![]() |
juniho nie wklejaj tu takich rzeczy bo niektórzy kibice wezmą to do siebie i przestana jeździć na mecze:D Wisła - Dyskopolo 4:0 A ruchowi to jutro Slask wybije piłkę i nie tylko z głowy
|
Duzo biletów wykupionych? Wie moze ktoś?
|
aaadrian ja miałem nadzieje że właśnie wtedy zaczną jeździć:-)
|
Z tego co trener mówił to mamy zagrać ładnie dla oka, wysokim pressingiem i skutecznie. No jestem ciekawy jak to wyjdzie, oby się udało.
Mam nadzieję, że Jirsak zagra w pierwszym składzie |
Postarają się o to, będą do tego dążyc, mocno w to wierzy...
trzeba to zaznaczać zawsze bo znów będzie krzyk że Skorża powiedział że wygram w totka, a ja głupek skreśliłem liczby i nie wygrałem. |
Jirsak w podstawowej 11, Skorża szaleje.
Mam nadzieję, że Czech zagra dobre spotkanie i zostanie tam na dłużej. Szkoda, że Ćwielong nie zagra na skrzydle, ale to już byłoby za dużo. |
asysta Tomas Jirsak.!
|
Cytat:
|
myślę, że ta asysta Tomka zamknie buzie krytykom na jego temat !
|
2-0!! i znowu w bramce udział miał Jirsak!!! mam wielka nadzieje ze da to duzo do myslenia Panu Mackowi!! jedzie dalej
|
Asysta przy pierwszej i kluczowe podanie przy drugiej bramce
Takie są po 20 minutach efekty gry Jirsaka od pierwszego gwizdka . |
Jeszcze tylko Kirm sie odblokuje i bedzie pieknie.
|
Cytat:
|
Mariuuuuuusz Paweleeeeek !
nie wiem co ten chlop robi w tym zespole. po co sienpolozyl nie wiem? a wy? |
zero obrony
|
Mariusz Pawełek show!
|
Cytat:
1 jaskolka wisony nie czyni tyle |
W sumie kubanczyk ma rację, bo nawet jeśli podanie Trałki by przeszło, to Pawełek nie miałby szans żeby to wybić w pozycji w jakiej się położył. I kibice Polonii dobrze głosowali, ze może Pawełek coś ustrzeli :)
|
Cytat:
Sorry ale o co Ci chodzi ? Mario rzucił sie do dośrodkowania. Skąd miał wiedzieć , że Marcelo trąci piłke ? Ludzi dajcie spokój... |
dokladnie. gdyby ta pilka przeszla pawelek zapewne lezal by na ziemii..
|
Cytat:
|
Mariusz Pawelek :)!! Niektorzy go juz do reprezentacji powolywali :D.
Polonie spokojnie ogramy, bo to widac, ale kolejny klops... |
Oczywiście szukanie od razu kozła ofiarnego, którym jest jak zawsze Mariusz.
Przypadkowy gol, piłka go zmyliła po odbiciu jednego z naszych, a tak w ogóle nasi nie powinni się tak ograć to by wogóle nie było zagrożenia. No i oczywiście je.. przez niektórych gwiazdor, ćpun i melanzowicz zdobywa kolejnego gola. Brawo Patryk! |
Cytat:
zobaczysz ze pawelek nawet by jej nie dotknal baranie |
Diaz i Brożek na lewej za dużo się gubią.
|
Cieszy prowadzenie, ale poziom gry po raz kolejny bardzo słaby, by nie powiedzieć szokująco słaby.
Znów jest za mało ruchu, na boisku piknik, a nie gra, rozczarowuje Alvarez, Kirm, Diaz, Brożek się oszczędza. Drużyna straciła gola bo po raz kolejny nagle "umarła" w trakcie meczu - wszyscy stanęli jak słupy soli. Tak jak wcześniej. Nic się tu niestety mimo upływu czasu nie zmienia, choć mamy już 8 kolejkę. Pardon - zmienił się tylko moment tego "odpłynięcia" zespołu. Tym razem nie musieliśmy na nie czekać do 60-65 minuty. |
kibice Polonii mieli racje w tej ankiecie [o której wspomnieli na Canal+] x)
Ale ku..a mać! Ten gol to NIE jest jego wina! Także nie ma co sobie z niego drwić znów :| Jak już chcecie obwiniać to prędzej.. Marcelo :] Co do bramkarzy jeszcze... Jakoś w tym sezonie w lidze to Mario jest najbardziej przekonujący, najlepszy [wraz z Jankiem Muchą]. Także... więcej wiary w NASZEGO ... :] Czy spokojnie wygramy- nie wiem. lepiej zaczekać do końca meczu. A piłkarze- walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć! :) i grzeszyć kurde skutecznością! :)) btw. co pisze na 3 transparencie? o.O |
Pawełek to jednak jest bramkarski gigant, tylko jemu sie takie sytuacje zdarzają
|
ciekawa atmosfera na boisku...
jak na sparingu slychać trenerow... |
Poziom tego meczu poraża. Najpierw Wisła nie grając nic wielkiego strzela dwie bramki, a teraz Polonia odpowiada jakimś farfoclem. Liczbą błędów jakie popełniają oba zespoły w tym meczu można by obdarzyć całą kolejkę Premiership.
Polska liga to najgorsze gów... na świecie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl