Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   koniec Skorży (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6654)

3rider 22.11.2009 20:05

100% poparcia dla Skorzy?? A za co? Za Cracovie? Levadie? 8 z rzedu niewygranych meczow z LEche i jeden na osiem wygrany z Legia? ;)

it 22.11.2009 20:06

koniec pysia

Blondas 22.11.2009 20:08

Tak zwolnijcie go, i kto przyjdzie za niego? Byłaby powtórka z 2006/2007 czyli 4 trenerów na runde.

dawidTS 22.11.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bulka1906 (Post 819904)
Jestem za wisla gra skabo malceki gwiazda przeduzyl kontrakt i co a jop dziekujemy


Ty umić mówić pa polsku

Tasio1906 22.11.2009 20:17

1906% poparcia dla Skorży!!! Winni są piłkarze...

wiślak1992 22.11.2009 20:24

co za idiota założył ten temat ! Popatrz na to co Skorża osiągnął z Wisłą ! To jest wina piłkarzy i nikogo więcej! Polska piłka nigdy nic nie osiągnie jak będą zmiany trenorów jak rękawiczki! Popatrz na polityke piłkarską w Anglii. Wenger jest w Arsenalu ponad 20 lat Ferguson jeszcze więcej. Tam jak coś nie wychodzi to winę ponoszą piłkarze a nie trenerzy. 1906 % poparcia dla MACIEJA SKORŻY! tyle w temacie i proponuję usunięcie tego tematu :)

Kolumbus 22.11.2009 20:26

Jak by to byla wina tylko pilkarzy to nikt na swiecie by trenerow nie zmienial tylko wypierdalal kopaczy

63.5 Kg 22.11.2009 20:27

Widzac tytul tematu wiedzialem ze tylko jedna osoba mogla go zalozyc....

tomaso 22.11.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1992 (Post 819964)
co za idiota założył ten temat ! Popatrz na to co Skorża osiągnął z Wisłą ! To jest wina piłkarzy i nikogo więcej! Polska piłka nigdy nic nie osiągnie jak będą zmiany trenorów jak rękawiczki! Popatrz na polityke piłkarską w Anglii. Wenger jest w Arsenalu ponad 20 lat Ferguson jeszcze więcej. Tam jak coś nie wychodzi to winę ponoszą piłkarze a nie trenerzy. 1906 % poparcia dla MACIEJA SKORŻY! tyle w temacie i proponuję usunięcie tego tematu :)

prosze nie pisz piłkarzy bo do nich to obecnym kopaczom Wisły DUŻO brakuje ! żenujące są ten ostatnie tygodnie banda kopaczy bez ambicji...

kubus20 22.11.2009 20:29

Zgadzam sie! Skorża out! Gwiazdki out!
Tylko ciekawe czemu najlepszy w drużynie Cantoro na ławce siedzi? eh;/

MichauSzczu 22.11.2009 20:39

Podpisuję się pod tym obiema rękami :> Drużyna bez stylu, bez pomysłu, te dwa mistrzostwa zdobylismy dzięki indywidualnym umiejętnościom zawodnikom. Bo to nie podlega wątpliwości ze piłkarzy mamy najlepszych w kraju. Tylko najgorsze jest to że nie ma następcy dla Skorży, może Lenczyk? Może Nowak ze stanów albo jakis z zagranicy. W kazdym razie czas naszego trenera już minął, koncepcja drużyny wypaliła się 1,5 roku temu, a ostatnie mistrzostwo zdobyliśmy tylko i wyłącznie dzięki słabości inych drużyn niż naszej sile. Pozdrwiam i licze na pozytywne zmiany.

IncognitoTSW 22.11.2009 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1992 (Post 819964)
Wenger jest w Arsenalu ponad 20 lat

Może jeszcze ketchup do tego?

To-Masz 22.11.2009 20:41

Koniec Skorży, koniec Brożka, koniec Cupiała, koniec budowy stadionu!!!

I jeszcze koniec kierownika basenu!!!

Ludzie otrząśnijcie się...

Lewy'88 22.11.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shympek_AZORY (Post 819799)
No tak przecież to nie Skorża dał nam 2 mistrzostwa z rzędu, to nie on potrafił zbudować w zeszłej rundzie skład z niczego i zdobyć drugi raz mistrzostwo. Problem jest z piłkarzami, a nie z trenerem. Chyba, że szanowny Pan Pysio uważa, że najlepsze dla drużyny jest zmienianie trenera co pół roku, rok... Gratuluje!

100% POPARCIA DLA SKORŻY!



Dokładnie, masz jakiś coś z głową chłopie, jesteś przeczulony na punkcie skorży jak żydki na naszym punkcie.. dziwne że nie zauważyłeś że zdobył z nami 2 mistrzostwa. Wiesz sądzę ze prędzej zgromadził byś 1000 podpisów pod petycją do modów o wyjebanie twojego konta bo działasz na nerwach wielu ludziom tutaj...

darotsok73 22.11.2009 20:44

Do "fachowca" który założył ten temat. : Masz oczywiście jakiegoś trenera w zanadrzu , zapewne kompetentnego i taniego. A może sam chcesz Wisełkę trenować ?
po co się bawicie w takie dziecinne przekomarzania. Każdy średnio zorientowany widzi co znaczy i prezentuje polska ppiłka.
Winą Skorży ma być brak kasy na transfery? , a może kompletne matolstwo i indolencja najlepszych polskich piłkarzy. Nakazał im strzelać w słupki i poprzeczki ? , zakazał strzelać w światło bramki z 5 metrów ?
Fakt , poziom "widowiska" wkurza ale trzeba na spokojnie przeczekać słabszy okres a nie rozpieprzać wszystkiego do podstaw. Przerabialiśmy to z 10 razy....

raztaman 22.11.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez To-Masz (Post 820011)
Koniec Skorży, koniec Brożka, koniec Cupiała, koniec budowy stadionu!!!

I jeszcze koniec kierownika basenu!!!

Ludzie otrząśnijcie się...

i jeszcze bym dodal cytat z kononowicza: koniec wszystkiego! :)

Kowalski 22.11.2009 20:51

Zamknąć ten żałosny temat!

BRTS39 22.11.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 819826)
nie wiem za co miałbym niby dostać bana, za założenie tematu w którym nikogo nie obrażam w sposób wulgarny tylko proszę o opinie innych kibiców Wisły - którzy tak samo jak ja są już zmęczeni Maciejem "liga będzie ciekawsza" Skorżą.

Za tworzenie nie potrzebnych tematów, możesz o tym rozmawiać i innym temacie. Ja juz pare razy dostałem!

kamikaze 22.11.2009 20:54

Jak ma chociaż trochę honoru to sam powinien zrezygnować.

Ar222 22.11.2009 20:55

Zbanujcie wreszcie dożywotnio tego debila pysia. Taki dzien chujowy, a tu się człowiek jeszcze pod****ić musi na forum...

Kamyck1906 22.11.2009 20:59

1. nie napierdalajmy na pysia - chłopak zbyt nerwowo działa zaraz po meczu.
2. nie piszmy też tekstów typu "100% poparcia"

W tej chwili nie ma żadnego dobrego trenera, który by mógł zastąpić Skorże. Poza tym to nie przez niego nie ma transferów, to nie przez niego są kontuzje Sobola i Głowy, Singlara i Bóg wie kogo jeszcze.

Moim zdaniem przydałby się jakiś charyzmatyczny asystent, bo Rysiu Czerwiec raczej nie jest typem osoby z charakterem.

pysio 22.11.2009 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 819685)
Rozbijmy to towarzystwo!

Podpisy:
1. Pysio
2. prober
3. tylko_na_kilka_dni
4. Kolumbus
5. Mixu
6. carpenter
7. Yom
8. royalmichael


[edit do 30 postu]

9. kubus20
10. MichauSzczu
11. kamikaze

Tobi1906 22.11.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 819685)
Na wzór koniecPZPN.pl zakładam inicjatywę "koniec Skorży".

Pierwszym etapem będzie zebranie 1000 podpisów pod petycją o zwolnienie naszego pseudo trenera, a kolejnym etapem będzie stworzenie koszulek "Koniec Skorża Koniec", które zaprezentujemy na jednym z meczów ekstraklasy w celu wyrażenia swojego niezadowolenia z decyzji M. Skorży...

Rozbijmy to towarzystwo!

Podpisy:
1. Pysio
2. prober
3. tylko_na_kilka_dni
4. Kolumbus
5. Mixu
6. carpenter
7. Yom
8. royalmichael

[edit do 30 postu]


Szanowny kolego krytykancie,rusz czasem swoje 4 litery poza komputer i wybierz sie choć na jeden mecz.Czy te 70 km "wierny kibicu" na mecz to dla Ciebie tak dużo,a moze poprostu lepiej posiedziec w kapciach przed tv a pozniej szybko cos bezsensownego napisac na forum.

7 kotów 22.11.2009 21:20

Wez sie ****a jeden z drugim popatrz na tabele.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl