Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Paintball (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5767)

karabur 14.08.2009 09:44

Heja, szukamy ekipy do paintballa, kiedyś na meczu zgadaliśmy się z chłopakami na wspólny wypad: paintball + grill + piwko, niestety zgubiłem tel. i nie mam namiaru na nich, może tu się zgłoszą.

Teraz do wszystkich jeżeli macie ochotę postrzelać to planujemy wybrać się w piątek (po relacji meczu z Arką, niestety nie możemy jechać) - może uda się załatwić że będzie tv i mecz właśnie na miejscu tzn. na hali paintballowej -

Będziemy mieć specjalną zniżkę bo właściciel to też Wiślak z krwi i kości.

jak chcecie się więcej dowiedzieć to jest stronka www.rywalizacja.com.pl
Hala Paintball ASG Rywalizacja

Pozdro Karabur

FajQ 14.08.2009 17:09

Właśnie a propo paintballa to w Skawinie lub ciut za Skawiną nie pamiętam dokładnie otwarto nowe pole do gry czy coś takiego ma ktoś jakieś info na ten temat ?Z chęcią bym się wybrał gdyż to rzut kamieniem odemnie :)

real games 14.08.2009 23:22

siemka jak chcecie wpaśc na gre to zapraszam
www.paintballskawina.pl

R33 30.05.2011 11:45

Gdzie polecacie wybrać się obecnie na Paintball?

TSW Fanatyk 30.05.2011 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1103114)
Gdzie polecacie wybrać się obecnie na Paintball?

polecam tą starą hale koło łegu. Tylko tam musisz mieć odpowiednio dużo ludzi.

Odradzam strzelnke pod hotelem forum. Ciasno, głośno, mnie do gustu nie przypadło.

Na gruponie często są zniżki na paintballa, więc możesz coś poszukać.

maxurd 30.05.2011 12:27

POdobnie jak TSW Fanatyk odradzam forum. Nic ciekawego. Ciasno i byle jak. Strzelanie ogranicza się do wystawienia karabinka zza beczki i strzelania w wystawiony karabin z drugiej strony... Nuda. Zresztą od paintballa dużo większą frajdę sprawia i ASG i paintball laserowy...

TSW Fanatyk 30.05.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1103143)
Nuda. Zresztą od paintballa dużo większą frajdę sprawia i ASG i paintball laserowy...

no nie mów że nie jest fajnie jak dostaniesz kulka od kogoś, albo jak Ty kogoś ustrzelisz :) taki śmieszny ból jest :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl