Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6658)

Malines 23.11.2009 18:24

Witam, Panowie wiem że to nie ten temat ale mam takie pytanko czy istnieje jakaś możliwość żebyśmy jednak mogli jechać do Chorzowa 6 Grudnia na Ruch?? Pozdrawiam!

cichy_71 23.11.2009 18:53

Witam Panowie mam do Was takie pytanie ponieważ do tej pory nie uczestniczyłem w meczach wyjazdowych więc nie bardzo wiem co i jak :P
A więc tak ja mam do Wodzisławia jakieś 30 km i bardzo chciałbym się wybrać na ten mecz orientuje się może ktoś czy będą bilety na sektor dla gości i w jakiej cenie są??

dynek.pl 23.11.2009 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malines (Post 820658)
Witam, Panowie wiem że to nie ten temat ale mam takie pytanko czy istnieje jakaś możliwość żebyśmy jednak mogli jechać do Chorzowa 6 Grudnia na Ruch?? Pozdrawiam!

a czemu bysmy mieli tam nie pojechac ? czy to kara za Kielce ?

Wojtas 23.11.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 820715)
a czemu bysmy mieli tam nie pojechac ? czy to kara za Kielce ?



za Kilelce sa 2 zakazy wyjazdowe ?/czy cos mnie ominelo??wiec chyba nas tam i tak nie wpuszczą

pozatym po takiej zenadzie sam niewiem czy jest sens dopingowac takich leni i nieudacznjkow ktorzy maja nas w dupie.

buczo1985 24.11.2009 01:26

Wcale nie będę zdziwiony jak Wisła ten mecz przegra, bądź bezbarwnie zremisuje 0:0. Prawdę powiedziawszy ciężko jest mi sobie teraz wyobrazić zdecydowane zwycięstwo. Odra nigdy nam nie leżała. A w obecnym kryzysie taki wyjazd może się źle skończyć. Może w moim poście poziom pesymizmu sięga zenitu, ale cóż ostatnie doświadczenia pokazują, że jest on uzasadniony. Nie widzę w chwili obecnej 11 pewnych zawodników, którzy wyjdą i pokażą, że potrafią grać. Taktyka Odry zapewne opierać się będzie na tym co grała Cracovia. Czy nasi ultra ofensywni gracze będą potrafili przebić mur? Czy nasza niepewna obrona poradzi sobie z przypadkową kontrą? Pytań jest wiele. Czasu do przygotowania się do meczu teoretycznie też sporo....

tofik 24.11.2009 11:01

Mogą przegrać, zremisować, cokolwiek. Ale więcej się tu spodziewam po Skorży niż po grajkach. Czyli odstawienie od składu Brożków, Łobo, Jopa to absolutne minimum. Jeśli tego nie zrobi to do widzenia w zimie.

buczo1985 24.11.2009 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 821028)
Mogą przegrać, zremisować, cokolwiek. Ale więcej się tu spodziewam po Skorży niż po grajkach. Czyli odstawienie od składu Brożków, Łobo, Jopa to absolutne minimum. Jeśli tego nie zrobi to do widzenia w zimie.

To będzie test na twardość jaj Skorży. Generalnie wydaje mi się, że rewolucji nie ma się co spodziewać. Brożki na pewno będą grały. Jop jednak mógłby sobie usiąść na ławce...Fajnie byłoby gdyby trener zaaplikował na ten mecz do 11-stki z 2-3 młodych graczy, w miejsce nieproduktywnych gwiazdorów. Naprawdę jako do ludzi nic do nich nie mam, ale jako zawodnicy, Wojtek nie obraź się, ale uważam, że z całą pewnością chłopaki z ME godnie mogą Cię zastąpić na skrzydle. Nie wiem w czym tkwi fenomen Twojej gry...przychodząc do Wisły na takim kontrakcie stałeś się mega farciarzem.

emailowiec 24.11.2009 13:10

Ok, ale kto miałby zastąpić Jopa na środku obrony? Niestety przy naszej kadrze nie widzę alternatywy :/

seba 24.11.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 821085)
Ok, ale kto miałby zastąpić Jopa na środku obrony? Niestety przy naszej kadrze nie widzę alternatywy :/

kazdy inny, nawet ktos z ME byle nie on...

wyjazd ze skaldu Jop, Łobodzinski, Kirm, Brożek, Malecki ,Diaz i Jrsak... hmm w sumie duzo

przemeczyc te 3 ostatnie mecze sezonu i 3 miechy wolnego jakies wczasy w cieplych krajach i od marca do pracy co tydzien i jakos zleci


pilkarzyki - pajacyki

qchar90 24.11.2009 19:12

a choćby dać szanse Czekajowi zagrać z Odrą! gorzej od Jopa zagrać nie można. Niech młody sie ogrywa. Brożek niech idze na l4 i wyleczy do końca swój uraz i przemyśli co chce dalej robić. Łobodzinskiemu Kirmowi Jirsakowi załatwić spotakania z psychologami może to im pomoże. Umiejętności mają. Na treningach ponoć się swietnie prezentuja a dochodzi co do czego i w emczu totalna klapa.

gigant 24.11.2009 20:17

Jop, Łobodzinski, Małecki i Paweł Brożek do rezerw. Ktokolwiek inny raczej nie bedzie słabszy, a na pewno powalczy.

Zresztą z taką ambicją i chęcią walki mamy szansę chyba tylko z reprezentacją fanów serialu "M jak miłość" i to pod warunkiem rozgrywania meczu w godzinie emisji tej megaprodukcji.

WIŚLAK1981 24.11.2009 20:23

Dzieki Grajkowie Za Wstyd Jaki Przyniesliscie 75% Mieszkancow Krakowa . Zmarnowac Tak Piekny RozdziaŁ Historii -bezcenne !!!!

WIŚLAK1981 24.11.2009 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 821085)
Ok, ale kto miałby zastąpić Jopa na środku obrony? Niestety przy naszej kadrze nie widzę alternatywy :/

KAZDY BYLE NIE JOP !!!!!!

Sami 24.11.2009 20:28

Wg mnie od kilku spotkań fatalnie prezentuje się Jop i Łobodziński (systematycznie zmieniany przez Ćwielonga)

Na Odrę powinniśmy wyjść takim składem imho: Pawełek - Brożek, Marcelo, Ktokolwiek byle nie Jop, Alvarez, Jirsak, Diaz, Kirm, Małecki, Ćwielong, Brożek. Po przerwie na boisko Boguski.

Pan Jotka 24.11.2009 20:31

A skad sie bierze liczba 3ech meczy podawana tutaj na forum? Myslalem ze jest tylko Odra i Ruch( do tego na zakazie....)

ZSW746 24.11.2009 21:02

Jak przed każdym meczem z Odrą mam mieszanie uczucia. Z jednej strony - jak co sezon - patrząc na tabele powinniśmy ich rozwalić w proch i pył. Odkąd pamiętam jednak, zawsze tracimy z Tą druzyna strasznie glupie punkty na wyjazdach.
Pomijam już sam fakt, o naszej wybitnej formie, którą nasi grajkowie raczą dysponować.
Obstawiam skromnie 0-1 dla Wisly.

mhl_pl 24.11.2009 21:26

ja nie jade do żadnego Wodzisławia. Dosc sie juz wstydu najadałem i nerwicy nabawiłem przez tych nierobów nieudacznikow piłkarzyn od siedmiu bolesci. niech sie najpierw biegac naucza bo na 20 metrach to sie z 10 razy o własne nogi potykali na derbach. oni maja nas w dupie i vice versa.

Kao 24.11.2009 21:27

Mecze z Odrą, z dwoma wyjątkami, jakimi były tylko 2 gładkie wygrane na Reymonta, pamiętam niemal wszystkie.

Widziałem, jak w Wodzisławiu odtańczyli Lajkonika.
Pamiętam, jak 4 lata temu Penksa wdusił w ostatnich sekundach na 1-1
Pamiętam , jak 3 lata temu dwóch naszych wyleciało za nic.
Pamiętam, jak 2 temu nas niemiłosiernie klepali (słupki, poprzeczki, a grał Kosa oraz Zieniu z Broziem w życiowej formie!)
Pamiętam rok temu, jak wdusiliśmy dopiero w doliczonym czasie, mimo że Odra grała w 10.

Teraz Odra, która chce się odgryźć i skopie nas solidnie kontra drużyna która nie wie, gdzie jest raz, a gdzie dwa. Na dramaturgię nie będziemy narzekać Panowie!

piter19 24.11.2009 22:04

Rzadko oglądam tego typu tematy, ale to co widze co się tu dzieje - to jakies nieporozumienie. Pamiętajcie, że to forum jest oglólnodostępne. Rozumiem że każdemu z nas frustracja po derbach bardzo mocno wzrosła, ale są pewne granice. Pisanie nie jade bo mam Wisłe w dupie itp.- to jest własnie pisanie kibiców sukcesu, którzy jak zdobedziemy mistrza bedą pierwsi się tym lansowac.

budka 24.11.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter19 (Post 821339)
Rzadko oglądam tego typu tematy, ale to co widze co się tu dzieje - to jakies nieporozumienie. Pamiętajcie, że to forum jest oglólnodostępne. Rozumiem że każdemu z nas frustracja po derbach bardzo mocno wzrosła, ale są pewne granice. Pisanie nie jade bo mam Wisłe w dupie itp.- to jest własnie pisanie kibiców sukcesu, którzy jak zdobedziemy mistrza bedą pierwsi się tym lansowac.

Masz rację.Tylko w jaki sposób zmusić kopytkarzy do myślenia ?
Jest okazja żeby odpuścić jeden wyjazd i w ten sposób zademonstrować swój sprzeciw wobec piłkarzyn (!),
a nie KLUBU.To Oni splamili honor Wisły,a nie KIBICE ....
Przecież to my kibice zawsze dotrzymujemy słowa i honoru,więc jak to się ma do śpiewanych na Derbach przyspiewkach o nie wybaczaniu przegranej w derbach ?...Pozdrawiam

Tasio1906 24.11.2009 22:23

A ja na Odre wyszedłbym takim składem Pawełek-Alvarez, Głowacki, Diaz, Brożek-Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm-Małecki, Ćwielong. Piłkarze chcą rechabilitacji?? To nie się rechabilitują do przerwy powinni prowadzić 3-0, a jak Skorża zobzczy, że się komuś nie chce to wpuścić z ławki Janika, Burlige i Leszczaka choćby nawet po 20 minutach I połowy... Rewolucji nie będzie na to nie ma co liczyć... Paweł Brożek i Rafał Boguski powinni się wyleczyć do końca...

Jazon 24.11.2009 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 820391)
Którykolwiek z braci Brożków po meczu z Odrą: "Naprawdę nie wiem, co mam powiedzieć. Po raz kolejny w tym sezonie byliśmy drużyną lepszą, stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych a znowu nie udało się wygrać. Powtarza się historia z meczów z LEvadią, Lechem, Legią i Cracovią. Pozostaje nam tylko przeprosić naszych kibiców i obiecać że w tygodniu będziemy ciężko pracować aby zrehabilitować się przed nimi w meczu z Ruchem".
Maciej Skorża po meczu z Odrą: "Na początku chciałem pogratulować trenerowi gospodarzy, przygotował zespół doskonale pod względem taktycznym, wykorzystując nasze osłabienia, które przecież nie są dla nikogo tajemnicą. Gospodarze zaskoczyli nas zaangażowaniem, od pierwszej minuty zagrali wysoko pressingiem co zburzyło nasze przedmeczowe ustalenia. Pomimo to mieliśmy swoje okazje aby rozstrzygnąć ten mecz, niestety po raz kolejny zabrakło skuteczności. Nie możemy się poddawać, w końcu nadal jesteśmy liderem a rok temu o tej porze traciliśmy do pierwszego miejsca kilka punktów".

Nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać... Oby się nie sprawdziło...

butters111 24.11.2009 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez budka (Post 821347)
Masz rację.Tylko w jaki sposób zmusić kopytkarzy do myślenia ?
Jest okazja żeby odpuścić jeden wyjazd i w ten sposób zademonstrować swój sprzeciw wobec piłkarzyn (!),
a nie KLUBU.To Oni splamili honor Wisły,a nie KIBICE ....
Przecież to my kibice zawsze dotrzymujemy słowa i honoru,więc jak to się ma do śpiewanych na Derbach przyspiewkach o nie wybaczaniu przegranej w derbach ?...Pozdrawiam

Każdy zrobi jak uważa, ale dla mnie to w ogóle dziwny sezon, wiadomo nie gramy u siebie, dlatego na ten mecz "derbowy" patrze z przymrużeniem oka. Bo jak derby Krakowa, to tylko w KRAKOWIE.
Ale pamiętajcie, że właśnie teraz musimy grac za drużynę nawet jak jej nie idzie musimy być silniejsi i nie odpuszczać. Pozdrawiam.

Grisza1 25.11.2009 07:23

Ku przestrodze dla naszych gwiazdeczek ...
Wisła - Legia 0:1, Wisła - Cracovia 0:1
Odra - Legia 1:0, Odra - Cracovia 1:0

Daja`n 25.11.2009 09:41

Jeżeli mają jeszcze odrobinę szacunku do nas kibiców to wygrają ten mecz spokojnie.

pikey 25.11.2009 09:42

http://www.sport.pl/pilka/1,70995,72...ie_premii.html

Cytat:

Chcemy w ten sposób pokazać, że nie jesteśmy materialistami i zwykłymi najemnikami, którzy myślą tylko o tym, czy na naszych kontach zgadzają się pieniądze
To niestety nie cytat z piłkarza Wisły po Derbach, to pokazuje, kto będzie bardziej zmotywowany w Wodzisławiu. W sumie gramy z ostatnim zespołem w tabeli, z wielkimi kłopotami finansowymi, tarciami na linii piłkarze- kibice, a coś czuję, że będziemy się cieszyć jak padnie remis.

WILU TS 25.11.2009 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 821457)
Jeżeli mają jeszcze odrobinę szacunku do nas kibiców to wygrają ten mecz spokojnie.

Ale tu się raczej rozchodzi co się stanie jak nie wygrają....po takich meczach i takiej formie wcale sie nie zdziwie jak nas odra pojedzie 2-3 do jaja i piszę całkiem serio

7 kotów 25.11.2009 11:15

Kluczem do zwyciestwa bedzie brak w druzynie Lobodzinskiego.
1 - Spadnie liczba strat na prawym skrzydle
2 - Spadnie liczba wybijanych na oslep pilek przez obroncow przeciwnika, po idiotycznej probie dosrodkowania - , wybicia ktore jednak sie okazuja nie takimi znow na oslep bo zazwyczaj rozpoczynaja kontre w ktorej nie radzi sobie np Jop czu Diaz.
3 - Zrobi sie miejsce dla Maleckiego, ktory jest mega.......owaty w strzelaniu na bramke ale szarpac umie jak malo kto w lidze.
4 - Niech katastrofa z zydami bedzie ostatanim meczem tej...tej... TEGO NIEUDACZNIKA w Wisle. Bedzie mial co wspominac na starosc.

Pawelek - Alvarez (absolutny zakaz kopania pilki na odleglosc wieksza niz 10m), Jop (grac 30m od bramki), Marcelo (grac 10m od bramki), Diaz (zakaz "rajdow" z pilka i bez, zakaz dosrodkowywan,) - Kirm (nie przejmowac krzykliwym kurduplem ganiajacym po drugiej stronie), Cantoro (po prostu nie s....... tego Mauro), Jirsak , Janik, Malecki (zamknij Amigo morde i zacznij grac w pilke na poziomie do jakiego masz predyspozycje, absolutny zakaz kopania w strone bramki przeciwnika) - Brozek lub Cwielong.


Na boisku wygramy 5:1
Odra slaba, a nszym bedzie sie wydawac ze to zajebisty sposob na odkupienie 2 katastrof.




Ale oczywiscie Pan Skorza postawi na zespol ktory zebral w piec od Legii i Parchatkowa Dolnego, i zow sie okaze ze pilkarze nie maja umiejetnosci na ekstraklase a jakis Piechniak nam wtloczy oddechem pilke do bramki obok przypadkowo mienietego z akcja i rozumem Pawelka.
****a mac !

tofik 25.11.2009 11:19

Kluczem do zwycięstwa będzie usadzenie na ławce Brożka. Niszczy wszystkie ofensywne akcje w zarodku. Wysunięty napastnik musi być cały czas w ruchu i żyć z podań. A nie stać jak krowa i machać łapami i opieprzać kolegów. Z resztą drewno z niego nawet jak mu na nogę podać to piłka odskoczy.
Leszczak/Boguski w ataku.

JrQ- 25.11.2009 12:52

Za Brożka wejdzie Boguski i tyle będzie zmian ;D

Ja bym wrzucił atak Boguski, Leszczak, Małecki za Lobo na skrzydło, Cantoro na środek za Diaza, Diaz na środek obrony za Jopa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl