![]() |
Anka1906 a widziałaś kiedyś żeby facet przyznał się że pozwala sobą rządzić żonie i że jeszcze mu się to podoba ? bo ja nigdy :D Każdy przy kolegach mówi jak to babe trzeba nauczyć gdzie jej miejsce i kto tu rządzi a później wraca do domu i rzeczywistość inaczej wygląda :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Białagwiazda są sytuacje w życiu mężczyzny gdy pozwala kobiecie dominować :> :-) |
Zawsze się muszę wpieprzyć między wódkę a zakąskę :lol:
|
Cytat:
No tak, wtedy kiedy sobie sam nie radzi :D |
Cytat:
możesz mi nie uwierzyć,nic na to nie poradzę,ale ilekroć wracam z meczu mam przygotowaną kolację,ładnie przykrytą,zeby sie kanapeczki nie zeschły a moja rola polega na zalaniu wodą kubeczka w którym jest już herbata,cukier i cytrynka.oczywiście muszę też to zjeśc żeby żony nie urazić.czasem w trakcie meczu dostaję sms-a "z czym chcesz kanapki?".tak jest naprawdę,a tylko dlatego mi sie to udało,bo zaraz po ślubie nie pozwoliłem sobie na "babskie rządy". i nie mów o nienawiści.my was kochamy,tylko pozwólcie nam byc sobą,a nie próbójcie lepić z nas takich jakich sobie wymarzyłyście.to sie nie uda. co do gazety...o tym nie pomyslałem,ale podrzuciłaś mi całkiem niegłupi pomysł.dzięki |
Cytat:
z dedykacją dla giganta ;) |
Ja z moimi bylymi "szwagrami" to zawsze mialem taka popijawe ze pozniej moja ex musiala biedna mnie na lozko podnosic bo zawsze zaliczalem zgon na ziemi. Rodzinne imprezy zawsze byly ostre :)
|
Cytat:
To własnie jest to co tygryski lubią najbardziej.:P :-P :-p :p . Nawet emotki pasują. |
Zona, corka, pies (suka) i za miesiac przyjezdza tesciowa.
Rozwazam przegryzienie sobie tetnicy szyjnej. |
Cytat:
Dobrze ze narzeczona ma w swoim serduchu Biala Gwiazde, jakos im sie tak uchowala :lol: |
Cytat:
"Cześć tato. Uaktualniłem już tabele ekstraklasy. Chcesz zobaczyć?" :rotfl: |
Cytat:
Rzeczywiście wtedy to sama przyjemność siedzenia i rozmawiania o krakowskiej piłce. :) |
Rozmowy rozmowami, ale jak się potomka męskiego dochowasz to dopiero będzie bój o jego piłkarskie serce z teściem..
Proponuję do chrztu go w taki wiślacki komplet ubrać* i będzie już pozamiatane. Jak teść jest uparty to nie będzie to koniec walki, ale nie ma jak przeciwnik na deskach już w pierwszej rundzie. * w wiślacki komplet ubrałbym oczywiście syna. nie teścia |
ewentualnie teścia za nogi i wywiesić przez balkon do góry kołami.
|
Odświeżam bo znowu tam idę :-/. Trudno.
|
Widzę, że nastawienie nie lepsze... :D
|
Lepsze. Bardziej się podostrzyłem, teraz mam 1,7 promila, jest szansa na 1,9 po powrocie.
|
A ja nie mam szwagra :(
|
Ło matko boska krowoderska! Współczuję Ci Gigancie, ale na pocieszenie dodam, że moi teściowie są 200 km ode mnie, więc nie wiesz jak się cieszę Twoim nieszczęściem;) Zdaję sobie sprawę, że brzmi to brutalnie, ale dopiero teraz uświadomiłem sobie jakiego mam farta...
Nie mniej jednak, łączę się w bólu! |
Choć tyle gigant, że z roku na rok, dzięki nabytemu doświadczeniu wiesz, jak pewnym rzeczom zapobiegać. :D
|
Faszeruj ją i teścia potajemnie laksigenem. Prędzej czy później zmięknie. Nie będzie chciał(a) na Twój widok dostawać rozwolnień. :lol:
|
Gigant, opowiadaj :)
|
Gigant, to je dobre:)bardzo dobre. No ale bez puenty, dlaczego....
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl