![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli wszedłby Garguła to raczej w 80-tej minucie przy stanie 2:0 , 3:0 ... nie ma co liczyć, ze zawodnik po tak długim okresie niegrania będzie od razu filarem drużyny. A więc Skorża musi poukładać na Piasta ekipę z tego co ma ... i nie ma (Piotrek Brożek, Pawełek) ..... Nawet "obserwator" Brożek, "mieszarka" Małecki, "odpoczywający po kadrze " Kirm, "panienka" Jirsak, czy "czyszkarka bez konceptu" Diaz, powinni poradzić sobie z Pastami. Nie wiem tylko kim zastąpić Piotra Brożka ... |
Diaz za Piotrka a do środka Mauro. Teraz krucho z naszymi zawodnikami albo kontuzjowani albo bez formy.Jest jeszcze opcja że Łobo zagra na prawej a Alvarez na lewej ale sądze że jeśli sie Brożek nie wykuruje to go Diaz zastąpi. W obliczu takiej sytuacji kadrowej przy korzystyn wyniku szanse może otrzymać ktoś z naszej młodzieży. Przynajmniej taką mam nadzieje.
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22011
delikatna panienka nam posędziuje.. oby tym razem żaden z naszych piłkarzy nie rugał na tego pajaca, bo znowu kartkami posypie |
A mógłby mi ktoś powiedzieć czy w drużynie ME gra ktoś na lewej obronie?
|
Cytat:
na lewej gra głównie Wojciech Cygal |
Cytat:
No tak, mecz z Legią za pasem, trzeba zadbać o to i owo. Ale oczywiście, żadnych układów nie ma. PZPN i Ekstrklasa nie są nawet w najmniejszym stopniu zainteresowani tym, by przewaga Wisły malała. Podejrzenia o preferowanie w tym sezonie Lecha, któremu nawet terminarz ustawiono tak jak chciał, to tylko teoria spiskowa. W ogóle, PZPN i spółka są czyści jak łza, a sędziowie krzywdząc Wisłę i odbierając jej punkty złymi decyzjami na boisku popełniają najwyżej zwykłe błędy. A nawet nie błędy, bo tych jak oznajmił arbiter po meczu we Wronkach nie było i nie robią. Kpina, co się w tym sezonie wyprawia. Jak widać 3 mistrzostwa z rzędu dla Wisły, to już byłby dla niektórych przynajmniej zamach stanu. |
Cytat:
|
Prosto z mostu, nie ma się co rozczarowywać.
Wydaje mi się, że remis jest jak najbardziej prawdopodobnym wynikiem przy grze naszego zespołu, jaką obecnie prezentuje. |
Ochchcho........
widze ze Ektraklasa stara sie skutecznie roztrwonic przewage Wisly ,ku chwale wiekszej atrakcyjnosci Ligi. Ciekawe co tym razem sedzia z Warszawy nam zaserwuje,moze nie zauwazy karnego ,wyrzuci nam Skorze tym samym wrpowadzjac kare 2 meczy w zycie,czy poprostu wykartuje nam czerwienią kogos z pola(mecz z Legia sie zbliza ,trzeba jakos pomóc chlopakom ..nie pamietacie ?/) ?? ja tu widze coraz wieksza reżyserie ale o poziom podobny do tego z "Na wspolnej "... |
No to Skorża musi powstrzymać się od uwag - najlepiej niech uwagi piłkarzom przekazuje na ucho, bo Szulc słowa typu : " Mały, biegaj! " zinterpretuje jako obrażanie sędziego:lol: . Trzeba Piastowi wbić bramki z czystych sytuacji jak strzał z dystansu lub sam na sam i uczulić na sędziego, bo czerwień poleci.
|
Cytat:
Oczywiście już dziś mogę się założyć niemal o każde pieniądze, że na Legię będziemy mieli wykartkowanego Głowackiego i przynajmniej jeszcze Diaza... Sędziowie z Wawy już o to zadbają, spokojna głowa... |
Cytat:
kwestia wystawiania młodych piłkarzy była już poruszana w temacie " Nasi piłkarze " |
Cytat:
|
Martwi mnie brak Garguły w kadrze na mecz z Piastem - argumentacja Skorży, że chce go wprowadzać bardzo powoi nie sprawia, że skoro już jest zdrowy nie mógłby usiąść choc na ławce rezerwowych. Bycie w kadrze jeszcze nie oznacza, że musiałby zagrać w sobotę choćby tylko minutę. Z ostrożnością też nie należy przesadzać i mylić ją z rozsądkiem.
|
Cytat:
Noo ... mógłby ... mógłby nawet chory ... tylko po co ? by zająć miejsce komuś kto mógłby zagrać cały mecz na swoje 100 % Cytat:
Ocenę co w tej sytuacji jest rozsądkiem a co nadmiarem ostrożności trzeba chyba jednak zostawić lekarzom i trenerowi. Mimo iż w przypadku Dawidowskiego, a ostatnio Siglara i Boguskiego lekarze się nie popisują. |
w pierwszym składzie dziś zagra Ilie Cebanu, zobaczymy jak sie sprawdzi :)
|
Do wszytskich czarnowidzów: Czemu nie obstawiacie u buka , co? 5:1 za remis i 11:1 za zwyciestwo Piasta. Dawno ni ebylo tak korzystnych kursow na druzyne ktora ma wygrac lub zremisowac.....
|
Mnie ciekawi czemu Łobodziński, który nic nie gra od kilku kolejek jest w składzie zamiast Ćwielonga...
|
Ilie to fantastyczny człowiek i dobry bramkarz. Życzę mu bardzo fajnej kariery, która niech zacznie powoli rozkwitac już dziś :)
Rozpisywac się na temat meczu i składu nie będę, bo po prostu to trzeba wygrac i już. pokażmy jak się bawi Wisełka :D Tak z trochę innej strony... Ten mecz to pierwszy mecz od niepamiętnych czasów, którego nie transmituje Canal+sport... x) (na szczęście Orange Sport stanie na wysokości zadania). EDIT: *Pan Jotka*- a jak stał Rubin w meczu z Barca? No to co.. Do pomeczowych opinii! :D |
Brożek trochę spanikował, mógł wejść z tą piłką do bramki w 6 minucie.
|
nie do końca. musiałby zagrać sobie piłkę na lewą nogę, a wiemy ,że nie jest jego mocną stroną (strzały z lewej nogi)
|
" szerokie podanie do Pedro Alvareza" ...
I już prowadzimy, więc raczej spokój |
Piast gra taki anty futbol, że aż oczy bolą...
Mam nadzieje, że jakieś trzy cztery zero, ich pojedziemy po wpadce we wronkach... |
narazie w meczu niewidoczny Jirsak
pilke rozgrywaja Marcelo i Glowacki |
Cytat:
|
Małecki żegna się po każdej zjebanej akcji... Irytujące.
|
Szkoda, że Jirsak nie zaliczył asysty.
|
cholera Jirsak ma papiery na rozgrywającego.Te jego podania są 1 klasa.
Musi Skorża coś z nim zrobić bo szkoda chłopaka ;/ On ma ogromny potencjał ;/ |
Denerwuje marnotrawstwo Wisły. Zamiastw każdej akcji ofensywnej starać się strzelić bramkę, my się nad Piastem litujemy i gramy takie pykanie ty do mnie ja do ciebie. No i oczywiście tradycyjna już nieskuteczność. ;/
Z plusów to akcja Brożek Jirsak Mały na europejskim poziomie. Mógł, powinien nawet strzelić. Miał również Kirma po lewej stronie. Gdyby sytuacja się odwróciła to pewnie Mały z****iałby Kirma na wszystkie możliwe sposoby, że ten nie podał :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl