Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6363)

aadrian321 26.09.2009 12:38

juniho nie wklejaj tu takich rzeczy bo niektórzy kibice wezmą to do siebie i przestana jeździć na mecze:D Wisła - Dyskopolo 4:0 A ruchowi to jutro Slask wybije piłkę i nie tylko z głowy

aadrian321 26.09.2009 12:40

Duzo biletów wykupionych? Wie moze ktoś?

juniho 26.09.2009 12:56

aaadrian ja miałem nadzieje że właśnie wtedy zaczną jeździć:-)

royalmichael 26.09.2009 13:59

Z tego co trener mówił to mamy zagrać ładnie dla oka, wysokim pressingiem i skutecznie. No jestem ciekawy jak to wyjdzie, oby się udało.
Mam nadzieję, że Jirsak zagra w pierwszym składzie

aNouc 26.09.2009 14:09

Postarają się o to, będą do tego dążyc, mocno w to wierzy...
trzeba to zaznaczać zawsze bo znów będzie krzyk że Skorża powiedział że wygram w totka, a ja głupek skreśliłem liczby i nie wygrałem.

Witoldon 26.09.2009 16:49

Jirsak w podstawowej 11, Skorża szaleje.
Mam nadzieję, że Czech zagra dobre spotkanie i zostanie tam na dłużej. Szkoda, że Ćwielong nie zagra na skrzydle, ale to już byłoby za dużo.

qchar90 26.09.2009 17:38

asysta Tomas Jirsak.!

daniello1987 26.09.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witoldon (Post 797392)
Jirsak w podstawowej 11, Skorża szaleje.
Mam nadzieję, że Czech zagra dobre spotkanie i zostanie tam na dłużej. Szkoda, że Ćwielong nie zagra na skrzydle, ale to już byłoby za dużo.

Jirsak juz sie odwdzieczył.ładna asysta! mam nadzieje ze jeszcze brameczke dołozy

brylant17 26.09.2009 17:43

myślę, że ta asysta Tomka zamknie buzie krytykom na jego temat !

daniello1987 26.09.2009 17:44

2-0!! i znowu w bramce udział miał Jirsak!!! mam wielka nadzieje ze da to duzo do myslenia Panu Mackowi!! jedzie dalej

Mareq 26.09.2009 17:45

Asysta przy pierwszej i kluczowe podanie przy drugiej bramce
Takie są po 20 minutach efekty gry Jirsaka od pierwszego gwizdka .

wislak_92 26.09.2009 17:46

Jeszcze tylko Kirm sie odblokuje i bedzie pieknie.

brylant17 26.09.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 797414)
Jeszcze tylko Kirm sie odblokuje i bedzie pieknie.

Wróci Boguś oraz Głua to będzia masakra :P

kubanczyk 26.09.2009 17:49

Mariuuuuuusz Paweleeeeek !

nie wiem co ten chlop robi w tym zespole. po co sienpolozyl nie wiem? a wy?

vaazon 26.09.2009 17:50

zero obrony

StelmiOriginal 26.09.2009 17:50

Mariusz Pawełek show!

kubanczyk 26.09.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 797413)
Asysta przy pierwszej i kluczowe podanie przy drugiej bramce
Takie są po 20 minutach efekty gry Jirsaka od pierwszego gwizdka .


1 jaskolka wisony nie czyni tyle

vaazon 26.09.2009 17:51

W sumie kubanczyk ma rację, bo nawet jeśli podanie Trałki by przeszło, to Pawełek nie miałby szans żeby to wybić w pozycji w jakiej się położył. I kibice Polonii dobrze głosowali, ze może Pawełek coś ustrzeli :)

Tylko_Wisła! 26.09.2009 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 797418)
Mariusz Pawełek show!



Sorry ale o co Ci chodzi ? Mario rzucił sie do dośrodkowania. Skąd miał wiedzieć , że Marcelo trąci piłke ? Ludzi dajcie spokój...

kubanczyk 26.09.2009 17:52

dokladnie. gdyby ta pilka przeszla pawelek zapewne lezal by na ziemii..

daniello1987 26.09.2009 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 797416)
Mariuuuuuusz Paweleeeeek !

nie wiem co ten chlop robi w tym zespole. po co sienpolozyl nie wiem? a wy?

bo wiedział ze ja złapie!!! nie jego wina ze był rykoszet baranie!!! w poprzednim meczu chwalicie a teraz ganicie! won z Wisły!

For_FuN_ 26.09.2009 17:53

Mariusz Pawelek :)!! Niektorzy go juz do reprezentacji powolywali :D.

Polonie spokojnie ogramy, bo to widac, ale kolejny klops...

aNouc 26.09.2009 17:55

Oczywiście szukanie od razu kozła ofiarnego, którym jest jak zawsze Mariusz.
Przypadkowy gol, piłka go zmyliła po odbiciu jednego z naszych, a tak w ogóle nasi nie powinni się tak ograć to by wogóle nie było zagrożenia.

No i oczywiście je.. przez niektórych gwiazdor, ćpun i melanzowicz zdobywa kolejnego gola. Brawo Patryk!

kubanczyk 26.09.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 797424)
bo wiedział ze ja złapie!!! nie jego wina ze był rykoszet baranie!!! w poprzednim meczu chwalicie a teraz ganicie! won z Wisły!

zobacz gdzie pilka leciala baranie
zobaczysz ze pawelek nawet by jej nie dotknal baranie

vaazon 26.09.2009 17:57

Diaz i Brożek na lewej za dużo się gubią.

Markus 26.09.2009 17:57

Cieszy prowadzenie, ale poziom gry po raz kolejny bardzo słaby, by nie powiedzieć szokująco słaby.

Znów jest za mało ruchu, na boisku piknik, a nie gra, rozczarowuje Alvarez, Kirm, Diaz, Brożek się oszczędza.

Drużyna straciła gola bo po raz kolejny nagle "umarła" w trakcie meczu - wszyscy stanęli jak słupy soli. Tak jak wcześniej. Nic się tu niestety mimo upływu czasu nie zmienia, choć mamy już 8 kolejkę. Pardon - zmienił się tylko moment tego "odpłynięcia" zespołu. Tym razem nie musieliśmy na nie czekać do 60-65 minuty.

masterlag 26.09.2009 17:59

kibice Polonii mieli racje w tej ankiecie [o której wspomnieli na Canal+] x)
Ale ku..a mać! Ten gol to NIE jest jego wina! Także nie ma co sobie z niego drwić znów :| Jak już chcecie obwiniać to prędzej.. Marcelo :] Co do bramkarzy jeszcze... Jakoś w tym sezonie w lidze to Mario jest najbardziej przekonujący, najlepszy [wraz z Jankiem Muchą]. Także... więcej wiary w NASZEGO ... :]
Czy spokojnie wygramy- nie wiem. lepiej zaczekać do końca meczu. A piłkarze- walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć! :) i grzeszyć kurde skutecznością! :))

btw. co pisze na 3 transparencie? o.O

Poul1983 26.09.2009 18:00

Pawełek to jednak jest bramkarski gigant, tylko jemu sie takie sytuacje zdarzają

qchar90 26.09.2009 18:01

ciekawa atmosfera na boisku...
jak na sparingu
slychać trenerow...

Pioneer 26.09.2009 18:02

Poziom tego meczu poraża. Najpierw Wisła nie grając nic wielkiego strzela dwie bramki, a teraz Polonia odpowiada jakimś farfoclem. Liczbą błędów jakie popełniają oba zespoły w tym meczu można by obdarzyć całą kolejkę Premiership.
Polska liga to najgorsze gów... na świecie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl