![]() |
100% poparcia dla Skorzy?? A za co? Za Cracovie? Levadie? 8 z rzedu niewygranych meczow z LEche i jeden na osiem wygrany z Legia? ;)
|
koniec pysia
|
Tak zwolnijcie go, i kto przyjdzie za niego? Byłaby powtórka z 2006/2007 czyli 4 trenerów na runde.
|
Cytat:
Ty umić mówić pa polsku |
1906% poparcia dla Skorży!!! Winni są piłkarze...
|
co za idiota założył ten temat ! Popatrz na to co Skorża osiągnął z Wisłą ! To jest wina piłkarzy i nikogo więcej! Polska piłka nigdy nic nie osiągnie jak będą zmiany trenorów jak rękawiczki! Popatrz na polityke piłkarską w Anglii. Wenger jest w Arsenalu ponad 20 lat Ferguson jeszcze więcej. Tam jak coś nie wychodzi to winę ponoszą piłkarze a nie trenerzy. 1906 % poparcia dla MACIEJA SKORŻY! tyle w temacie i proponuję usunięcie tego tematu :)
|
Jak by to byla wina tylko pilkarzy to nikt na swiecie by trenerow nie zmienial tylko wypierdalal kopaczy
|
Widzac tytul tematu wiedzialem ze tylko jedna osoba mogla go zalozyc....
|
Cytat:
|
Zgadzam sie! Skorża out! Gwiazdki out!
Tylko ciekawe czemu najlepszy w drużynie Cantoro na ławce siedzi? eh;/ |
Podpisuję się pod tym obiema rękami :> Drużyna bez stylu, bez pomysłu, te dwa mistrzostwa zdobylismy dzięki indywidualnym umiejętnościom zawodnikom. Bo to nie podlega wątpliwości ze piłkarzy mamy najlepszych w kraju. Tylko najgorsze jest to że nie ma następcy dla Skorży, może Lenczyk? Może Nowak ze stanów albo jakis z zagranicy. W kazdym razie czas naszego trenera już minął, koncepcja drużyny wypaliła się 1,5 roku temu, a ostatnie mistrzostwo zdobyliśmy tylko i wyłącznie dzięki słabości inych drużyn niż naszej sile. Pozdrwiam i licze na pozytywne zmiany.
|
Cytat:
|
Koniec Skorży, koniec Brożka, koniec Cupiała, koniec budowy stadionu!!!
I jeszcze koniec kierownika basenu!!! Ludzie otrząśnijcie się... |
Cytat:
Dokładnie, masz jakiś coś z głową chłopie, jesteś przeczulony na punkcie skorży jak żydki na naszym punkcie.. dziwne że nie zauważyłeś że zdobył z nami 2 mistrzostwa. Wiesz sądzę ze prędzej zgromadził byś 1000 podpisów pod petycją do modów o wyjebanie twojego konta bo działasz na nerwach wielu ludziom tutaj... |
Do "fachowca" który założył ten temat. : Masz oczywiście jakiegoś trenera w zanadrzu , zapewne kompetentnego i taniego. A może sam chcesz Wisełkę trenować ?
po co się bawicie w takie dziecinne przekomarzania. Każdy średnio zorientowany widzi co znaczy i prezentuje polska ppiłka. Winą Skorży ma być brak kasy na transfery? , a może kompletne matolstwo i indolencja najlepszych polskich piłkarzy. Nakazał im strzelać w słupki i poprzeczki ? , zakazał strzelać w światło bramki z 5 metrów ? Fakt , poziom "widowiska" wkurza ale trzeba na spokojnie przeczekać słabszy okres a nie rozpieprzać wszystkiego do podstaw. Przerabialiśmy to z 10 razy.... |
Cytat:
|
Zamknąć ten żałosny temat!
|
Cytat:
|
Jak ma chociaż trochę honoru to sam powinien zrezygnować.
|
Zbanujcie wreszcie dożywotnio tego debila pysia. Taki dzien chujowy, a tu się człowiek jeszcze pod****ić musi na forum...
|
1. nie napierdalajmy na pysia - chłopak zbyt nerwowo działa zaraz po meczu.
2. nie piszmy też tekstów typu "100% poparcia" W tej chwili nie ma żadnego dobrego trenera, który by mógł zastąpić Skorże. Poza tym to nie przez niego nie ma transferów, to nie przez niego są kontuzje Sobola i Głowy, Singlara i Bóg wie kogo jeszcze. Moim zdaniem przydałby się jakiś charyzmatyczny asystent, bo Rysiu Czerwiec raczej nie jest typem osoby z charakterem. |
Cytat:
10. MichauSzczu 11. kamikaze |
Cytat:
Szanowny kolego krytykancie,rusz czasem swoje 4 litery poza komputer i wybierz sie choć na jeden mecz.Czy te 70 km "wierny kibicu" na mecz to dla Ciebie tak dużo,a moze poprostu lepiej posiedziec w kapciach przed tv a pozniej szybko cos bezsensownego napisac na forum. |
Wez sie ****a jeden z drugim popatrz na tabele.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl