![]() |
Cytat:
|
Mistrzostwa Świata w RPA.
|
Ale przecież nie awansujemy :D
Cytat:
|
Cytat:
13 kolejka i Legia :) ciekawe dla kogo będzie pechowa |
Spiskowa teoria mowi ze 5/6 mozliwosci pod tytulem "Do Sosnowca na Wisłe w charakterze kibicow gosci przyjad ekipy z Gornego Slaska lub z nimi sympatyzujace" zostalo wykorzystanych.
I tak jako gospodarze na jesien w Sosnowcu zagramy z Ruchem, Piastem, Polonia Bytom i Legia, a tylko z Odra nie. Jeszcze do tego jest 50% szansa ze takze z Widzewem. I na tych meczach mozemy sie spodziewac sporych najazdow kibicow gosci. Mecz Wisła-Legia w Sosnowcu to bedzie jakas masakra... Chyba ze jest juz na 100% pewne ze na wiosne do Krakowa w zaden sposob nie wrocimy, wtedy teorii spiskowej nie ma ;) |
Cytat:
|
To jest ****a skandal że układają terminarz pod Lecha. Dla nikogo nie powinno być żadnych ułatwień.
|
Jaki spory najazd, skoro pojemność to 7500 - więc miejsc dla gości (5%) będzie 375?
Czyli całe 375 osób z Legii. Strach się bać. W dodatku chyba nie słyszałeś o tradycyjnej "miłości" Hanysów do Goroli. Zagłębiacy za Ślązakami nie przepadają i vice versa. Tu masz pouczający artykulik: http://ofens.pl/blog/entry/babul-a-u...gorolami,5671/ Więc twoja teoria nadaje się do kosza. Z innej beczki: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...adzony,1331676 bardzo mnie ciekawi, jaki wariant czeka Amikę. Wersja a'la Uche, Roger, a może jakimś cudem Stilić weźmie się w garść, by utrzymać zainteresowanie zachodnich menedżerów? Wiele zależy od trenera Zielińskiego. PS. szczególnie w obliczu tego: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html |
Cytat:
Przecież z pewnością bilety na mecze będą do kupienia w kasach Zagłębia, to jaki problem będzie miał ktoś z Chorzowa żeby podjechać i kupić je ? Mają tak daleko jak niektórzy krakowianie na rynek główny. |
Ojojoj gramy w Sosnowcu. Ojojoj cały sezon na wyjeździe. Ojojoj a Lech nie.
Normalnie dramat, prawda? Z jednej strony rozkminki jak to trzeba zagrać w pucharach, a z drugiej płacz, że będzie ciężko o mistrza bo nie przy Reymonta. Jeżeli myślimy poważnie o grze w Europie (a podobno myslimy) to nie powinno miec żadnego znaczenia gdzie rozgrywamy mecze ekstraklasowe. Czym różni sie boisko w Krakowie od tego w Sosnowcu? Niczym. Jaki dobre są druzyny z którymi bedziemy grali? Bez jaj. Wiekszość z nich powinniśmy powieźć jeżeli jesteśmy klasową druzyną. A podobno jesteśmy. Nawet zaliczając podwójny wpier.ol od Lecha i Legii punktów do zdobycia jest 78. Tak, że równie dobrze możemy grać w Łososinie i nie powinno mieć to żadnego wplywu na walkę o mistrzostwo. Jedyne co będzie mialo to forma i zaangazowanie piłkarzy. |
Sandbeer,
nie można jednak przeczyć faktom. A te są takie, że na Reymonta zdobywaliśmy jakieś 80-90% punktów, jakie były do zdobycia. A na wyjeździe - znacznie mniej. Nie wiemy, jak będzie z dopingiem w Sosnowcu - ale raczej gorzej, niż lepiej. Ja np. nie będę miał czasu, by dojeżdżać tam na mecze, podobnie jak większość kibiców Białej Gwiazdy. To jednak 80 km, w dodatku nie bez znaczenia będą kwestie bezpieczeństwa. Kibice z Sosnowca mają zgodę z Legią. Nie mam żadnej gwarancji, że po powrocie ze stadionu będę w stanie wrócić swoim samochodem do domu - równie dobrze wszystkie opony mogą być przebite. Tymczasem Wronki są ledwie 55 km od Poznania, a o kwestie bezpieczeństwa Amikorze nie muszą się martwić. Na macierzystym stadionie czują się jak na Bułgarskiej, więc nie potracą tam zbyt wielu punktów. No i Amika zagra we Wronkach jedynie większą część jesieni, my cały sezon. Nie ma więc sensu na siłę prezentować dyżurny optymizm - gra cały sezon po za domem to poważny minus i wszyscy o tym wiemy. Dlatego moim zdaniem nie jesteśmy głównym faworytem do tytułu, a jedynie 3 w kolejności - po Legii i Amice. |
Ty nawet na Reymonta nie miałeś czasu chodzić, tylko na forum wypisywałeś wtedy swoje mądrości, to o czym ty w ogóle mówisz.
|
Cytat:
|
Panowie nie po to jest to forum,żeby sobie wypominać kto na ilu meczach był w tamtym sezonie na R22 czy na wyjezdzie....
zim zum i flamengista -Obydwaj macie po części rację... Z jednej strony wiadomo,że będzie nam trudniej. Z drugiej strony : Jesteśmy NAJLEPSZĄ DRUZYNĄ W POLSCE i nieważne gdzie, powinniśmy pokazywać swoją wyższosć na rywalami........ Nie ukrywam,że ja jestem w uprzywilejowanej sytuacjii. I tak co 2 tygodnie jeżdże do rodziny do Jaworzna na weekend. Do tej pory ,było to jak graliśmy na wyjezdzie. Teraz będe przyjeżdżał na mecze "domowe" Wisełki.Z Jaworzna do Sosnowca to rzut beretem..... |
Prawda jest taka ze na "DZIEŃ DOBRY" gramy z Ruchem w Sosnowcu. I ten mecz pokaże na co można liczyć. Ja osobiśćie spodziewam sie wieeu "atrakcji"pozaboiskowych" i niech nikt tutaj nie mówi , że będzie łatwo grać w Sosnowcu. Chodzi zarówno o aspekt sportowy jak ten czysto kibicowski....Niech nikt nie myśli , że zatrzyma ich brak biletów dla gości czy tez ograniczona ich pula. Tak Legia przyjedzie banda 1500 osób jak nic.
Ani Zagłębie ani ŻADNA Ślonska banda nie popuszcza okazji , żeby zdobyć kilka szali. I wg mnie od pierwszego meczu trzeba sie zorganiozować , bo będziemy na widelcu jak nigdy.To samo sie tyczy piłkarzy, którzy musza sobie wmówić, że Sosnowiec to ich dom :D I tam musimy wygrywać. Zapowiada się ciężki sezon ;-) |
Cytat:
Pouczac kolego to mozesz w domu a nie na forum, jak nie umuesz normalnie tylko jak buc to lepuej nie pisz w ogole. Co ma powszechnie znany stosunek slazakow do zaglebiakow do tematu to chyba tylko ty wiesz. A z tym 5% tez dales pieknie, moze sie lepiej nie udzielaj w tematach kibicowskich. Nie wiedzialem ze goscie nie beda wpuszczani. |
Tak orzeu, po raz kolejny pokazujesz że kultury osobistej nie masz za grosz:-D Nie martw się, nie będę dalej z tobą polemizował - możesz dalej wypisywać swoje bzdury - ja twojego wątpliwego autorytetu podważać już nie będę. Szkoda czasu. Swoją drogą - mój post był konkretny, a ty na zarzuty potrafisz tylko rzucić obelgą. Bardzo oryginalne, biorąc pod uwagę że jesteś moderatorem.
Co do kwestii ew. dominacji wrogich kibiców na trybunach w Sosnowcu. Stadion w Sosnowcu będzie wynajmowany przez Wisłę Kraków. To znaczy, że nasz klub bierze odpowiedzialność za sytuację na trybunach i zabezpieczenie spotkania. I choćby z tego względu absolutnie nie wierzę w możliwość, by na trybuny gospodarzy (gdy My będziemy występować w Sosnowcu w tej roli) wpuszczani byli kibice Legii, Ruchu czy nawet Yokohama Marinos. Po prostu w takiej sytuacji burdy byłyby nieuniknione. Zarząd nie przez przypadek negocjował warunki z wieloma klubami w sprawie wynajmu stadionu. Na pewno kwestie bezpieczeństwa były decydujące w tych negocjacjach. Spadek wpływów ze sprzedaży biletów to jedno, płacenie kar za burdy na stadionie i pogorszenie wizerunku klubu - to drugie. I na to nie możemy sobie pozwolić. Nie sądzę też, by nasz Zarząd tworzyli frajerzy - więc na pewno wpuścimy na mecze w Sosnowcu tyle, ile musimy - 5% pojemności stadionu, czyli 375 osób. I nic ponadto. Moim zdaniem sprawa będzie prosta - wejście na stadion będzie jedynie z Wiślacką kartą kibica. Wszystko rzecz jasna wyjdzie w praniu, może się okazać że w Sosnowcu jest totalny bajzel z organizacją meczy - ale wtedy na pewno Zarząd zareaguje. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie to zebym sie jakos nadmiernie rzucał, ale to raczej Legia zmienia rywali ;) |
Pojecie masz nieziemskie. "Legia dostanie 375 biletow wiec na pewno ich wiecej nie bedzie" :lol:
Obelgi nie rzucilem zadnej na internecie od paru lat, po prostu nazwalem cie bucem bo uzurpujesz sobie prawo do pouczania w sprawach blahych. Poucz mnie moze jeszcze co jest stolica Polski albo jakas inna Ameryke odkryj i strzel na ten temat wielce "pouczajacy" wyklad. Moja kulture osobista nie tobie oceniac bo mnie nie znasz, a skoro moderator na forum ci sie nie podoba to masz trzy wyjscia. Poprosic admina o zmiane, zaakceptowac to lub odejsc z forum. Nie informuj mnie ktora opcje wybrales bo kompletnie mnie to nie interesuje. "Swoją drogą - mój post był konkretny" :lol: Coz za samouwielbienie. bez odbioru "kibicu" dla ktorego dystans 80km to gigantyczna strata czasu |
Cytat:
I chyba nie jestem w tym poglądzie odosobniony, szansa ze Stilic (który w ogóle nie pasuje do stylu 1-4-4-2, którym teraz ma grać Lech) w tej rundzie wypali, jest niewielka moim zdaniem. A za tą kasę można by kogoś ogarniętego do Poznania ściągnąć. |
http://www.weszlo.com/news/3242
Jeżeli okaże się, że PZPN faktycznie zajmie się tą sprawą, to będzie burdel ostry. Walkowery działają w dwie strony, tzn, że jeśli Jagiellonia straci punkty, to ktoś je zyska. Jestem ciekaw, o które mecze chodzi, bo to może wywrócić tabelę niemalże do góry nogami, biorąc pod uwagę jakie były różnice w trakcie sezonu. Niestety, jak znam życie kluby ligowe wypatrzą w tym swój interes( chociażby sam fakt, że wyższe miejsce w tabeli to więcej pieniędzy od C+) i sprawa wcale nie rozejdzie się po kościach, przynajmniej nie za szybko. Oj chyba w tym roku znowu przyjdzie nam poczekać na start ligi. |
Lepiej sprawę Jagi tłumaczy GW:
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,67...barazach_.html W skrócie: chodzi o piłkarza Michała Fidziukiewicza, który zagrał 3 mecze - były to zwycięstwa nad Legią i Arką oraz remis z Piastem. Tabela po weryfikacji tych wyników jako walkoweru dla Jagielloni powinna wyglądać tak: 1. Wisła Kraków 30 64 55-21 2. Legia Warszawa 30 64 54-15 3. Lech Poznań 30 59 51-24 4. Polonia Warszawa 30 54 40-23 5. GKS Bełchatów 30 54 40-28 6. Śląsk Wrocław 30 45 41-34 7. Piast Gliwice 30 35 19-25 8. Polonia Bytom 30 35 32-46 9. Ruch Chorzów 30 34 22-32 10. Arka Gdynia 30 33 30-36 11. Lechia Gdańsk 30 32 30-44 12. Odra Wodzisław 30 32 23-40 13. Cracovia 30 30 24-40 14. Górnik Zabrze 30 29 22-33 15. Jagiellonia Białystok 30 27 22-48 16. ŁKS 30 35 27-43 Sprawa cuchnie na odległość, bo Fidziukiewicz jest zawodnikiem Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego Białystok, który ma podpisaną umowę na szkolenie juniorów z Jagiellonią. Po wkroczeniu w wiek seniora zawodnicy ci zostają piłkarzami Jagi. PZPN to wcześniej nie przeszkadzało, teraz przeszkadza. Uczciwie trzeba przyznać, że układ był dziwny a zawodnik jednego klubu nie może w danej rundzie grać w klubie drugim - i to po zamknięciu okienka. No ale to była de facto sekcja juniorska Jagi. |
układ dziwny, ale ktoś go zatwierdził, od czego do chuja jest ten PZPN?
zwróćcie uwagę, że punkt więcej Legii i kto inny jest mistrzem... |
Ta tabela "zweryfikowana" jest już po uwzględnieniu dodatkowych 3 punktów dla Legii. Fidziukiewicz grał w tym meczu. Tyle, że mając nawet tą samą liczbę punktów (L) ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań.
Na szczęście nic to nie zmienia w kwestii MP, ale zasadniczo zmienia w kwestii spadków. |
jeszcze z Legią wszedł dopiero w 90 minucie :|
|
Jak widze co się dzieje w polskiej piłce to zaczynam rozumieć sens przyśpiewki "Nigdy nie spadnie, Górnik nigdy nie spadnie".
A tak w ogóle to wyobrażacie sobie jakby się np. mistrz polski z tego powodu zmienił? Już widzę jak PZPN pisze do UEFA że "Sory, ale wiecie, u nas dopiero kończy się dogrywka w walce o mistrza i to wcale nie Wisła ma grać w LM. Musiscie jeszcze raz losowanie zrobić, ale możecie jeszcze z tym troche poczekać bo jeszcze może coś się pozmienia. Szukamy jeszcze kwitów na Arke Gdynia bo wtedy Lech będzie mistrzem." |
Układ dziwny, nie dziwny, był za przyzwoleniem PZPN. Teraz już za późno na "naprawianie" niedopatrzeń. Co najwyżej kara na nowy sezon( co dla Jagi i tak oznacza degradację). Jestem stanowczo przeciwny sytuacji, w której trzy ostatnie drużyny ligi, wyraźni najsłabsze, utrzymują się przy zielonym stoliku kosztem lepszych ekip. A wszystko zmierza w tym właśnie kierunku( jeśli Widzew będzie "zdegradowany", to Górnik nie zagra nawet w barażach). Cała ta sytuacja jest po prostu chora.
|
ee cos dla mnie niejasne jest
MOSP zostal ukarany za to że w jego składzie zagral Fidziukiewicz bo był z Jagielloni, tak? To jak teraz Jagiellonia ma zostac ukarana ze w jej składzie zagral Fidziukiewicz bo był z MOSP? To czyim on w końcu był zawodnikiem? Bo nie rozumiem. Co za bajzel. |
Nie chce mi się sprawdzać wszystkich 3 meczy, ale w wygranym meczu z Legią Fidziukiewicz zagrał kilkadziesiąt sekund. Został wpuszczony na boisko w 90 minucie.
Z ideą fair play nie ma to wiec nic wspólnego. Przypomnę, że w sprawie Branko Rašića PZPN nie przyznał racji RKS Radomsko, mimo że w dwumeczu barażowym ze Szczakowianką Rasić był wyróżniającym się zawodnikiem. Skoro Rasić nie był problemem, to dlaczego problemem ma być Fidziukiewicz? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl