Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1. KOLEJKA] WISŁA Kraków - RUCH Chorzów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6080)

Eustachy 29.07.2009 17:08

Ciekawe czy juz po pierwszym meczu z ust pilkarzy uslysze hitowe, kultowe - niestety przespalismy pierwsza polowe ? :-D
A Skorza dorzuci swoje - niestety nie udalo nam sie dobrze wejsc w ten mecz :-P

Oby nie. I tak juz sobie spioszki pospaly w inauguracyjnym meczu w Sosnowcu i mam nadzieje, ze wyspali sie wowczas na caly sezon :)

Klopot moze byc ze strzelaniem goli, dlatego w pelni zadowolilbym sie skromnym 1:0 chocby po bramce obroncy.

stasik.s 29.07.2009 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 770616)
Ciekawe czy juz po pierwszym meczu z ust pilkarzy uslysze hitowe, kultowe - niestety przespalismy pierwsza polowe ? :-D
A Skorza dorzuci swoje - niestety nie udalo nam sie dobrze wejsc w ten mecz :-P

Oby nie. I tak juz sobie spioszki pospaly w inauguracyjnym meczu w Sosnowcu i mam nadzieje, ze wyspali sie wowczas na caly sezon :)

Klopot moze byc ze strzelaniem goli, dlatego w pelni zadowolilbym sie skromnym 1:0 chocby po bramce obroncy.

Zadowoliłym sie 1:0 bo strzale bramkarza Ruchu do własnej bramki :>
jak sie uda wisełce do 30 minuty strzelic bramke bedzie dobrze jak nie będzie przegrany remis

wielka.wisla 30.07.2009 17:55

nadal gramy tym samym chwiejnym atakiem bez formy Boguś wracaj !!!

moze Paweł się wreszcie otworzy a Pepe zacznie egzekwować setki - to będzie dobrze.

sayek89 30.07.2009 18:10

No panowie szykuje się pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Nie może być inaczej jak 3 pkt dla nas.

sqallpl 30.07.2009 18:26

Nie może być inaczej. Nie gramy w pucharach europjeksich, pozostała tylko liga i krajowe puchary. Musimy zdobywać punkty z takimi rywalami.

BTW. temat o polskich ekipach w pucharach zamkniety a lech juz wygrywa 3:0. Dwie bramki Arboledy w ciągu 3 minut.

skeba 30.07.2009 18:26

Trzeba wygrać i to zdecydowanie, z Lechem będzie ciężko.
3-0 na wyjeżdzie po pierwszej połowie (30 minut) robi wrażenie.
WIsła 2;0 Ruch Chorzów

Wojtas 30.07.2009 19:27

No i liga rusza :)

Napewno te poczatkowe mecze i zwyciestwa beda tak troche przez "szkło" odczuwane ,bo jednak nie mówcie ze Levadia w was jeszcze nie siedzi.

Teraz jest kwestia jak szybko wrocimy do normalnosci ,i wyrzucimy tamte 2 mecze z pamieci.

Wiadomo ze chcialo by sie jak najszybciej i z Ruchem wygrac ,ale mam nadzieje ze nasi zagraja conajmniej jak z Amiką w SuperPucharze.Wszak forma wg Skorzy szykowana wlasnie byla na "te" dni.

arti 30.07.2009 19:31

2-0 to mój typ. Liczę na pełna koncentrację i dobrą grę. Mają guzik do roboty, już nie ma żadnej wymówki, że zmęczenie po pucharze itp.

Hardcore1906 30.07.2009 20:22

Ja też obstawiam, ze bedzie 2-0 dla Nas !

WisłaToMy 30.07.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 768547)
i już w pierwszym meczu możemy zgubić punkty. Oby udało się wygrać:)


Tu nie moze tylko musi sie wygrac! Nie powinno byc problemow. Mam nadzieje ze skorża popracuje wreszcie nad atakiem...

WISŁAZWE 30.07.2009 20:33

Pierwszy mecz zawsze jest ciężki, tylko że my oficjalnie pierwszy mecz mamy już za sobą, graliśmy już spotkania o stawkę a Ruch jeszcze nie i to na wstępie jest nasza przewaga nad Niebieskimi.

Oczywiście mecz nie będzie należał do tych łatwych bo na dzień dzisiejszy nie ma łatwych przeciwników, mobilizacja w Ruchu na pewno będzie, a przede wszystkim Niedzielan za pewne będzie chciał udowodnić że w piłkę grać potrafi :).

Z naszej strony mam nadzieje że już nie przytrafi się nam taka wpadka jak w pucharach a drużyna zagra z takim samym zaangażowaniem jak w meczu o Superpuchar z Lechem, jeżeli Wiślacy zagrają tak samo skoncentrowani i zdeterminowani to o wynik w tej potyczce jestem raczej spokojny. Oczywiście pod warunkiem że Brożek, Ćwielong i spółka przez cały tydzień ćwiczyli strzały na bramkę :D

Choć wiadomo futbol to futbol. Ale ostatecznie wygramy 3-1 :) i szczęście w końcu zacznie się do nas uśmiechać czyli te słupki i poprzeczki z pucharów zamienią się w bramki :D

matusz 30.07.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 771180)
2-0 to mój typ. Liczę na pełna koncentrację i dobrą grę. Mają guzik do roboty, już nie ma żadnej wymówki, że zmęczenie po pucharze itp.

Teraz za to będzie wymówka, że nie mamy ogrania, bo gramy tylko co tydzień:P Liczę na zwycięski remis (mentalnie) 0:0.

cassius31krakow 30.07.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 771142)
No panowie szykuje się pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Nie może być inaczej jak 3 pkt dla nas.

i jeszcze napisz, że ich MESA pojedziemy :rotfl:

banasik 30.07.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 771267)
i jeszcze napisz, że ich MESA pojedziemy :rotfl:

Pojedziemy ich MESA.

Wygrały 3-1 - ot co

mastahkillah 31.07.2009 19:53

My jutro z Ruchem, a warto zauważyć że Lechia do przerwy prowadzi 2:1 z arą.

brawo Panowie!

WisłaToMy 31.07.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matusz (Post 771263)
Teraz za to będzie wymówka, że nie mamy ogrania, bo gramy tylko co tydzień:P Liczę na zwycięski remis (mentalnie) 0:0.


Co ty chlopie bredzisz. Bedzie wygrana. Pewnie nie powalajaca ale wygrana. Mysle ze 2:0 jak najbardziej

DJ Hazel 31.07.2009 22:42

Jak jutro nie wygramy to będzie już naprawdę cios

1q2 01.08.2009 01:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 771897)
Jak jutro nie wygramy to będzie już naprawdę cios

Jak po rundzie letnio-jesiennej nie będziemy w gronie zespołów realnie liczących się w walce o MP to będzie cios.
Natomiast po jednej grubej klęsce i remisie który okazał się być jednak porażką, wypadało by wygrać;)

Wisła V 01.08.2009 07:49

derby dla Lechii po dobrej grze obu ekip i niespodzianka w Bytomiu....sezon zapowiada się ciekawie..;))

tofik 01.08.2009 08:17

O motywację na te pierwsze 2-3 kolejki możemy być spokojni. A to już podstawa sukcesu.
Pytanie jak ze skutecznością. To uważam za największy problem. Z pomocników to chyba tylko Kirm potrafi strzelić ponad te 5 bramek w sezonie. I to było w Domżale, nie u nas.

HEDu 01.08.2009 08:48

personalnie zabijamy Ruch, formę też mamy lepszą, skutecznosc na podobym poziomie, pamiętajmy że Ruch ostatni sparing z Jaga przegrał 0-3 (jeszcze bez Niedzielana), a pozniej Jaga z Widzewem dostala 0-4. No ja tam wierze.

Snoopek1906 01.08.2009 10:02

mam nadzieje ze Lobo nie bedzie gral ;)

emsi 01.08.2009 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snoopek1906 (Post 771994)
mam nadzieje ze Lobo nie bedzie gral ;)

A ja, że Cię odznaczą za tego typu wpisy.

MaG* 01.08.2009 10:32

Zaczynamy marsz po kolejny tytuł. Mam nadzieję ,że nasze gwiazdeczki wezmą się do roboty i będą walczyć jak mężczyźni w każdej minucie każdego meczu w sezonie.

For_FuN_ 01.08.2009 11:43

To tylko polska liga, gdzie 90% zespolow jest slabszych od druzyny z ligi polzawodowej :D. Stawiam na 2 : 0 dla nas po dobrej grze.

qchar90 01.08.2009 12:00

dziś będzie 3:0
Nasi łatwo sobie z nimi poradzą.

Jestem ciekawy kiedy Garguła i Boguski wrócą do składu.

airborne4009 01.08.2009 12:00

Musimy wygrac! Ja cos czuje ze bedzie znaczna wygrana.

Arked 01.08.2009 13:38

Liczę przede wszystkim, że wyjdziemy ofensywnie usposobieni. W pierwszym składzie musi wyjść Jirsak zamiast Diaza. Granie dwoma defensywnymi pomocnikami z takim rywalem jak Ruch mija się z celem. Na prawej pomocy dałbym szansę Łobodzińskiemu, który może nie jest tak efektowny jak Małecki ale gra bardziej zespołowo i ma o wiele lepsze dośrodkowanie. Resztę składu zostawiłbym taką jak w meczu z Lechem, również dlatego że innych możliwości zestawienia zespołu po prostu nie ma.

tofik 01.08.2009 14:04

Już to widze, jak Skorża sadza strzelca bramki w SP Diaza w nagrodę na ławie.

Ogryzek 01.08.2009 14:14

Wygrać choćby 1-0 :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl