Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Koszykarze Sezon 09/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6365)

CarloResoort 10.01.2010 01:10

Nie ma co .......ic na forum, tylko w rewanzu zapelnic cale trybuny !

CVC 10.01.2010 03:30

od strony kibicowskiej to żydków ok 200 z dobrym głośnym dopingiem, z powodu bluzg na nas mecz przerwany na 10 min. Trzeba im przyznać że na derby zawsze potrafią się spiąć i nawet na koszykówce dopingują dobrą bandą.

Yoskie 10.01.2010 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 838992)
W grupie jest 15 zespołów, spada jedna w takim razie??


Chyba tak....na początku rozgrywek wycofał się MKKS Zabrze(o ile będzie liczony jako spadkowicz...).

OSFP 11.01.2010 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CVC (Post 839649)
od strony kibicowskiej to żydków ok 200 z dobrym głośnym dopingiem, z powodu bluzg na nas mecz przerwany na 10 min. Trzeba im przyznać że na derby zawsze potrafią się spiąć i nawet na koszykówce dopingują dobrą bandą.

W końcu Wisła to ich całe życie ;)

Dla mnie ktoś kto założył żydowską szmatę, o sercu w kształcie Białej Gwiazdy może tylko pomarzyć. Szacunek dla tych którzy w tej Wiśle grają mimo trudnych warunków, i jednocześnie są kibicami Białej Gwiazdy. To dla mnie są prawdziwi zawodnicy. Nie mówię oczywiście o całej drużynie, ale jest kilku takich. A Ci którzy grali kiedyś tu, teraz tam, to zwykłe sprzedajne grajki których w Polsce pełno, tacy co za 'kasą' pójdą wszędzie.

Dobrze by było zebrać się na derby dobrą bandą, bo gorzej od parchów wypaść wręcz nie można ;) zresztą może w ogóle uda się ogarnąć jakiś doping na koszykarzach, niekoniecznie na derbach..

mlody_ale_wierny 11.01.2010 18:35

narazie ogarnijmy ekstra doping na Paniach ;)

NM-TP 11.01.2010 20:19

ja myśle że nie tylko możemy żyć naszymi koszykarkami które w sumie mają kozackie sukcesy, ale też pasowałoby podopingować koszykarzy i pokazać że mają dla kogo grać! bo im chyba trzeba większej motywacji w tej drugiej lidzę.

PvD 14.01.2010 21:45

Nowi szkoleniowcy Wawelskich Smoków

Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków i zarząd sekcji koszykówki mężczyzn informuje, że nastąpiły zmiany w sztabie szkoleniowym drużyny.

Obowiązki pierwszego trenera przestał pełnić Marek Paulisch.Wraz z nim odszedł II trener Marek Kękuś.

Nowym szkoleniowcem Wawelskich Smoków został Dawid Mazur, a jego asystentem będzie Piotr Piecuch.

wawelskiesmoki.pl

nce 09.02.2010 17:32

Przyszło pismo z PZKosz do Niepołomic, że spadają 2 drużyny czyli jutro gramy między sobą byc może nawet o utrzymanie w lidze ...

PvD 09.02.2010 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nce (Post 852706)
Przyszło pismo z PZKosz do Niepołomic, że spadają 2 drużyny czyli jutro gramy między sobą byc może nawet o utrzymanie w lidze ...

jutrzejszy mecz jest przełożony

Cytat:

Mający się odbyć w najbliższą środę mecz II ligi koszykówki mężczyzn pomiędzy Wisłą Kraków a Staco Niepołomice został przełożony na 10 marca br. na godz. 18.

Taką decyzję, na prośbę zespołu z Niepołomic, podjął Wydział Gier i Dyscypliny PZKosz.
wawelskiesmoki.pl

Coglin 06.04.2010 18:54

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN - II LIGA
Wisła Kraków - Cracovia Kraków
Niedziela (11.04), godz. 17.00, Hala Główna
za wislaportal.pl

spinna 24.02.2011 13:06

relacja z meczu Wisła - KKS Katowice
http://kiks.tv/2011/02/druga-setka-smokow/

Pękła setka !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl