![]() |
Nasza ulica tez jest ok... ;) Slaska 50%, po 6 moich próbach hehe
|
Nasza ulica kojarzyla by sie z klubem prawdopodobnie dla tego ze byla by unikalna natomiast jak juz napisalem ulice Slaskie juz sa w innych miastach i kazdy sobie w glowie zakodowal z czym mu sie kojarza... W kazdym razie jako ze lepszych kandydatur nie ma zaglosowalem zgodnie z zyczeniem kibicow WKS :)
|
Też spełniłam prośbę :-) - pozdrowienia dla kibiców Śląska :)
|
ulica "Fair Play" haha nie mogę, rozbroiło mnie to z rana ;p głos oddany na Śląską! :]
|
Ul. Śląska - 44% ...
Fair Play- 40% Głosować głosować Panowie i Panie ;] |
Kto głosuje na to Fair play? :shock:
|
poszło! co prawda za 4 razem, ale poszło hehehhe
|
-Musimy dokonać wyboru nazwy ulicy.
-A jaka jest Alternatywa? -I to jest dobra nazwa :P PS.Jakoś tak szlo heheh. Wybrałem nazwe Śląska poniewaz nie jest tak debilna jak pozostałe.... |
mnie naprawdę przerażają ludzie którzy głosują na nazwę Fair Play, przecież to jest idiotyzm
|
Głos oddany, opis na gg ustawiony:)(oczywiście na ul. ŚLĄSKA) Nie wiem co za inteligent wymyślił ulice Fair Play...a głosują na nią chyba ludziki mało przychylne ŚWL, bo nie sadze żeby ktoś z Nas, lub Naszych Braci głosował na tak debilną nazwe.
|
Cytat:
Ale to są ludzie którzy nie sympatyzują ze Śląskiem i jej zgodami,tak więc nie ma co się przerażać! Musimy walczyć i głosować na ulicę Śląska! Wisła&Śląsk |
totalna porażką z tą Fair Play... nie wierze, że nie maczają inne kluby w tym swoje palce...
co do nazwy ul. Śląsk to trzeba pamiętać: 1. stolicą geograficznego Śląska jest Wrocław 2. Górny Śląsk to wymysł komuchów, ale Górny Śląsk to Górny Śląsk a Śląsk to całość :) część Górnego Śląska nie wchodzi w skład Śląska 3. nazwa naszego klubu pochodzi właśnie od geograficznego Śląska :) ogólnie długa i barwna rozmowa :) i nie zmienia to faktu, że nadal prosimy o pomoc bo jest już jakieś przegięcie z tym Fair Play |
Dziękuję za pozdrowienia, głos oczywiście poszedł na Fair Play:D
Wszystkie nazwy tej ulicy są takie same jak ten system wpisywania kodu z obrazka - beznadziejny. |
Zakodowane te głosowanie jak przy wyborach jakiegoś prezydenta conajmniej. :)
Głos na 'Śląską' poszedł oczywiście. |
http://www.wykop.pl/link/262468/oszu...-sie-wyjasnien już wiadomo kto głosuje na fair play
|
Głos oddany, na Śląską oczywiście:)
|
patrzyłem przed chwilą i było 42% na Śląska i 42 na Fair Play...
Ale z tą ulica to jakieś żarty, prawda? |
pomału zaczyna być jasne co się dziej... osobiście nie wierze aby w ciągu 2 dni zagłosowało 3000 osób na ulice Fair Play w momencie gdy agitacja wśród kibiców jest na ul. Ślaska...
pewna firma z Poznania wydaje się, że macza swoje palce: http://pokazywarka.pl/12pp3v/ http://www.bankier.pl/wiadomosc/Inte...u-2052039.html "Właścicielem serwisu Wykop.pl jest Wykop Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Zakręt 8" |
Śląska - 4%
Fair Play - 41 % Europejsca - 8 % Futbolowa 8% Głoś poszedł na Śląską pzodrawiam :) |
Cytat:
|
Głos oddany na ul.Śląską! :D Z tego co widzę, to obecnie 43% ul. Śląska, 41% ul. Fair Play!
|
Poszedł i mój głos na ul.Śląską. w tej chwili 43% głosów jest na Śląską, a 41 % na Fair Play (swoją drogą - ciekawe co pali gość, który wymyślił tą nazwę :D).
|
Ludzie głosować, bo ta śmieszna fair play dogania nas.
|
Głosik oddany, oczywiście Fair Play. Inne nazwy po prostu do dupy.
|
glos poszedl ;) a system wpisywania banalny, wystarczy przeczytac linijke tekstu ;)
|
STARY też dołączył...głos na Sląską...to dla Braci!!!
|
Głos oddany zgodnie z życzeniem na Śląska =D
Wyniki : Fair Play 41% Śląska 43% |
Poszlo ;] 43%
|
Zagłosowane:)
|
ul. Śląska - głos oddany :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl