Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Mistrz 2009/wielka Feta (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5879)

KuLwIk 30.05.2009 21:27

Długo na rynku się bawiliście :P ?

JacobusTSW 30.05.2009 21:31

Nie miałem pomysłu gdzie o to zapytać, a ten temat wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Czy ktoś wie tak mniej więcej chociaż, co zaszło u Wiślaków, że po meczu bar był zamknięty a szkło było wszędzie?

brylant17 30.05.2009 21:42

Dziekuje ci Wisełko za chwile dramatu jak i radości gratki za Majstra.Dziękówa dla Baszcza i Zienia za wspaniała laty gry w Wiśle bramki jak i asysty.Mistrza już mamy teraz na lige mistrzów czekamy wierze, że się uda!!!


MISTSZ MISTRZ NASZ TS MISTRZ MISTRSZ NASZ TS

WISEŁKE TRZEBA SZANOWAC WISEŁKA NASZ TS!

Wiślak178 30.05.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobusTSW (Post 738030)
Nie miałem pomysłu gdzie o to zapytać, a ten temat wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Czy ktoś wie tak mniej więcej chociaż, co zaszło u Wiślaków, że po meczu bar był zamknięty a szkło było wszędzie?

Na Reymonta była niezła zadyma, w kierunku policji (nie jakiś tam mundurowych tylko gości w kominiarkach z bronią) leciały m.in szklane butelki. Większość ludzi uciekła do Wiślaków. Może psy zrobiły tam wjazd? Nie wiem bo poszedłem na fete.

Bejz 30.05.2009 21:44

Feta w szatni:
http://www.youtube.com/watch?v=AtGLbLmqfgs

graficiarz 30.05.2009 21:48

Wróciłem było super poza ciągłymi przyśpiewkami na legła.Co mnie zdecydowanie irytowało

brylant17 30.05.2009 21:50

Wiem, ze grozi banem ale wiem ze wybaczcie dzisiaj, Sobol przemowil

http://uploaded.to/file/o5ujse

adi23 30.05.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez graficiarz (Post 738043)
Wróciłem było super poza ciągłymi przyśpiewkami na legła.Co mnie zdecydowanie irytowało

dokładnie powinniśmy świętowac majstra, a nie ciągle spiewać na Legie

TylkoUniaZKS 30.05.2009 21:54

Cieszę się że Wisełka moja kochana ma mistrza poraz 11. Serdeczne Pozdrowienia z Tarnowa Ave Wisła!!

Tylko_Wisła! 30.05.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TylkoUniaZKS (Post 738048)
Cieszę się że Wisełka moja kochana ma mistrza poraz 11. Serdeczne Pozdrowienia z Tarnowa Ave Wisła!!


Chyba po raz 12?

szlaQ 30.05.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TylkoUniaZKS (Post 738048)
Cieszę się że Wisełka moja kochana ma mistrza poraz 11. Serdeczne Pozdrowienia z Tarnowa Ave Wisła!!

Po raz 12 ;)

Kibicka 30.05.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TylkoUniaZKS (Post 738048)
Cieszę się że Wisełka moja kochana ma mistrza poraz 11. Serdeczne Pozdrowienia z Tarnowa Ave Wisła!!

po raz 12!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiślak709 30.05.2009 21:59

"Jesteśmy dumą tego miasta.." :)

no cóż mozna dodać :) chyba tylko:
Mistrz, Mistrz nasz TS :)
Gratulacje Chłopaki :)
Pozdr :)

Majkel1906 30.05.2009 22:09

Tylko Wisla Krakow Nasz Ts!

Dive Pirate 30.05.2009 22:14

Kibice antylegii zepsuli mi fete :/ i wcześniej zawinąłem do domu... - żenada widać gro ludzi ma jakieś kompleksy bo szczerze mówiąc co to jest legia ?? Zamiast cieszyć się z ciężko wywalczonego mistrza oni o berłach śpiewają...swoją droga widać że wielu mistrzostwo spowszedniało...

rafalek 30.05.2009 22:17

Pozdrowienia dla faceta który wyszedł na Adasia i siedział machając flagą. Czasem wyglądało, że go może z ta flagą stamtąd zwiać:D.

Szkoda, że niektórzy kibice nie dali się wypowiedzieć Maćkowi Skorży. No chyba że poźniej coś jeszcze mówił, ale musiałem wcześniej wyjsc z rynku bo nie miałbym jak do domu wrócić:D

małolatTS 30.05.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 738071)
Kibice antylegii zepsuli mi fete :/ i wcześniej zawinąłem do domu... - żenada widać gro ludzi ma jakieś kompleksy bo szczerze mówiąc co to jest legia ?? Zamiast cieszyć się z ciężko wywalczonego mistrza oni o berłach śpiewają...swoją droga widać że wielu mistrzostwo spowszedniało...

jako podsumowanie tekst babci z tramwaju podczas powrotu - "chyba z Legią Warszawa grali" ....wstyd i żenada!!

kepa123 30.05.2009 22:19

MISTRZA JUŻ MAMY!!! ZA H**A GO NIE ODDAMY!!! w pięknym stylu "zdobyliśmy" mistrza Polski. "...O co ja widzę!!!... Cracovia jest w I lidze..." :P

legol 30.05.2009 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 738071)
Kibice antylegii zepsuli mi fete :/ i wcześniej zawinąłem do domu... - żenada widać gro ludzi ma jakieś kompleksy bo szczerze mówiąc co to jest legia ?? Zamiast cieszyć się z ciężko wywalczonego mistrza oni o berłach śpiewają...swoją droga widać że wielu mistrzostwo spowszedniało...

Miałem dokładnie to samo... Żenada... Zdobywamy mistrzostwo, idziemy na rynek i przez 50% czasu jazda na legie. Żałośni jesteście. Do kogo to śpiewaliście? Do tych dzieci na błoniach? Buractwo nie wyjdzie z wielu osób jeszcze długo... Mamy tyle wspaniałych pieśni, które mogłyby nieść się dziś po Krakowie aby każdy dowiedział się o mistrzostwie to lepiej zaśpiewać gdzie twoje berło. Były apele, były prośby ale widać niektórzy mają ogromne kompleksy...

S. ew. 30.05.2009 22:23

Żalcie się dalej na forum...

felipe 30.05.2009 22:23

Okej, były apele. Ale o ile mnie pamięć nie myli to "Gdzie twoje berło" zaintonował podczas meczu sam G...
Czy przykład nie powinien iść z góry...?

Mareq 30.05.2009 22:26

My jesteśmy WISŁA i Legie , Lechy , Cracovie i inne takie ,,typki'' powinniśmy z góry na dół zlewać ciepłym moczem . O ile z tymi dwoma ostatnimi wychodzi nam to bardzo dobrze ( z trzecim wręcz mistrzowsko ) , to Legia jakoś wciąż przyciąga niezdrową przesadną uwagę . Znowu wygraliśmy z nimi walkę o mistrza , spoko można raz czy dwa przypomnieć im gdzie jest berło i korona , ale bez przesady . Trzeba się szanować .
Poza tym ,,incydentem'' zarówno na meczu jak i na rynku było zajebiście.
Świetna oprawa , brawo UW !
MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA !!
Zieniu i Baszczu SZACUN !

ichigo 30.05.2009 22:30

Niestety też odniosłem wrażenie, że dla niektórych osobników znacznie ważniejsze od świętowania mistrzostwa i śpiewania o Wiśle jest wyzywanie Legii, Lecha, Cracovii i policji. Czułem się zażenowany, jak widziałem z jaką zapalczywością ci w większości gimnazjaliści dawali ujście swoim kompleksom :/

Ale na takich ludzi szkoda słów, wielkie gratulacje dla naszych zawodników i trenerów, i dzięki za wszystko dla Zienia i Baszcza, pięknie się pożegnali z Wisełką. Moment w którym Marcin pojawił się na gnieździe-bezcenny.

pbciderek 30.05.2009 22:30

Czy wy kiedyś skończycie .......ić?? Ciągle coś nie pasuje! WISŁA MISTRZ I KONIEC

redrum 30.05.2009 22:30

Może i było za dużo tych przyśpiewek na Legie, ale po co się ****a żalicie na tym forum. Na meczu czy na rynku to nikt pewnie ryja nie odezwał żeby tego nie śpiewać tylko sam się dobrze bawił przy 'gdzie twoje berło...'

Skończcie z tym gównem i cieszcie się naszym mistrzem! Mistrz! Mistrz! Nasz TS!

sayek89 30.05.2009 22:30

Ej co ja widzę cracovia jest w 1 lidze... ;) Feta na rynku super :) pozdro dla odważnego na pomniku Mickiewicza, kto był ten wie o co chodzi ;)

legol 30.05.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez redrum (Post 738086)
Może i było za dużo tych przyśpiewek na Legie, ale po co się ****a żalicie na tym forum. Na meczu czy na rynku to nikt pewnie ryja nie odezwał żeby tego nie śpiewać tylko sam się dobrze bawił przy 'gdzie twoje berło...'

Skończcie z tym gównem i cieszcie się naszym mistrzem! Mistrz! Mistrz! Nasz TS!

Haha, darłem ryja na ludzi... Ale co? Miałem biegać po całym rynku? Ludzie to śpiewali w grupkach mniej więcej co minutę więc nie wyrobiłbym wszystkich zjebać...

MISTRZ!!! MISTRZ!!! NASZ TS!!!

Dive Pirate 30.05.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez redrum (Post 738086)
Może i było za dużo tych przyśpiewek na Legie, ale po co się ****a żalicie na tym forum. Na meczu czy na rynku to nikt pewnie ryja nie odezwał żeby tego nie śpiewać tylko sam się dobrze bawił przy 'gdzie twoje berło...'

Skończcie z tym gównem i cieszcie się naszym mistrzem! Mistrz! Mistrz! Nasz TS!

Ja akurat kiedy tylko ktoś zaczynał z berłem to jechałem na całego nasze i w wielu przypadkach udawało mi się przestawić kibiców antylegii na właściwe przyśpiewki...

kepa123 30.05.2009 22:43

Nie narzekajcie... było jak było... A BYŁO ZAJE**ŚCIE!!!

Arkas 30.05.2009 22:45

Ta ku*wa pownniśmy zaspiewac przyspiewkę gratulującą vice-mistrzostwa Legii zeby zobaczyli ze nie mamy kompleksów i umiemy jak porządni ludze podawac sobie ręce....
Ogarnijcie się, zawsze wam nie będzie coś niepasowac.

P.S. A dym z rac nie zepsuł wam fety na Rynku? Bo mnie strasznie dusił coś. To jest szczyt chamstwa, buractwo żeby zapalac racę jak jest tyle wokół osób. Dobrze że na meczach zakazane są, bo inaczej to bym nie chodził.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl