Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Gołota - Adamek (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6481)

tofik 21.10.2009 11:34

Niepojęty jest dla mnie fenomen Gołoty. Gość się przez całą karierę błaźnił, a po mimo to, dalej rzesze osób w niego wierzą. I jeszcze piszą, że wygra :lol:

Ta walka jest pewnie ustawiona od początku na zrobienie kasy, a chłopy przyuczeni co zrobić, że się walka sprzedała medialnie. Gdyby tak nie było, to Endrju dawno by spieprzył do Stanów.

Zola 21.10.2009 11:45

Gołota - wygra na pkt :)

Zwierze 21.10.2009 11:45

Tak sentyment zwłaszcza został jak ja zarywałem noc a ten uciekł po minucie walki!
Będę za Adamkiem

WILU TS 21.10.2009 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 806125)
Niepojęty jest dla mnie fenomen Gołoty. Gość się przez całą karierę błaźnił, a po mimo to, dalej rzesze osób w niego wierzą. I jeszcze piszą, że wygra :lol:

Ta walka jest pewnie ustawiona od początku na zrobienie kasy, a chłopy przyuczeni co zrobić, że się walka sprzedała medialnie. Gdyby tak nie było, to Endrju dawno by spieprzył do Stanów.

Jak taki cwaniak jesteś to zapisz się na boks,zobaczymy czy taki odważny będziesz.

Kocur 21.10.2009 11:58

Tofik - Niepojęte jest że zbłaźniliśmy (nie raz) się w piłkę w eliminacjach LM a dalej kibicujemy Wiśle ...


Andrzej Gołota Gołota Gołota jak śpiewał Kazik !! :)

tofik 21.10.2009 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 806134)
Jak taki cwaniak jesteś to zapisz się na boks,zobaczymy czy taki odważny będziesz.

Nie bardzo rozumiem. On całe życie trenował i walczył w ringu. Jak można to porównać do zapisania się zwykłej osoby na boks ? I może jeszcze by na mnie wypuścili Lenoxa Lewisa ? :D Przed nauczeniem podstaw.

sqallpl 21.10.2009 12:27

To z zapisaniem sie na boks nie jest dobrym argumentem ale to ze wciazkibicujemy Wisle, po bardzo roznych historiach, sie zgadza :)

wolfy 21.10.2009 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 806148)
I może jeszcze by na mnie wypuścili Lenoxa Lewisa ?

O, to właśnie.
Gołota jako jedyny Polak osiągnął ten najwyższy poziom, bił się z najlepszymi.

AYALA 21.10.2009 14:47

najlepsi w historii bokserzy Foreman i Lewis byli wielcy,ciężcy i tacy na pierwszy rzut oka wolni coś ala Gołota.Myśle że Andrju sobie poradzi z Adamkiem któremu będe kibicował

WiślakNH 21.10.2009 14:47

Szkoda tylko,że z tymi najlepszymi nic nie pokazał.

A tak w ogóle to poczekajmy na walkę i wtedy sie okaże kto miał rację :D

wolfy 21.10.2009 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 806204)
Szkoda tylko,że z tymi najlepszymi nic nie pokazał.

Fakt, ale to i tak poziom nieosiągalny dla innych naszych bokserów.
Myślicie, że czemu Adamek tak się pcha do wagi ciężkiej?

rozarian 21.10.2009 15:05

Gołota przegrywał tylko z czarnymi.Ot taki strach przed czarnym ludem.Nie liczę porażki z Ruizem,bo to było oszustwo.Jest dobry kurs u buków na Gołotę,więc...Nie wierzę,by Adamek tę walkę wygrał.Obie walki z Riddick'iem Bowe widziałem i nie sądzę,by w najbliższych 20 latach jakiś Polak potrafił tak zlać aktualnie najlepszego boksera na świecie,bez podziału na kategorie(a takim był wtedy Bowe).

mdgn 21.10.2009 15:06

Jestem za Adamkiem, Gołoty nigdy nie lubiłem sorry :[

rozarian 21.10.2009 15:16

Co ma do rzeczy kwestia lubienia,czy nie lubienia? Gdybym się kierował tym kryterium,to poszedłbym u buka z torbami.

pirat.z.karaibow 21.10.2009 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 806055)
Ostatnio przypadkiem trafiłem na zapowiedz tej walki, to strarcie również zapowiadają jako walkę stulecia (tyle, że polskiego MMA). O Najmana jestem spokojny (były bokser tanio skóry nie sprzeda), ale ciekaw jestem co Pudzian pokaże na Torwarze, jak nadrobi braki w technice czy szybkości (bo tutaj Najman ma zdecydowaną przewagę) i na jakim stylu oprze taktykę?

Nie orientujesz się czy będa tą walkę w TV pokazywać? Być może pokaże to Polsat, bo KSW współorganizuje galę, na której zmierzy się Jędruś z Adamkiem, ale póki co potwierdzenia nie znalazłem.

Na pewno będą pokazywać.

"Walczymy o coś, Popek Firma MMA" :lol:

wygladajacyzzachmury 21.10.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 806132)
Tak sentyment zwłaszcza został jak ja zarywałem noc a ten uciekł po minucie walki!
Będę za Adamkiem

Ty byś ****a nie uciekł przed naćpanym Tysonem który dodatkowo napierdala głowa przy biernej postawie sędziego

sandomingo 21.10.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 806209)
Fakt, ale to i tak poziom nieosiągalny dla innych naszych bokserów.
Myślicie, że czemu Adamek tak się pcha do wagi ciężkiej?

money money money...

qubu 21.10.2009 19:24

Parę słów o Gołocie: http://www.golota.pl/modules.php?nam...rticle&sid=103

miki2006 21.10.2009 19:49

nie ma jak ich porównać nawet to dwie różne wagi, według mnie osiągnięcie Gołoty 5 na świecie jest dużo cenniejsze niż jakikolwiek pas Adamka, miejmy nadzieje że obejrzymy szybki nokaut !

IncognitoTSW 21.10.2009 19:53

Nie zgadzam się z tym, że Andrzej Gołota będzie chciał zakończyć walkę jednym potężnym ciosem. Dlaczego? Gołota silniejsze ciosy ma z lewej ręki, a tej nie może nadwyrężać bo była kontuzjowana niedawno. Poza tym od dawna nie walczy już w stylu szybkich nokautów.

Jednak jestem przekonany, że Adamkowi raz na zawsze wybije z głowy tą jego sławę. Tylko kontuzja albo ustawienie walki może sprawić, że Andrzej przegra.
Adamek ma 33 lata i dopiero teraz walczy w wadze ciężkiej. Ktoś pewnie powie : za mały jest. Ja powiem : tchórz.
Za mały? Mike Tyson jest jeszcze niższy od Adamka a mistrzem świata był w wieku 20 lat.
Adamek po prostu bał się walczyć z najlepszymi.

sqallpl 21.10.2009 21:31

Troszke kolego pokreciles.

Od kiedy Golota ma wieksza sile ciosu w prawej rece?

Adamek w ciezkiej za pozno? Jeszcze kilka lat temu nikt nie myslal ze bedzie z niego mistrz w lekkociezkiej. Potem przejscie do cruiser wzbudzilo sporo emocji. "Adamek jest za maly, nie poradzi sobie itd." Wyszlo jak wyszlo i zdobyl kolejny pas.

Przejscie do ciezkiej to jego osobista decyzja. W cruiser nie zdobedzie tak duzych pieniedzy i nie znajdzie prestizowych walk, bo oprocz Cunninghama nikt mu nie zagrozi.

Adamek jest naturalnie zawodnikiem LightHeavyweight. Jego (prawie) naturalna waga miesci sie w tym limicie i mowiac ze bal sie walczyc z najlepszymi przesadzasz. Bil sie z najlepszymi w obu poprzednich wagach i w obu zdobyl mistrzostwo swiata. Zeby bylo ciekawiej zaczynal zawodowa kariere w wadze super-sredniej wiec jeszcze nizej. Wtedy mial 20 lat z hakiem.

Odebralem Twoja wypowiedz tak, jakbys uwazal ze Adamek nigdy nie byl w HW bo bal sie konfrontacji. Z tym ze on mial byc od zawsze zawodnikiem lekkociezkim, mimo ze czesto musial zrzucac wage zeby miescic sie w limicie.

Zeby nie bylo w sobote bede za Gołotą. Zdziwilem sie jednak taka opinia.

To w jakiej wadze walczy dany zawodnik jest w najwiekszej mierze uwarunkowane warunkami fizycznymi i budowa ciala. Adamek juz teraz nabral sporo masy jednak wystarczy go porownac z innymi zawodnikami wagi ciezkiej, ktorzy sa tam naturalnie. Zasieg ramion, wzrost, masa...

1q2 21.10.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wygladajacyzzachmury (Post 806296)
Ty byś ****a nie uciekł przed naćpanym Tysonem

To to akurat nie za bardzo Ci wyszło;)
U Tysona znaleziono ślady THC a to jest narkotyk który wybitnie się nie nadaje do takich rzeczy jak np walka, więc porażka z ujaranym Tysonem to nie jest powód do dumy - gdzie jestem przekonany że Tyson nie jarał przed walką a pewnie dzień czy 2 wcześniej.

A co do tematu - zdecydowanym faworytem wydaje się być Adamek, choć jak wiadomo, w boksie różne rzeczy mogą się zdarzyć

IncognitoTSW 21.10.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 806367)
Troszke kolego pokreciles.

Od kiedy Golota ma wieksza sile ciosu w prawej rece?



To w jakiej wadze walczy dany zawodnik jest w najwiekszej mierze uwarunkowane warunkami fizycznymi i budowa ciala. Adamek juz teraz nabral sporo masy jednak wystarczy go porownac z innymi zawodnikami wagi ciezkiej, ktorzy sa tam naturalnie. Zasieg ramion, wzrost, masa...

Przeczytaj jeszcze raz, dokładnie jak napisałem na temat ręki.

Cóż - moje zdanie na temat Adamka. Może rzeczywiście dopiero teraz "dorósł" do królewskiej wagi.

sqallpl 21.10.2009 21:54

Cytat:

Gołota silniejsze ciosy ma z lewej ręki, a tej nie może nadwyrężać bo była kontuzjowana niedawno.
Czytalem kilka razy zanim odpisalem. Czy z tego zdania nie wynika, ze wedlug Ciebie Golota ma wieksza sile ciosu z lewej reki? Bo inaczej tego odczytac nie potrafie :) Moze Ci sie pomylilo po prostu?

IncognitoTSW 21.10.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 806367)

Od kiedy Golota ma wieksza sile ciosu w prawej rece?
.

To w końcu o którą Ci chodzi? Lewy prosty Gołoty od zawsze był piekielnie mocny.

sqallpl 21.10.2009 22:00

Powinienem najpierw siebie przeczytac :D

Chodzilo mi oczywiscie o lewa reke. Chcialem zapytac "Od kiedy Golota ma wieksza sile ciosu w lewej rece?".

Konczac. Lewy prosty Goloty zawsze byl mocny a przedewszystkim cholernie szybki, szczegolnie przed wypadkiem.

Natomiast jego prawa reka jest o wiele mocniejsza od lewej, co jest naturalne, gdyz jest praworeczny.

Ty napisales ze Golota silniejsze ciosy ma z lewej reki i z tym sie nie zgodzilem. :)

IncognitoTSW 21.10.2009 22:05

Ok, trochę się nie zrozumieliśmy. W każdym razie obaj stawiamy na Gołotę a to się liczy.

tomo 21.10.2009 22:15

Niepokonany w dwudziestu dziewięciu walkach
Kolejny oponent na kolankach !!

Andrzej Gołota Gołota Gołota !

Czekam z niecierpliwością na tą walkę.

A tak nawiasem - http://allegro.pl/item775038792_wyja...r_wroclaw.html niezależnie od wyniku, przypuszczam że podróż będzie tam przednia ;))

sqallpl 21.10.2009 22:15

Zgadza sie ale z kazdym dniem widze mniej szans dla Goloty. Mam nadzieje ze ten trening przed kamerami i uzywanie tylko prawej reki to podpucha. Oboz jeszcze kilka dni temu twierdzil ze lewa jest w pelni sprawna...

ToTylkoJa 21.10.2009 23:00

Gołota ma wszelkie predyspozycje do tego, aby wygrać. Ale ja jestem za Adamkiem, ponieważ już nie raz zawiodłem się na Gołocie. Do dziś nie mogę mu wybaczyc tego, że uciekł z ringu czy też gdy miał wygraną walkę, to nagle mu odwaliło i walił po jajach. Można przegrać, ale po walce, a nie jak tchórz lub pacan.
Do boju Adamek!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl