![]() |
Nic.MikolAJ frAJer.
|
nic mi nie przyniósł :foch:
to żem sobie sam sprezentował liter spirolku :D |
A ja dostałem kase i troche słodyczy :p czyli standardowo to co zawsze :D
|
ja również jak wielu z Was nic nie dostałem :) Mikołaja dopadł kryzys :)?
|
Nie Kryzys Tylko nie grzeczni byliście i tyle :P
|
a ja dostałem kapcie, piżamę no i $$ xD niestety bez słodyczy ;( sam sobie kupie :D:D:D
|
Laptop od Mikołaja :shock:
Ku..a chyba swoje przyszłe dzieci od małego zacznę edukować że ten starszy pan co lubił małe dzieci już sobie poszedł na zawsze ... :-p ps. Butelka Heinekena :D |
A mi się dostało jedynie 3-1 dla Wisły :P i nic po za tym :P
Cytat:
|
Con Air lot skazańców, Air Force One (filmy), kase na vlepki kupione na allegro (50 zł), bluze Śląska Wrocław (w drodze, renifer chyba dupcy panią reniferową pod jakąś pocztą i nie może dostarczyć).
|
tak jak picasso - to ja jestem mikołaj :) dla córki były puzzle i kilka ksiązeczek do kolorowania + słodycze . radośc dziecka - bezcenne ..... i oczywiście farmazon, ze spotkałem Go pod Lewiatanem , nie mógł przyjśc, bo się spieszył i przekazał mi torbe z prezentami :) :)
|
-Skarpetki (coś nowego...)
-Mandarynki...Pomysłowe? -Kalendarz -kase -Kubek -świeczke |
Do mnie ma przyjść w święta... Choć nie wiem czy zasłużyłem.. :P
|
-skarpetki (pisze na kartoniku ze z wlokna bambusowego :shock:)
-czekoladowego mikołaja -0,7 Deluxa -czekoladki -mentosy :lol: |
ja dostałem na mikołajki :
- koszulkę Lechia&Wisła - mallboro setki :D a od mikołaja : bluzę i spodnie i czekoladę xd |
a ja 100 zl
|
Pieniądze, słodycze i zwycięstwo Wisełki :)
|
kupon w multilotka :) - prawie jak worek pieniędzy gdybym wygrał :)
|
mojego dopadl kryzys i w chuja przygral
|
po1 Zwycięstwo mojegi Znicza jarosław po 2 zwycięstwo mojej wisełki najceniejsze wygrana znicza wisły i kase
|
Cytat:
P. z gniazda o gościu, co chciał flage pod siebie zgarnąć: -(...) żyd? -żyyyyyyyyyd tłum z D3 odpowiedział zgodnie:) kto nie dostał prezentu, ten żyd:lol: Sztruksy, skarpetki no i jeszcze bokserki. |
worek treningowy.
Tak naprawdę sam wyręczyłem Mikołaja i sobie sam sprawiłem prezent :D |
W tym roku zaszalał , i przesadził troche z tymi cukierasami :D
|
ja torbę z czymś w środku, ale jeszcze nie sprawdzałem co :D
|
Ja bilet na Ruch-Wisla;p i siedzenie posrod kibicow ruchu bezcenne ;/ :) wazne ze 3pkt :D
|
Do mnie skubaniec dopiero przed chwila przyszedl jak w kościele na 20:20 u Dominikanów byłem.
Sam bylem sobie winny, że rano nic nie znalazłem bo kiedyś pomykałem na roraty na 6:00 a teraz to do południa oczu otworzyć nie mogłem. Grunt, że przyszedł i to pawdziwy święty a nie jakiś pajac czy tez krasnal z coca-coli. Banknocik na pasek do spodni mi przyniósł i powiedział żebym listy pisał tak jak to do tej pory bywało. |
jakby mi po razy 5 z rzedu pizaame przyniosl to bym go chyba z powrotem z komina zawrocił
a jak przynosil tamte 4 to zawsze wczesniej juz powtarzalem sobie"Nie w paski,tylk nie w paski " "D a zwycietstwo Wisly to dzis nalepszy prezent:) |
Co mi Mikuś przyniósł?
Dodatkową zmianę w pracy... 7-23! To jest gość! Dzięki Mikołaju! |
ja dostałem 50zł, po sześciopaku piwka i coli, szaliczek Ralpha Laurena i czekoladki;) więc nie jest źle;p
|
400 stówy i 10 pkt ... karnych :(
puchaty1906; 78 za duzo... |
cuba libre, jeśli można wiedzieć to za co tak dużo? prędkość czy coś innego?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl