![]() |
Widze, ze Alvaerz gra troche niepewnie
|
Ile my potrzebujemy sytuacji, żeby strzelić bramkę? Ćwielong znowu zmarnował sytuacje, a Lewandowski strzelił.
|
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,..._z_Lechem.html
zawiesiło mi się, ktos wie jak to "ruszyć" spowrotem? |
Cytat:
http://freedocast.com/forms/PopOut.a...7E31E62135109A |
Co ten Malecki robi? Narazie same straty.
Sedzia nas ratuje popelniajac blad, bo bramka prawidlowa. |
Czy mi się wydaje czy unikają grania na Kirma ?
|
No póki co,jak mam być szczery, nie wygląda to jakoś tragicznie z naszej strony. Częste wypady pod pole karne Amiki, ładny presing, no tylko z dokładnością pod polem karnym trochę gorzej
|
juz nie mogę doczekać się powotu Boguskiego, szczerze...
ile tych kibicow Wiślaków, ok 700? |
dopoki beda grac cwielong z brozkiem nic nie ugramy
|
widzę, ze Mariusz dość pewny siebie
|
W sumie jak na razie powtarzają się wszystkie błędy z rundy wiosennej: niedokładność, niechlujstwo i braki w wyszkoleniu technicznym. Doszła jeszcze do tego niepewna obrona :/
|
Ćwielong jest dobry, ale do tarcia chrzanu.
|
Małecki znowu w niebo. Kiedy oni się nauczą trafiać w bramkę?
|
brożek ćwielong i mały dramat po prostu dramat
|
GGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL. W końcu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL Da sie?? Kur.. DA SIĘ. Gramy
|
goooooooooooooooooooool Junior!!!!!!!! jedziemy z kuchenkami
|
Brawo :)
Tak dalej, więcej spokoju w ofensywie :) |
Junior!!! Hehe... sprytnie załatwił Arbolede
|
Jedziemy :-D
|
Głupia kartka Brożka, zamiast kozaczyć powinien grać. Nie poznaje go...Ale mam nadzieje, że się obudzi
|
kurde jak tak ćwielong gra w środku zamiast na szpicy to nie jest źle przynajmniej tak wizualnie
|
Sedzia pijany.
|
Teraz nie było faulu, powinno być 2:1 dla nas.
|
Smierdzi czerwoną dla Pawła :/ Ale zapieprzają równo i o to chodzi !
|
A Brożek to co odpieprza? Chce zarobić czerwoną kartkę?
|
PEPE znowu setka zmarnowana. Masakra
|
co teraz cwielong odstawił , zamiast na stojąco to sie połozyl i na pilke czeka... eh
|
Cwielong znowu zjebal... Ja nie wiem co to za pilkarz.
|
Jesuuuuu, Pepe to powinna być brama :/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl