![]() |
Arka ma nowego trenera
Dariusz Pasieka trenerem Arki Cytat:
|
Boję się, że Arka pójdzie za przykładem Craxy i będzie grać antyfutbol z murowaniem bramki i faulowaniem, co mogłoby nam popsuć szyki. Ale jak strzelimy pierwszą bramkę, to powinno być pozamiatane.
|
Cytat:
No tak niby fajnie pilkarze sie staraja.. Ale polecam jeszcze raz obejrzec sobie mecz z Belchatowem.. Pomysl na gre jest tak do 16 metra a potem oni sie gubią.Jesli dorzucic do tego w dalszym ciagu duza nieskutecznosc ,to to "zmazywanie" plamy po Levadii wcale nie jest takie oczywiste bo jesli tego sie nie poprawi to kolejna taka Levadia juz czeka. Bo niestety ogrywanie Ruchow ,Zaglebie czy inne Arki nie jest juz absolutnie zadnym wyladnikiem tego na co stac ten zespol,i co potrafi.....ale to juz jest glebszy problem w lidze gorzej od Irańskiej. A juz o Arce... Napewno zmiana trenera jakos tam wplynie na zespol.Tylko w sferze psychiki,bo taktycznie taki trener nic nowego im przez 2 dni nie wdrozy.Choc np metamofroza gorszej strony Blon na Legii przeczy tej tezie . |
Sytuacja przed meczem jest podobna jaka miała teraz Legia gdy grała z koszernymi i nowym trenerem Lenczykiem.Coraz prawda ten trener Arki ,to zapewne nie Lenczyk , ale nie mozemy ich zlekcewazyc i od poczatku postawic swoje warunki gry .W najgorszym razie remis ,ale stawiam 2-1 dla Wisełki
|
Na dzień dzisiejszy to Arka podobnie jak Cracovia (nawet remis z Legią nie zmienia faktu, że kadrowo są najsłabsi w lidze) udowadniają, że nie powinno być ich w ekstraklasie. Ale co się odwlecze...:D. Liczę na pewne zwycięstwo, ale nie na jakiś pogrom bo zawsze się nam grało tam ciężko.
|
TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!!
A czy na mecz beda wpuszczeni kibice gosci? |
Paweł Brożek nie odejdzie przed piątkiem
W ostatnich dniach coraz więcej mówi się o możliwości odejścia Pawła Brożka z drużyny mistrzów Polski. Napastnik Wisły prowadzi coraz konkretniejsze rozmowy, a klub przygotowuje się na jego ewentualną stratę. - Ewentualność, że Paweł od nas odejdzie, jest od pewnego czasu brana pod uwagę. Także nasza aktywność na rynku transferowym jest spowodowana tym, że liczymy się z możliwością pojawienia się oferty, która zadowoli i Pawła, i klub - powiedział dziś trener Maciej Skorża. Jednak na mecz z Arką król strzelców Ekstraklasy będzie w kadrze krakowskiego zespołu. - Paweł na pewno wsiądzie z nami dziś do pociągu i pojedzie do Gdyni - zapowiedział szkoleniowiec. Trener Skorża będzie mógł także skorzystać z usług Mariusza Pawełka. - Mariusz zgłosił mi swoją gotowość do gry i mocno zastanawiamy się nad zmianą na tej pozycji. --- Dobra informacja. Oby tylko Brożek był skupiony na grze, a nie myślał o transferze. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Skorża przed meczem z Arką nie obawia się niczego?
http://krak.tv/kategoria-9,film-666.html
podrzucam wideo z dzisiejszej konfy :) coś chłopaki zaczęli jeździć regularnie do nas. |
Cytat:
|
Brożek się przełamał, Łobo z Alvarezem są coraz bardziej zgrani, Głowa, Mały, Marcelo świetna forma. Nie widze tu innego wyniku jak przynajmniej 2:0 dla Nas. Strzeli dla Nas Paweł Brożek, Kirm, Małecki i może Marcelo ;)
|
No to 2:0 czy 4:0?;D
Ja nie miałbym nic przeciwko, aby twoja wersja się sprawdziła, ale zejdźmy na ziemię. Nigdy tyle w Gdyni nie wygraliśmy i nie sądzę, aby tak było tym razem. Sądzę, że wygramy 1:0, 2:1...no może 2:0 |
Może i nigdy, ale mam nadzieje, że teraz tak będzie ;)
|
Mam zle przeczucie przed tym meczem z Arką, taka zmiana trenera jest zawsze niebezpieczna. Obym się mylił, ale kurde moze byc ciezko o zwycięstwo
|
Nie mamy LM, nie mamy LE, jedyne co mamy, to ligę, w której trzeba dominować i nie ma innego wyjścia. Na takich Arkach powinniśmy bezlitośnie zdobywać 3 punkty, jeżeli chcemy myśleć o obronie mistrzostwa. Nie ma przebacz. Mam nadzieję, że wszyscy w Wiśle dobrze rozumieją tę sytuację i wśród piłkarzy jest odpowiednia motywacja. Mecz z Arką może być ciężki, ale sądzę, że tylko do zdobycia przez nas pierwszej bramki. Potem piłkarze się mentalnie odblokują, Arka nie mająca nic do stracenia się odsłoni, i będzie można jej wpakować więcej goli. Najważniejsza skuteczność, bo nie wątpię, że Wisła sobie stworzy sytuacje, sęk w tym, by je wykorzystała.
|
Będzie 4:0 dla Wisły, hat-trick BP + brama Andraza Kirma.
|
Od typowania wyników macie typera i konkurs o Wiśle :)
|
Tak samo płakaliście przed ŁKS-em a było 4:0.Ja obstawiam dzisiaj 1:3 dla Wisełki.
|
Cytat:
Na szczescie z tym u nas coraz lepiej. Tylko Ćwielong jeszcze musi popracowac.. |
byle zagrać na zero z tyłu to mnie ucieszy :) i stawiam 3 z przodu ;D
wie ktoś kto ma bronic? |
Cytat:
........ po co ? Cebanu zachował czyste konto, to niech broni dalej. |
Oszczędzamy na miejscach w autokarze/pociągu czy dlaczego jest tylko 6 zawodników na rezerwie? I to nie pierwszy raz.
|
czy mi się wydaje czy śledzie śpiewają Levadia Tallin?
... błazny |
Pawełek nam własnie dupe uratował
|
Arka wcale się nie broni w tym meczu.
|
Co oni robią?! Zaraz coś wpadnie...
Cytat:
|
Gramy z najgorszą drużyną, obok Zagłębia, pamiętajmy o tym, bo narazie widzę, jak Arka stawia warunki.
Może tak jednak Cantoro zamiast Diaza, bo chłopak już od dłuższego czasu nic nie pokazuje |
najlepiej 3 golami... zamknie im to rybie usteczka
|
Zagrania Lobodzinskiego z glowy sa tak nieudolne, ze az zal ogarnia. On nawet nie potrafi dobrze obliczyc momentu, w ktorym nalezy wyskoczyc do gory, nie mowiac juz o precyzji.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl