![]() |
Przez Olkusz 2 godziny to bezpieczny czas, minimu 1,5 godziny wszysko poniżej to loteria
|
Zalezy kto gdzie w tym Krakowie mieszka, bo ja od siebie "ze wsi" lecę przez Skałę i czasy w okolicach 1h to się robi bez większych problemów :)
"Koledzy, zróbcie marginesik" I się leci :) |
Trasa przez Olkusz jest b. wygodna, tylko nic mnie na niej nie wkrwia bardziej jak te światła co chiwlkę...
a propos Zabierzowa Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl