Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Alternatywny dojazd do Sosnowca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6185)

KOMINEK 19.11.2009 07:52

Przez Olkusz 2 godziny to bezpieczny czas, minimu 1,5 godziny wszysko poniżej to loteria

miba 19.11.2009 08:14

Zalezy kto gdzie w tym Krakowie mieszka, bo ja od siebie "ze wsi" lecę przez Skałę i czasy w okolicach 1h to się robi bez większych problemów :)
"Koledzy, zróbcie marginesik"
I się leci :)

bondTSW 19.11.2009 09:54

Trasa przez Olkusz jest b. wygodna, tylko nic mnie na niej nie wkrwia bardziej jak te światła co chiwlkę...


a propos Zabierzowa
Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 818115)
Główny minus to mnóstwo fotoradarow na odcinku 5 km

te radary to chyba tylko straszaki lub mają wysoką tolerancję:)

piotrek1325 19.11.2009 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 818327)
Trasa przez Olkusz jest b. wygodna, tylko nic mnie na niej nie wkrwia bardziej jak te światła co chiwlkę...


a propos Zabierzowa

te radary to chyba tylko straszaki lub mają wysoką tolerancję:)

Ja słyszałem że tam po prostu na zmianę te fotoradary działają, no ale trzeba uważać na każdy...bo nie wiadomo kiedy który...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl