Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11.koleka] WISŁA KRAKÓW - PIAST GLIWICE..24.x.2009 GODZINA17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6475)

fond 22.10.2009 05:19

Cytat:

Dobrą informacją jest całkowite wyzdrowienie Łukasza Garguły, który rehabilitował się od rundy wiosennej, a teraz trenuje już na pełnych obrotach. Pomocnik, który jeszcze nie zadebiutował w barwach Wisły, jest zdolny do gry i może być brany pod uwagę już podczas ustalania kadry na najbliższe starcie ligowe. Potwierdza się nasza wcześniejsza informacja, że "Guła" ma duże szanse na znalezienie się w składzie mistrzów Polski na wtorkowy mecz z Bytovią Bytów w Pucharze Polski.
Z tego chyba wynika, że w sobotę to jeszcze go nie zobaczymy.

Grantar 22.10.2009 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fond (Post 806427)
Z tego chyba wynika, że w sobotę to jeszcze go (Gargułę) nie zobaczymy.

Może jestem strachliwy ale nie ryzykowałbym wpuszczenia Garguły nawet na 10 minut jeśli wynik byłby niepewny. Zmęczeni Piastowie mogliby rozpaczliwie wchodzić wślizgami bez kontroli a na samą myśl że Gargula na wiosnę będzie siedział w siłowni przechodzą mnie ciarki ...

Jeśli wszedłby Garguła to raczej w 80-tej minucie przy stanie 2:0 , 3:0 ... nie ma co liczyć, ze zawodnik po tak długim okresie niegrania będzie od razu filarem drużyny. A więc Skorża musi poukładać na Piasta ekipę z tego co ma ... i nie ma (Piotrek Brożek, Pawełek) .....

Nawet "obserwator" Brożek, "mieszarka" Małecki, "odpoczywający po kadrze " Kirm, "panienka" Jirsak, czy "czyszkarka bez konceptu" Diaz, powinni poradzić sobie z Pastami.
Nie wiem tylko kim zastąpić Piotra Brożka ...

martinius028 22.10.2009 08:26

Diaz za Piotrka a do środka Mauro. Teraz krucho z naszymi zawodnikami albo kontuzjowani albo bez formy.Jest jeszcze opcja że Łobo zagra na prawej a Alvarez na lewej ale sądze że jeśli sie Brożek nie wykuruje to go Diaz zastąpi. W obliczu takiej sytuacji kadrowej przy korzystyn wyniku szanse może otrzymać ktoś z naszej młodzieży. Przynajmniej taką mam nadzieje.

Szarny 22.10.2009 15:54

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22011

delikatna panienka nam posędziuje..

oby tym razem żaden z naszych piłkarzy nie rugał na tego pajaca, bo znowu kartkami posypie

IncognitoTSW 22.10.2009 15:56

A mógłby mi ktoś powiedzieć czy w drużynie ME gra ktoś na lewej obronie?

Karherop 22.10.2009 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 806553)
A mógłby mi ktoś powiedzieć czy w drużynie ME gra ktoś na lewej obronie?

nie , grają w 10 , bez lewego obrońcy :p jakie pytanie , taka odpowiedz

na lewej gra głównie Wojciech Cygal

Markus 22.10.2009 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 806550)
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22011

delikatna panienka nam posędziuje..

oby tym razem żaden z naszych piłkarzy nie rugał na tego pajaca, bo znowu kartkami posypie

Znów arbiter z Wawy? I to specjalizujący się w kartkowaniu Wiślaków?

No tak, mecz z Legią za pasem, trzeba zadbać o to i owo.

Ale oczywiście, żadnych układów nie ma. PZPN i Ekstrklasa nie są nawet w najmniejszym stopniu zainteresowani tym, by przewaga Wisły malała. Podejrzenia o preferowanie w tym sezonie Lecha, któremu nawet terminarz ustawiono tak jak chciał, to tylko teoria spiskowa. W ogóle, PZPN i spółka są czyści jak łza, a sędziowie krzywdząc Wisłę i odbierając jej punkty złymi decyzjami na boisku popełniają najwyżej zwykłe błędy. A nawet nie błędy, bo tych jak oznajmił arbiter po meczu we Wronkach nie było i nie robią.

Kpina, co się w tym sezonie wyprawia. Jak widać 3 mistrzostwa z rzędu dla Wisły, to już byłby dla niektórych przynajmniej zamach stanu.

IncognitoTSW 22.10.2009 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 806558)
nie , grają w 10 , bez lewego obrońcy :p jakie pytanie , taka odpowiedz

na lewej gra głównie Wojciech Cygal

A czy ten Wojciech Cygal jest taki słaby i beznadziejny, że nasz treneiro go nie może włączyć do składu gdy kontuzjowany jest nasz lewy obrońca?

DeadOrAlive 22.10.2009 17:11

Prosto z mostu, nie ma się co rozczarowywać.
Wydaje mi się, że remis jest jak najbardziej prawdopodobnym wynikiem przy grze naszego zespołu, jaką obecnie prezentuje.

Wojtas 22.10.2009 18:07

Ochchcho........

widze ze Ektraklasa stara sie skutecznie roztrwonic przewage Wisly ,ku chwale wiekszej atrakcyjnosci Ligi.


Ciekawe co tym razem sedzia z Warszawy nam zaserwuje,moze nie zauwazy karnego ,wyrzuci nam Skorze tym samym wrpowadzjac kare 2 meczy w zycie,czy poprostu wykartuje nam czerwienią kogos z pola(mecz z Legia sie zbliza ,trzeba jakos pomóc chlopakom ..nie pamietacie ?/) ??


ja tu widze coraz wieksza reżyserie ale o poziom podobny do tego z "Na wspolnej "...

Stavanger 22.10.2009 20:20

No to Skorża musi powstrzymać się od uwag - najlepiej niech uwagi piłkarzom przekazuje na ucho, bo Szulc słowa typu : " Mały, biegaj! " zinterpretuje jako obrażanie sędziego:lol: . Trzeba Piastowi wbić bramki z czystych sytuacji jak strzał z dystansu lub sam na sam i uczulić na sędziego, bo czerwień poleci.

Markus 22.10.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 806676)
No to Skorża musi powstrzymać się od uwag - najlepiej niech uwagi piłkarzom przekazuje na ucho, bo Szulc słowa typu : " Mały, biegaj! " zinterpretuje jako obrażanie sędziego:lol: . Trzeba Piastowi wbić bramki z czystych sytuacji jak strzał z dystansu lub sam na sam i uczulić na sędziego, bo czerwień poleci.

To prawda - przy sędzim z Wawy, aby wygrać ten mecz, trzeba będzie prowadzić minimum 2-3 bramkami - inaczej w końcówce może nagle pojawić się kolejny "kontrowersyjny karny" dla Piasta, lub inny rzut wolny na wysokości pola karnego.

Oczywiście już dziś mogę się założyć niemal o każde pieniądze, że na Legię będziemy mieli wykartkowanego Głowackiego i przynajmniej jeszcze Diaza... Sędziowie z Wawy już o to zadbają, spokojna głowa...

Karherop 22.10.2009 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 806575)
A czy ten Wojciech Cygal jest taki słaby i beznadziejny, że nasz treneiro go nie może włączyć do składu gdy kontuzjowany jest nasz lewy obrońca?

Wychodzi na to że tak i nasz trener woli wystawić w obronie Łobo

kwestia wystawiania młodych piłkarzy była już poruszana w temacie " Nasi piłkarze "

PhantomRanger 22.10.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 806676)
No to Skorża musi powstrzymać się od uwag - najlepiej niech uwagi piłkarzom przekazuje na ucho, bo Szulc słowa typu : " Mały, biegaj! " zinterpretuje jako obrażanie sędziego:lol: . Trzeba Piastowi wbić bramki z czystych sytuacji jak strzał z dystansu lub sam na sam i uczulić na sędziego, bo czerwień poleci.

Aby bramki strzelać z dystansu to najpierw trzeba to robić, a nasi niestety ale zawsze próbują z z piłką do bramki wejść jakby bali się strzelać z 25-30 metrów.

Markus 23.10.2009 15:22

Martwi mnie brak Garguły w kadrze na mecz z Piastem - argumentacja Skorży, że chce go wprowadzać bardzo powoi nie sprawia, że skoro już jest zdrowy nie mógłby usiąść choc na ławce rezerwowych. Bycie w kadrze jeszcze nie oznacza, że musiałby zagrać w sobotę choćby tylko minutę. Z ostrożnością też nie należy przesadzać i mylić ją z rozsądkiem.

Grantar 23.10.2009 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 806898)
Martwi mnie brak Garguły w kadrze na mecz z Piastem - argumentacja Skorży, że chce go wprowadzać bardzo powoi nie sprawia, że skoro już jest zdrowy nie mógłby usiąść choc na ławce rezerwowych.

Czyli inaczej: skoro już jest zdrowy mógłby usiąść choć na ławce rezerwowych. ?
Noo ... mógłby ... mógłby nawet chory ...
tylko po co ?
by zająć miejsce komuś kto mógłby zagrać cały mecz na swoje 100 %

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 806898)
Z ostrożnością też nie należy przesadzać i mylić ją z rozsądkiem.

Tak.
Ocenę co w tej sytuacji jest rozsądkiem a co nadmiarem ostrożności trzeba chyba jednak zostawić lekarzom i trenerowi.

Mimo iż w przypadku Dawidowskiego, a ostatnio Siglara i Boguskiego lekarze się nie popisują.

qchar90 24.10.2009 15:13

w pierwszym składzie dziś zagra Ilie Cebanu, zobaczymy jak sie sprawdzi :)

Pan Jotka 24.10.2009 15:38

Do wszytskich czarnowidzów: Czemu nie obstawiacie u buka , co? 5:1 za remis i 11:1 za zwyciestwo Piasta. Dawno ni ebylo tak korzystnych kursow na druzyne ktora ma wygrac lub zremisowac.....

Charlie 24.10.2009 15:44

Mnie ciekawi czemu Łobodziński, który nic nie gra od kilku kolejek jest w składzie zamiast Ćwielonga...

masterlag 24.10.2009 15:46

Ilie to fantastyczny człowiek i dobry bramkarz. Życzę mu bardzo fajnej kariery, która niech zacznie powoli rozkwitac już dziś :)
Rozpisywac się na temat meczu i składu nie będę, bo po prostu to trzeba wygrac i już. pokażmy jak się bawi Wisełka :D
Tak z trochę innej strony... Ten mecz to pierwszy mecz od niepamiętnych czasów, którego nie transmituje Canal+sport... x) (na szczęście Orange Sport stanie na wysokości zadania).
EDIT: *Pan Jotka*- a jak stał Rubin w meczu z Barca?

No to co.. Do pomeczowych opinii! :D

IncognitoTSW 24.10.2009 16:12

Brożek trochę spanikował, mógł wejść z tą piłką do bramki w 6 minucie.

DevilMayCry 24.10.2009 16:14

nie do końca. musiałby zagrać sobie piłkę na lewą nogę, a wiemy ,że nie jest jego mocną stroną (strzały z lewej nogi)

IncognitoTSW 24.10.2009 16:24

" szerokie podanie do Pedro Alvareza" ...

I już prowadzimy, więc raczej spokój

Konrad. 24.10.2009 16:32

Piast gra taki anty futbol, że aż oczy bolą...

Mam nadzieje, że jakieś trzy cztery zero, ich pojedziemy po wpadce we wronkach...

qchar90 24.10.2009 16:35

narazie w meczu niewidoczny Jirsak
pilke rozgrywaja Marcelo i Glowacki

IncognitoTSW 24.10.2009 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 807281)
narazie w meczu niewidoczny Jirsak
i

Widoczny, widoczny. Raz chciał złamać nogę Muszalikowi, za drugim razem dostał żółtą kartkę.

Hives4 24.10.2009 16:44

Małecki żegna się po każdej zjebanej akcji... Irytujące.

vaazon 24.10.2009 16:45

Szkoda, że Jirsak nie zaliczył asysty.

MaG* 24.10.2009 16:48

cholera Jirsak ma papiery na rozgrywającego.Te jego podania są 1 klasa.
Musi Skorża coś z nim zrobić bo szkoda chłopaka ;/
On ma ogromny potencjał ;/

tofik 24.10.2009 16:56

Denerwuje marnotrawstwo Wisły. Zamiastw każdej akcji ofensywnej starać się strzelić bramkę, my się nad Piastem litujemy i gramy takie pykanie ty do mnie ja do ciebie. No i oczywiście tradycyjna już nieskuteczność. ;/
Z plusów to akcja Brożek Jirsak Mały na europejskim poziomie. Mógł, powinien nawet strzelić. Miał również Kirma po lewej stronie. Gdyby sytuacja się odwróciła to pewnie Mały z****iałby Kirma na wszystkie możliwe sposoby, że ten nie podał :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl