![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety do momentu decyzji (miejmy nadzieje pozytywnej dla Wisły) nasz klub nie bedzie dysponował certyfikatem zawodniczki, który zezwala na gre w rozgrywkach ligowych i europejskich. |
|
Pytanie brzmi - co my w Eurolidze zdziałamy, skoro mamy najsłabszy skład od paru lat?
|
Z tą Euroligą nie jest to jeszcze 100-procentowo pewne
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21968 |
Cytat:
weź pod uwage że team jest przebudowany, 2 zawodniczki jeszcze nie grają. Dajmy troche czasu a potem dawajmy opinie. Bo mi się wydaje że jak się rozkręcą to będziemy mistrzami europy :-D |
Cytat:
co do Mai - decyzja miała być do wczoraj.... pewnie w nadchodzącym tygodniu do klubu trafią 2 pisma z FIBA. I chodzi o wysokość kwoty za tzw wyszkolenie. |
Super Pol Tęcza Leszno - Wisła Can-Pack Kraków 62:74 (20:19, 13:12, 15:20, 14:23)
(wislakrakow.com) |
http://www.eurobasket.com/Euroleague...174776&Women=1 - pierwsze info :)
Cytat:
|
NA 100 % W EUROLIDZE !
19 października - Miło jest nam poinformować, że w sezonie 2009/2010 nasza drużyna wystąpi w prestiżowych rozgrywkach Euroligi Kobiet! Do naszego klubu wpłynęło oficjalne pismo z FIBA Europe potwierdzające udział Wisły Can-Pack w rozgrywkach Euroligi Kobiet (ELW) w sezonie 2009/2010 w grupie B. Wisła Can-Pack zajmie miejsce drużyny CSKA Moskwa, która ze względu na kłopoty finansowe wycofała się z rozgrywek. Przeciwnikami Wisły Can-Pack w grupie B będą: MiZo Pecs, Beretta Familia Schio, Halcon Avenida Salamanca, ESB Villeneuve d'Ascq Lille. źródło : wislacanpack.pl odemnie słowo - szkoda że w taki sposób zdobyliśmy prawo do uczestnictwa... |
Mamy wspaniałą niespodziankę zwycięstwo w Salamance 65-60. Cohen 21 pkt Zohnowa 15. Teraz pora na Lotos
|
Ja bym jeszcze nie zapominal o Janell Burse, która zaliczyła kolejne w barwach Białej Gwiazdy double-double :)
|
Skerovic jest dalej na urlopie , czy wogole jest jescze zawodniczka Wisły ? :-/
|
Cytat:
A słowa o odpoczynku, które pojawiły się powyżej przy pytaniach o Jelenę, wynikają z tego, że jak na razie nigdzie nie podpisała nowego kontraktu. |
1. Fajnie by było jakby to nie był jedno razowy zryw. Lotos szczerze mówiąc mnie nie interesuje. Wolę z nim przegrać,aby odnieść kolejne zwycięstwo w Eurolidze. Gdynię dopadniemy tak czy siak w finale.
|
W tamtym sezonie miało być podobnie, a odpadliśmy z nimi w półfinale... A w tym sezonie mamy już 2 porażki, więc nie możemy sb pozwolić na więcej...
|
Dzisiaj na Rai Sport mecz naszej grupy Schio-Pecs.
|
Cytat:
|
Koszykarki lądują dziś o 18.05 samolotem z Frankfurtu. Kto może i ma chęci niech się wybierze do Balic ;). A nóż któraś da mu swoją koszulke :)
|
Porażka w meczu na szczycie: zdjęcia
|
Wisła CanPack Kraków - Mizo 2010 Pecs 85-78 FOTO
|
W III rundzie rozgrywek Euroligi koszykarki Białej Gwiazdy pokonały w Lille francuski ESB Lille Metropole 77-71. Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo :)
Szczegóły: http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined |
Cytat:
|
|
I znów wspaniałe zwycięstwo w Eurolidze nad Włoszkami 83-72. Kolejne double-double Burse i wspaniały mecz Fernandez. Gratulacje.
A decyzji o hali nie ma i w przyszłym roku nie będzie gdzie grać |
Bilety na ligę czy też Euroligę można spokojnie dostać w dniu meczu w kasach czy jest jakaś przedsprzedaż ?
|
w kasach ... lub jesli idziesz do mlyna to u chlopakow z SKWK przy wejsciu na sektory wewnatrz hali
|
Środowa wygrana FOTOGALERIA
|
Ma ktos cos filmowego z tego meczu ???
|
Kolejne zwycięstwo w Eurolidze. Po wielkich mękach. 77-75 z Chorwatkami. Wspaniała Burse znów double-double ( 31 pkt, 15 zb.). Podobnie Kobryń ( 11 pkt i 10 zb)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl