Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Teściowie, szwagrowie i reszta (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6597)

Bialagwiazda 15.11.2009 06:05

Anka1906 a widziałaś kiedyś żeby facet przyznał się że pozwala sobą rządzić żonie i że jeszcze mu się to podoba ? bo ja nigdy :D Każdy przy kolegach mówi jak to babe trzeba nauczyć gdzie jej miejsce i kto tu rządzi a później wraca do domu i rzeczywistość inaczej wygląda :D

gigant 15.11.2009 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 816896)
Co My Wam takiego zrobiłyśmy że tak nas nienawidzicie? :)

E, bo wy nie macie jaj.

QBAS 15.11.2009 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 816938)
E, bo wy nie macie jaj.

W dzisiejszej rzeczywistości to mimo wszystko jest zdecydowana zaleta. Szczególnie mając na uwadze różne kolorowe marsze.. :)

Cetnik 15.11.2009 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 816912)
cała ja :D

jak czytam Wasze posty to pragnę zostać starą panna :-) wychodzi na to że "baba" nie ma nic do powiedzenia w domu! Że to Wy jesteście królami tego podwórka :P
Ciekawe co Wasze żony myślą o swoich teściach, czyli Waszych Rodzicach? :>

Nas zazwyczaj nie bardzo obchodzi co sądzicie niestety..:P i niektórzy mają to szczeście nie miec żony ani teściowej do tego. :)

anka1906 15.11.2009 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 816938)
E, bo wy nie macie jaj.

ale to chyba Wam nie przeszkadza akurat ?? :>



Białagwiazda są sytuacje w życiu mężczyzny gdy pozwala kobiecie dominować :> :-)

pirat.z.karaibow 15.11.2009 13:21

Zawsze się muszę wpieprzyć między wódkę a zakąskę :lol:

Bialagwiazda 15.11.2009 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 817005)



Białagwiazda są sytuacje w życiu mężczyzny gdy pozwala kobiecie dominować :> :-)


No tak, wtedy kiedy sobie sam nie radzi :D

picasso 15.11.2009 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 816896)
I pewnie jeszcze gazetę/kapcie w zębach przynosić? :>
Co My Wam takiego zrobiłyśmy że tak nas nienawidzicie? :)
Oj bedziesz kiedyś chciał żeby czekała na Ciebie kawka i obiadek w domu jak z meczu wyjazdowego późno wrócisz... a tu sie okaże że nie ma, a dlaczego? Bo żonka drugim pociągiem wracała :P


możesz mi nie uwierzyć,nic na to nie poradzę,ale ilekroć wracam z meczu mam przygotowaną kolację,ładnie przykrytą,zeby sie kanapeczki nie zeschły a moja rola polega na zalaniu wodą kubeczka w którym jest już herbata,cukier i cytrynka.oczywiście muszę też to zjeśc żeby żony nie urazić.czasem w trakcie meczu dostaję sms-a "z czym chcesz kanapki?".tak jest naprawdę,a tylko dlatego mi sie to udało,bo zaraz po ślubie nie pozwoliłem sobie na "babskie rządy".
i nie mów o nienawiści.my was kochamy,tylko pozwólcie nam byc sobą,a nie próbójcie lepić z nas takich jakich sobie wymarzyłyście.to sie nie uda.
co do gazety...o tym nie pomyslałem,ale podrzuciłaś mi całkiem niegłupi pomysł.dzięki

pan_premier 16.11.2009 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 816849)
się mi przypomnaiło w temacie rodzinnym:
czym różni się mineta od imprezy rodzinnej :)?

premierze, wyglos to swoje expose, nie trzymaj nas w niepewnosci

w trakcie minety musisz pocałowąc tylko jedną c...

z dedykacją dla giganta

;)

BIEZANOWIAK_CHICAGO 16.11.2009 09:16

Ja z moimi bylymi "szwagrami" to zawsze mialem taka popijawe ze pozniej moja ex musiala biedna mnie na lozko podnosic bo zawsze zaliczalem zgon na ziemi. Rodzinne imprezy zawsze byly ostre :)

gigant 16.11.2009 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 817271)
w trakcie minety musisz pocałowąc tylko jedną c...

O to to to....

To własnie jest to co tygryski lubią najbardziej.:P :-P :-p :p . Nawet emotki pasują.

7 kotów 16.11.2009 23:52

Zona, corka, pies (suka) i za miesiac przyjezdza tesciowa.
Rozwazam przegryzienie sobie tetnicy szyjnej.

gooro33 17.11.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 817555)
Zona, corka, pies (suka) i za miesiac przyjezdza tesciowa.
Rozwazam przegryzienie sobie tetnicy szyjnej.

To i tak nic jak przyszly tesc z sercem w pasy :D i wspolne rozmowy o krakowskiej pilce...
Dobrze ze narzeczona ma w swoim serduchu Biala Gwiazde, jakos im sie tak uchowala :lol:

sandbender 17.11.2009 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 817559)
To i tak nic jak przyszly tesc z sercem w pasy :D i wspolne rozmowy o krakowskiej pilce...

To prosto bedziesz miał na przyszłych obiadach niedzielnych.
"Cześć tato. Uaktualniłem już tabele ekstraklasy. Chcesz zobaczyć?"

:rotfl:

mcovalski 17.11.2009 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 817566)
To prosto bedziesz miał na przyszłych obiadach niedzielnych.
"Cześć tato. Uaktualniłem już tabele ekstraklasy. Chcesz zobaczyć?"

:rotfl:

"Ale zięciuniu!! Co mnie tam ekstraklasa obchodzi??!! My tu w II lidze 12 pkt do lidera mamy!!"

Rzeczywiście wtedy to sama przyjemność siedzenia i rozmawiania o krakowskiej piłce. :)

QBAS 17.11.2009 19:20

Rozmowy rozmowami, ale jak się potomka męskiego dochowasz to dopiero będzie bój o jego piłkarskie serce z teściem..

Proponuję do chrztu go w taki wiślacki komplet ubrać* i będzie już pozamiatane. Jak teść jest uparty to nie będzie to koniec walki, ale nie ma jak przeciwnik na deskach już w pierwszej rundzie.

* w wiślacki komplet ubrałbym oczywiście syna. nie teścia

swirson 17.11.2009 21:30

ewentualnie teścia za nogi i wywiesić przez balkon do góry kołami.

gigant 13.11.2010 16:39

Odświeżam bo znowu tam idę :-/. Trudno.

!!IRIVER!! 13.11.2010 16:43

Widzę, że nastawienie nie lepsze... :D

gigant 13.11.2010 16:46

Lepsze. Bardziej się podostrzyłem, teraz mam 1,7 promila, jest szansa na 1,9 po powrocie.

Awe 13.11.2010 16:55

A ja nie mam szwagra :(

Krzysiek 13.11.2010 17:06

Ło matko boska krowoderska! Współczuję Ci Gigancie, ale na pocieszenie dodam, że moi teściowie są 200 km ode mnie, więc nie wiesz jak się cieszę Twoim nieszczęściem;) Zdaję sobie sprawę, że brzmi to brutalnie, ale dopiero teraz uświadomiłem sobie jakiego mam farta...

Nie mniej jednak, łączę się w bólu!

!!IRIVER!! 13.11.2010 19:18

Choć tyle gigant, że z roku na rok, dzięki nabytemu doświadczeniu wiesz, jak pewnym rzeczom zapobiegać. :D

_ukoL 13.11.2010 19:21

Faszeruj ją i teścia potajemnie laksigenem. Prędzej czy później zmięknie. Nie będzie chciał(a) na Twój widok dostawać rozwolnień. :lol:

xanti1906 14.11.2010 00:33

Gigant, opowiadaj :)

Marszałek 19.11.2010 12:28

Gigant, to je dobre:)bardzo dobre. No ale bez puenty, dlaczego....

TSW Fanatyk 19.11.2010 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1013595)
Gigant, to je dobre:)bardzo dobre. No ale bez puenty, dlaczego....

pewnie trzeźwieje...:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl