wygladal mi na ciekawszego grajka.

brylant17 18.12.2009 09:41

Jagiellonia prowadzi rozmowy z Rafałem Grzybem

Cytat:

agiellonia Białystok jest zainteresowana pozyskaniem Rafała Grzyba z Polonii Bytom. Działacze białostockiego klubu już rozmawiali z zawodnikiem.

- Jesteśmy bliscy porozumienia. Sprawę na pewno komplikuje jednak fakt, że do wyścigu włączyła się Legia Warszawa. Ale jestem dobrej myśli - mówi dyrektor sportowy Jagiellonii Cezary Kulesza.

Sam zawodnik, któremu kontrakt kończy się w czerwcu 2010 roku niczego nie przesądza.

- Dałem sobie kilka dni na przemyślenie wszystkiego. W mediach ukazują się informacje, że podjąłem już decyzje, ale są one nieprawdziwe. Nie ukrywam, że rozmawiam z Jagiellonią i nie wykluczam przenosin do Białegostoku. Ale w tej chwili każdy wariant jest możliwy i niczego nie można przesądzać - zaznacza Rafał Grzyb.
90minut

flamengista 18.12.2009 18:46

No niezła kompromitacja Wyborczej, która na ogół tak piramidalnych bzdur w sprawach transferowych nie produkowała. Skoro Pogorzelczyk oficjalnie to dementuje...

Inna sprawa, że dziwiłem się Wojciechowskiemu. Ściąga Bakero płacąc mu ciężkie pieniądze, chce budować silną drużynę a nagle oddaje Jodłowca. To się nie trzymało kupy, z tym że u tego Pana to chyba norma.

AYALA 19.12.2009 10:26

Krivets w Lechu za 300 tyś Euro. Myśle że to poważne wzmocnienie, zawodnik ograny w lidze mistrzów i w lidze europejskiej.Jak Stilic zostanie to będą mieli dwóch klasowych rozgywających.Lechici do Krivetsa chca jeszcze snajpera Rodionowa.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...e-lech,1413930

brylant17 19.12.2009 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 831857)
Krivets w Lechu za 300 tyś Euro. Myśle że to poważne wzmocnienie, zawodnik ograny w lidze mistrzów i w lidze europejskiej.Jak Stilic zostanie to będą mieli dwóch klasowych rozgywających.Lechici do Krivetsa chca jeszcze snajpera Rodionowa.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...e-lech,1413930


ale czy już go kupili? bo ja na onecie czytałem, że on dopiero rozmawia z Lechem.

AYALA 19.12.2009 10:41

no faktycznie jeszcze nie przyklepano Krivetsa ale 300 tyś Euro za tak ogranego zawodnika i do tego 23 letniego to myśle że niewiele skoro Zabrze tyle samo prawie za ...Pazdana chciało

GemHZR 19.12.2009 10:50

300tyś EURO za jednego zawodnika to nie jest jakaś mała suma, jak na nasze warunki. Nie przypominam sobie czy np Legia wydała tyle w ciągu ostatnich paru lat, co najwyżej przez całe okienko. Być może Lech przeciera nowy szlak transferowy.

Cytat:

Zawodnik BATE Borysów Siergiej Kriwiec rozpoczął rozmowy z Lechem Poznań w sprawie ewentualnego transferu - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

Dyrektor białoruskiego klubu Michaił Diemiencewicz potwierdził, że Kolejorz przysłał oficjalną ofertę zakupu 23-letniego pomocnika. Dodał także, że zawodnik zgodził się na prowadzenie rozmów. Kluby nie doszły jeszcze do porozumienia. Rozmowy najprawdopodobniej zakończą się na początku przyszłego tygodnia.

Kriwiec urodził się w Grodnie, mierzy 177 centymetrów, waży 74 kilogramów. Przed przejściem do BATE Borysów grał w Łokomotiwie Mińsk. Zawodnik ma również za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. Podczas trwającego sezonu białoruskiej ekstraklasy w 26 spotkaniach zdobył 14 goli, zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Zawodnik zapisał również na swoim koncie 9 asyst.

źródło: własne / Gazeta.pl
90minut.pl
:P

Krissu 19.12.2009 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 831857)
Krivets w Lechu za 300 tyś Euro. Myśle że to poważne wzmocnienie, zawodnik ograny w lidze mistrzów i w lidze europejskiej.Jak Stilic zostanie to będą mieli dwóch klasowych rozgywających.Lechici do Krivetsa chca jeszcze snajpera Rodionowa.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...e-lech,1413930

Czy przypadkiem Pogorzelczyk nie zdementował tych plotek?

klubus 19.12.2009 11:14

mi się wydaje że lech w tym okienku nie nawojuje bez sprzedania jakiegoś zawodnika rengifo odejdzie za darmo bo kto da za niego teraz kilka milionów euro. bardziej realne transfery będą chyba u nas, ale żebym sie nie przeliczył

Lemoniadowy Joe 19.12.2009 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 831865)
no faktycznie jeszcze nie przyklepano Krivetsa ale 300 tyś Euro za tak ogranego zawodnika i do tego 23 letniego to myśle że niewiele skoro Zabrze tyle samo prawie za ...Pazdana chciało


a ja myślę że 300 tys euro to jakaś totalna bzdura za takiego grajka a jak by sie okazało że to prawda to wielkie gratulacje dla naszego zarządu za marnowanie okazji

killzone 19.12.2009 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 831867)
300tyś EURO za jednego zawodnika to nie jest jakaś mała suma, jak na nasze warunki. Nie przypominam sobie czy np Legia wydała tyle w ciągu ostatnich paru lat, co najwyżej przez całe okienko. Być może Lech przeciera nowy szlak transferowy.

A przypadkiem Iwanski nie przyszedł do Legii za 600 tys Euro?

felipe 19.12.2009 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 831865)
no faktycznie jeszcze nie przyklepano Krivetsa ale 300 tyś Euro za tak ogranego zawodnika i do tego 23 letniego to myśle że niewiele skoro Zabrze tyle samo prawie za ...Pazdana chciało

To, że nasze ligowe "żelo - gwiazdy" wyceniane (nie mylić z "warte"!) są po 300 i więcej tysięcy euro to tylko przejaw radosnej twórczości klubowych włodarzy... Za 300-500 tys to francuskie kluby ściągają całe statki murzynów, testują ich i potem wyłaniają 2-3 gości z potencjałem którzy to potem stanowią o ich sile.

Jeśli z tym Krivetsem prawda to tylko kolejny dowód na to, że minimalne poszerzenie horyzontów za Odre i Bug może przynieśc same korzyści. No ale u nas na to nie wpadli wszyscy.

St@chu 19.12.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 831867)
300tyś EURO za jednego zawodnika to nie jest jakaś mała suma, jak na nasze warunki. Nie przypominam sobie czy np Legia wydała tyle w ciągu ostatnich paru lat, co najwyżej przez całe okienko. Być może Lech przeciera nowy szlak transferowy.

:P

Kpisz?

Skoro Górnik za Pazdana chciał 1 mln zł...

Za niego to była duża sumka, ale pokazuje że 300 000 euro za mlodego piłkarza z takim doświadczeniem, statystykami to są grosze...

Nie wydaje mi się żeby ta kwota mogła być prawdziwa...

Łobodziński kosztował 400 000, Zieńczuk 500 000, Jirsak ponoć 700 - 800 tys.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl