Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, piątek 11 grudnia godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6755)

cassius31krakow 10.12.2009 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acapelo (Post 828142)
Mam nadzieję że nasi nie będą chcieli się podlizać Smudzie...

Nie masz przypadkiem gorączki?

KOMINEK 10.12.2009 15:03

Najlepszym ,,podlizaniem się " Smudzie to zaaplikowanie Zagłębiu z 4 bramek, z 6 pięknych asyst i gra z klepki po ziemi. Takich lizusów pewnie chętnie będzie widział w reprezentacji.

7 kotów 10.12.2009 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 828186)
z 4 bramek, z 6 pięknych asyst.


a da sie tak ?

ciacho 10.12.2009 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 828196)
a da sie tak ?

Jak podaje Wojciech Łobodziński to asysty są tak piękne, że można je liczyć za 2:)

buczo1985 10.12.2009 17:24

Zagłębie w chwili obecnej jest dla mnie taką drużyną, której pokonanie wymaga sporo wysiłku. Nie wiem czy nie będzie to trudniejszy mecz od tego ostatniego z Ruchem. Jak nasi ich oleją to będzie problem. Trzeba się rzucić i strzelić bramkę w pierwszej połowie, wygrać i godnie zakończyć rok.

Szarny 10.12.2009 23:19

Małek sędzią spotkania, czyli trzeba przygotować się na mecz z cyklu "wszystko się może zdarzyć", nawet podyktowanie 2 karnych dla Wisły i zmiana decyzji po konsultacji z sędzią asystentem w obu przypadkach.

Ja liczę na spore emocje, wygraną z miedziowymi grając w "10" po czerwonej dla Marcelo i stanie 0-2, po 2 dwóch kontrowersyjnych bramkach dla Zagłębia, utrzymującym się gdzieś tak do 70 minuty meczu. Fajnie by było gdyby nasi znowu pokazali charakter.

3rider 10.12.2009 23:44

Szary, Wisla ma grac 90min, a nie zrywac sie. Jesli chce im sie pobiegac 15min w calym meczu to niech dostaja 15% wynagrodzenia.

Ogladalem wczoraj "kleske" Unirei z VFB. Wisla na tle Urziceni to druzyna z epoki kamienia lupanego. Truchtacze i obiboki. Tam chlopaki dostajac 3 bramki w 11 minut grali dalej walecznie, biegali, stosowali pressing na polowie przeciwnika. Jestem pewien, ze kibice Unirei mimo porazki byli dumni z ekipy i ich walki. O to chodzi! Jednak wole maksyme Pertescu "kibic musi byc pewny, ze zawodnicy zdali z siebie max". Marze o zadziornej Wisle, a nie zdezorganizowanej zbieraninie gwiazd, ktora zaczyna ruszac dupy dopiero jak przegrywa. Czekam na powrot Sobola i Clebera, bo obecnej Wisly nie da sie ogladac, a jesli ktos ubiera koszulke z Biala Gwiazda to niech sie poczuwa do zapier..... 90minut!

Wojtas 10.12.2009 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 828396)
Małek sędzią spotkania, czyli trzeba przygotować się na mecz z cyklu "wszystko się może zdarzyć", nawet podyktowanie 2 karnych dla Wisły i zmiana decyzji po konsultacji z sędzią asystentem w obu przypadkach.

Ja liczę na spore emocje, wygraną z miedziowymi grając w "10" po czerwonej dla Marcelo i stanie 0-2, po 2 dwóch kontrowersyjnych bramkach dla Zagłębia, utrzymującym się gdzieś tak do 70 minuty meczu. Fajnie by było gdyby nasi znowu pokazali charakter.




Ja jednak wolabym zeby walczyli od poczatku meczu a nie od mementu jak rywal strzeli nam bramke.

ostatni mecz -trzeba wygrac zeby bylo te kilka punktow zaliczki ,i zima spokojniejsza :)

Po Zaglebiu jakichs cudow sie nie spodziewam ,widzialem ich w meczu tydzien temu z Legią i grali przecietnie.

mecz absolutnie do wygrania,zeby tylko naszych sie chcialo.

1q2 11.12.2009 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 828411)
widzialem ich w meczu tydzien temu z Legią i grali przecietnie.

Masz Wojtas zdrowie do tej naszej ligi:P - Oczywiście nie zniechęcam Cię bo fajnie jak ktoś napisze o meczu(nie naszym) oglądając go.Czytając/słuchając wielu dziennikarzy, mam wrażenie że swoją wiedzę biorą w najlepszym razie ze skrótów.

A co do meczu - mam nadzieje że te ostatnie 30 minut trochę naszych podbudowały i będzie w miarę bezboleśnie.Na świetną grę nie liczę, natomiast fajnie by ich było stłamsić już na początku

Marszałek 11.12.2009 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 828408)
Szary, Wisla ma grac 90min, a nie zrywac sie. Jesli chce im sie pobiegac 15min w calym meczu to niech dostaja 15% wynagrodzenia.

Ogladalem wczoraj "kleske" Unirei z VFB. Wisla na tle Urziceni to druzyna z epoki kamienia lupanego. !

A w piątek dane będzie się zmierzyć dryżynie z epoki kamienia łupanego z...no właśnie jak w takim razie okreslić Zagłębie:) Tak czy siak zapewne zęby będą bolały od oglądania tego czegoś. Kiepściutki ten Lubin, wystarczy trochę presingu,zdecydowania i pozamiatane. No ale w piątkowy zimny wieczór kopaczom będzie się chciało biegac?

Peroslaw88 11.12.2009 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 828457)
No ale w piątkowy zimny wieczór kopaczom będzie się chciało biegac?

zobaczymy, ale przy pustym stadionie też się ciężko gra.

laxa 11.12.2009 19:08

gramy bez Pawełka i Alvareza

brasilia79 11.12.2009 19:09

W składzie Wisły są niespodzianki: z powodu choroby nie zagrają Mariusz Pawełek i Pablo Alvarez. Zastąpią ich Ilie Cebanu i Łukasz Burliga

Zienczuk8 11.12.2009 19:10

no to wreszcie powazna szansa dla Lukasza... tyle kontuzji u nas... bedzie ciezko.. byle do wiosny.

Peroslaw88 11.12.2009 19:11

zobaczymy co pokaże Burliga. W sumie dziwna to sprawa, bo wczoraj sztab szkoleniowy mówił, że wszyscy są zdrowi i nagle przez kilka godzin dopadła ich choroba?

Bartosz 11.12.2009 19:13

Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
:lol: :lol: :lol:

Peroslaw88 11.12.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 828635)
Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
:lol: :lol: :lol:

rezerwa drużyny w Lidze Mistrzów:D a tak poważnie to brakuje: Pawła Brożka, Sobolewskiego, Głowackiego, Singlara, Garguły, Pawełka, Alvareza i Diaza. To jest 8 graczy, z których co najmniej 6 to podstawa.

Syn Kangura z 1984 11.12.2009 19:19

To chyba jakieś fatum :/

seba 11.12.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 828635)
Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
:lol: :lol: :lol:

koncz wasc wstydu oszczedz....

panowie jeszcze 3 godzinki odwalicie i wakacje...

pasuje zeby kilka gwiazdek pojechalo gdzies daleko.. i najlepiej nie wracalo

Marcinnno 11.12.2009 19:23

skład jest zajebisty,a jeszcze lepsza jest ławka ;p jak to mówią '' Pokaż mi ławkę rezerwową swojej drużyny,a ja powiem Ci jak silną masz drużynę'' :D

MCX 11.12.2009 19:26

Dobrze, że to ostatni mecz w tym roku. Jeszcze dwie kolejki i musielibyśmy wystawiać do gry 10 zawodników, bo więcej zdrowych by się w klubie nie znalazło. Oby ten skład wystarczył na Zagłębie.

Uran235 11.12.2009 19:27

Ja liczę, że mecz się nam ułoży i Chrapek dostanie szansę, bo moim zdaniem coś jest w tym zawodniku. Czekaja i Kurto trudno będzie wprowadzić.

Zienczuk8 11.12.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 828635)
Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
:lol: :lol: :lol:

a gdzie Leszczak?

Witoldon 11.12.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 828646)
a gdzie Leszczak?

W relacji na oficjalnej, nie wiedzą. Być może pewna gazeta miała racje...

WislakP 11.12.2009 19:34

Nie wiadomo gdzie Leszczak, może też jakaś grypa? Możemy zgadywać...

EDIT: Jaka gazeta?

Bartosz 11.12.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 828646)
a gdzie Leszczak?

Residents Night dziś we Franticu. Start 21:00:-)

Zienczuk8 11.12.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 828651)
Residents Night dziś we Franticu. Start 21:00:-)

teraz dala info glowna strona, ze: "Leszczaka także nie ma - kontuzjowany." :)

Kluvi 11.12.2009 19:38

Leszczakowi lada dzień kończy się kontrakt u nas i pewnie to ta kontuzja ;] ...

kosaTS 11.12.2009 19:39

[quote=element;828656]Może już odbywa karę za wiadomo jaki numer.

Jaki numer ? : O

WislakP 11.12.2009 19:39

Mamy za szeroką ławkę, 4 graczy, a wejść może tylko trzech....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl