![]() |
Czas drużyn Afrykańskich. Jak na swoim kontynencie nie dadzą czadu, to już chyba nigdy :)
W każdym razie wykluczam europejskie starsy z walki o trofeum. Szybko poodpadają. Wg mnie mistrzem Brazylia. |
Jak w półfinałach nie będzie Hiszpanów, Brazylijczyków, Włochów i Niemców to będę mocno zaskoczony. :P
|
Ja będę trzymał kciuki za Paragwaj, Chile i Słowenię. Z dwiema pierwszymi reprezentacjami łączą mnie wspomnienia z młodości - Chilavert oraz Salas i Zamorano. Słowenia - wiadomo - Kirm!
Mam nadzieję, że będzie to wspaniała piłkarska uczta! :D |
Kibicował będe Argentynie i Holandii, ale jak zwykle te drużyny odpadną szybciej niż sie wydaje, a mistrzem bedzie Anglia ;D
|
a ja bede bacznie obserwowal WKS, na ostatnim mundialu bardzo mi sie ich gra podobala, mam nadzieje ze wyjda z grupy razem z Brazylia
A faworyt to Hiszpania i Brazylia mimo wszystko( choc Dunga bardziej stawia na taktyke ) |
Hiszpania oczywiście faworyt numer 1 :D mam nadzieję, że Holandia sporo namiesza :P na pudle może Brazylia
|
Anglia i nie wiem czemu ale wydaję mi się że USA może namieszać, naprawdę nieźle rozgrywają stałe fragmenty gry, dosyć silna ofensywa, chodź patrząc na ostatni sparing z Czechami to muszą znaczenie poprawić dyscyplinę gry w obronie.
|
Nie będę oryginalny. Moim zdaniem faworytem jest Brazylia, bo nie ma słabych punktów. Z Europejczyków - liczę, że Hiszpania dotrze co najmniej do półfinału. Wymarzony finał to Brazylia-Hiszpania właśnie.
Oczywiście fajnie by było, gdyby któraś z reprezentacji afrykańskich namieszała w turnieju. Dziwię się, że nie mówi się wiele o Francuzach. Moim zdaniem ta ekipa może być tzw. "czarnym koniem" turnieju (choć w kontekście byłych Mistrzów Świata i Europy to określenie brzmi śmiesznie). |
Cytat:
|
Do momentu, aż trenerem Argentyny nie został Maradona, to byłem właśnie za Argentyną. Drugą drużyną, której od dziecka kibicowałem była Francja i chciałbym, aby to właśnie oni wygrali mistrzostwa. W każdym razie każda drużyna, byle nie dojcze.
|
Kciuki trzymać będę za... USA :D i Anglię. W dalszej kolejności za Hiszpanię, Argentynę (Messi). Dobrze życzę drużynom afrykańskim [poza gospodarzem, bo nie mają nic do zaoferowania] oraz co by sie nam Kirm dobrze pokazał i wypromował może trochę ;)
Mam tylko nadzieję, że nie wygrają Włochy, Niemcy lub.. Francja. Do tych ostatnich nic wielkiego nie mam, ale za Domenecha mi się bardzo nie podobają no i jednak ten awans był jaki był. |
Tradycyjnie Anglia.
Z doskoku bede kibicowal tez Hiszpanom. |
Kibicować będę chyba najbardziej Hiszpanom, ale tez wielki sentyment od dzieciństwa mam do Brazylii, Holandii czy Argentyny
|
Jak dla mnie może to być w jakimś stopniu turniej niespodzianek, najpierw napiszę kogo typuje do wyjścia z grupy:
Grupa A: RPA - bądź co bądź gospodarz i kibice i nie tylko im pomogą. Francja - wydaje mi się że dadzą radę z grupy wyjść. Grupa B: Argentyna - Leo Messi Carlos Tevez Kun Aguero drużyna może na mieszać. Nigeria- Super Orły będą się prezentować na Czarny Lądzie bardzo dobrze.( Jedna z niespodzianek turnieju) Grupa C : Anglia - jeden z faworytów mundialu, obowiązkiem zatem wyjście z grupy po za tym mają Rooney'a Słowenia- europejska niespodzianka Grupa D: Niemcy - choć ich nie lubię to pewnie awansują choć osobiście wolę Serbów Ghana - kolejny czarny koń rozgrywek, liczę że daleko zajdą choć nie mają zbytnio doświadczenia na Mundialach. Grupa E: Holandia - mój faworyt obok Hiszpanii i Brazylii Dania powalczy o awans z Kamerunem. Grupa F: Włochy - Mistrzowie Świata- porażką było by zakończyć udział już na grupie. Paragwaj- pokonają rywali doświadczeniem, choć Słowacja może namieszać ale czy na tyle aby wyjść z grupy. Grupa G: Brazylia - wygra grupę, kandydat do MŚ Portugalia/ WKS - walka o 2 miejsce będzie zacięta tak mi się wydaje przynajmniej. grupa H: Hiszpania - Faworyt turnieju. Szwajcaria - ciężko im będzie awansować ale doświadczeniem pokonają Honduras i Chile. Bardzo chciałbym zobaczyć finał: Brazylia - Hiszpania lub Hiszpania- Argentyna. Uważałbym na drużyny afrykańskie w szczególności na Ghanę, Nigerię i mimo wszystko na nie obliczalny Kamerun. Kibicował będę z Europy: Hiszpanii, Holandii z Ameryki: Brazylii i z Afryki: Ghanie. |
Ja będę trzymać kciuki za Anglię, Holandię i Hiszpanię. Anglikom kibicować jak co cztery lata a teraz mają największe szanse na dobry wynik na mistrzostwach. Holandia to może nie jest faworyt, ale zawsze pokazuje piękną piłkę mimo, że nie zawsze przynosi dobre rezultaty. Hiszpanii kibicuję od meczu z Koreą w 2002, gdzie ich orżnęli i chciałem, żeby kiedyś w końcu im się udało.
Nie będę płakał po zwycięstwie jakiejkolwiek innej drużynie z Europy, bo nigdy jakoś nie lubiłem Brazylii lub Argentyny. Ale o ile się nie mylę nigdy Europejczykom nie udało się wznieść Pucharu Świata poza Starym Kontynentem. Może teraz się uda;) |
Stawiam na Hiszpanie, chociaż kibicował będę Holandii, Słowenii i WKSowi.
Mysle ze pokażą się też z dobrej strony Anglicy, Brazylijczycy i gospodarze. |
W grupie A spokojnie powinien sobie dać radę Urugwaj i Francja. Urusi to niedoceniany zespół, a zobaczcie jaką mają siłę rażenia. Forlan, Luis Suarez, Edison Cavani, Loco Abreu.
Ponadto solidna obrona z Caceresem, Lugano i Fucile, w pomocy odkrycie Porto czyli Álvaro Pereira. Podoba mi się ta drużyna. Ogólnie grupa z gospodarzami może być ciekawsza niż się komuś wydaje, bo Meksyk tez nie ogórek. |
tofik, grupy z gospodarzami zawsze są ciekawe, wydaje mi się jednak że RPA z tej grupy powinno awansować mimo wszystko wiadomo jak to gospodarz.
Też się zastanawiałem nad Urugwajem jednak uważam, że Francja wyjdzie z grupy po walce bo po walce ale się jej uda. W Meksyku też jak mówisz gra paru dobrych zawodników z Barcelony, West Ham, Manchester Utd, Arsenalu ale czy to wystarczy większość jednak występuje w rodzimej lidze. |
Zdecydowanie Hiszpania. Na Euro chyba obalili mit, ze nie sa druzyna turniejowa i powinni siegnac po tytul. Poza tym sciskam tez kciuki za Holandie i, sentymentalnie, Francje.
Troche prywaty. Mam do sprzedania oryginalna koszulke reprezentacji RPA. Kupiona na poczatku roku w Johannesburgu. Rozmiar L. Wiecej zapraszam na prv. |
Cytat:
Dla mnie osobiście, wielka szkoda, że Chorwatów zabraknie w RPA. Tak jak napisałem wcześniej. Czarnym koniem WKS lub Korea Południowa, zwycięzcą Anglia. |
Liczę na europejskie półfinały ( jak na MŚ w 2006 )
szanse wg bet-at-home: http://i47.tinypic.com/32zj03l.png |
Stosunkowo wysoki kurs na Włochów.
|
Jak dla mnie to brak wyraźnego faworyta, chyba największe szanse ma jednak Brazylia.
Hiszpania gra naprawdę świetnie ale coś mi się wydaje że na tym turnieju nie poszaleje. Argentyna ma niestety bardzo słaby punkt w postaci trenera, coś nie może Maradona poskładać drużyny, choć nazwiska imponujące. Z sympatią i nadzieją na niespodzianki będę patrzył na Chile i Urugwaj. Robią tam dobre wino, niech im się wiedzie. |
Brazylia powiadasz wg mnie to oni będą mieć problem z wyjściem z grupy czego serdecznie im życzę bo ile razy mieli świetny skład to im się w piłkę nie chciało grać tylko przyjeżdżali sobie pokopać to mam nadzieje że im WKS dokopię i to mocno!!
|
Jeszcze nigdy kraj z Europy nie wygrał Mistrzostwa poza Starym Kontynentem.
Ja będę kibicował Serbii i chyba Anglii. Jakby Hiszpanie zaszli daleko to się nie obrażę. Wygrają pewnie Brasileiros. Z Ameryki Pd lubię Argentynę, ale nie za Maradony. |
Korea północna - im będe kibicowac,niech maja chociaz odrobine radosci ci ludzie : )
|
Wszyscy, tylko nie dumna Anglia.
|
Cytat:
|
Cytat:
Choć Maradona mnie irytuje, to nie aż tak aby nie kibicować podczas MŚ Argentyńczykom. No i oczywiście Italii :) |
Cytat:
a w walce o mistrzostwo jestem za Argentyną-ze wzgledu na Maradone :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl