![]() |
Miejmy nadzieje ze bedzie wynik pozytywny, Zagłębie dostało srogie lanie w Warszawie i beda walczyc,
Co do Wisły to widać że jet juz duzo lepiej niz z Levadia i forma powoli ale idzie w góre :) wie ktoś jakie jest zainteresowanie meczem ?? duzo już biletów poszło ?? |
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków serdecznie zaprasza na zapisy na to spotkanie. Odbywać się one będą w restauracji "Wiślacki Świat" w dniach:
- poniedziałek, 3 sierpnia – godz. 17:00-18:30 - wtorek, 4 sierpnia – godz. 17:00-18:30 - środa, 5 sierpnia – godz. 17:00-18:30 Koszt wejściówki to 20 zł. Osoby zainteresowane transportem, organizowanym przez SKWK, będą mogły zapisać się na niego tylko w poniedziałek (cena wynosi 55 zł za przejazd). Uwaga:
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA Info dotyczące wyjazdu. PS:mateuszFCOlkusz, wyślij maila z zapytaniem na [email protected] |
Musimy jechać ostro na tego Kapiasa chyba że go zmienią. Jest niezwykle słaby. Albo byl zestresowany w debiiucie. :) ale teraz trafi nie na vice mistrza a mistrza kraju wiec oby byl bardziej.
|
jesli jestem z poza krakowa i bliżej mi jest do lubina to jesli chce isc na mecz wiselki z zaglebiem to musze specjalnie przyjezdzac do krakowa i dopiero pozniej jechac dopiero na mecz
ps juz sie na wyjazd zapisalem |
Dobra, panowie i panie powiem tak: Jak wielu kibicow liczylem ze po slawetnym LEVIADOVSKIM tygodniu nastapi jakas zmiana w grze.Juz nie oczekuje zmiany stylu bo to ciezko w tak krotkim czasie, natomiast oczekiwalem zmiany podejscia zawodnikow. Na milosc boska jak widze naszych bocznych obroncow ktorzy moze raz? moze dwa? razy wlaczyli sie w akcje oskrzydlajaca-ofensywna to mnie krew zalewa !!
Panie Skorza ja nie wiem jakie sa instrukcje w szatni, ale przeciez kazdy wie jak wyglada dzisiaj futbol w angli, hiszpani,niemczech - PRZECIEZ TAM CO DRUGA TRZECIA AKCJA OBRONCY SA POD POLEM KARNYM PRZECIWNIKA!! PRZEciez do cholery my gralismy z RUCHEM CHORZOW a nie z BARCELONA!! Z kim jak nie z takimi klubami cwiczyc ten staly element. Czy nawet sami zawodnicy nie maja ambicji wybic sie poza przecietnosc!!!Pitrek Brozek ma wszystko ku temu aby grac bardzo ofensywnie!! Ale mam rozumie ze albo MU SIE NIE CHCE, ALBO NIE MOZE..... Po prostu cos niewytlumaczalnego dla mnie. Jak widze bocznych obroncow w klubach zachodnich to az sie same rece do oklaskow skladaja. A my u siebie ZACHOWAWCZO! SKORO TAKI RUCH GRA TYLKO NIEDZIELANEM Z PRZODu to dlaczego alvarez czy brozek nie mogl sie podlaczac w kazda akcje? Przeciez jest przewaga z tylu.Marcelo Glowa na Niedzielana wystarcza! Przeciez Tu Musi Trener zareagowac!!! I prosze Was drodzy zawodnicy jak juz pojedziecie do tego Lubina pokazcie taki mecz jakby to byl dla Was mecz o zycie! Grajcie ofensywnie,pieknie a sytuacje same beda przychodzic! Acha i nie sugerujcie sie wynikiem na Legii 4-0. Widzialem mecz Zaglebie do straty pierwszego gola gralo bardzo dobrze.Pozniej samoboj, potem akcja sam na sam zaglebia 2 slupki w jednej akcji i chwila pozniej 2-0 Legia i po meczu. Pamietacie 2004 rok? Nie? To ja Wam przypomne !! 1-7 WIKTORIA!!! Dziekuje |
Naprawde Zaglebie prezentowalo sie bardzo solidnie na Legi do straty 2 bramki. Smiem twierdzic ze gdbyby byl Stasiak to moze i nawet remis mobliby wywiezc.Trzeba uwazac na Pawlowskiego widac ze jak dostaje pilke odrazu szuka dryblingu jeden na jeden. I TU PROSBA DO TRENERA NIECH ZWROCI W TYM TYGODNIU UWAGE NA TRENINGACH NA TEN ELEMENT GRY !! Piotrek Brozek bedzie mial nie latwe zadanie poniewaz Pawlowski bedzie ciagle szukal dryblingow JEDEN NA JEDEN. Jak wroci Golinski i PRZEDE WSZSYTKIM KAPITAN STASIAK to naprawde bedzie ciezko.Ten SRETENOVIC to wg mnie zawdonik pokroju CHOTO CZY ARBOLEDY. Swietny jak na polskie warunki.! Dlatego Proponuje szybka kombinacyjna pilke TAK JAK TO POKAZALA LEGIA!! Na pewno nie wchodza W gre DLUGIE PODANIA do czego nas przyzwyczaili Nasi. To musi byc duzo gry jeden na jeden z wyjsciem na pozycje. Klepa klepa i jeszcze raz klepa.OFensywna gra bocznych obroncow i do tego skutecznosc.Pora w koncu aby Pawel cos ukuł:) .Aha no i bez odpowiedniego zaangazowania i pressingu nie ma co liczyc na wynik.
|
Może piszę nie na temat ale mam bardzo pilne pytanie.Czy jest możliwość kupienia biletu na mecz Wisła-Bełchatów przed meczem pod stadionem.Niestety nie jestem z Krakowa(z Rybnika) więc najłatwiej byłoby mi kupić bilet na miejscu.Jeśli tak to czy w cene biletu także wliczony jest przejazd z krakowa.Proszę o odpowiedź.Dzięki .ONLY WISŁA!!!!!
|
nie da sie - bilety tylko w Krakowie
|
Po co piszesz jak nie masz pojęcia :/
Bilety możesz kupić ale w cenie 40zł. |
"Krakowski szkoleniowiec nie ukrywa, że z uwagi na bardzo dobrą formą, prezentową na treningach przez Piotra Ćwielonga i Tomasa Jirsaka, mogą nastąpić roszady w składzie wyjściowym Wisły. Skorża nie wyklucza nawet, że Paweł Brożek usiądzie na ławce rezerwowych, ale niekoniecznie już w najbliższym meczu."
Niech grają ci co maja formę, Jirsak jeśli ja ma, na pewno zagra dobrze. A to jest coś co mnie najbardziej ucieszyło Wisła ma grać nie tylko skutecznie, ale ładnie dla oka. Tak ma być już od meczu z Zagłębiem Lubin - zadeklarował trener Wisły Kraków Maciej Skorża. Zacznijmy pokazywać nasz ofensywny styl gry, na to liczyłem po odpadnięciu z Levadia, Skorza widzi ze to Wisła ma narzucać swój styl gry w każdym meczu a nie czekać kiedy coś wpadnie i pojdzie z gorki |
Mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Wydaje mi się, że Cupiał zrozumiał, że aby coś osiągnąć w Europie nie wystarczy w bardzo słabej polskiej lidze ciułac punktów najmniejszym nakładem sił...Gra musi być efektowna i efektywna. Ale co najważniejsze pilkarze muszą się nauczyć walczyć przez 90 minut. Po 2 latach pracy nasz trener chyba też to zrozumiał...
|
Skorża mowi ze beda grali efektownie,mam nadzieje ze przede wszystkim efektywnie. Licze ze Kirm pokaze na co go stac, Lobodzinski bedzie dalej probowal grac dobrze i Brozek cos strzeli
|
No właśnie chodzi o to, aby przyzwyczaić naszych piłkarzy do gry z pełnym zaangażowaniem, determinacją, na 100% swoich możliwości w każdym meczu przez 90 minut. Musi wpaść im to w nawyk , aby nie myśleli o klasie przeciwnika, tylko dawali z siebie wszystko.
Bez tego zawsze będzie gadanie "nie lekceważymy przeciwnika", a tak naprawdę będą sobie myśleć "i tak ich pokonamy", a wyniki będą takie jak z Levadia. |
Jak przeczytałem wypowiedź Skorży to nie wiem czy to żart czy też na poważnie. Ciekawy jestem czy my z taką skutecznością w ogóle wygramy - a nie w jakim stylu....
Zobaczymy już jutro ten "styl". Oby zwycięski:) PS Dla mnie ważne jest tylko zwycięstwo... na styl przyjdzie jeszcze czas:) |
ja bym do ataku przesunął Marcelo,już wielokrotnie pokazał że nie brakuje mu zimnej krwi pod bramką.Na środek obrony za niego poszedłby Diaz któremu ostatnio średnio wychodzi rozgrywanie.
Natomiast jeśli chodzi o Cwielonga to ja bym go ustawił na środku pomocy, jako rozgrywajacego bo usatwianie go w ataku to zwyczajne robienie mu krzywdy |
Cytat:
|
Myślę, że ten mecz nie będzie należał do łatwych (obym się mylił). Zagłębie do momentu straty 2 bramki grało przyzwoicie. Mieli sytuacje jak słupek Pawłowskiego. Na niego trzeba uważać, ale Brożek powinien sobie tam na lewej stronie z nim poradzić. Micanski też jest groźny chociaż z legią zagrał słabo. My mamy jednak przewagę w środku pola bo jest Sobol i Diaz a nich tam jest słabiutko. Stary Jackiewicz, jakiś Portugalczyk Dinis i Hanzel. Bramkarz taki sobie no i obrona bez rewelacji. A co do posadzenia Pawła Brożka na ławce to tylko zasłona dymna bo nawet w słabszej formie jest on 100 razy lepszy od Ćwielonga, który robi dużo wiatru i nic więcej.
|
Jak podobnie mysle jak Ayala z Cwielongiem.Cofnac goscia do pomocy i niech tam robi zamieszanie a na razie strzelanie bramek zostawi Pawłowi .
Z Marcelo mamy swiente wycwiczone rzuty rozne ,na "niego" i ten zgrywa przez swoj niesamowity wyskok w kierunku bramki.Kiedys tak wlasnie strzlelimy gola :) I ciekawi mnie co ten Maciej z tym "stylem" tak wypalił.Z Ruchem postanowino wygrac jak najmneijszym nakladem po strzeleniu im 2 goli. Teraz tak latwo napewno nie bedzie ,...sam jestem ciekaw tego stylu :) |
co mnie pociesza przed tym meczem to wlasnie ta deklaracja trenera o potrzebie "posiadania stylu" i wyraz jego twarzy z meczu z ruchem (czyt. wku*wienie na widok kaszany i podejscia swoich podopiecznych). Nie jest to absolutnie gwarantem ze nagle zobaczymy styl ale takiej miny Skorzy dawno nie widzialem o ile kiedykolwiek widzialem. Pewnie szef wszystkich szefow nadmienil ze chcialby znowu zobaczyc "ladna pilke" w swoim klubie...
|
Jeśli faktycznie Jirsak i Ćwielong dobrze spisują się na treningach to myślę, że w środku zagra Jirsak a Diaz usiądzie na ławce. na prawej pomocy pewnie znów od początku zagra Łobodziński i w ataku Brożek z Ćwielongiem a Małecki wejdzie w drugiej połowie za Łobo/Ćwielonga zależy który będzie gorzej grał
|
Ale że Jirsak na treningach prezentuje się bdb to żadna nowość, przecież Skorża to mówi już od łohoho... albo i dłużej.
Tyle że na boisku gościa nie widać. |
Ja bym Marcelo wstawił do ataku w meczu o Puchar Polski, wtedy Jop i Głowa na środku.
Wg mnie Skorża nie zmieni składu, Ćwielong przy niekorzystnym wyniku wejdzie w 46 minucie |
Co do tego Ćwielonga, to sie zgodze. Możnaby zrobić z niego rozgrywającego :D bo strzelać bramek to on poprostu nie ma.. nie ma tego 'instynktu zabójcy', jak to niektórzy nazywają :) a marcelo do ataku.. po co? gość świetnie sobie radzi w obronie, a jak wiadomo, lepsze wrogiem dobrego .. pozdro.
|
Styl bardzo mile widziany, ale tylko w towarzystwie wyniku :D
|
A może ochota na mały przedmeczowy konkurs z paintballem w tle?
http://www.mmkrakow.pl/6167/2009/8/6/ I z góry sorry jeśli takie posty w tym wątku się nie kwalifikują :) |
Gdyby Skorża przytarł nosa Brożkowi też by się nic nie stało . Wierze ,że Ćwielong ma szanse zaliczyc naprawde dobry sezon . Jest bardzo dynamiczny a jak się wstrzeli to mogą byc tego naprawde dobre efekty !!!
|
Myśle że Ćwielonga miejsce nie jest w ataku, za dużo musi mieć sytuacji żeby cos strzelić,
może faktycznie niech sie zajmie "ostatnim podaniem" niż strzelaniem goli... a te rożne już są nudne za każdym razem piłka na Marcelo . . . od kilku meczy nic nie strzelił bo kazdy wie na kogo bedzie zagrywana piłka i jest specjalnie kryty. Zagłebie - Wisła 0-2 ;] |
Czekam na Gargułe może on rozrusza środek w najbliższym czasie ... a póki co Brozio musi coś palnąc w Lubinie .
|
ciężko będzie z Broziem :( ale tak czy inaczej niech się sprężają, bo nie można sobie tu pozwolić na remis
|
http://krak.tv/kategoria-9,film-611.html
Skorża przed meczem, jak zwykle optymistą :) oj panie trenerze oby było tak jak pan powiada na konferencji prasowej. Od 60 minuty Zagłębie nie istnieje? oby oby |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl