Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

PvD 15.10.2009 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 804037)
ponoc do konca tygodnia FIBA ma wydacdecyzje dotyczaca przynaleznosci klubowej Vucurović

jej byly klub chce za nia kase

wydaje mi się, że deycja nie ma dotyczyć przynależności klubowej tylko kwoty jaką Wisła będzie musiała zapłacić. Maja jest zawodniczką Wisły i nigdzie nie wraca. Nie pozwolimy :D

Invisible 16.10.2009 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 804046)
wydaje mi się, że deycja nie ma dotyczyć przynależności klubowej tylko kwoty jaką Wisła będzie musiała zapłacić. Maja jest zawodniczką Wisły i nigdzie nie wraca. Nie pozwolimy :D

Generalnie klub Mai chciałby chyba dostać jakieś odstępne za wyszkolenie zawodniczki i chyba to nie są małe pieniądze. Całość sprawy wyjaśni tak jak już ktoś napisał w postach powyżej FIBA.
Niestety do momentu decyzji (miejmy nadzieje pozytywnej dla Wisły) nasz klub nie bedzie dysponował certyfikatem zawodniczki, który zezwala na gre w rozgrywkach ligowych i europejskich.

Wiślak178 16.10.2009 16:42

Wisła w Eurolidze!
http://sport.interia.pl/koszykowka/e...olidze,1383519
Świetna wiadomość.

banasik 16.10.2009 17:42

Pytanie brzmi - co my w Eurolidze zdziałamy, skoro mamy najsłabszy skład od paru lat?

rav 16.10.2009 18:16

Z tą Euroligą nie jest to jeszcze 100-procentowo pewne
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21968

mlody_ale_wierny 16.10.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 804285)
Pytanie brzmi - co my w Eurolidze zdziałamy, skoro mamy najsłabszy skład od paru lat?

a na jakiej podstawie to mówisz?
weź pod uwage że team jest przebudowany, 2 zawodniczki jeszcze nie grają. Dajmy troche czasu a potem dawajmy opinie. Bo mi się wydaje że jak się rozkręcą to będziemy mistrzami europy :-D

bimbam 17.10.2009 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 804285)
Pytanie brzmi - co my w Eurolidze zdziałamy, skoro mamy najsłabszy skład od paru lat?

Właśnie mamy najsilniejszy skład w ost czasach... moze były przedtem zawodniczki o głośnych nazwiskach lecz nie mieliśmy trenera... teraz mając Jose Hernandeza, mamy niesamowitą przewagę nad resztą drużyn - zwłaszcza w PLKK. a to że przegrały 2 mecze - to wynik niezgrania się zespoły - ost mecz z Poznaniem pokazał, że drużyna gra i rozumie się coraz lepiej.

co do Mai - decyzja miała być do wczoraj.... pewnie w nadchodzącym tygodniu do klubu trafią 2 pisma z FIBA.
I chodzi o wysokość kwoty za tzw wyszkolenie.

mlody_ale_wierny 17.10.2009 22:14

Super Pol Tęcza Leszno - Wisła Can-Pack Kraków 62:74 (20:19, 13:12, 15:20, 14:23)

(wislakrakow.com)

bimbam 18.10.2009 15:36

http://www.eurobasket.com/Euroleague...174776&Women=1 - pierwsze info :)

Cytat:

Polish Wisla Krakow will replace CSKA Moscow in the Euroleague season. The Polish team was expected to take part in EuroCup but the sudden withdrawal of the Russian powerhouse opened the road to the top European tournament for the team. Besiktas and Nadezhda Orenburg were also among the possible choices to replace CSKA. Wisla will play in Group B alongside Lille, Gopsic, Halcon Avenida, MiZo Pecs and Schio. Wisla will face Halcon Avenida in Spain on the 28th of October. Meanwhile Odra Brzeg will take Wisla spot in the EuroCup competition. The team received the proposal from the Polish Basketball Federation and accepted it. The official announcement for both teams is expected to arrive soon.




mlody_ale_wierny 19.10.2009 12:25

NA 100 % W EUROLIDZE !

19 października
- Miło jest nam poinformować, że w sezonie 2009/2010 nasza drużyna wystąpi w prestiżowych rozgrywkach Euroligi Kobiet!

Do naszego klubu wpłynęło oficjalne pismo z FIBA Europe potwierdzające udział Wisły Can-Pack w rozgrywkach Euroligi Kobiet (ELW) w sezonie 2009/2010 w grupie B. Wisła Can-Pack zajmie miejsce drużyny CSKA Moskwa, która ze względu na kłopoty finansowe wycofała się z rozgrywek. Przeciwnikami Wisły Can-Pack w grupie B będą: MiZo Pecs, Beretta Familia Schio, Halcon Avenida Salamanca, ESB Villeneuve d'Ascq Lille.

źródło : wislacanpack.pl

odemnie słowo - szkoda że w taki sposób zdobyliśmy prawo do uczestnictwa...

Zibizib 28.10.2009 22:14

Mamy wspaniałą niespodziankę zwycięstwo w Salamance 65-60. Cohen 21 pkt Zohnowa 15. Teraz pora na Lotos

Roger_biezanow 28.10.2009 22:22

Ja bym jeszcze nie zapominal o Janell Burse, która zaliczyła kolejne w barwach Białej Gwiazdy double-double :)

AS82 29.10.2009 07:22

Skerovic jest dalej na urlopie , czy wogole jest jescze zawodniczka Wisły ? :-/

Ałgaja 29.10.2009 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 809410)
Skerovic jest dalej na urlopie , czy wogole jest jescze zawodniczka Wisły ? :-/

Skera nie jest już zawodniczką Wisły (skąd ten pomysł??) po ubiegłym sezonie skończył się jej kontrakt z Wisłą i raczej żadna ze stron nie była zainteresowana kontynuowaniem współpracy.

A słowa o odpoczynku, które pojawiły się powyżej przy pytaniach o Jelenę, wynikają z tego, że jak na razie nigdzie nie podpisała nowego kontraktu.

Marszałek 29.10.2009 10:31

1. Fajnie by było jakby to nie był jedno razowy zryw. Lotos szczerze mówiąc mnie nie interesuje. Wolę z nim przegrać,aby odnieść kolejne zwycięstwo w Eurolidze. Gdynię dopadniemy tak czy siak w finale.

jaitylkoja 29.10.2009 11:14

W tamtym sezonie miało być podobnie, a odpadliśmy z nimi w półfinale... A w tym sezonie mamy już 2 porażki, więc nie możemy sb pozwolić na więcej...

bleki 29.10.2009 11:38

Dzisiaj na Rai Sport mecz naszej grupy Schio-Pecs.

armani199 29.10.2009 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 809410)
Skerovic jest dalej na urlopie , czy wogole jest jescze zawodniczka Wisły ? :-/

Ten twój moherowy beret opadł ci chyba na oczy !

CarloResoort 29.10.2009 12:09

Koszykarki lądują dziś o 18.05 samolotem z Frankfurtu. Kto może i ma chęci niech się wybierze do Balic ;). A nóż któraś da mu swoją koszulke :)

Roger_biezanow 01.11.2009 21:54

Porażka w meczu na szczycie: zdjęcia

Roger_biezanow 06.11.2009 08:28

Wisła CanPack Kraków - Mizo 2010 Pecs 85-78 FOTO

iiYama 11.11.2009 21:22

W III rundzie rozgrywek Euroligi koszykarki Białej Gwiazdy pokonały w Lille francuski ESB Lille Metropole 77-71. Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo :)

Szczegóły: http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined

maksinho 13.11.2009 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaitylkoja (Post 809454)
W tamtym sezonie miało być podobnie, a odpadliśmy z nimi w półfinale... A w tym sezonie mamy już 2 porażki, więc nie możemy sb pozwolić na więcej...

Problem polegał na tym, że w zeszłym sezonie już na półmetku było wiadomo co się święci.:-/ Im dalej graliśmy tym bardziej byliśmy zdumieni co się z nimi dzieje.Jak mogło być dobrze skoro nie było świeżości, a panie grały dla wielkiej kasy. Nareszcie mamy trenera z prawdziwego zdarzenie, który przemeblował ładnie skład i wprowadził dużo świeżości do gry Wisły. Kto by pomyślał - nie dość, że trafiliśmy fartem do Euroligi to w dodatku kopiemy wszystkim tyłki jak chcemy. Pomimo tych porażek które trzeba przyznać mocno komplikują naszą sytuacje w tabeli. Wierzę jednak, że im dalej dziewczyny będą się rozgrywały tym ta gra będzie wyglądać coraz lepiej.:-D

Roger_biezanow 15.11.2009 22:43

Wisła Kraków - Energa Toruń 75-61 FOTO

Zibizib 18.11.2009 21:07

I znów wspaniałe zwycięstwo w Eurolidze nad Włoszkami 83-72. Kolejne double-double Burse i wspaniały mecz Fernandez. Gratulacje.
A decyzji o hali nie ma i w przyszłym roku nie będzie gdzie grać

tomo 19.11.2009 11:34

Bilety na ligę czy też Euroligę można spokojnie dostać w dniu meczu w kasach czy jest jakaś przedsprzedaż ?

CarloResoort 19.11.2009 12:17

w kasach ... lub jesli idziesz do mlyna to u chlopakow z SKWK przy wejsciu na sektory wewnatrz hali

Roger_biezanow 19.11.2009 20:00

Środowa wygrana FOTOGALERIA

Krolik 19.11.2009 20:46

Ma ktos cos filmowego z tego meczu ???

Zibizib 25.11.2009 21:09

Kolejne zwycięstwo w Eurolidze. Po wielkich mękach. 77-75 z Chorwatkami. Wspaniała Burse znów double-double ( 31 pkt, 15 zb.). Podobnie Kobryń ( 11 pkt i 10 zb)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl