![]() |
Cytat:
|
Najlepszym ,,podlizaniem się " Smudzie to zaaplikowanie Zagłębiu z 4 bramek, z 6 pięknych asyst i gra z klepki po ziemi. Takich lizusów pewnie chętnie będzie widział w reprezentacji.
|
Cytat:
a da sie tak ? |
Cytat:
|
Zagłębie w chwili obecnej jest dla mnie taką drużyną, której pokonanie wymaga sporo wysiłku. Nie wiem czy nie będzie to trudniejszy mecz od tego ostatniego z Ruchem. Jak nasi ich oleją to będzie problem. Trzeba się rzucić i strzelić bramkę w pierwszej połowie, wygrać i godnie zakończyć rok.
|
Małek sędzią spotkania, czyli trzeba przygotować się na mecz z cyklu "wszystko się może zdarzyć", nawet podyktowanie 2 karnych dla Wisły i zmiana decyzji po konsultacji z sędzią asystentem w obu przypadkach.
Ja liczę na spore emocje, wygraną z miedziowymi grając w "10" po czerwonej dla Marcelo i stanie 0-2, po 2 dwóch kontrowersyjnych bramkach dla Zagłębia, utrzymującym się gdzieś tak do 70 minuty meczu. Fajnie by było gdyby nasi znowu pokazali charakter. |
Szary, Wisla ma grac 90min, a nie zrywac sie. Jesli chce im sie pobiegac 15min w calym meczu to niech dostaja 15% wynagrodzenia.
Ogladalem wczoraj "kleske" Unirei z VFB. Wisla na tle Urziceni to druzyna z epoki kamienia lupanego. Truchtacze i obiboki. Tam chlopaki dostajac 3 bramki w 11 minut grali dalej walecznie, biegali, stosowali pressing na polowie przeciwnika. Jestem pewien, ze kibice Unirei mimo porazki byli dumni z ekipy i ich walki. O to chodzi! Jednak wole maksyme Pertescu "kibic musi byc pewny, ze zawodnicy zdali z siebie max". Marze o zadziornej Wisle, a nie zdezorganizowanej zbieraninie gwiazd, ktora zaczyna ruszac dupy dopiero jak przegrywa. Czekam na powrot Sobola i Clebera, bo obecnej Wisly nie da sie ogladac, a jesli ktos ubiera koszulke z Biala Gwiazda to niech sie poczuwa do zapier..... 90minut! |
Cytat:
Ja jednak wolabym zeby walczyli od poczatku meczu a nie od mementu jak rywal strzeli nam bramke. ostatni mecz -trzeba wygrac zeby bylo te kilka punktow zaliczki ,i zima spokojniejsza :) Po Zaglebiu jakichs cudow sie nie spodziewam ,widzialem ich w meczu tydzien temu z Legią i grali przecietnie. mecz absolutnie do wygrania,zeby tylko naszych sie chcialo. |
Cytat:
A co do meczu - mam nadzieje że te ostatnie 30 minut trochę naszych podbudowały i będzie w miarę bezboleśnie.Na świetną grę nie liczę, natomiast fajnie by ich było stłamsić już na początku |
Cytat:
|
Cytat:
|
gramy bez Pawełka i Alvareza
|
W składzie Wisły są niespodzianki: z powodu choroby nie zagrają Mariusz Pawełek i Pablo Alvarez. Zastąpią ich Ilie Cebanu i Łukasz Burliga
|
no to wreszcie powazna szansa dla Lukasza... tyle kontuzji u nas... bedzie ciezko.. byle do wiosny.
|
zobaczymy co pokaże Burliga. W sumie dziwna to sprawa, bo wczoraj sztab szkoleniowy mówił, że wszyscy są zdrowi i nagle przez kilka godzin dopadła ich choroba?
|
Rezerwowi:
Kurto Czekaj Chrapek Ćwielong :lol: :lol: :lol: |
Cytat:
|
To chyba jakieś fatum :/
|
Cytat:
panowie jeszcze 3 godzinki odwalicie i wakacje... pasuje zeby kilka gwiazdek pojechalo gdzies daleko.. i najlepiej nie wracalo |
skład jest zajebisty,a jeszcze lepsza jest ławka ;p jak to mówią '' Pokaż mi ławkę rezerwową swojej drużyny,a ja powiem Ci jak silną masz drużynę'' :D
|
Dobrze, że to ostatni mecz w tym roku. Jeszcze dwie kolejki i musielibyśmy wystawiać do gry 10 zawodników, bo więcej zdrowych by się w klubie nie znalazło. Oby ten skład wystarczył na Zagłębie.
|
Ja liczę, że mecz się nam ułoży i Chrapek dostanie szansę, bo moim zdaniem coś jest w tym zawodniku. Czekaja i Kurto trudno będzie wprowadzić.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiadomo gdzie Leszczak, może też jakaś grypa? Możemy zgadywać...
EDIT: Jaka gazeta? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Leszczakowi lada dzień kończy się kontrakt u nas i pewnie to ta kontuzja ;] ...
|
[quote=element;828656]Może już odbywa karę za wiadomo jaki numer.
Jaki numer ? : O |
Mamy za szeroką ławkę, 4 graczy, a wejść może tylko trzech....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl