Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [Superpuchar Ekstraklasy] WISŁA Kraków - Lech Poznań, sobota 25.07.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6077)

brylant17 25.07.2009 16:14

Widze, ze Alvaerz gra troche niepewnie

Luissss81 25.07.2009 16:14

Ile my potrzebujemy sytuacji, żeby strzelić bramkę? Ćwielong znowu zmarnował sytuacje, a Lewandowski strzelił.

wielka.wisla 25.07.2009 16:15

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,..._z_Lechem.html

zawiesiło mi się, ktos wie jak to "ruszyć" spowrotem?

Luissss81 25.07.2009 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wielka.wisla (Post 768081)
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,..._z_Lechem.html

zawiesiło mi się, ktos wie jak to "ruszyć" spowrotem?

Tutaj masz mecz-
http://freedocast.com/forms/PopOut.a...7E31E62135109A

For_FuN_ 25.07.2009 16:20

Co ten Malecki robi? Narazie same straty.

Sedzia nas ratuje popelniajac blad, bo bramka prawidlowa.

Nehiar 25.07.2009 16:20

Czy mi się wydaje czy unikają grania na Kirma ?

Joshua TS 25.07.2009 16:21

No póki co,jak mam być szczery, nie wygląda to jakoś tragicznie z naszej strony. Częste wypady pod pole karne Amiki, ładny presing, no tylko z dokładnością pod polem karnym trochę gorzej

wielka.wisla 25.07.2009 16:21

juz nie mogę doczekać się powotu Boguskiego, szczerze...

ile tych kibicow Wiślaków, ok 700?

krzysztofff 25.07.2009 16:23

dopoki beda grac cwielong z brozkiem nic nie ugramy

wielka.wisla 25.07.2009 16:25

widzę, ze Mariusz dość pewny siebie

vincent 25.07.2009 16:27

W sumie jak na razie powtarzają się wszystkie błędy z rundy wiosennej: niedokładność, niechlujstwo i braki w wyszkoleniu technicznym. Doszła jeszcze do tego niepewna obrona :/

kibic sukcesu 2007 25.07.2009 16:28

Ćwielong jest dobry, ale do tarcia chrzanu.

Luissss81 25.07.2009 16:36

Małecki znowu w niebo. Kiedy oni się nauczą trafiać w bramkę?

pawelwislak 25.07.2009 16:36

brożek ćwielong i mały dramat po prostu dramat

Luissss81 25.07.2009 16:37

GGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL. W końcu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joshua TS 25.07.2009 16:37

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL Da sie?? Kur.. DA SIĘ. Gramy

brylant17 25.07.2009 16:37

goooooooooooooooooooool Junior!!!!!!!! jedziemy z kuchenkami

iiYama 25.07.2009 16:39

Brawo :)

Tak dalej, więcej spokoju w ofensywie :)

pikey 25.07.2009 16:39

Junior!!! Hehe... sprytnie załatwił Arbolede

JAR0 25.07.2009 16:39

Jedziemy :-D

Joshua TS 25.07.2009 16:41

Głupia kartka Brożka, zamiast kozaczyć powinien grać. Nie poznaje go...Ale mam nadzieje, że się obudzi

pawelwislak 25.07.2009 16:41

kurde jak tak ćwielong gra w środku zamiast na szpicy to nie jest źle przynajmniej tak wizualnie

For_FuN_ 25.07.2009 16:41

Sedzia pijany.

kibic sukcesu 2007 25.07.2009 16:41

Teraz nie było faulu, powinno być 2:1 dla nas.

jabadabaryba 25.07.2009 16:42

Smierdzi czerwoną dla Pawła :/ Ale zapieprzają równo i o to chodzi !

brasilia79 25.07.2009 16:43

A Brożek to co odpieprza? Chce zarobić czerwoną kartkę?

Luissss81 25.07.2009 16:44

PEPE znowu setka zmarnowana. Masakra

Fuks 25.07.2009 16:44

co teraz cwielong odstawił , zamiast na stojąco to sie połozyl i na pilke czeka... eh

nesta 25.07.2009 16:44

Cwielong znowu zjebal... Ja nie wiem co to za pilkarz.

iiYama 25.07.2009 16:44

Jesuuuuu, Pepe to powinna być brama :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl