Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6368)

szprotson 29.09.2009 17:55

z tego co czytalem przed sezonem, to tego majstra w tym roku juz chyba zdobyli

For_FuN_ 29.09.2009 18:35

Reissik znowu dziala w Poznaniu? Jaki byl kurs na Stal?

WISŁA 1906 NH 29.09.2009 18:48

To już znamy drużyny które awansowały do 1/8 Pucharu Polski :P. Ciekawi mnie jak wygląda rozstawienie w Pucharze Polski. Kiedyś było tak że aby mieć wysoką pozycje w losowaniu trzeba było w poprzednim sezonie zająć wysokie miejsce w lidze i tak moim zdaniem powinno być. Jeśli w tym roku również to jest kontuowane to jesteśmy pierwszą drużyną rozstawioną :D Prawie jak Barcelona w losowaniu ligi mistrzów :D.

Wisła Kraków
Legia Warszawa
Polonia Warszawa/Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Odra Wodzisław Śląski
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Arka Gdynia
Cracovia
Korona Kielce
Dolcan Ząbki
Stal Stalowa Wola
Start Otwock
Zagłębie Sosnowiec
Bytovia II Bytów

Pan Jotka 29.09.2009 18:49

Puchar(y) nie dla Amici ;-) Ale tak to jest jak zwalnia sie trenera zamiast nakopac do dupy kopaczom. Choc i Smuda mogłby nie pomóc :-)

Co do lsoowania: moje typy to Zagłebie Sosnowiec oraz wyznawcy Garbatej Doli ;)

pirat.z.karaibow 29.09.2009 18:49

Od kopa, będzie KSC.

Kocur 29.09.2009 18:52

Zieliński to taki Majewski - niech się trzyma jak najdłużej wtedy totalnie spierd... szanse nawet na puchary :)

szczebrzeszcz 29.09.2009 19:04

drużyny w Pucharze

Ekstraklasa(10):

Arka Gdynia
Odra Wodzisław Śląski
Legia Warszawa
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
Cracovia
Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Ruch Chorzów

I liga:
Stal Stalowa Wola
Dolcan Ząbki

II liga:
Start Otwock
Zagłębie Sosnowiec

jeszcze niżej ;-)
Bytovia II Bytów

16 drużyna : zaległy mecz z 7 paź Pogoń - Polonia W.

Syn Kangura z 1984 29.09.2009 19:14

Pytanie: Kiedy losowanie? :) I co sie działo w dogrywce że Peszko i Gancarczyk dostali po czerwieni ? :D

brylant17 29.09.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 798619)
Pytanie: Kiedy losowanie? :) I co sie działo w dogrywce że Peszko i Gancarczyk dostali po czerwieni ? :D

6 października o godzinie 19 w siedzibie Tvp Sport relacja oczywiście w Tvp Sport :D

Gwiaździsty 29.09.2009 19:19

To nie tak łatwo, jak np. Wisła przez 11 ostatnich lat, być na topie i utrzymywać ciagle klasę. Teraz przekonuje się o tym choćby Amika, która miała jak narazie jedno półroczne pierdnięcie, a wrzasku o tym było na całą Polskę i ćwierć Europy. Tylko prawdziwy Mistrz to potrafi, a nie jakiś majster z bublowatego poznańskiego stadionu.

bondTSW 29.09.2009 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 798611)

A pary będą zapewne poustawiane jak to często bywało

Ustawiane były w Pucharze Ekstraklasy żeby zwiększyć zainteresowanie tymi rozgrywkami, a w PP to normalne losowanie będzie...moim zdaniem:)

matt1906 29.09.2009 19:35

Najlepiej by było trafić na Stalową Wole lub Sosnowiec(fajna odskocznia usiąść na sektorze gości) ponieważ fajny wyjazd by się szykował ;)

fialo 29.09.2009 19:45

Nie no co wy mówicie dawać nam Cracovie! Bedzie jak West Ham - Millwall :D

matt1906 29.09.2009 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 798647)
Nie no co wy mówicie dawać nam Cracovie! Bedzie jak West Ham - Millwall :D

Będzie to co na derbach w lidze. Tylko, że my ten mecz oglądniemy sobie w domu prze TV.

Grisza1 29.09.2009 20:42

Im dłużej Zieliński w Lechu, tym lepiej dla Wisły:) Jak dla mnie ten trener nie ma w ogole jaj. W poprzedniej rundzie był ekspertem podsumowującym kazda kolejke w FUtbolNet.pl. Zazwyczaj podsumowanie meczu przez eksperta Zielinskiego wygladalo tak przykladowo: Wisla grala ze Slaskiem. Wisla wygrala 2:0 po golach zawodnika X i Y. Mecz był emeocjonujacy.
Teraz podsumowania pisze Wojciech Łazarek i az milo sie czyta. Wiec jak moze grac zespol z bezplciowym trenerem? Dla dobra Wiselki niech on w tym Poznaniu siedzi jeszcze z 30 lat :D

Wiślak-1990 29.09.2009 20:45

Takie derby to o kant uja rozbic:-P

Cinek1906 29.09.2009 21:12

przeciez w tamtym sezonie lech tez nic w sumie nie gral a mecze wygrywali w doliczonym czasie:)

czyż nie tak bywało?:D

killzone 29.09.2009 21:41

Powiedzcie mi szanowni koledzy, gdzie sie nasi milusinscy z Wielkopolski podziali? Zawsze ich tu bylo od groma? Czyzby byl to efekt marnych wyników dumy wielkopolski czy moze jest to robota 7 kotów? :D

Emilio 29.09.2009 21:53

http://demotywatory.pl/217163/TurboD...wstydzil-Lecha

Sorki, musiałem :D

koyoot 29.09.2009 22:01

Odnosnie meczu Lecha mam tylko jeden komentarz.

LOL!.

WILU TS 29.09.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 798703)
Powiedzcie mi szanowni koledzy, gdzie sie nasi milusinscy z Wielkopolski podziali? Zawsze ich tu bylo od groma? Czyzby byl to efekt marnych wyników dumy wielkopolski czy moze jest to robota 7 kotów? :D

Nie ma sukcesów jest cisza :lol:
Dziwne tylko że jakoś media tego nie nagłośniły...znając życie gdyby to była Wisła czy Legia zaraz by trąbili przez pare dni że wstyd-no ale może wreszcie jutro będzie kocioł :D

Ale nie gadajmy już o amice bo zaraz wejdzie tutaj jakiś ciepły chłoptaś i będzie wytykał że rozmawiamy tylko o nich :P

Wojtas 29.09.2009 22:58

Nie ma Piotra Reissa ,nie ma kopert ,nie ma wynikow

Nasza piesn o tym ,byla jakze prawdziwa :)

Widac ze w Amice tylko chca doczekac do zimy i zrobic mała rewolucje.
Jak dla mnie trzymanie na sile pseudograjkow typu Stilic czy Lewandowski z gory bylo pomyslem spalonym i z zalozenia nie wypali,to troche ..tak jakby zalozyc ze sie usiadzie 2 metry od Igi Wyrwal i ani razu nie spojrzy w jej biust.Mission Imposible :)

AS82 30.09.2009 05:27

Piłkarze Amici być może chcą zwolnić trenera Zielińskiego,po którym sam osobiscie nei wiele sie spodziewalem. Bylo to raczej pewne ze za Smudy ,Lech byl mocniejszym zespolem od obecnego ,mimo ze pilkarze niemal ci sami

bbbnba 30.09.2009 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 798703)
Powiedzcie mi szanowni koledzy, gdzie sie nasi milusinscy z Wielkopolski podziali? Zawsze ich tu bylo od groma? Czyzby byl to efekt marnych wyników dumy wielkopolski czy moze jest to robota 7 kotów? :D

Po meczu wszystkie kafejki w Stalowej Woli byly pozamykane. W Sandomierzu tez,a w Kielcach tylko jadlem i tankowalem. Mialem wielkie cisniene, by wpisac sie na forum Wisly, ale jak sam widzisz nie bylo okazji. Wybaczysz? :)
Sam mecz nie zachwycal, a dokladnie mowiac byl kopanina i to z obu stron. Troche pomogla w tym murawa, ale nie mozna wszystkiego zwalac na takie bzdury. Zagralismy slabo i z perspektywy czasu dobrze, ze odpadlismy z PP, bo w obecnej sytuacji tylko mocne .......niecie pilkarzami/zarzadem/trenerem moze cokolwiek uratowac z tego sezonu.
Ze spraw kibicowskich - pojawilismy sie w Stalowej(470km) w 700 osob (w tym ok.20 osob z KSZO i kilka z Cracovii).

studio2 30.09.2009 14:53

Do czego to doszło, żeby Legionista z Bielska Białej na wiślackim forum szukał Poznaniaków :) Miło, że tęsknicie:)

Jest plus, że odpadliśmy, jesteśmy na samym dnie, teraz możemy się już tylko odbić:lol:

killzone 30.09.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 798893)
Do czego to doszło, żeby Legionista z Bielska Białej na wiślackim forum szukał Poznaniaków :) Miło, że tęsknicie:)

Alez ja was nie szukalem, nie szukam i nigdy nie bede szukal, tylko zastanawiam sie czemu tak nagle znikneliscie, jaki jest tego powod? :)

A zreszta co Bielsko ma tu do rzeczy? ;) Lepsze miasto niz Wronki.

Marszałek 30.09.2009 15:11

Kogoż zdziwił ten wynik?

Poza tym Amica gra tak jak za dawnych czasów,zawsze gdzieś tam się przewijała w górnej połówce tabeli. Ale nigdy z tego poważnych wyników nie było,jedyne co im się poprawił to PR. Zresztą poza działaniami PR ciężko coś pozytywnego u nich dostrzec. I jeszcze śmią się porównywać z Nami i Legią. Czym,gdzie, jak?
Poza tym ciszej nad tą trumną.

saklak1906 30.09.2009 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 798606)
Puchar(y) nie dla Amici ;-) Ale tak to jest jak zwalnia sie trenera zamiast nakopac do dupy kopaczom. Choc i Smuda mogłby nie pomóc :-)

Co do lsoowania: moje typy to Zagłebie Sosnowiec oraz wyznawcy Garbatej Doli ;)

Nie Lech wlasnie odrabia lekcje ze z niewolnika nie ma pracownika. Chcieli zaimponowac jacy to oni sa zajefajni bo nie sprzedali swoich gwiazdek, bo przeciez oni sa potega i 7 mln euro dla nich to za malo.
Po tej rundzie oddadza Lewandowskiego i jeszcze doplaca zeby na niego nie patrzec, to samo bedzie ze Stilicem.

Na tej swojej polityce transferowej wyszli jak Zablocki na mydle

saklak1906 30.09.2009 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 798893)
Do czego to doszło, żeby Legionista z Bielska Białej na wiślackim forum szukał Poznaniaków :) Miło, że tęsknicie:)

Jest plus, że odpadliśmy, jesteśmy na samym dnie, teraz możemy się już tylko odbić:lol:

Dno jeszcze przed wami, a i korupcja jeszcze do wyjasnienia wiec sie tak nie ciesz.

Marszałek 30.09.2009 15:18

No ale przecież utrzymywali,że My jesteśmy idiotami i nie potrafimy budować silnej drużyny:)No to ****a macie, i tak pewnie nie zrozumiecie,że w Polsce nigdy nie uda się zbudować silnej ekipy na miarę walki w LM.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl