![]() |
Wszyscy się głowią co będzie w Edycji Wiślackiej ja już wiem zamiast Bogucki będzie Boguski :P :D
|
Bardzo fajny pomysl. Trzeba przeciez uratowac jakos "marke" na PC bo bieda straszna :)
Nazwiska,twarze,przyspiewki,stadion,stroje. Niby nic ale pewnie kibice z Krakowa sie uciesza. Ja sam nie gram w Fife na PC ale takie cos jest pozytywne. Zwracaja na Polske uwage :) |
Juz wiem co bedzie w edycji Wislackiej! na pierwszej okladce bedzie "Mały", "Głowa" i" Boguś". Co do "wnętrzności" to niestety nie wiem ale wiem ze wole kupic ta Wislacka niz normalna z Lewandowskim.
|
Cytat:
|
Ja bym widział tak Głowa,Brożek Paweł,Sobolewski
|
Zgadzam sie z poprzednikiem. Sobol i Głowa bardziej prawdopodobne. Bo Brożek to 100%.
|
Jest już demo FIFA 10. Grałem trochę (jakieś 3h) na Xboksie i jest nieźle. Gra na pierwszy rzut oka jest prawie taka sama jak FIFA 09. Ale kiedy pogra się trochę to wyraźnie czuć, że poprawiono takie elementy jak drybling, szybkość rekacji zawodnika, dośrodkowania (i to znacznie) czy strzały. Ogólnie dopracowano wiele mankamentów poprzedniej i tak bardzo dobrej FIFY. Lekkim minusem jest fakt, że sporo trudniej się gra w obronie i nie wiem czy nabranie wprawy wiele tu pomoże. Tak więc w meczech z żywym przeciwnikiem może padać więcej bramek. Krótko podsumowując: gra jest bardzo obiecująca i trudno oderwać się od dema.
PS: grałem też troche w demo na PC i cóż... może pozostawię bez komentarza, |
z jakiej strony sciągałes demo na PC?
|
wiernyTS, zaglądnij na główną ;)
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21767 |
Nie warto ściągać. Mówie o wersji na PC. To jest tragedia. Grafika jak w FIFIE 98, gameplay chaotyczny, niepoukładany. BEZNADZIEJA.
|
Cytat:
No nie przesadzaj. Jeśli ktoś lubił poprzednią część to i w tą pogra z przyjemnością bo jest jednak lepiej niż ostatnio. Z tego co widziałem w demie wreszcie są jakieś ustawienie taktyczne poza formacją i jest tego całkiem sporo. Nie wiem jak to działa w rzeczywistości ale w ustawienieach jest. FIFA 10 na PC na pewno nie jest grą beznadziejną. Można jednak powiedzieć, że jest grą trochę z innej epoki dla, jak to tłumaczy EA, graczy ze słabszymi komputerami. EA w tym przypadku sama troche kręci na siebie bata bo FIFA na PC wygląda jak wygląda właśnie przez duży kontrast z rewelacyjną FIFĄ konsolową. Jeśli ktoś jednak nie grał w tą grę na konsoli to nie powinien odczuwać jakiegoś wielkiego dyskomfortu grając w wersję komputerową. |
Brawo dla tych co sciagaja demo, nie ma to jak robic poligon doswiadczalny na swym kompie ;)
|
Rzeczywiście FIFA PC strasznie lipna, może grafika i animacje nie najgorsze, ale gameplay strasznie lipny. Zagrałem 2 mecze, jeden na amatorze (ostatni raz fife grałem w 2002) i strasznie łatwo się grało. Ograłem barce 2:0 Marsylią. Zmieniłem poziom na Legendarny (Bramkarze i przeciwnik) i to samo 2:0 do przodu. Nie wiem poco oni robią taką lipe na PC... Głupie tłumaczenie, że to dla tego bo gracze mają słabe sprzęty do mnie nie przemawia. Na PC dalej będzie rządził PES, co do konsoli to FIFA chyba jest najlepszym wyborem.
|
Przecież tak czy inaczej nikt nie gra z kompem, tylko online...
Dla mnie to bez roznicy, byle bramkarze byli na poziomie. |
FIFA 10 na PC... Ściągnąłem demo, zainstalowałem, zagrałem dwa mecze, wywaliłem z dysku. Mimo chwalonych poprawek, usprawnień itp gra dla mnie nadal jest drewniana. Nadal bramkarze interweniują beznadziejnie i sztucznie, nadal strzały głową po dośrodkowaniach albo są w światło bramki(pewny gol), albo nie trafiają do zawodnika, nadal zwody są dziwne, a piłka chodzi jakby była sprite'em, namalowanym na zielonym tle i śmigającym jak po sznurku, nadal w demie piłka jest za duża(!). Nie. Ta gra mnie nie przekonuje już od dawna, bo od ośmiu lat.
|
Cytat:
Na dobrym kompie, gra wygląda jak ...Euro 2004. |
Tez gralem w demo. Ale porazka 4 godziny sciagania zeby sobie zagrac w grafice z Fify 2006... No ale to pewnie po to zeby jak najmniej zajmowala. A co do grywalnosci to niewiele sie rozni od 09. Tylko inaczej gole wpadaja...
|
Taaa... tez zgaralem, nic ciekawego niestety ;/ Tak jak mowisz 4h czekania ze sie zobaczy cos fajnego a tutaj niezbyt ciekawa rozgrywka ;/ Mnie w tych FIFAch jedynie rajcuje to ze moge sobie z ludzmi przez neta pograc bo jakbym mial z kompem nacinac to by mi sie w tydzien ta gra znudziła...
|
FIFA to śmieć na każdej platformie IMO.
|
Panowie i Panie wyszedł patch do dema a w nim Wisełka o.O :D:D
http://www.fifaserwis.com/index.php?serwis=download&page=plik&id=3730"]http://www.fifaserwis.com/index.php?serwis=download&page=plik&id=3730"]http://www.fifaserwis.com/index.php?serwis=download&page=plik&id=3730 |
Cytat:
|
Zawsze gra mi się w nią mniej realnie od Pro Evo, ale jako, że nie jest to forum growe to więcej nie będę się udzielał w tym temacie.
|
nie wiecie może, czy ta Wiślacka Fifa jutro sie pojawi w WŚ?:>
|
Czemu jutro? Premiera jest 2 października. Aczkolwiek FIFA w sieci już jest do pobrania :D na PC i xBoxa ale ja czekam na polską wersje.
A tu filmik z FIFY 10 na PS3, mecz Wisła - Lech http://tvgry.pl/?ID=631 Nasze ustawienie takie samo jak w rzeczywistości (jedynie Garguła w miejsce Diaza)... to dobrze wróży :> edit; twarze niestety beznadziejne. |
o faktycznie powaliło mi się:) chodziło mi oczywiscie o 2 pazdziernika...
|
Podłączam się do pytania: 2. Października premiera. A ta Wiślacka edycja tak samo?
|
Dla mnie najważniejsze że znacznie ulepszyli gameplaya. Cała reszta może się schować gdy wróciła radość czerpana z gry.
|
Szczerze to Fifa 09 bardziej mi się podobała, była nastawiona na atak łatwiej się strzelało i traciło bramki, a teraz jest odwrotnie. W tym roku wygrał jak dla mnie PES grafika bardziej mi odpowiada i ogólnie przyjemność z gry, powrócił stary dobry PES :D Nową fifę i tak kupię ze względu na wiślacką edycję.
|
Wiadomo może już coś co będzie w tej Wiślackiej edycji? oficjalna strona Wisły milczy wisłakrakow.com też milczy?Chyba Jedynie można się domyślać co będzie,kurde przydało by się jakieś info nie chce wywalać kasy w błoto.
|
Pewnie będzie dopiero po oficjalnej premierze w Polsce.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl