Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Śląsk Wrocław - prośba (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6627)

kaco1985 19.11.2009 21:28

Nasza ulica tez jest ok... ;) Slaska 50%, po 6 moich próbach hehe

fanTS1906 19.11.2009 21:39

Nasza ulica kojarzyla by sie z klubem prawdopodobnie dla tego ze byla by unikalna natomiast jak juz napisalem ulice Slaskie juz sa w innych miastach i kazdy sobie w glowie zakodowal z czym mu sie kojarza... W kazdym razie jako ze lepszych kandydatur nie ma zaglosowalem zgodnie z zyczeniem kibicow WKS :)

Ala1955 19.11.2009 23:30

Też spełniłam prośbę :-) - pozdrowienia dla kibiców Śląska :)

mdgn 20.11.2009 11:10

ulica "Fair Play" haha nie mogę, rozbroiło mnie to z rana ;p głos oddany na Śląską! :]

Nowohucianin^^ 20.11.2009 11:29

Ul. Śląska - 44% ...
Fair Play- 40%

Głosować głosować Panowie i Panie ;]

Kamson 20.11.2009 11:30

Kto głosuje na to Fair play? :shock:

Jarza 20.11.2009 12:07

poszło! co prawda za 4 razem, ale poszło hehehhe

Pan Jotka 20.11.2009 12:08

-Musimy dokonać wyboru nazwy ulicy.
-A jaka jest Alternatywa?
-I to jest dobra nazwa :P
PS.Jakoś tak szlo heheh. Wybrałem nazwe Śląska poniewaz nie jest tak debilna jak pozostałe....

gromaders 20.11.2009 12:10

mnie naprawdę przerażają ludzie którzy głosują na nazwę Fair Play, przecież to jest idiotyzm

bartek89TS 20.11.2009 12:27

Głos oddany, opis na gg ustawiony:)(oczywiście na ul. ŚLĄSKA) Nie wiem co za inteligent wymyślił ulice Fair Play...a głosują na nią chyba ludziki mało przychylne ŚWL, bo nie sadze żeby ktoś z Nas, lub Naszych Braci głosował na tak debilną nazwe.

sergio 20.11.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 818741)
mnie naprawdę przerażają ludzie którzy głosują na nazwę Fair Play, przecież to jest idiotyzm


Ale to są ludzie którzy nie sympatyzują ze Śląskiem i jej zgodami,tak więc nie ma co
się przerażać! Musimy walczyć i głosować na ulicę Śląska!

Wisła&Śląsk

skandall 20.11.2009 12:38

totalna porażką z tą Fair Play... nie wierze, że nie maczają inne kluby w tym swoje palce...
co do nazwy ul. Śląsk to trzeba pamiętać:
1. stolicą geograficznego Śląska jest Wrocław
2. Górny Śląsk to wymysł komuchów, ale Górny Śląsk to Górny Śląsk a Śląsk to całość :) część Górnego Śląska nie wchodzi w skład Śląska
3. nazwa naszego klubu pochodzi właśnie od geograficznego Śląska
:) ogólnie długa i barwna rozmowa :) i nie zmienia to faktu, że nadal prosimy o pomoc bo jest już jakieś przegięcie z tym Fair Play

studio2 20.11.2009 15:46

Dziękuję za pozdrowienia, głos oczywiście poszedł na Fair Play:D

Wszystkie nazwy tej ulicy są takie same jak ten system wpisywania kodu z obrazka - beznadziejny.

Cetnik 20.11.2009 20:05

Zakodowane te głosowanie jak przy wyborach jakiegoś prezydenta conajmniej. :)
Głos na 'Śląską' poszedł oczywiście.

Awe 20.11.2009 21:05

http://www.wykop.pl/link/262468/oszu...-sie-wyjasnien już wiadomo kto głosuje na fair play

pablo92TSW 20.11.2009 21:28

Głos oddany, na Śląską oczywiście:)

Jachcik 20.11.2009 22:03

patrzyłem przed chwilą i było 42% na Śląska i 42 na Fair Play...
Ale z tą ulica to jakieś żarty, prawda?

skandall 20.11.2009 22:24

pomału zaczyna być jasne co się dziej... osobiście nie wierze aby w ciągu 2 dni zagłosowało 3000 osób na ulice Fair Play w momencie gdy agitacja wśród kibiców jest na ul. Ślaska...
pewna firma z Poznania wydaje się, że macza swoje palce:
http://pokazywarka.pl/12pp3v/
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Inte...u-2052039.html
"Właścicielem serwisu Wykop.pl jest Wykop Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Zakręt 8"

Wisslak 20.11.2009 22:36

Śląska - 4%
Fair Play - 41 %
Europejsca - 8 %
Futbolowa 8%

Głoś poszedł na Śląską pzodrawiam :)

Watts 20.11.2009 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 818935)
http://www.wykop.pl/link/262468/oszu...-sie-wyjasnien już wiadomo kto głosuje na fair play

Mnie bardziej szokuje zachowanie tej śmiesznej społeczności wykopu która chce swój światek zza monitora wepchnąć wszędzie gdzie się da dla radochy...

ArturTS 20.11.2009 22:48

Głos oddany na ul.Śląską! :D Z tego co widzę, to obecnie 43% ul. Śląska, 41% ul. Fair Play!

christof20 20.11.2009 22:52

Poszedł i mój głos na ul.Śląską. w tej chwili 43% głosów jest na Śląską, a 41 % na Fair Play (swoją drogą - ciekawe co pali gość, który wymyślił tą nazwę :D).

redrum 20.11.2009 23:12

Ludzie głosować, bo ta śmieszna fair play dogania nas.

pirat.z.karaibow 20.11.2009 23:16

Głosik oddany, oczywiście Fair Play. Inne nazwy po prostu do dupy.

Rafal-SWL 20.11.2009 23:16

glos poszedl ;) a system wpisywania banalny, wystarczy przeczytac linijke tekstu ;)

STARY WIŚLAK 21.11.2009 12:07

STARY też dołączył...głos na Sląską...to dla Braci!!!

Bartuk1906 21.11.2009 12:37

Głos oddany zgodnie z życzeniem na Śląska =D
Wyniki :
Fair Play 41%
Śląska 43%

OPTIMUS_(konto_usunięte) 21.11.2009 12:55

Poszlo ;] 43%

Misiek570 21.11.2009 13:08

Zagłosowane:)

kasperr 21.11.2009 13:10

ul. Śląska - głos oddany :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl