![]() |
z tego co czytalem przed sezonem, to tego majstra w tym roku juz chyba zdobyli
|
Reissik znowu dziala w Poznaniu? Jaki byl kurs na Stal?
|
To już znamy drużyny które awansowały do 1/8 Pucharu Polski :P. Ciekawi mnie jak wygląda rozstawienie w Pucharze Polski. Kiedyś było tak że aby mieć wysoką pozycje w losowaniu trzeba było w poprzednim sezonie zająć wysokie miejsce w lidze i tak moim zdaniem powinno być. Jeśli w tym roku również to jest kontuowane to jesteśmy pierwszą drużyną rozstawioną :D Prawie jak Barcelona w losowaniu ligi mistrzów :D.
Wisła Kraków Legia Warszawa Polonia Warszawa/Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów Piast Gliwice Lechia Gdańsk Odra Wodzisław Śląski - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Arka Gdynia Cracovia Korona Kielce Dolcan Ząbki Stal Stalowa Wola Start Otwock Zagłębie Sosnowiec Bytovia II Bytów |
Puchar(y) nie dla Amici ;-) Ale tak to jest jak zwalnia sie trenera zamiast nakopac do dupy kopaczom. Choc i Smuda mogłby nie pomóc :-)
Co do lsoowania: moje typy to Zagłebie Sosnowiec oraz wyznawcy Garbatej Doli ;) |
Od kopa, będzie KSC.
|
Zieliński to taki Majewski - niech się trzyma jak najdłużej wtedy totalnie spierd... szanse nawet na puchary :)
|
drużyny w Pucharze
Ekstraklasa(10): Arka Gdynia Odra Wodzisław Śląski Legia Warszawa Wisła Kraków Lechia Gdańsk Cracovia Piast Gliwice Jagiellonia Białystok Korona Kielce Ruch Chorzów I liga: Stal Stalowa Wola Dolcan Ząbki II liga: Start Otwock Zagłębie Sosnowiec jeszcze niżej ;-) Bytovia II Bytów 16 drużyna : zaległy mecz z 7 paź Pogoń - Polonia W. |
Pytanie: Kiedy losowanie? :) I co sie działo w dogrywce że Peszko i Gancarczyk dostali po czerwieni ? :D
|
Cytat:
|
To nie tak łatwo, jak np. Wisła przez 11 ostatnich lat, być na topie i utrzymywać ciagle klasę. Teraz przekonuje się o tym choćby Amika, która miała jak narazie jedno półroczne pierdnięcie, a wrzasku o tym było na całą Polskę i ćwierć Europy. Tylko prawdziwy Mistrz to potrafi, a nie jakiś majster z bublowatego poznańskiego stadionu.
|
Cytat:
|
Najlepiej by było trafić na Stalową Wole lub Sosnowiec(fajna odskocznia usiąść na sektorze gości) ponieważ fajny wyjazd by się szykował ;)
|
Nie no co wy mówicie dawać nam Cracovie! Bedzie jak West Ham - Millwall :D
|
Cytat:
|
Im dłużej Zieliński w Lechu, tym lepiej dla Wisły:) Jak dla mnie ten trener nie ma w ogole jaj. W poprzedniej rundzie był ekspertem podsumowującym kazda kolejke w FUtbolNet.pl. Zazwyczaj podsumowanie meczu przez eksperta Zielinskiego wygladalo tak przykladowo: Wisla grala ze Slaskiem. Wisla wygrala 2:0 po golach zawodnika X i Y. Mecz był emeocjonujacy.
Teraz podsumowania pisze Wojciech Łazarek i az milo sie czyta. Wiec jak moze grac zespol z bezplciowym trenerem? Dla dobra Wiselki niech on w tym Poznaniu siedzi jeszcze z 30 lat :D |
Takie derby to o kant uja rozbic:-P
|
przeciez w tamtym sezonie lech tez nic w sumie nie gral a mecze wygrywali w doliczonym czasie:)
czyż nie tak bywało?:D |
Powiedzcie mi szanowni koledzy, gdzie sie nasi milusinscy z Wielkopolski podziali? Zawsze ich tu bylo od groma? Czyzby byl to efekt marnych wyników dumy wielkopolski czy moze jest to robota 7 kotów? :D
|
|
Odnosnie meczu Lecha mam tylko jeden komentarz.
LOL!. |
Cytat:
Dziwne tylko że jakoś media tego nie nagłośniły...znając życie gdyby to była Wisła czy Legia zaraz by trąbili przez pare dni że wstyd-no ale może wreszcie jutro będzie kocioł :D Ale nie gadajmy już o amice bo zaraz wejdzie tutaj jakiś ciepły chłoptaś i będzie wytykał że rozmawiamy tylko o nich :P |
Nie ma Piotra Reissa ,nie ma kopert ,nie ma wynikow
Nasza piesn o tym ,byla jakze prawdziwa :) Widac ze w Amice tylko chca doczekac do zimy i zrobic mała rewolucje. Jak dla mnie trzymanie na sile pseudograjkow typu Stilic czy Lewandowski z gory bylo pomyslem spalonym i z zalozenia nie wypali,to troche ..tak jakby zalozyc ze sie usiadzie 2 metry od Igi Wyrwal i ani razu nie spojrzy w jej biust.Mission Imposible :) |
Piłkarze Amici być może chcą zwolnić trenera Zielińskiego,po którym sam osobiscie nei wiele sie spodziewalem. Bylo to raczej pewne ze za Smudy ,Lech byl mocniejszym zespolem od obecnego ,mimo ze pilkarze niemal ci sami
|
Cytat:
Sam mecz nie zachwycal, a dokladnie mowiac byl kopanina i to z obu stron. Troche pomogla w tym murawa, ale nie mozna wszystkiego zwalac na takie bzdury. Zagralismy slabo i z perspektywy czasu dobrze, ze odpadlismy z PP, bo w obecnej sytuacji tylko mocne .......niecie pilkarzami/zarzadem/trenerem moze cokolwiek uratowac z tego sezonu. Ze spraw kibicowskich - pojawilismy sie w Stalowej(470km) w 700 osob (w tym ok.20 osob z KSZO i kilka z Cracovii). |
Do czego to doszło, żeby Legionista z Bielska Białej na wiślackim forum szukał Poznaniaków :) Miło, że tęsknicie:)
Jest plus, że odpadliśmy, jesteśmy na samym dnie, teraz możemy się już tylko odbić:lol: |
Cytat:
A zreszta co Bielsko ma tu do rzeczy? ;) Lepsze miasto niz Wronki. |
Kogoż zdziwił ten wynik?
Poza tym Amica gra tak jak za dawnych czasów,zawsze gdzieś tam się przewijała w górnej połówce tabeli. Ale nigdy z tego poważnych wyników nie było,jedyne co im się poprawił to PR. Zresztą poza działaniami PR ciężko coś pozytywnego u nich dostrzec. I jeszcze śmią się porównywać z Nami i Legią. Czym,gdzie, jak? Poza tym ciszej nad tą trumną. |
Cytat:
Po tej rundzie oddadza Lewandowskiego i jeszcze doplaca zeby na niego nie patrzec, to samo bedzie ze Stilicem. Na tej swojej polityce transferowej wyszli jak Zablocki na mydle |
Cytat:
|
No ale przecież utrzymywali,że My jesteśmy idiotami i nie potrafimy budować silnej drużyny:)No to ****a macie, i tak pewnie nie zrozumiecie,że w Polsce nigdy nie uda się zbudować silnej ekipy na miarę walki w LM.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl