![]() |
Długo na rynku się bawiliście :P ?
|
Nie miałem pomysłu gdzie o to zapytać, a ten temat wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Czy ktoś wie tak mniej więcej chociaż, co zaszło u Wiślaków, że po meczu bar był zamknięty a szkło było wszędzie?
|
Dziekuje ci Wisełko za chwile dramatu jak i radości gratki za Majstra.Dziękówa dla Baszcza i Zienia za wspaniała laty gry w Wiśle bramki jak i asysty.Mistrza już mamy teraz na lige mistrzów czekamy wierze, że się uda!!!
MISTSZ MISTRZ NASZ TS MISTRZ MISTRSZ NASZ TS WISEŁKE TRZEBA SZANOWAC WISEŁKA NASZ TS! |
Cytat:
|
Feta w szatni:
http://www.youtube.com/watch?v=AtGLbLmqfgs |
Wróciłem było super poza ciągłymi przyśpiewkami na legła.Co mnie zdecydowanie irytowało
|
|
Cytat:
|
Cieszę się że Wisełka moja kochana ma mistrza poraz 11. Serdeczne Pozdrowienia z Tarnowa Ave Wisła!!
|
Cytat:
Chyba po raz 12? |
Cytat:
|
Cytat:
|
"Jesteśmy dumą tego miasta.." :)
no cóż mozna dodać :) chyba tylko: Mistrz, Mistrz nasz TS :) Gratulacje Chłopaki :) Pozdr :) |
Tylko Wisla Krakow Nasz Ts!
|
Kibice antylegii zepsuli mi fete :/ i wcześniej zawinąłem do domu... - żenada widać gro ludzi ma jakieś kompleksy bo szczerze mówiąc co to jest legia ?? Zamiast cieszyć się z ciężko wywalczonego mistrza oni o berłach śpiewają...swoją droga widać że wielu mistrzostwo spowszedniało...
|
Pozdrowienia dla faceta który wyszedł na Adasia i siedział machając flagą. Czasem wyglądało, że go może z ta flagą stamtąd zwiać:D.
Szkoda, że niektórzy kibice nie dali się wypowiedzieć Maćkowi Skorży. No chyba że poźniej coś jeszcze mówił, ale musiałem wcześniej wyjsc z rynku bo nie miałbym jak do domu wrócić:D |
Cytat:
|
MISTRZA JUŻ MAMY!!! ZA H**A GO NIE ODDAMY!!! w pięknym stylu "zdobyliśmy" mistrza Polski. "...O co ja widzę!!!... Cracovia jest w I lidze..." :P
|
Cytat:
|
Żalcie się dalej na forum...
|
Okej, były apele. Ale o ile mnie pamięć nie myli to "Gdzie twoje berło" zaintonował podczas meczu sam G...
Czy przykład nie powinien iść z góry...? |
My jesteśmy WISŁA i Legie , Lechy , Cracovie i inne takie ,,typki'' powinniśmy z góry na dół zlewać ciepłym moczem . O ile z tymi dwoma ostatnimi wychodzi nam to bardzo dobrze ( z trzecim wręcz mistrzowsko ) , to Legia jakoś wciąż przyciąga niezdrową przesadną uwagę . Znowu wygraliśmy z nimi walkę o mistrza , spoko można raz czy dwa przypomnieć im gdzie jest berło i korona , ale bez przesady . Trzeba się szanować .
Poza tym ,,incydentem'' zarówno na meczu jak i na rynku było zajebiście. Świetna oprawa , brawo UW ! MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA !! Zieniu i Baszczu SZACUN ! |
Niestety też odniosłem wrażenie, że dla niektórych osobników znacznie ważniejsze od świętowania mistrzostwa i śpiewania o Wiśle jest wyzywanie Legii, Lecha, Cracovii i policji. Czułem się zażenowany, jak widziałem z jaką zapalczywością ci w większości gimnazjaliści dawali ujście swoim kompleksom :/
Ale na takich ludzi szkoda słów, wielkie gratulacje dla naszych zawodników i trenerów, i dzięki za wszystko dla Zienia i Baszcza, pięknie się pożegnali z Wisełką. Moment w którym Marcin pojawił się na gnieździe-bezcenny. |
Czy wy kiedyś skończycie .......ić?? Ciągle coś nie pasuje! WISŁA MISTRZ I KONIEC
|
Może i było za dużo tych przyśpiewek na Legie, ale po co się ****a żalicie na tym forum. Na meczu czy na rynku to nikt pewnie ryja nie odezwał żeby tego nie śpiewać tylko sam się dobrze bawił przy 'gdzie twoje berło...'
Skończcie z tym gównem i cieszcie się naszym mistrzem! Mistrz! Mistrz! Nasz TS! |
Ej co ja widzę cracovia jest w 1 lidze... ;) Feta na rynku super :) pozdro dla odważnego na pomniku Mickiewicza, kto był ten wie o co chodzi ;)
|
Cytat:
MISTRZ!!! MISTRZ!!! NASZ TS!!! |
Cytat:
|
Nie narzekajcie... było jak było... A BYŁO ZAJE**ŚCIE!!!
|
Ta ku*wa pownniśmy zaspiewac przyspiewkę gratulującą vice-mistrzostwa Legii zeby zobaczyli ze nie mamy kompleksów i umiemy jak porządni ludze podawac sobie ręce....
Ogarnijcie się, zawsze wam nie będzie coś niepasowac. P.S. A dym z rac nie zepsuł wam fety na Rynku? Bo mnie strasznie dusił coś. To jest szczyt chamstwa, buractwo żeby zapalac racę jak jest tyle wokół osób. Dobrze że na meczach zakazane są, bo inaczej to bym nie chodził. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl