![]() |
ale nie gramy dobrze. Sory, to byli Słowacy, myslalem ze bedą 3 takie sety jak ten trzeci. Trafiamy na Rosje, Serbie i po nas
|
Ufff bylo "gorąco" ale sie udało
Teraz na spokojnie z Grekami i zobaczymy kogo nam los podeśle w sobote W kazdym razie medal jest blisko :) |
no to jesteśmy w półfinale z pierwszego miejsca w grupie. Dobry mecz Polaków z Grekami.
3:0 i kilka akcji najwyższych lotów. Ataki Kurka z II linii masakra :) teraz losowanie: rozstawieni: Polska, Rosja nierozstawieni Bułgaria, Francja |
Oby Bulgaria bo wtedy poznamy prawdziwe oblicze naszego zespolu.
|
No i jest Bułgaria, tak więc żarty się skończyły. Mecz prawdy, zobaczymy na ile podnieta dotychczasowymi zwycięstwami była zasadna.
|
Final Polska - Rosja...czyli faworyci przed tym turniejem nie zawodza. Nie sadze zeby Bulgarzy byli w stanie nam sie przeciwstawic. Z tego co pamietam, to w ostatnich latach zawsze dostawali po pupie.
|
Jak gralismy pelnym skladem to moze i tak. Do tej pory mielismy wiecej szczescia niz rozumu.
|
Gdyby był Wlazły, Winiarski, Świderski, Kadziewicz o wynik byłbym spokojny no a tak niczego wielkiego nie oczekuje.
|
no właśnie. Brakuje nam chociaż jednego doświadczonego zawodnika jeszcze. Np. Winiarskiego.
Pomimo że nieźle gramy to mamy czasami takie przestoje w poszczególnych setach. I to niestety może zadecydować. Ale cóż, i tak pólfinał to świetny wynik na takie braki kadrowe. A każde lepsze miejsce jest już bardzo dużym sukcesem. Ważne, że widać przyszłość w naszej reprezentacji...jest Kurek, Jarosz, Bartman. szkoda że nie mamy drugiego rozgrywającego za Zagumnego, bo Woicki jest niezły, ale w bloku nie pogra. choć tu, moim zdaniem za 1-2 lata będzie grał Fabian Drzyzga(chyba już był powolany kiedyś), syn tego słynnego Drzyzgi :) Widziałem chłopaka na Mistrzostwach Polski młodzieżowych (w moim LO grali :) ) i ma talent niesamowity, oby się tak dalej rozwijał. Zresztą już gra w AZS Częstochowa. |
Cytat:
No gdyby byl choc jeden z tych co wymieniles to bylo by to duuuuuze wzmocnienie. Ja mimo wszytsko licze ze jutro wygramy ,Bulgaria to nie Brazylia ..a w w finale niech juz sie dzieje co chce :) |
Panowie ależ MECZ!!!
2:0 w setach dla Polski! co Kurek wyprawia to się w głowie nie mieści :D oby tak dalej. (tfu, tfu - żeby nie zapeszyć :D) edit: JEST!!! MAMY FINAŁ!!! cudowny mecz Polaków:) piękna siatkówka!!!! |
atak swietnie chodzi, Gruszka z Kurkiem graja bardzo dobry mecz, Środek smiga jak marzenie, Zagrywka taktyczna tez dobrze chodzi, gramy naprawde dobry mecz.
oby tylko wytrzymali to do konca i bedzie pieknie |
jest finał
|
no i 3 do jaja.. super mecz, fajnie sie ogladalo. oby tak w finale :D
|
żeby jeszcze w drugim półfinale Francuzi wykopali Ruskich:taniec:
|
Bardzo fajnie ze utarlismy nosa Bułgarom, ten ich rozgrywajacy strasznie cwaniakował i ma za swoje.
Cieszmy sie bo naprawde jest z czego. jutro finał(?) zyczyłbym sobie ogrania Ruskow. |
Cytat:
|
Żeby tylko sie nie odezwały narodowe kompleksy, jak w meczu z Brazylią na MŚ.
Bo tamten finał przegraliśmy bez walki. |
Zagraliśmy perfekcyjnie, wygrana w pełni zasłużona i... jeszcze jeden mecz do rozegrania został!!! Najważniejszy jest kolejny mecz i tego trzeba się trzymać. Nie teraz czas na świętowanie, on przyjdzie jutro!
Wierzę mocno, że oni nie zadowolą się tylko udziałem w finale i jutro zagrają z pełną koncentracją. Nie chce powtórki z Japonii. Za dzisiaj ogromne brawa, lecz to nie koniec misji:) |
Duże brawa dla siatkarzy i sztabu trenerskiego.
W stosunkowo krótkim czasie udało się stworzyć prawdziwą DRUŻYNĘ. I dzięki temu w głównej mierze wygrywamy. A co do braków kadrowych - wydaje mi się, że właśnie dzięki temu jest DRUŻYNA. Owszem, Winiarski by się przydał, Wlazły też, choć ten ostatni niech mniej kaprysi a więcej gra. Natomiast Świderski i Kadziewicz z całym należnym szacunkiem ale tej drużynie już nic nie są w stanie dać Oby jutro nie przegrać finału w szatni. |
Z tego co widzę to jak na razie Francja prowadzi 2-0.
|
już jest 2:1 dla Francji. Ja tam wolałabym, żebyśmy zagrali z Ruskimi w finale ;) jakbyśmy ich pokonali to dopiero byłaby radość!! :)))
|
Tez chcialbym Ruskich.Ogranie ich w finale to wieksza przyjemnosc, niz wygrana z Francja :D Wyjatkowo dzis im kibicuje, sa na najlepszej drodze do tie-breaka
Ale koncowka O_O Fracuzi w finale!!!!!!! |
I końcówka 5 seta teraz.
ale jaja.Trochę szkoda bo cichłem zobaczyć jak ruskim spuszczamy wpier**l :D Mamy wielkie szanse nad wymęczonymi francuzami.Żeby tylko się nie spalić psychicznie to będzie dobrze :D |
ja pierdziele, dawno nie widzialem takiego meczu. podniesc sie z 9:13. Dobrze ruskom chociaż wolałem żeby to nasi im dokopali ;P 3:2 czyli troche bedą jutro zmeczeni
|
jak Ruscy mogli przejebać prowadząc 13:9 :shock: ?
|
Oglądaliście mecz? Jak Francja grała? Jakie typy na jutrzejszy finał? :)
|
A podobno nasza grupa była łatwa. Prosze dwie drużyny w finale. Trzeba wygrać, nie ma wyjścia. Chociaż łatwo pewnie nie będzie.
|
Mam nadzieję że chłopaki nie poczują się już zwycięzcami i jutro powtórzą wynik z grupy lub el. MŚ. Jutro może się spełnić marzenie chłopaków żeby wygrać jakiś turniej. Dla Zagumnego, Plińskiego, Gacka, Gruszki, Bąkiewicza itd. to może być prawdziwe podsumowanie możliwości naszej reprezentacji. Mistrzostwo kontynentu i wicemistrzostwo świata. Bo Brazylii z tamtego turnieju nikt nie dałby rady. Już za chwilę, za chwileczkę ... Miejmy nadzieję.
|
I to wszystko bez Wlazłego Winiarskiego i Świderskiego. Z pełnym składem jest szansa zdetronizować Brazylie.
A co do finału to lepiej, że nie zagramy z Rosjanami. Z nimi się zawsze źle nam grało, a z Francuzami wygramy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl