![]() |
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale gdy wchodziła TeleFonika to my żeśmy podpierniczyli Kałużnego, który był już dogadany z Legią. |
jakie tam podpierniczac.
przeciez wiadomo, ze transfery Wisly skoncza sie jak zwykle - 2 miesiace farmazonow w gazetach kto to nie przyjdzie i kim to jestesmy zainteresowani, a potem sciagniecie z 1-2 darmowych kopaczy, Cleber i powroty z wypozyczen. |
Cytat:
|
A skąd to jest?
Czy mógłby mi ktoś podać szanujące się źródło tych "sensacji", że Włosi chcą "rozkupić gwiazdy Wisły"? Bo póki co, to jedynym źródłem jest interia, ta sama która już mianowała Probierza trenerem Górnika Zabrze :rotfl: podczas gdy pan Michał zostaje w Białymstoku. Szukałem trochę na włoskich stronach, przejrzałem tuttomercatoweb, i nic nie znalazłem. Może interia jest lepiej poinformowana od Włochów, natomiast AC Chievo Verona nie jest nawet świadoma, że polski serwis wysłał ich na zakupy do Krakowa ??
Zresztą, dziennikarze potrafią tak zbudować zdanie, że każdy zrozumie je, jak zechce. Wspomniany serwis włoski pisze też: "Lille segue con attenzione il 24enne laterale destro del Lech Poznan, Slawomir Peszko" (Lille obserwuje z uwagą 24-letniego prawoskrzydłowego Lecha Poznań, Sławomira Peszko). Jak to rozumieć - Francuzi robią przymiarki czy są zdecydowani na kupno lechity? Na dwoje babka wróżyła, i nie zdziwię się, jeśli w przypadku Chievo będzie podobnie. Zresztą, oni nie są aż tak bogaci, żeby z polskiej ligi kupować zawodnika za 3-4 miliony €, nawet jeśli jest to Brazylijczyk. |
Cytat:
Aż dziw bierze, że niektórzy nadal łykają te wiślackie bajki o legendarnym już "skompletowaniu kadry przed pierwszym zgrupowaniem zagranicznym". Panowie - to nie Lech będzie ew winien, że jakiś zawodnik BATE nie zasili Wisły lecz raczej Levadia, bida w kasie itp. |
Jak rozumiem, niektórzy forumowicze oczekują, że Amika szukając wzmocnień najpierw uprzejmie poczeka, czy Iksińskiego nie chce sprowadzić Wisła. Jeśli okaże się, że tak grzecznie przeprosi i poszuka kogoś innego:-D
Zapowiedzi Rutkowskiego szumne, ale na razie to tylko zapowiedzi. Pod wrażeniem to będę, jak te 3 transfery dojdą do skutku. To byłby sygnał dla innych klubów, że trzeba wreszcie zacząć inwestycje w porządnych piłkarzy. Czyli nie szukanie darmochy, ale porządne transfery od 600-700 tys. € w górę. Ruszyłoby się w Lechii, Ślasku, Legii a może nawet i u nas. |
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37362,t...wiadomosc.html
Myślę, że to do tematu równiez pasuje. Rozczulamy się nad tym, że nie ma kto w Wisłę pieniędzy pakować, narzekamy na Lecha (zapominając o pewnych kwestiach) itd. A ja chciałam przypomnieć tego pana, który kilka lat temu bardzo chciał kupić Wisłę, ale... Ale zostańmy przy tym, ze nie wyszlo... I mam nadzieję, że w przypadku Arki, równiez nie wyjdzie ;) |
wczoraj Amica kupowała dzis juz nie http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ystki-w-lechu/
to jutro znowu będą kupować itd itp jak co roku dziennikarze piszą co im pasuje |
http://www.futbol.pl/artykul/71315.html
w skrócie: za Glika Piast chce 4 mln złociszy. Plus minus milion euro. Za kolesia który nawet nie zagrał w reprze i pucharach. no to ja dziękuję. Amica pewnie też :lol: |
Cytat:
dla mnie czytanie portali sportowych powoli staje sie bez sensu codziennie nowe spekulacje ktore nijak maja sie do tego co podali np dzien wczesniej przeciez jak juz cos piszą to powinno to miec rece i nogi a nie takie bzdury ze dzis ma byc jakis transfer a juztro piszą ze to nieaktulane.. rany boskie co za partactwo w tym polskim pseudo dizennikarstwie |
Cytat:
|
Ale to przecież nic nowego. Sezon ogórkowy się zaczął i teraz codziennie będziemy bombardowani różnymi bzdurami. Mnie się podobał jednak styl pracy za Bednarza. Cicho, cicho i nagle informacja, gość podpisał godzinę temu kontrakt i stoi z koszulką Wisły, a fotoreporterzy robią mu zdjęcia.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak my pompowaliśmy kasę w transfery, to jakoś nic się u innych nie ruszyło i inne kluby po prostu to przeczekały. Będą pieniądze (sponsorzy, stadion etc.), to będą transfery. Nikt już nie rzuca pieniędzmi na hurra, bo dotychczasowe próby wielkie g. dały. |
teraz jak Bate Borisov wygrało z Evertonem na wyjeździe to pewnie cięzko będzie Białorusinów do naszej ligi sprowadzic bo ceny pewnie po takim sukcesie poszły znacznie do góry
|
Range dzisiejszego sukcesu BATE stanowczo obniza wyjsciowy sklad Evertonu, tj. szesciu nowych pilkarzy w porownaniu ze skladem grajacym na codzien w Premier League. W tym jeden szesnastolatek na lewej obronie...
Rodionow nie pokazal nic ciekawego. Krivets byl duzo czesciej pod gra, wykonywal chyba wszystkie stale fragmenty. Wygladal mi na ciekawszego grajka. |
Jagiellonia prowadzi rozmowy z Rafałem Grzybem
Cytat:
|
No niezła kompromitacja Wyborczej, która na ogół tak piramidalnych bzdur w sprawach transferowych nie produkowała. Skoro Pogorzelczyk oficjalnie to dementuje...
Inna sprawa, że dziwiłem się Wojciechowskiemu. Ściąga Bakero płacąc mu ciężkie pieniądze, chce budować silną drużynę a nagle oddaje Jodłowca. To się nie trzymało kupy, z tym że u tego Pana to chyba norma. |
Krivets w Lechu za 300 tyś Euro. Myśle że to poważne wzmocnienie, zawodnik ograny w lidze mistrzów i w lidze europejskiej.Jak Stilic zostanie to będą mieli dwóch klasowych rozgywających.Lechici do Krivetsa chca jeszcze snajpera Rodionowa.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...e-lech,1413930 |
Cytat:
ale czy już go kupili? bo ja na onecie czytałem, że on dopiero rozmawia z Lechem. |
no faktycznie jeszcze nie przyklepano Krivetsa ale 300 tyś Euro za tak ogranego zawodnika i do tego 23 letniego to myśle że niewiele skoro Zabrze tyle samo prawie za ...Pazdana chciało
|
300tyś EURO za jednego zawodnika to nie jest jakaś mała suma, jak na nasze warunki. Nie przypominam sobie czy np Legia wydała tyle w ciągu ostatnich paru lat, co najwyżej przez całe okienko. Być może Lech przeciera nowy szlak transferowy.
Cytat:
:P |
Cytat:
|
mi się wydaje że lech w tym okienku nie nawojuje bez sprzedania jakiegoś zawodnika rengifo odejdzie za darmo bo kto da za niego teraz kilka milionów euro. bardziej realne transfery będą chyba u nas, ale żebym sie nie przeliczył
|
Cytat:
a ja myślę że 300 tys euro to jakaś totalna bzdura za takiego grajka a jak by sie okazało że to prawda to wielkie gratulacje dla naszego zarządu za marnowanie okazji |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli z tym Krivetsem prawda to tylko kolejny dowód na to, że minimalne poszerzenie horyzontów za Odre i Bug może przynieśc same korzyści. No ale u nas na to nie wpadli wszyscy. |
Cytat:
Skoro Górnik za Pazdana chciał 1 mln zł... Za niego to była duża sumka, ale pokazuje że 300 000 euro za mlodego piłkarza z takim doświadczeniem, statystykami to są grosze... Nie wydaje mi się żeby ta kwota mogła być prawdziwa... Łobodziński kosztował 400 000, Zieńczuk 500 000, Jirsak ponoć 700 - 800 tys. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl